איוויז U5 או פיג'ו 3008? השוואה מלאה 2023

ההמלצה שלנו

בסיכום העדיפויות שבהן יש יתרון ברור, האיוויז U5 היא הבחירה המתאימה יותר: היא זולה יותר, חזקה יותר, מהירה יותר למכירה ושיעור הגניבה שלה נמוך יותר. הפיג'ו 3008 עדיפה למי ששמירת ערך ונוכחות נפוצה בכביש חשובות להם יותר, והיא מציעה עיצוב ואיכות חומרים מרשימים והתנהגות כביש דינמית. ברכישת הפיג'ו כדאי לבדוק היטב את היסטוריית הטיפולים ואת המנוע בהתאם לגרסה; נוחות הנסיעה בעיר והנדסת האנוש הן נקודות שכדאי לבחון בנסיעת מבחן. בשני הדגמים יש 5 מושבים, ציון בטיחות 2 ו-6 מערכות.

מחיר רכישה: איוויז U5 2023

  • איוויז U5 2023: ₪79,000
  • פיג'ו 3008 2023: ₪97,000

האיוויז U5 עולה ₪79,000 לעומת ₪97,000 לפיג'ו 3008, ולכן דורש פחות כסף ברכישה. הפער של ₪18,000 משאיר לכם יותר תקציב להוצאות אחרות.

שמירת ערך: פיג'ו 3008 2023

  • איוויז U5 2023: 20.9% בשנה
  • פיג'ו 3008 2023: 14.6% בשנה

הפיג'ו 3008 מובילה בשמירת ערך, עם ירידה של 14.6% בשנה לעומת 20.9% באיוויז U5. בפועל, הפיג'ו צפויה לאבד ערך בקצב מתון יותר.

אמינות: איוויז U5 2023

  • איוויז U5 2023: 0 ריקולים
  • פיג'ו 3008 2023: 4 ריקולים

לאיוויז U5 רשומים 0 ריקולים, לעומת 4 בפיג'ו 3008. זו נקודת יתרון לאיוויז, אך בפיג'ו חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים, ובפרט את המנוע בהתאם לגרסה.

בטיחות: תיקו

  • איוויז U5 2023: ציון בטיחות 2
  • פיג'ו 3008 2023: ציון בטיחות 2

שני הדגמים מציגים ציון בטיחות 2, כך שהנתון הזה אינו מבדיל ביניהם.

ביצועים: איוויז U5 2023

  • איוויז U5 2023: 204 כ"ס
  • פיג'ו 3008 2023: 130 כ"ס

לאיוויז U5 הספק של 204 כ"ס לעומת 130 כ"ס בפיג'ו 3008. הפער מצביע על יתרון לאיוויז בהספק, אך לביצועים בפועל כדאי להתייחס גם לגרסת המנוע של הפיג'ו.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • איוויז U5 2023: 5 מושבים
  • פיג'ו 3008 2023: 5 מושבים

שני הדגמים מציעים 5 מושבים, כך שמספר המושבים אינו נותן יתרון לאחד מהם. בפיג'ו, תא המטען קטן משמעותית בגרסאות הפלאג־אין.

סיכון גניבה: איוויז U5 2023

  • איוויז U5 2023: 0.5 ל-1,000 רכבים
  • פיג'ו 3008 2023: 8.1 ל-1,000 רכבים

שיעור הגניבה של האיוויז U5 הוא 0.5 ל-1,000 רכבים, לעומת 8.1 בפיג'ו 3008. זהו פער ניכר לטובת האיוויז מבחינת הסיכון היחסי לגניבה.

מהירות מכירה: איוויז U5 2023

  • איוויז U5 2023: 25 ימים
  • פיג'ו 3008 2023: 40 ימים

האיוויז U5 נמכרת בתוך 25 ימים לעומת 40 ימים לפיג'ו 3008. היא צפויה להיות קלה ומהירה יותר למכירה.

פופולריות בכביש: פיג'ו 3008 2023

  • איוויז U5 2023: 354 על הכביש
  • פיג'ו 3008 2023: 2,506 על הכביש

הפיג'ו 3008 נפוצה יותר, עם 2,506 רכבים על הכביש לעומת 354 איוויז U5. הנוכחות הרחבה שלה עשויה להתאים למי שמעדיפים דגם מוכר ונפוץ.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • איוויז U5 2023: 6 מערכות
  • פיג'ו 3008 2023: 6 מערכות

בשני הדגמים יש 6 מערכות, כך שאין יתרון במספר המערכות. בפיג'ו, תפעול בקרת האקלים דרך המסך מתואר כמסורבל.

למי מתאים כל רכב

  • איוויז U5 2023: האיוויז U5 מתאימה למי שמחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, הספק גבוה, מכירה מהירה וסיכון גניבה נמוך.
  • פיג'ו 3008 2023: הפיג'ו 3008 מתאימה למי שמעדיפים שמירת ערך, דגם נפוץ יותר בכביש ורכב פנאי מעוצב ואיכותי, ומוכנים לבדוק בקפידה את ההיסטוריה והגרסה.

שאלות נפוצות

מה עדיף, איוויז U5 או פיג'ו 3008?

בסיכום העדיפויות שבהן יש יתרון ברור, האיוויז U5 היא הבחירה המתאימה יותר: היא זולה יותר, חזקה יותר, מהירה יותר למכירה ושיעור הגניבה שלה נמוך יותר. הפיג'ו 3008 עדיפה למי ששמירת ערך ונוכחות נפוצה בכביש חשובות להם יותר, והיא מציעה עיצוב ואיכות חומרים מרשימים והתנהגות כביש דינמית. ברכישת הפיג'ו כדאי לבדוק היטב את היסטוריית הטיפולים ואת המנוע בהתאם לגרסה; נוחות הנסיעה בעיר והנדסת האנוש הן נקודות שכדאי לבחון בנסיעת מבחן. בשני הדגמים יש 5 מושבים, ציון בטיחות 2 ו-6 מערכות.

איזה רכב זול יותר, איוויז U5 או פיג'ו 3008?

איוויז U5 2023 (₪79,000 לעומת ₪97,000). האיוויז U5 עולה ₪79,000 לעומת ₪97,000 לפיג'ו 3008, ולכן דורש פחות כסף ברכישה. הפער של ₪18,000 משאיר לכם יותר תקציב להוצאות אחרות.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, איוויז U5 או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2023 (14.6% בשנה לעומת 20.9% בשנה). הפיג'ו 3008 מובילה בשמירת ערך, עם ירידה של 14.6% בשנה לעומת 20.9% באיוויז U5. בפועל, הפיג'ו צפויה לאבד ערך בקצב מתון יותר.

איזה רכב אמין יותר, איוויז U5 או פיג'ו 3008?

איוויז U5 2023 (0 ריקולים לעומת 4 ריקולים). לאיוויז U5 רשומים 0 ריקולים, לעומת 4 בפיג'ו 3008. זו נקודת יתרון לאיוויז, אך בפיג'ו חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים, ובפרט את המנוע בהתאם לגרסה.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, איוויז U5 או פיג'ו 3008?

איוויז U5 2023 (204 כ"ס לעומת 130 כ"ס). לאיוויז U5 הספק של 204 כ"ס לעומת 130 כ"ס בפיג'ו 3008. הפער מצביע על יתרון לאיוויז בהספק, אך לביצועים בפועל כדאי להתייחס גם לגרסת המנוע של הפיג'ו.

איזה רכב נגנב פחות, איוויז U5 או פיג'ו 3008?

איוויז U5 2023 (0.5 ל-1,000 רכבים לעומת 8.1 ל-1,000 רכבים). שיעור הגניבה של האיוויז U5 הוא 0.5 ל-1,000 רכבים, לעומת 8.1 בפיג'ו 3008. זהו פער ניכר לטובת האיוויז מבחינת הסיכון היחסי לגניבה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, איוויז U5 או פיג'ו 3008?

איוויז U5 2023 (25 ימים לעומת 40 ימים). האיוויז U5 נמכרת בתוך 25 ימים לעומת 40 ימים לפיג'ו 3008. היא צפויה להיות קלה ומהירה יותר למכירה.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, איוויז U5 או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2023 (2,506 על הכביש לעומת 354 על הכביש). הפיג'ו 3008 נפוצה יותר, עם 2,506 רכבים על הכביש לעומת 354 איוויז U5. הנוכחות הרחבה שלה עשויה להתאים למי שמעדיפים דגם מוכר ונפוץ.

איוויז U5 בקצרה · הכל על הדגם

פיג'ו 3008 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם