צ'רי טיגו 8 פרו או פורד מוסטנג Mach-E? השוואה מלאה 2022
ההמלצה שלנו
הצ'רי טיגו 8 פרו הוא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך, שבעה מושבים, נפוצות ויתרונות המדד באמינות ובבטיחות. המוסטנג Mach-E עדיפה אם אתם מעדיפים רכב חשמלי עם ביצועים חזקים יותר, ומוכנים למחיר רכישה גבוה ולעלויות ביטוח ורישוי שעשויות להיות משמעותיות. לפני רכישת הצ'רי בדקו אם המרחב המצומצם בשורה השלישית ובתא המטען מתאים לצרכים שלכם; לפני רכישת המוסטנג ודאו את המפרט של הרכב המסוים ואת עלויות הטעינה והשירות. בשקלול הכולל הצ'רי היא הבחירה המובילה בין השתיים.
מחיר רכישה: צ'רי טיגו 8 פרו 2022
- צ'רי טיגו 8 פרו 2022: ₪119,904
- פורד מוסטנג Mach-E 2022: ₪160,000
הצ'רי מוביל במחיר רכישה: ₪119,904 לעומת ₪160,000 למוסטנג, פער של ₪40,096 שמותיר לכם יותר תקציב פנוי.
שמירת ערך: צ'רי טיגו 8 פרו 2022
- צ'רי טיגו 8 פרו 2022: 10.0% בשנה
- פורד מוסטנג Mach-E 2022: 10.4% בשנה
הצ'רי מוביל בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 10.0% לעומת 10.4% במוסטנג. הפער קטן, כך שהיתרון כאן מתון.
אמינות: צ'רי טיגו 8 פרו 2022
- צ'רי טיגו 8 פרו 2022: 0 ריקולים
- פורד מוסטנג Mach-E 2022: 14 ריקולים
הצ'רי מוביל במדד הזה עם 0 ריקולים לעומת 14 במוסטנג. ריקולים אינם תמונה מלאה של אמינות לאורך זמן, ובמוסטנג אין מידע מבוסס על תקלות נפוצות.
בטיחות: צ'רי טיגו 8 פרו 2022
- צ'רי טיגו 8 פרו 2022: ציון בטיחות 3.5
- פורד מוסטנג Mach-E 2022: ציון בטיחות 2.5
הצ'רי מוביל בציון הבטיחות, 3.5 לעומת 2.5 במוסטנג. זה יתרון במדד ההשוואה, אף שלמוסטנג מצוינות בביקורות מערכות בטיחות עשירות ודירוג Euro NCAP של 5 כוכבים.
ביצועים: פורד מוסטנג Mach-E 2022
- צ'רי טיגו 8 פרו 2022: 186 כ"ס
- פורד מוסטנג Mach-E 2022: 292 כ"ס
המוסטנג מובילה בביצועים עם 292 כ״ס לעומת 186 כ״ס בצ'רי. בפועל היא הבחירה המתאימה יותר אם כוח ותאוצה חשובים לכם במיוחד.
מרחב ומשפחה: צ'רי טיגו 8 פרו 2022
- צ'רי טיגו 8 פרו 2022: 7 מושבים
- פורד מוסטנג Mach-E 2022: 5 מושבים
הצ'רי מוביל למשפחה גדולה עם 7 מושבים לעומת 5 במוסטנג. השורה השלישית ותא המטען כשהמושבים בשימוש מוגבלים, ולכן שבעת המקומות שימושיים בעיקר כשנוסעים ילדים.
מוניטין ושביעות רצון: פורד מוסטנג Mach-E 2022
- צ'רי טיגו 8 פרו 2022: 6 יתרונות
- פורד מוסטנג Mach-E 2022: 5 יתרונות
המוסטנג מובילה במוניטין ושביעות רצון. בהשוואה מופיעים 5 יתרונות למוסטנג ו-6 לצ'רי, כך שמספר היתרונות לבדו אינו מסביר את יתרון המוסטנג במדד.
פופולריות בכביש: צ'רי טיגו 8 פרו 2022
- צ'רי טיגו 8 פרו 2022: 522 על הכביש
- פורד מוסטנג Mach-E 2022: 119 על הכביש
הצ'רי נפוץ יותר בכביש, עם 522 רכבים לעומת 119 למוסטנג. היצע גדול יותר עשוי להקל על מציאת רכבים להשוואה, בעוד שההיצע המצומצם של המוסטנג עלול להקשות על השוואת מחירים ומכירה עתידית.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- צ'רי טיגו 8 פרו 2022: 6 מערכות
- פורד מוסטנג Mach-E 2022: 6 מערכות
שניהם מובילים יחד, עם 6 מערכות לכל אחד. אין כאן יתרון ברור לאחד מהם לפי מספר המערכות.
למי מתאים כל רכב
- צ'רי טיגו 8 פרו 2022: הצ'רי טיגו 8 פרו מתאים לכם אם אתם מחפשים רכב פנאי משפחתי במחיר נמוך יותר, עם שבעה מושבים ואבזור עשיר, ומוכנים להתפשר על שורה שלישית מוגבלת ועל נוחות והנדסת אנוש פחות מלוטשות.
- פורד מוסטנג Mach-E 2022: פורד מוסטנג Mach-E מתאימה לכם אם אתם רוצים קרוסאובר חשמלי מודרני וחזק, מסתפקים בחמישה מושבים ומוכנים להביא בחשבון מחיר ועלויות בעלות גבוהים יותר.
שאלות נפוצות
מה עדיף, צ'רי טיגו 8 פרו או פורד מוסטנג Mach-E?
הצ'רי טיגו 8 פרו הוא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך, שבעה מושבים, נפוצות ויתרונות המדד באמינות ובבטיחות. המוסטנג Mach-E עדיפה אם אתם מעדיפים רכב חשמלי עם ביצועים חזקים יותר, ומוכנים למחיר רכישה גבוה ולעלויות ביטוח ורישוי שעשויות להיות משמעותיות. לפני רכישת הצ'רי בדקו אם המרחב המצומצם בשורה השלישית ובתא המטען מתאים לצרכים שלכם; לפני רכישת המוסטנג ודאו את המפרט של הרכב המסוים ואת עלויות הטעינה והשירות. בשקלול הכולל הצ'רי היא הבחירה המובילה בין השתיים.
איזה רכב זול יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או פורד מוסטנג Mach-E?
צ'רי טיגו 8 פרו 2022 (₪119,904 לעומת ₪160,000). הצ'רי מוביל במחיר רכישה: ₪119,904 לעומת ₪160,000 למוסטנג, פער של ₪40,096 שמותיר לכם יותר תקציב פנוי.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או פורד מוסטנג Mach-E?
צ'רי טיגו 8 פרו 2022 (10.0% בשנה לעומת 10.4% בשנה). הצ'רי מוביל בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 10.0% לעומת 10.4% במוסטנג. הפער קטן, כך שהיתרון כאן מתון.
איזה רכב אמין יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או פורד מוסטנג Mach-E?
צ'רי טיגו 8 פרו 2022 (0 ריקולים לעומת 14 ריקולים). הצ'רי מוביל במדד הזה עם 0 ריקולים לעומת 14 במוסטנג. ריקולים אינם תמונה מלאה של אמינות לאורך זמן, ובמוסטנג אין מידע מבוסס על תקלות נפוצות.
איזה רכב בטיחותי יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או פורד מוסטנג Mach-E?
צ'רי טיגו 8 פרו 2022 (ציון בטיחות 3.5 לעומת ציון בטיחות 2.5). הצ'רי מוביל בציון הבטיחות, 3.5 לעומת 2.5 במוסטנג. זה יתרון במדד ההשוואה, אף שלמוסטנג מצוינות בביקורות מערכות בטיחות עשירות ודירוג Euro NCAP של 5 כוכבים.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או פורד מוסטנג Mach-E?
פורד מוסטנג Mach-E 2022 (292 כ"ס לעומת 186 כ"ס). המוסטנג מובילה בביצועים עם 292 כ״ס לעומת 186 כ״ס בצ'רי. בפועל היא הבחירה המתאימה יותר אם כוח ותאוצה חשובים לכם במיוחד.
איזה רכב מרווח יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או פורד מוסטנג Mach-E?
צ'רי טיגו 8 פרו 2022 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). הצ'רי מוביל למשפחה גדולה עם 7 מושבים לעומת 5 במוסטנג. השורה השלישית ותא המטען כשהמושבים בשימוש מוגבלים, ולכן שבעת המקומות שימושיים בעיקר כשנוסעים ילדים.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או פורד מוסטנג Mach-E?
פורד מוסטנג Mach-E 2022 (5 יתרונות לעומת 6 יתרונות). המוסטנג מובילה במוניטין ושביעות רצון. בהשוואה מופיעים 5 יתרונות למוסטנג ו-6 לצ'רי, כך שמספר היתרונות לבדו אינו מסביר את יתרון המוסטנג במדד.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, צ'רי טיגו 8 פרו או פורד מוסטנג Mach-E?
צ'רי טיגו 8 פרו 2022 (522 על הכביש לעומת 119 על הכביש). הצ'רי נפוץ יותר בכביש, עם 522 רכבים לעומת 119 למוסטנג. היצע גדול יותר עשוי להקל על מציאת רכבים להשוואה, בעוד שההיצע המצומצם של המוסטנג עלול להקשות על השוואת מחירים ומכירה עתידית.
צ'רי טיגו 8 פרו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
פורד מוסטנג Mach-E בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו סטלביו מול צ'רי טיגו 8 פרו
- אאודי Q4 e-tron מול צ'רי טיגו 8 פרו
- קאדילק XT4 מול צ'רי טיגו 8 פרו
- צ'רי טיגו 8 פרו מול יונדאי טוסון
- צ'רי טיגו 8 פרו מול ג'אקו J7
- צ'רי טיגו 8 פרו מול קיה EV6
- צ'רי טיגו 8 פרו מול קיה סורנטו
- צ'רי טיגו 8 פרו מול קיה ספורטז'
- צ'רי טיגו 8 פרו מול לקסוס UX
- צ'רי טיגו 8 פרו מול פיג'ו 3008