צ'רי טיגו 8 פרו או פיג'ו 3008? השוואה מלאה 2025
ההמלצה שלנו
הצ'רי טיגו 8 פרו מתאימה יותר אם חשובים לכם שבעה מושבים, עלויות אחזקה נמוכות, ציון הבטיחות והיתרונות במדדי הגניבה, הזיהום והביצועים. הפיג'ו 3008 עדיפה אם מחיר הרכישה הוא שיקול מרכזי, וגם מציעה נוחות נסיעה, בידוד רעשים ותא מטען שימושי לפי הביקורות. בצ'רי כדאי לבדוק היטב את נוחות הנסיעה, המולטימדיה ומערכות הבטיחות, ובמיוחד את השורה השלישית אם תשתמשו בה בקביעות. בשני הדגמים חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים ולעשות נסיעת מבחן, משום שאין עדיין תמונה ארוכת טווח מלאה לגבי אמינותם.
מחיר רכישה: פיג'ו 3008 2025
- צ'רי טיגו 8 פרו 2025: ₪165,000
- פיג'ו 3008 2025: ₪136,950
הפיג'ו 3008 זולה יותר לרכישה: ₪136,950 לעומת ₪165,000 לצ'רי. זה יתרון משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.
שמירת ערך: צ'רי טיגו 8 פרו 2025
- צ'רי טיגו 8 פרו 2025: 17.5% בשנה
- פיג'ו 3008 2025: 18.2% בשנה
הצ'רי מובילה בשמירת ערך: ירידת ערך של 17.5% בשנה לעומת 18.2% בפיג'ו. הפער מתון, אך הוא לטובת הצ'רי.
עלויות אחזקה: צ'רי טיגו 8 פרו 2025
- צ'רי טיגו 8 פרו 2025: דרגה 1 מתוך 5
- פיג'ו 3008 2025: דרגה 4 מתוך 5
הצ'רי נמצאת בדרגת עלויות אחזקה 1 מתוך 5, לעומת דרגה 4 מתוך 5 בפיג'ו. זה פער ניכר שמטה את הכף לטובתה בהוצאות השוטפות.
אמינות: צ'רי טיגו 8 פרו 2025
- צ'רי טיגו 8 פרו 2025: 0 ריקולים
- פיג'ו 3008 2025: 4 ריקולים
לצ'רי 0 ריקולים, לעומת 4 לפיג'ו. עם זאת, שני הדגמים חדשים יחסית, ואין בכך לבדו תמונה מלאה של אמינות ארוכת טווח.
בטיחות: צ'רי טיגו 8 פרו 2025
- צ'רי טיגו 8 פרו 2025: ציון בטיחות 9
- פיג'ו 3008 2025: ציון בטיחות 3.5
לצ'רי ציון בטיחות 9 לעומת 3.5 לפיג'ו. זה יתרון ברור לצ'רי במדד הזה, אך כדאי לבדוק גם את פעולת מערכות הבטיחות בנסיעת מבחן.
חיסכון ואיכות סביבה: צ'רי טיגו 8 פרו 2025
- צ'רי טיגו 8 פרו 2025: קבוצת זיהום 2
- פיג'ו 3008 2025: קבוצת זיהום 12
הצ'רי בקבוצת זיהום 2, לעומת קבוצת זיהום 12 בפיג'ו. לפי מדד הזיהום, היתרון הוא לטובת הצ'רי.
ביצועים: צ'רי טיגו 8 פרו 2025
- צ'רי טיגו 8 פרו 2025: 143 כ"ס
- פיג'ו 3008 2025: 136 כ"ס
לצ'רי 143 כ"ס לעומת 136 כ"ס בפיג'ו. הפער קטן יחסית במספרים, ובמבחן הכביש הפיג'ו מתוארת כבעלת ביצועים סבירים אך לא חזקים במיוחד.
מרחב ומשפחה: צ'רי טיגו 8 פרו 2025
- צ'רי טיגו 8 פרו 2025: 7 מושבים
- פיג'ו 3008 2025: 5 מושבים
הצ'רי מציעה 7 מושבים לעומת 5 בפיג'ו, ולכן מתאימה יותר כשאתם צריכים להסיע יותר נוסעים. חשוב לזכור שהשורה השלישית ותא המטען בצ'רי מוגבלים כשהמושבים בשימוש.
סיכון גניבה: צ'רי טיגו 8 פרו 2025
- צ'רי טיגו 8 פרו 2025: 7.5 ל-1,000 רכבים
- פיג'ו 3008 2025: 8.1 ל-1,000 רכבים
הצ'רי מובילה בסיכון גניבה: 7.5 ל-1,000 רכבים לעומת 8.1 ל-1,000 בפיג'ו. הפער קטן, אך המדד נוטה לטובת הצ'רי.
מהירות מכירה: פיג'ו 3008 2025
- צ'רי טיגו 8 פרו 2025: 40 ימים
- פיג'ו 3008 2025: 39 ימים
הפיג'ו נמכרת בממוצע בתוך 39 ימים, לעומת 40 ימים לצ'רי. מדובר בהבדל זעיר, כך שבפועל מהירות המכירה דומה.
מוניטין ושביעות רצון: פיג'ו 3008 2025
- צ'רי טיגו 8 פרו 2025: 6 יתרונות
- פיג'ו 3008 2025: 7 יתרונות
לפיג'ו 7 יתרונות במוניטין ושביעות רצון לעומת 6 לצ'רי. היתרון מתון, ובמקביל יש לזכור שאין עדיין בסיס משמעותי לאמינות ארוכת טווח של דגמי 2025.
פופולריות בכביש: צ'רי טיגו 8 פרו 2025
- צ'רי טיגו 8 פרו 2025: 8,334 על הכביש
- פיג'ו 3008 2025: 1,207 על הכביש
הצ'רי נפוצה יותר בכביש, עם 8,334 רכבים לעומת 1,207 לפיג'ו. תפוצה רחבה יותר עשויה להקל על מציאת מידע וניסיון מקומי, אך אינה מבטיחה אמינות.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- צ'רי טיגו 8 פרו 2025: 6 מערכות
- פיג'ו 3008 2025: 6 מערכות
לשני הדגמים 6 מערכות במדד הטכנולוגיה והנוחות, ולכן אין כאן יתרון מספרי לאחד מהם. הצ'רי מציעה אבזור עשיר, אך הביקורות מציינות הנדסת אנוש ותגובות מולטימדיה בעייתיות; הפיג'ו בולטת בנוחות הנסיעה ובאיכות תא הנוסעים.
למי מתאים כל רכב
- צ'רי טיגו 8 פרו 2025: הצ'רי טיגו 8 פרו מתאימה לכם אם אתם צריכים שבעה מושבים ומעדיפים אבזור עשיר ויתרונות במדדי האחזקה, הבטיחות והזיהום, ומוכנים להתפשר על נוחות נסיעה והנדסת אנוש.
- פיג'ו 3008 2025: הפיג'ו 3008 מתאימה לכם אם אתם מחפשים רכב פנאי זול יותר לרכישה עם נסיעה נוחה, בידוד רעשים טוב ותא מטען שימושי, ואינכם זקוקים לשבעה מושבים.
שאלות נפוצות
מה עדיף, צ'רי טיגו 8 פרו או פיג'ו 3008?
הצ'רי טיגו 8 פרו מתאימה יותר אם חשובים לכם שבעה מושבים, עלויות אחזקה נמוכות, ציון הבטיחות והיתרונות במדדי הגניבה, הזיהום והביצועים. הפיג'ו 3008 עדיפה אם מחיר הרכישה הוא שיקול מרכזי, וגם מציעה נוחות נסיעה, בידוד רעשים ותא מטען שימושי לפי הביקורות. בצ'רי כדאי לבדוק היטב את נוחות הנסיעה, המולטימדיה ומערכות הבטיחות, ובמיוחד את השורה השלישית אם תשתמשו בה בקביעות. בשני הדגמים חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים ולעשות נסיעת מבחן, משום שאין עדיין תמונה ארוכת טווח מלאה לגבי אמינותם.
איזה רכב זול יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או פיג'ו 3008?
פיג'ו 3008 2025 (₪136,950 לעומת ₪165,000). הפיג'ו 3008 זולה יותר לרכישה: ₪136,950 לעומת ₪165,000 לצ'רי. זה יתרון משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או פיג'ו 3008?
צ'רי טיגו 8 פרו 2025 (17.5% בשנה לעומת 18.2% בשנה). הצ'רי מובילה בשמירת ערך: ירידת ערך של 17.5% בשנה לעומת 18.2% בפיג'ו. הפער מתון, אך הוא לטובת הצ'רי.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, צ'רי טיגו 8 פרו או פיג'ו 3008?
צ'רי טיגו 8 פרו 2025 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 4 מתוך 5). הצ'רי נמצאת בדרגת עלויות אחזקה 1 מתוך 5, לעומת דרגה 4 מתוך 5 בפיג'ו. זה פער ניכר שמטה את הכף לטובתה בהוצאות השוטפות.
איזה רכב אמין יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או פיג'ו 3008?
צ'רי טיגו 8 פרו 2025 (0 ריקולים לעומת 4 ריקולים). לצ'רי 0 ריקולים, לעומת 4 לפיג'ו. עם זאת, שני הדגמים חדשים יחסית, ואין בכך לבדו תמונה מלאה של אמינות ארוכת טווח.
איזה רכב בטיחותי יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או פיג'ו 3008?
צ'רי טיגו 8 פרו 2025 (ציון בטיחות 9 לעומת ציון בטיחות 3.5). לצ'רי ציון בטיחות 9 לעומת 3.5 לפיג'ו. זה יתרון ברור לצ'רי במדד הזה, אך כדאי לבדוק גם את פעולת מערכות הבטיחות בנסיעת מבחן.
איזה רכב חסכוני יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או פיג'ו 3008?
צ'רי טיגו 8 פרו 2025 (קבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 12). הצ'רי בקבוצת זיהום 2, לעומת קבוצת זיהום 12 בפיג'ו. לפי מדד הזיהום, היתרון הוא לטובת הצ'רי.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או פיג'ו 3008?
צ'רי טיגו 8 פרו 2025 (143 כ"ס לעומת 136 כ"ס). לצ'רי 143 כ"ס לעומת 136 כ"ס בפיג'ו. הפער קטן יחסית במספרים, ובמבחן הכביש הפיג'ו מתוארת כבעלת ביצועים סבירים אך לא חזקים במיוחד.
איזה רכב מרווח יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או פיג'ו 3008?
צ'רי טיגו 8 פרו 2025 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). הצ'רי מציעה 7 מושבים לעומת 5 בפיג'ו, ולכן מתאימה יותר כשאתם צריכים להסיע יותר נוסעים. חשוב לזכור שהשורה השלישית ותא המטען בצ'רי מוגבלים כשהמושבים בשימוש.
איזה רכב נגנב פחות, צ'רי טיגו 8 פרו או פיג'ו 3008?
צ'רי טיגו 8 פרו 2025 (7.5 ל-1,000 רכבים לעומת 8.1 ל-1,000 רכבים). הצ'רי מובילה בסיכון גניבה: 7.5 ל-1,000 רכבים לעומת 8.1 ל-1,000 בפיג'ו. הפער קטן, אך המדד נוטה לטובת הצ'רי.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, צ'רי טיגו 8 פרו או פיג'ו 3008?
פיג'ו 3008 2025 (39 ימים לעומת 40 ימים). הפיג'ו נמכרת בממוצע בתוך 39 ימים, לעומת 40 ימים לצ'רי. מדובר בהבדל זעיר, כך שבפועל מהירות המכירה דומה.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או פיג'ו 3008?
פיג'ו 3008 2025 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). לפיג'ו 7 יתרונות במוניטין ושביעות רצון לעומת 6 לצ'רי. היתרון מתון, ובמקביל יש לזכור שאין עדיין בסיס משמעותי לאמינות ארוכת טווח של דגמי 2025.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, צ'רי טיגו 8 פרו או פיג'ו 3008?
צ'רי טיגו 8 פרו 2025 (8,334 על הכביש לעומת 1,207 על הכביש). הצ'רי נפוצה יותר בכביש, עם 8,334 רכבים לעומת 1,207 לפיג'ו. תפוצה רחבה יותר עשויה להקל על מציאת מידע וניסיון מקומי, אך אינה מבטיחה אמינות.
צ'רי טיגו 8 פרו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
פיג'ו 3008 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- איוויז U5 מול פיג'ו 3008
- אלפא רומיאו סטלביו מול צ'רי טיגו 8 פרו
- אאודי Q2 מול פיג'ו 3008
- אאודי Q4 e-tron מול צ'רי טיגו 8 פרו
- בי.ווי.די אטו 3 מול פיג'ו 3008
- בי.ווי.די סיל U מול פיג'ו 3008
- קאדילק XT4 מול צ'רי טיגו 8 פרו
- צ'רי טיאגו 4 פרו מול פיג'ו 3008
- צ'רי טיגו 7 פרו מול פיג'ו 3008
- צ'רי טיגו 8 פרו מול פורד מוסטנג Mach-E