בי.ווי.די סיל U או פיג'ו 3008? השוואה מלאה 2025
ההמלצה שלנו
בסיכום השיקולים, סיל U היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם שמירת ערך, עלויות אחזקה, בטיחות, ביצועים וסיכון גניבה נמוך. קחו בחשבון שמדובר בפלאג-אין, ולכן כדי ליהנות מחיסכון בנסיעות כדאי שתהיה לכם אפשרות טעינה קבועה; בדקו גם את מצב הסוללה והיסטוריית הטיפולים. פיג׳ו 3008 עדיפה אם מחיר הרכישה הנמוך יותר והמוניטין שלה חשובים לכם יותר, והיא מציעה גם תא מטען בנפח 520 ליטר. לשתי המכוניות יתרונות משפחתיים, אך סיל U מספקת מרחב טוב במיוחד מאחור.
מחיר רכישה: פיג'ו 3008 2025
- בי.ווי.די סיל U 2025: ₪172,812
- פיג'ו 3008 2025: ₪136,950
פיג׳ו 3008 זולה יותר לרכישה: ₪136,950 לעומת ₪172,812 לסיל U. הפער משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.
שמירת ערך: בי.ווי.די סיל U 2025
- בי.ווי.די סיל U 2025: 13.2% בשנה
- פיג'ו 3008 2025: 18.2% בשנה
סיל U מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 13.2% לעומת 18.2% בפיג׳ו. הפער עשוי להיות חשוב אם אתם מתכננים למכור את הרכב בהמשך.
עלויות אחזקה: בי.ווי.די סיל U 2025
- בי.ווי.די סיל U 2025: דרגה 1 מתוך 5
- פיג'ו 3008 2025: דרגה 4 מתוך 5
סיל U מדורגת בדרגת אחזקה 1 מתוך 5, לעומת דרגה 4 מתוך 5 בפיג׳ו. זהו יתרון ברור למי שרוצה לצמצם הוצאות אחזקה.
אמינות: בי.ווי.די סיל U 2025
- בי.ווי.די סיל U 2025: 0 ריקולים
- פיג'ו 3008 2025: 4 ריקולים
לסיל U אין ריקולים, לעומת 4 לפיג׳ו. עם זאת, לשני הדגמים אין עדיין היסטוריה ארוכת טווח שמאפשרת לקבוע באופן מלא איך ייראו האמינות ועלויות התיקון לאורך שנים.
בטיחות: בי.ווי.די סיל U 2025
- בי.ווי.די סיל U 2025: ציון בטיחות 8
- פיג'ו 3008 2025: ציון בטיחות 3.5
סיל U מובילה עם ציון בטיחות 8, לעומת 3.5 בפיג׳ו. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, הפער הזה נוטה בבירור לטובת BYD.
חיסכון ואיכות סביבה: בי.ווי.די סיל U 2025
- בי.ווי.די סיל U 2025: קבוצת זיהום 2
- פיג'ו 3008 2025: קבוצת זיהום 12
סיל U נמצאת בקבוצת זיהום 2, לעומת קבוצת זיהום 12 בפיג׳ו. זהו יתרון סביבתי משמעותי לטובת BYD.
ביצועים: בי.ווי.די סיל U 2025
- בי.ווי.די סיל U 2025: 218 כ"ס
- פיג'ו 3008 2025: 136 כ"ס
לסיל U הספק של 218 כ״ס, לעומת 136 כ״ס בפיג׳ו. בפועל, היא מציעה יותר כוח זמין; הפיג׳ו מתאימה יותר למי שהביצועים אינם בראש סדר העדיפויות שלו.
מרחב ומשפחה: תיקו
- בי.ווי.די סיל U 2025: 5 מושבים
- פיג'ו 3008 2025: 5 מושבים
לשני הרכבים 5 מושבים, ולכן לפי הנתון הזה אין יתרון לאחד מהם. בפועל, הסיל U מציעה מרחב טוב במיוחד מאחור, ואילו לפיג׳ו תא מטען גדול יותר, בנפח 520 ליטר.
סיכון גניבה: בי.ווי.די סיל U 2025
- בי.ווי.די סיל U 2025: 2.0 ל-1,000 רכבים
- פיג'ו 3008 2025: 8.1 ל-1,000 רכבים
סיל U נגנבת בשיעור של 2.0 לכל 1,000 רכבים, לעומת 8.1 בפיג׳ו. ההפרש מצביע על סיכון גניבה נמוך יותר ל-BYD.
מהירות מכירה: בי.ווי.די סיל U 2025
- בי.ווי.די סיל U 2025: 18 ימים
- פיג'ו 3008 2025: 39 ימים
סיל U נמכרת בממוצע בתוך 18 ימים, לעומת 39 ימים לפיג׳ו. משמעות הדבר היא שסביר שיהיה קל ומהיר יותר למכור אותה.
מוניטין ושביעות רצון: פיג'ו 3008 2025
- בי.ווי.די סיל U 2025: 7 יתרונות
- פיג'ו 3008 2025: 7 יתרונות
פיג׳ו מובילה במוניטין ובשביעות רצון, אף שלשני הדגמים 7 יתרונות בסיכומים. הבחירה בה מתאימה למי שמעדיף את הרושם החיובי שמקבלת הפיג׳ו.
פופולריות בכביש: בי.ווי.די סיל U 2025
- בי.ווי.די סיל U 2025: 5,669 על הכביש
- פיג'ו 3008 2025: 1,207 על הכביש
סיל U נפוצה יותר בכביש, עם 5,669 רכבים לעומת 1,207 פיג׳ו 3008. הפער משקף נוכחות רחבה יותר של BYD בישראל.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- בי.ווי.די סיל U 2025: 6 מערכות
- פיג'ו 3008 2025: 6 מערכות
לשני הרכבים 6 מערכות, ולכן אין יתרון לפי מספר המערכות בלבד. הסיל U עשירה באבזור, אך חלק מהפעולות בה מתבצעות דרך המסך ועלולות להיות מסורבלות.
למי מתאים כל רכב
- בי.ווי.די סיל U 2025: סיל U מתאימה לכם אם אתם מחפשים SUV מרווח ומאובזר עם ביצועים חזקים, ורוצים ליהנות מנסיעות חשמליות כשיש אפשרות לטעינה קבועה.
- פיג'ו 3008 2025: פיג׳ו 3008 מתאימה לכם אם אתם מעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, תא נוסעים איכותי ונוח ותא מטען שימושי, ואינכם זקוקים לביצועים חזקים במיוחד.
שאלות נפוצות
מה עדיף, בי.ווי.די סיל U או פיג'ו 3008?
בסיכום השיקולים, סיל U היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם שמירת ערך, עלויות אחזקה, בטיחות, ביצועים וסיכון גניבה נמוך. קחו בחשבון שמדובר בפלאג-אין, ולכן כדי ליהנות מחיסכון בנסיעות כדאי שתהיה לכם אפשרות טעינה קבועה; בדקו גם את מצב הסוללה והיסטוריית הטיפולים. פיג׳ו 3008 עדיפה אם מחיר הרכישה הנמוך יותר והמוניטין שלה חשובים לכם יותר, והיא מציעה גם תא מטען בנפח 520 ליטר. לשתי המכוניות יתרונות משפחתיים, אך סיל U מספקת מרחב טוב במיוחד מאחור.
איזה רכב זול יותר, בי.ווי.די סיל U או פיג'ו 3008?
פיג'ו 3008 2025 (₪136,950 לעומת ₪172,812). פיג׳ו 3008 זולה יותר לרכישה: ₪136,950 לעומת ₪172,812 לסיל U. הפער משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, בי.ווי.די סיל U או פיג'ו 3008?
בי.ווי.די סיל U 2025 (13.2% בשנה לעומת 18.2% בשנה). סיל U מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 13.2% לעומת 18.2% בפיג׳ו. הפער עשוי להיות חשוב אם אתם מתכננים למכור את הרכב בהמשך.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, בי.ווי.די סיל U או פיג'ו 3008?
בי.ווי.די סיל U 2025 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 4 מתוך 5). סיל U מדורגת בדרגת אחזקה 1 מתוך 5, לעומת דרגה 4 מתוך 5 בפיג׳ו. זהו יתרון ברור למי שרוצה לצמצם הוצאות אחזקה.
איזה רכב אמין יותר, בי.ווי.די סיל U או פיג'ו 3008?
בי.ווי.די סיל U 2025 (0 ריקולים לעומת 4 ריקולים). לסיל U אין ריקולים, לעומת 4 לפיג׳ו. עם זאת, לשני הדגמים אין עדיין היסטוריה ארוכת טווח שמאפשרת לקבוע באופן מלא איך ייראו האמינות ועלויות התיקון לאורך שנים.
איזה רכב בטיחותי יותר, בי.ווי.די סיל U או פיג'ו 3008?
בי.ווי.די סיל U 2025 (ציון בטיחות 8 לעומת ציון בטיחות 3.5). סיל U מובילה עם ציון בטיחות 8, לעומת 3.5 בפיג׳ו. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, הפער הזה נוטה בבירור לטובת BYD.
איזה רכב חסכוני יותר, בי.ווי.די סיל U או פיג'ו 3008?
בי.ווי.די סיל U 2025 (קבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 12). סיל U נמצאת בקבוצת זיהום 2, לעומת קבוצת זיהום 12 בפיג׳ו. זהו יתרון סביבתי משמעותי לטובת BYD.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, בי.ווי.די סיל U או פיג'ו 3008?
בי.ווי.די סיל U 2025 (218 כ"ס לעומת 136 כ"ס). לסיל U הספק של 218 כ״ס, לעומת 136 כ״ס בפיג׳ו. בפועל, היא מציעה יותר כוח זמין; הפיג׳ו מתאימה יותר למי שהביצועים אינם בראש סדר העדיפויות שלו.
איזה רכב נגנב פחות, בי.ווי.די סיל U או פיג'ו 3008?
בי.ווי.די סיל U 2025 (2.0 ל-1,000 רכבים לעומת 8.1 ל-1,000 רכבים). סיל U נגנבת בשיעור של 2.0 לכל 1,000 רכבים, לעומת 8.1 בפיג׳ו. ההפרש מצביע על סיכון גניבה נמוך יותר ל-BYD.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, בי.ווי.די סיל U או פיג'ו 3008?
בי.ווי.די סיל U 2025 (18 ימים לעומת 39 ימים). סיל U נמכרת בממוצע בתוך 18 ימים, לעומת 39 ימים לפיג׳ו. משמעות הדבר היא שסביר שיהיה קל ומהיר יותר למכור אותה.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, בי.ווי.די סיל U או פיג'ו 3008?
פיג'ו 3008 2025 (7 יתרונות לעומת 7 יתרונות). פיג׳ו מובילה במוניטין ובשביעות רצון, אף שלשני הדגמים 7 יתרונות בסיכומים. הבחירה בה מתאימה למי שמעדיף את הרושם החיובי שמקבלת הפיג׳ו.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, בי.ווי.די סיל U או פיג'ו 3008?
בי.ווי.די סיל U 2025 (5,669 על הכביש לעומת 1,207 על הכביש). סיל U נפוצה יותר בכביש, עם 5,669 רכבים לעומת 1,207 פיג׳ו 3008. הפער משקף נוכחות רחבה יותר של BYD בישראל.
בי.ווי.די סיל U בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
פיג'ו 3008 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות