צ'רי טיגו 7 פרו או פיג'ו 3008? השוואה מלאה 2025

ההמלצה שלנו

לפי התמונה הכוללת, טיגו 7 פרו היא הבחירה המתאימה יותר למי שמעדיפים אבזור, מרחב מאחור, בטיחות ועלויות אחזקה נמוכות יותר. הפיג'ו 3008 זולה יותר לרכישה, שומרת טוב יותר על ערכה לפי המדד ונוחה ומעודנת יותר בנסיעה. אם נוחות, עיצוב ואיכות תא הנוסעים חשובים לכם יותר, הפיג'ו עשויה להתאים לכם יותר, גם עם פער במדדי האחזקה והבטיחות. לפני קנייה בדקו את גרסת ההנעה המדויקת ואת היסטוריית הטיפולים, ובפרט בצ'רי פלאג-אין קחו בחשבון את הצורך האפשרי בעמדת טעינה ואת היעדר הגלגל החליפי.

מחיר רכישה: פיג'ו 3008 2025

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2025: ₪145,100
  • פיג'ו 3008 2025: ₪136,950

פיג'ו 3008 זולה יותר במחיר הרכישה: ₪136,950 לעומת ₪145,100 בטיגו 7 פרו. הפער הוא ₪8,150 לטובת הפיג'ו.

שמירת ערך: פיג'ו 3008 2025

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2025: 20.4% בשנה
  • פיג'ו 3008 2025: 18.2% בשנה

הפיג'ו מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 18.2% לעומת 20.4% בטיגו 7 פרו. בפועל, שיעור ירידה נמוך יותר פירושו שחיקה מתונה יותר בערך הרכב.

עלויות אחזקה: צ'רי טיגו 7 פרו 2025

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2025: דרגה 1 מתוך 5
  • פיג'ו 3008 2025: דרגה 4 מתוך 5

טיגו 7 פרו עדיפה בעלויות האחזקה, עם דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 4 מתוך 5 בפיג'ו. זה יתרון משמעותי למי שמתכננים להחזיק ברכב ולצמצם הוצאות שוטפות.

אמינות: צ'רי טיגו 7 פרו 2025

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2025: 0 ריקולים
  • פיג'ו 3008 2025: 4 ריקולים

בטיגו 7 פרו נרשמו 0 ריקולים, לעומת 4 בפיג'ו, והיא מובילה במדד הזה. עם זאת, שני הדגמים חדשים יחסית, ואין כאן הוכחה לאמינות ארוכת טווח.

בטיחות: צ'רי טיגו 7 פרו 2025

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2025: ציון בטיחות 9
  • פיג'ו 3008 2025: ציון בטיחות 3.5

טיגו 7 פרו מובילה עם ציון בטיחות 9, לעומת 3.5 בפיג'ו. זהו פער לטובת הצ'רי, שכדאי להביא בחשבון אם בטיחות היא שיקול מרכזי.

חיסכון ואיכות סביבה: צ'רי טיגו 7 פרו 2025

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2025: קבוצת זיהום 2
  • פיג'ו 3008 2025: קבוצת זיהום 12

טיגו 7 פרו נמצאת בקבוצת זיהום 2, לעומת קבוצת זיהום 12 בפיג'ו. דירוג נמוך יותר מצביע על יתרון לצ'רי במדד הזיהום.

ביצועים: צ'רי טיגו 7 פרו 2025

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2025: 143 כ"ס
  • פיג'ו 3008 2025: 136 כ"ס

לטיגו 7 פרו 143 כ"ס לעומת 136 כ"ס בפיג'ו, והיא מובילה בהספק. הפער אינו גדול, ובנסיעת מבחן כדאי לבדוק גם את תגובת תיבת ההילוכים ואת תחושת התאוצה.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2025: 5 מושבים
  • פיג'ו 3008 2025: 5 מושבים

שני הדגמים מציעים 5 מושבים, ואין יתרון במספר המושבים. בפועל, הצ'רי מרווחת במיוחד מאחור, ואילו לפיג'ו תא מטען בנפח 520 ליטרים לעומת 484 ליטרים בגרסת הפלאג-אין של הצ'רי.

סיכון גניבה: צ'רי טיגו 7 פרו 2025

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2025: 3.9 ל-1,000 רכבים
  • פיג'ו 3008 2025: 8.1 ל-1,000 רכבים

בטיגו 7 פרו נרשמו 3.9 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 8.1 בפיג'ו. לפי המדד הזה, הסיכון נמוך יותר בצ'רי.

מהירות מכירה: פיג'ו 3008 2025

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2025: 40 ימים
  • פיג'ו 3008 2025: 39 ימים

הפיג'ו נמכרת מהר מעט יותר: 39 ימים לעומת 40 ימים בטיגו 7 פרו. מדובר בפער של יום אחד בלבד.

מוניטין ושביעות רצון: תיקו

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2025: 8 יתרונות
  • פיג'ו 3008 2025: 7 יתרונות

שני הדגמים מובילים במידה דומה במדד המוניטין ושביעות הרצון: 8 יתרונות לטיגו 7 פרו ו-7 לפיג'ו. זה מצביע על תמונה חיובית לשניהם, ולא על פער מעשי גדול.

פופולריות בכביש: צ'רי טיגו 7 פרו 2025

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2025: 4,913 על הכביש
  • פיג'ו 3008 2025: 1,207 על הכביש

טיגו 7 פרו נפוצה יותר בכביש, עם 4,913 רכבים לעומת 1,207 פיג'ו 3008. השכיחות הגבוהה יותר עשויה להקל על היכרות עם הדגם, אך אינה מעידה כשלעצמה על אמינות.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2025: 6 מערכות
  • פיג'ו 3008 2025: 6 מערכות

שני הדגמים מציעים 6 מערכות במדד הטכנולוגיה והנוחות. הצ'רי עשירה באבזור, אך תפעול המערכות שלה פחות נוח; הפיג'ו בולטת בנוחות הנסיעה ובבידוד הרעשים.

למי מתאים כל רכב

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2025: טיגו 7 פרו מתאימה למי שמחפשים רכב פנאי מאובזר ומרווח, עם יתרון במדדי הבטיחות, עלויות האחזקה והזיהום, ומוכנים להתפשר על עידון ותפעול פחות מוצלח.
  • פיג'ו 3008 2025: פיג'ו 3008 מתאימה למי שמעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, תא נוסעים איכותי ונוחות נסיעה מצוינת, ומוכנים לקבל פחות יתרון במדדי האחזקה, הבטיחות והמרחב מאחור.

שאלות נפוצות

מה עדיף, צ'רי טיגו 7 פרו או פיג'ו 3008?

לפי התמונה הכוללת, טיגו 7 פרו היא הבחירה המתאימה יותר למי שמעדיפים אבזור, מרחב מאחור, בטיחות ועלויות אחזקה נמוכות יותר. הפיג'ו 3008 זולה יותר לרכישה, שומרת טוב יותר על ערכה לפי המדד ונוחה ומעודנת יותר בנסיעה. אם נוחות, עיצוב ואיכות תא הנוסעים חשובים לכם יותר, הפיג'ו עשויה להתאים לכם יותר, גם עם פער במדדי האחזקה והבטיחות. לפני קנייה בדקו את גרסת ההנעה המדויקת ואת היסטוריית הטיפולים, ובפרט בצ'רי פלאג-אין קחו בחשבון את הצורך האפשרי בעמדת טעינה ואת היעדר הגלגל החליפי.

איזה רכב זול יותר, צ'רי טיגו 7 פרו או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2025 (₪136,950 לעומת ₪145,100). פיג'ו 3008 זולה יותר במחיר הרכישה: ₪136,950 לעומת ₪145,100 בטיגו 7 פרו. הפער הוא ₪8,150 לטובת הפיג'ו.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, צ'רי טיגו 7 פרו או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2025 (18.2% בשנה לעומת 20.4% בשנה). הפיג'ו מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 18.2% לעומת 20.4% בטיגו 7 פרו. בפועל, שיעור ירידה נמוך יותר פירושו שחיקה מתונה יותר בערך הרכב.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, צ'רי טיגו 7 פרו או פיג'ו 3008?

צ'רי טיגו 7 פרו 2025 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 4 מתוך 5). טיגו 7 פרו עדיפה בעלויות האחזקה, עם דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 4 מתוך 5 בפיג'ו. זה יתרון משמעותי למי שמתכננים להחזיק ברכב ולצמצם הוצאות שוטפות.

איזה רכב אמין יותר, צ'רי טיגו 7 פרו או פיג'ו 3008?

צ'רי טיגו 7 פרו 2025 (0 ריקולים לעומת 4 ריקולים). בטיגו 7 פרו נרשמו 0 ריקולים, לעומת 4 בפיג'ו, והיא מובילה במדד הזה. עם זאת, שני הדגמים חדשים יחסית, ואין כאן הוכחה לאמינות ארוכת טווח.

איזה רכב בטיחותי יותר, צ'רי טיגו 7 פרו או פיג'ו 3008?

צ'רי טיגו 7 פרו 2025 (ציון בטיחות 9 לעומת ציון בטיחות 3.5). טיגו 7 פרו מובילה עם ציון בטיחות 9, לעומת 3.5 בפיג'ו. זהו פער לטובת הצ'רי, שכדאי להביא בחשבון אם בטיחות היא שיקול מרכזי.

איזה רכב חסכוני יותר, צ'רי טיגו 7 פרו או פיג'ו 3008?

צ'רי טיגו 7 פרו 2025 (קבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 12). טיגו 7 פרו נמצאת בקבוצת זיהום 2, לעומת קבוצת זיהום 12 בפיג'ו. דירוג נמוך יותר מצביע על יתרון לצ'רי במדד הזיהום.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, צ'רי טיגו 7 פרו או פיג'ו 3008?

צ'רי טיגו 7 פרו 2025 (143 כ"ס לעומת 136 כ"ס). לטיגו 7 פרו 143 כ"ס לעומת 136 כ"ס בפיג'ו, והיא מובילה בהספק. הפער אינו גדול, ובנסיעת מבחן כדאי לבדוק גם את תגובת תיבת ההילוכים ואת תחושת התאוצה.

איזה רכב נגנב פחות, צ'רי טיגו 7 פרו או פיג'ו 3008?

צ'רי טיגו 7 פרו 2025 (3.9 ל-1,000 רכבים לעומת 8.1 ל-1,000 רכבים). בטיגו 7 פרו נרשמו 3.9 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 8.1 בפיג'ו. לפי המדד הזה, הסיכון נמוך יותר בצ'רי.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, צ'רי טיגו 7 פרו או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2025 (39 ימים לעומת 40 ימים). הפיג'ו נמכרת מהר מעט יותר: 39 ימים לעומת 40 ימים בטיגו 7 פרו. מדובר בפער של יום אחד בלבד.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, צ'רי טיגו 7 פרו או פיג'ו 3008?

צ'רי טיגו 7 פרו 2025 (4,913 על הכביש לעומת 1,207 על הכביש). טיגו 7 פרו נפוצה יותר בכביש, עם 4,913 רכבים לעומת 1,207 פיג'ו 3008. השכיחות הגבוהה יותר עשויה להקל על היכרות עם הדגם, אך אינה מעידה כשלעצמה על אמינות.

צ'רי טיגו 7 פרו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

פיג'ו 3008 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם