אאודי Q4 e-tron או צ'רי טיגו 8 פרו? השוואה מלאה 2023
ההמלצה שלנו
לפי התמונה הכוללת, הצ׳רי טיגו 8 פרו מתאימה יותר למי שמחפשים מחיר רכישה נמוך, שבעה מושבים ואבזור עשיר. קחו בחשבון שהשורה השלישית צפופה, תא המטען קטן כשהיא בשימוש, ונוחות הנסיעה ותגובות תיבת ההילוכים אינן תמיד מלוטשות. האאודי Q4 e-tron עדיפה למי שמעדיפים יותר כוח, סיכון גניבה נמוך יותר וזמן מכירה קצר יותר. אם מושבים נוספים וחיסכון במחיר אינם חשובים לכם, ייתכן שהיתרונות האלה של האאודי יכריעו.
מחיר רכישה: צ'רי טיגו 8 פרו 2023
- אאודי Q4 e-tron 2023: ₪179,000
- צ'רי טיגו 8 פרו 2023: ₪140,000
צ׳רי טיגו 8 פרו עולה ₪140,000 לעומת ₪179,000 לאאודי Q4 e-tron, ולכן דורש השקעה התחלתית נמוכה יותר.
שמירת ערך: צ'רי טיגו 8 פרו 2023
- אאודי Q4 e-tron 2023: 22.2% בשנה
- צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 10.0% בשנה
שיעור ירידת הערך השנתי של הצ׳רי הוא 10.0%, לעומת 22.2% באאודי. הפער משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.
אמינות: תיקו
- אאודי Q4 e-tron 2023: 0 ריקולים
- צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 0 ריקולים
בשני הדגמים מופיעים 0 ריקולים, כך שאין כאן יתרון לאחד מהם לפי המדד הזה.
בטיחות: צ'רי טיגו 8 פרו 2023
- אאודי Q4 e-tron 2023: ציון בטיחות 2
- צ'רי טיגו 8 פרו 2023: ציון בטיחות 3.5
לצ׳רי ציון בטיחות 3.5 לעומת 2 לאאודי. בביקורות מצוינים גם מערכות בטיחות רבות בצ׳רי, אך חלק מההתראות וההתערבויות שלהן עלולות להציק.
ביצועים: אאודי Q4 e-tron 2023
- אאודי Q4 e-tron 2023: 204 כ"ס
- צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 186 כ"ס
האאודי מובילה עם 204 כ״ס לעומת 186 כ״ס בצ׳רי, יתרון למי שמעדיפים יותר כוח.
מרחב ומשפחה: צ'רי טיגו 8 פרו 2023
- אאודי Q4 e-tron 2023: 5 מושבים
- צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 7 מושבים
הצ׳רי מציעה 7 מושבים לעומת 5 באאודי, ומתאימה יותר למשפחה שזקוקה למושבים נוספים. עם זאת, השורה השלישית צפופה ומתאימה בעיקר לילדים, ותא המטען קטן מאוד כשכל המושבים בשימוש.
סיכון גניבה: אאודי Q4 e-tron 2023
- אאודי Q4 e-tron 2023: 3.1 ל-1,000 רכבים
- צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 7.3 ל-1,000 רכבים
באאודי נרשמו 3.1 מקרי גניבה ל-1,000 רכבים, לעומת 7.3 בצ׳רי. זהו יתרון לאאודי למי שמודאגים מסיכון הגניבה.
מהירות מכירה: אאודי Q4 e-tron 2023
- אאודי Q4 e-tron 2023: 24 ימים
- צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 40 ימים
האאודי נמכרה בתוך 24 ימים לעומת 40 ימים בצ׳רי, ולכן עשויה להתאים יותר למי שחשוב להם למכור במהירות.
פופולריות בכביש: צ'רי טיגו 8 פרו 2023
- אאודי Q4 e-tron 2023: 150 על הכביש
- צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 5,994 על הכביש
הצ׳רי נפוצה יותר בכביש, עם 5,994 רכבים לעומת 150 לאאודי. היא עשויה להרגיש בחירה מוכרת יותר בשוק המקומי.
טכנולוגיה ונוחות: צ'רי טיגו 8 פרו 2023
- אאודי Q4 e-tron 2023: 5 מערכות
- צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 6 מערכות
בצ׳רי יש 6 מערכות לעומת 5 באאודי. הביקורות מציינות אבזור עשיר, אך גם ממשקי מגע והתראות שעלולים להסיח או להטריד.
למי מתאים כל רכב
- אאודי Q4 e-tron 2023: אאודי Q4 e-tron מתאימה למי שמעדיפים יותר כוח, סיכון גניבה נמוך יותר ומכירה מהירה יחסית.
- צ'רי טיגו 8 פרו 2023: צ׳רי טיגו 8 פרו מתאימה למשפחות שמחפשות רכב שבעה מושבים במחיר נמוך יותר, עם אבזור עשיר ומרווח טוב בשורה השנייה.
שאלות נפוצות
מה עדיף, אאודי Q4 e-tron או צ'רי טיגו 8 פרו?
לפי התמונה הכוללת, הצ׳רי טיגו 8 פרו מתאימה יותר למי שמחפשים מחיר רכישה נמוך, שבעה מושבים ואבזור עשיר. קחו בחשבון שהשורה השלישית צפופה, תא המטען קטן כשהיא בשימוש, ונוחות הנסיעה ותגובות תיבת ההילוכים אינן תמיד מלוטשות. האאודי Q4 e-tron עדיפה למי שמעדיפים יותר כוח, סיכון גניבה נמוך יותר וזמן מכירה קצר יותר. אם מושבים נוספים וחיסכון במחיר אינם חשובים לכם, ייתכן שהיתרונות האלה של האאודי יכריעו.
איזה רכב זול יותר, אאודי Q4 e-tron או צ'רי טיגו 8 פרו?
צ'רי טיגו 8 פרו 2023 (₪140,000 לעומת ₪179,000). צ׳רי טיגו 8 פרו עולה ₪140,000 לעומת ₪179,000 לאאודי Q4 e-tron, ולכן דורש השקעה התחלתית נמוכה יותר.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, אאודי Q4 e-tron או צ'רי טיגו 8 פרו?
צ'רי טיגו 8 פרו 2023 (10.0% בשנה לעומת 22.2% בשנה). שיעור ירידת הערך השנתי של הצ׳רי הוא 10.0%, לעומת 22.2% באאודי. הפער משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.
איזה רכב בטיחותי יותר, אאודי Q4 e-tron או צ'רי טיגו 8 פרו?
צ'רי טיגו 8 פרו 2023 (ציון בטיחות 3.5 לעומת ציון בטיחות 2). לצ׳רי ציון בטיחות 3.5 לעומת 2 לאאודי. בביקורות מצוינים גם מערכות בטיחות רבות בצ׳רי, אך חלק מההתראות וההתערבויות שלהן עלולות להציק.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, אאודי Q4 e-tron או צ'רי טיגו 8 פרו?
אאודי Q4 e-tron 2023 (204 כ"ס לעומת 186 כ"ס). האאודי מובילה עם 204 כ״ס לעומת 186 כ״ס בצ׳רי, יתרון למי שמעדיפים יותר כוח.
איזה רכב מרווח יותר, אאודי Q4 e-tron או צ'רי טיגו 8 פרו?
צ'רי טיגו 8 פרו 2023 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). הצ׳רי מציעה 7 מושבים לעומת 5 באאודי, ומתאימה יותר למשפחה שזקוקה למושבים נוספים. עם זאת, השורה השלישית צפופה ומתאימה בעיקר לילדים, ותא המטען קטן מאוד כשכל המושבים בשימוש.
איזה רכב נגנב פחות, אאודי Q4 e-tron או צ'רי טיגו 8 פרו?
אאודי Q4 e-tron 2023 (3.1 ל-1,000 רכבים לעומת 7.3 ל-1,000 רכבים). באאודי נרשמו 3.1 מקרי גניבה ל-1,000 רכבים, לעומת 7.3 בצ׳רי. זהו יתרון לאאודי למי שמודאגים מסיכון הגניבה.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, אאודי Q4 e-tron או צ'רי טיגו 8 פרו?
אאודי Q4 e-tron 2023 (24 ימים לעומת 40 ימים). האאודי נמכרה בתוך 24 ימים לעומת 40 ימים בצ׳רי, ולכן עשויה להתאים יותר למי שחשוב להם למכור במהירות.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, אאודי Q4 e-tron או צ'רי טיגו 8 פרו?
צ'רי טיגו 8 פרו 2023 (5,994 על הכביש לעומת 150 על הכביש). הצ׳רי נפוצה יותר בכביש, עם 5,994 רכבים לעומת 150 לאאודי. היא עשויה להרגיש בחירה מוכרת יותר בשוק המקומי.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, אאודי Q4 e-tron או צ'רי טיגו 8 פרו?
צ'רי טיגו 8 פרו 2023 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). בצ׳רי יש 6 מערכות לעומת 5 באאודי. הביקורות מציינות אבזור עשיר, אך גם ממשקי מגע והתראות שעלולים להסיח או להטריד.
אאודי Q4 e-tron בקצרה · הכל על הדגם
צ'רי טיגו 8 פרו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו סטלביו מול צ'רי טיגו 8 פרו
- אאודי Q4 e-tron מול מיצובישי אאוטלנדר
- אאודי Q4 e-tron מול ניסאן אקס טרייל
- קאדילק XT4 מול צ'רי טיגו 8 פרו
- צ'רי טיגו 8 פרו מול פורד מוסטנג Mach-E
- צ'רי טיגו 8 פרו מול יונדאי טוסון
- צ'רי טיגו 8 פרו מול ג'אקו J7
- צ'רי טיגו 8 פרו מול קיה EV6
- צ'רי טיגו 8 פרו מול קיה סורנטו
- צ'רי טיגו 8 פרו מול קיה ספורטז'