צ'רי טיאגו 4 פרו או פיג'ו 3008? השוואה מלאה 2025

ההמלצה שלנו

הצ׳רי טיגו 4 פרו היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, בטיחות, היעדר ריקולים ומהירות מכירה. עם זאת, מנוע הבנזין שלה חלש ורועש תחת עומס, ולכן כדאי לבצע נסיעת מבחן בעליות ובעקיפות לפני קנייה. הפיג׳ו 3008 עדיפה אם אתם מעדיפים יותר כוח, תא מטען גדול יותר, נוחות נסיעה ושמירת ערך טובה יותר, ומוכנים למחיר הרכישה הגבוה יותר. בשני הדגמים כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב הספציפי, כי אין עדיין בסיס רחב לאמינות ארוכת טווח.

מחיר רכישה: צ'רי טיאגו 4 פרו 2025

  • צ'רי טיאגו 4 פרו 2025: ₪110,000
  • פיג'ו 3008 2025: ₪136,950

הצ׳רי טיגו 4 פרו זולה יותר במחיר רכישה של ₪110,000, לעומת ₪136,950 לפיג׳ו 3008. הפער במחיר משמעותי אם חשוב לכם להקטין את ההוצאה הראשונית.

שמירת ערך: פיג'ו 3008 2025

  • צ'רי טיאגו 4 פרו 2025: 20.7% בשנה
  • פיג'ו 3008 2025: 18.2% בשנה

הפיג׳ו מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 18.2% לעומת 20.7% בצ׳רי. בפועל, שיעור ירידה נמוך יותר עשוי לצמצם את אובדן הערך בעת המכירה.

עלויות אחזקה: פיג'ו 3008 2025

  • צ'רי טיאגו 4 פרו 2025: דרגה 5 מתוך 5
  • פיג'ו 3008 2025: דרגה 4 מתוך 5

הפיג׳ו מדורגת בדרגה 4 מתוך 5 בעלויות אחזקה, לעומת דרגה 5 מתוך 5 בצ׳רי. הבדל הדרגה נותן לפיג׳ו יתרון בהערכת עלויות האחזקה, אך לא נמסרו מחירי טיפולים וחלפים ספציפיים.

אמינות: צ'רי טיאגו 4 פרו 2025

  • צ'רי טיאגו 4 פרו 2025: 0 ריקולים
  • פיג'ו 3008 2025: 4 ריקולים

לצ׳רי 0 ריקולים, לעומת 4 בפיג׳ו, ולכן היא מובילה במדד הזה. מספר ריקולים אינו תחליף להיסטוריית אמינות ארוכת טווח, שעדיין מוגבלת בשני הדגמים.

בטיחות: צ'רי טיאגו 4 פרו 2025

  • צ'רי טיאגו 4 פרו 2025: ציון בטיחות 7.5
  • פיג'ו 3008 2025: ציון בטיחות 3.5

הצ׳רי מובילה עם ציון בטיחות 7.5, לעומת 3.5 בפיג׳ו. ההבדל משמעותי, אך כדאי לזכור שהצ׳רי טרם נבחנה במבחן ריסוק אירופי לפי המידע הקיים.

חיסכון ואיכות סביבה: פיג'ו 3008 2025

  • צ'רי טיאגו 4 פרו 2025: קבוצת זיהום 15
  • פיג'ו 3008 2025: קבוצת זיהום 12

הפיג׳ו מובילה במדד חיסכון ואיכות סביבה עם קבוצת זיהום 12, לעומת קבוצת זיהום 15 בצ׳רי. בביקורת על הפיג׳ו נמדדה צריכת דלק ממוצעת של כ-14.6 ק״מ לליטר, ואילו בביקורת על גרסת הבנזין של הצ׳רי דווחה צריכה נמוכה יותר.

ביצועים: פיג'ו 3008 2025

  • צ'רי טיאגו 4 פרו 2025: 95 כ"ס
  • פיג'ו 3008 2025: 136 כ"ס

הפיג׳ו מציעה 136 כ״ס לעומת 95 כ״ס בצ׳רי, ולכן יש לה יתרון בכוח הזמין. בביקורות צוין שביצועי הצ׳רי מוגבלים במיוחד בעליות ובעקיפות, בעוד ביצועי הפיג׳ו סבירים אך אינם חזקים במיוחד.

מרחב ומשפחה: פיג'ו 3008 2025

  • צ'רי טיאגו 4 פרו 2025: 5 מושבים
  • פיג'ו 3008 2025: 5 מושבים

הפיג׳ו מובילה במרחב ובשימושיות למשפחה; לשתיהן 5 מושבים, אך תא המטען שלה מציע 520 ליטר לעומת 340 ליטר בצ׳רי. מנגד, בביקורת על הפיג׳ו צוין שמרווח הברכיים מאחור מוגבל.

מהירות מכירה: צ'רי טיאגו 4 פרו 2025

  • צ'רי טיאגו 4 פרו 2025: 18 ימים
  • פיג'ו 3008 2025: 40 ימים

הצ׳רי נמכרת מהר יותר לפי הנתון הזה: 18 ימים לעומת 40 ימים בפיג׳ו. פער כזה עשוי להקל עליכם למכור את הצ׳רי כשיגיע הזמן להחליף רכב.

מוניטין ושביעות רצון: פיג'ו 3008 2025

  • צ'רי טיאגו 4 פרו 2025: 6 יתרונות
  • פיג'ו 3008 2025: 7 יתרונות

הפיג׳ו מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון עם 7 יתרונות לעומת 6 בצ׳רי. בביקורות הודגשו במיוחד העיצוב, איכות תא הנוסעים ונוחות הנסיעה בפיג׳ו.

פופולריות בכביש: צ'רי טיאגו 4 פרו 2025

  • צ'רי טיאגו 4 פרו 2025: 1,666 על הכביש
  • פיג'ו 3008 2025: 1,207 על הכביש

הצ׳רי נפוצה יותר בכביש, עם 1,666 כלי רכב לעומת 1,207 לפיג׳ו. זה מעיד על נוכחות רחבה יותר של הצ׳רי, אך לא קובע לבדו את איכות הרכב.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • צ'רי טיאגו 4 פרו 2025: 6 מערכות
  • פיג'ו 3008 2025: 6 מערכות

שתיהן מציעות 6 מערכות, ולכן אין יתרון מספרי לאחת מהן במדד הזה. בביקורת על הצ׳רי צוינו אבזור עשיר ומסכים גדולים, ובפיג׳ו צוינו איכות חומרים ונוחות נסיעה מצוינות.

למי מתאים כל רכב

  • צ'רי טיאגו 4 פרו 2025: הצ׳רי טיגו 4 פרו מתאימה לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר מאובזר במחיר נמוך יחסית, נוהגים בעיקר ברוגע ומעדיפים בטיחות, מרחב ואבזור על פני ביצועים.
  • פיג'ו 3008 2025: הפיג׳ו 3008 מתאימה לכם אם אתם מעדיפים נוחות, תא מטען גדול יותר, ביצועים טובים יותר ושמירת ערך, ומוכנים לשלם יותר.

שאלות נפוצות

מה עדיף, צ'רי טיאגו 4 פרו או פיג'ו 3008?

הצ׳רי טיגו 4 פרו היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, בטיחות, היעדר ריקולים ומהירות מכירה. עם זאת, מנוע הבנזין שלה חלש ורועש תחת עומס, ולכן כדאי לבצע נסיעת מבחן בעליות ובעקיפות לפני קנייה. הפיג׳ו 3008 עדיפה אם אתם מעדיפים יותר כוח, תא מטען גדול יותר, נוחות נסיעה ושמירת ערך טובה יותר, ומוכנים למחיר הרכישה הגבוה יותר. בשני הדגמים כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב הספציפי, כי אין עדיין בסיס רחב לאמינות ארוכת טווח.

איזה רכב זול יותר, צ'רי טיאגו 4 פרו או פיג'ו 3008?

צ'רי טיאגו 4 פרו 2025 (₪110,000 לעומת ₪136,950). הצ׳רי טיגו 4 פרו זולה יותר במחיר רכישה של ₪110,000, לעומת ₪136,950 לפיג׳ו 3008. הפער במחיר משמעותי אם חשוב לכם להקטין את ההוצאה הראשונית.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, צ'רי טיאגו 4 פרו או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2025 (18.2% בשנה לעומת 20.7% בשנה). הפיג׳ו מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 18.2% לעומת 20.7% בצ׳רי. בפועל, שיעור ירידה נמוך יותר עשוי לצמצם את אובדן הערך בעת המכירה.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, צ'רי טיאגו 4 פרו או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2025 (דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הפיג׳ו מדורגת בדרגה 4 מתוך 5 בעלויות אחזקה, לעומת דרגה 5 מתוך 5 בצ׳רי. הבדל הדרגה נותן לפיג׳ו יתרון בהערכת עלויות האחזקה, אך לא נמסרו מחירי טיפולים וחלפים ספציפיים.

איזה רכב אמין יותר, צ'רי טיאגו 4 פרו או פיג'ו 3008?

צ'רי טיאגו 4 פרו 2025 (0 ריקולים לעומת 4 ריקולים). לצ׳רי 0 ריקולים, לעומת 4 בפיג׳ו, ולכן היא מובילה במדד הזה. מספר ריקולים אינו תחליף להיסטוריית אמינות ארוכת טווח, שעדיין מוגבלת בשני הדגמים.

איזה רכב בטיחותי יותר, צ'רי טיאגו 4 פרו או פיג'ו 3008?

צ'רי טיאגו 4 פרו 2025 (ציון בטיחות 7.5 לעומת ציון בטיחות 3.5). הצ׳רי מובילה עם ציון בטיחות 7.5, לעומת 3.5 בפיג׳ו. ההבדל משמעותי, אך כדאי לזכור שהצ׳רי טרם נבחנה במבחן ריסוק אירופי לפי המידע הקיים.

איזה רכב חסכוני יותר, צ'רי טיאגו 4 פרו או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2025 (קבוצת זיהום 12 לעומת קבוצת זיהום 15). הפיג׳ו מובילה במדד חיסכון ואיכות סביבה עם קבוצת זיהום 12, לעומת קבוצת זיהום 15 בצ׳רי. בביקורת על הפיג׳ו נמדדה צריכת דלק ממוצעת של כ-14.6 ק״מ לליטר, ואילו בביקורת על גרסת הבנזין של הצ׳רי דווחה צריכה נמוכה יותר.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, צ'רי טיאגו 4 פרו או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2025 (136 כ"ס לעומת 95 כ"ס). הפיג׳ו מציעה 136 כ״ס לעומת 95 כ״ס בצ׳רי, ולכן יש לה יתרון בכוח הזמין. בביקורות צוין שביצועי הצ׳רי מוגבלים במיוחד בעליות ובעקיפות, בעוד ביצועי הפיג׳ו סבירים אך אינם חזקים במיוחד.

איזה רכב מרווח יותר, צ'רי טיאגו 4 פרו או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2025 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). הפיג׳ו מובילה במרחב ובשימושיות למשפחה; לשתיהן 5 מושבים, אך תא המטען שלה מציע 520 ליטר לעומת 340 ליטר בצ׳רי. מנגד, בביקורת על הפיג׳ו צוין שמרווח הברכיים מאחור מוגבל.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, צ'רי טיאגו 4 פרו או פיג'ו 3008?

צ'רי טיאגו 4 פרו 2025 (18 ימים לעומת 40 ימים). הצ׳רי נמכרת מהר יותר לפי הנתון הזה: 18 ימים לעומת 40 ימים בפיג׳ו. פער כזה עשוי להקל עליכם למכור את הצ׳רי כשיגיע הזמן להחליף רכב.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, צ'רי טיאגו 4 פרו או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2025 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). הפיג׳ו מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון עם 7 יתרונות לעומת 6 בצ׳רי. בביקורות הודגשו במיוחד העיצוב, איכות תא הנוסעים ונוחות הנסיעה בפיג׳ו.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, צ'רי טיאגו 4 פרו או פיג'ו 3008?

צ'רי טיאגו 4 פרו 2025 (1,666 על הכביש לעומת 1,207 על הכביש). הצ׳רי נפוצה יותר בכביש, עם 1,666 כלי רכב לעומת 1,207 לפיג׳ו. זה מעיד על נוכחות רחבה יותר של הצ׳רי, אך לא קובע לבדו את איכות הרכב.

צ'רי טיאגו 4 פרו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

פיג'ו 3008 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם