בי.ווי.די אטו 3 או פיג'ו 3008? השוואה מלאה 2025

ההמלצה שלנו

למי שמחפשים בעיקר מחיר רכישה נמוך יותר, ביצועים חזקים, בטיחות לפי הנתונים, מכירה מהירה ונפוצות, הבי.ווי.די אטו 3 היא הבחירה המתאימה יותר. קחו בחשבון שהטווח המעשי שלה נמוך מנתון ה-WLTP, ושנוחות הנסיעה ובידוד הרעשים אינם מצטיינים. הפיג'ו 3008 עדיפה אם חשובים לכם שמירת ערך טובה יותר, שיעור גניבה נמוך יותר ונוחות נסיעה ובידוד רעשים טובים. בשני הדגמים אין עדיין בסיס מספק לקביעה על אמינות ארוכת טווח, וכדאי לבדוק את מצב הרכב ואת היסטוריית הטיפולים לפני קנייה.

מחיר רכישה: בי.ווי.די אטו 3 2025

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: ₪132,500
  • פיג'ו 3008 2025: ₪136,950

הבי.ווי.די אטו 3 זולה יותר במחיר הרכישה: ₪132,500 לעומת ₪136,950 לפיג'ו 3008. הפער הוא ₪4,450 לטובת האטו 3.

שמירת ערך: פיג'ו 3008 2025

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: 19.6% בשנה
  • פיג'ו 3008 2025: 18.2% בשנה

הפיג'ו 3008 מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 18.2% לעומת 19.6% באטו 3. בפועל, הפער מצביע על שחיקת ערך מתונה יותר בפיג'ו.

אמינות: בי.ווי.די אטו 3 2025

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: 0 ריקולים
  • פיג'ו 3008 2025: 4 ריקולים

לאטו 3 רשומים 0 ריקולים, לעומת 4 בפיג'ו 3008. זה יתרון במידע על ריקולים, אך אין בכך לבדו הוכחה לאמינות ארוכת טווח, ושני הדגמים חדשים יחסית.

בטיחות: בי.ווי.די אטו 3 2025

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: ציון בטיחות 6.5
  • פיג'ו 3008 2025: ציון בטיחות 3.5

לאטו 3 ציון בטיחות 6.5 לעומת 3.5 בפיג'ו 3008. גם בביקורות מצוין דירוג Euro NCAP של 5 כוכבים לאטו 3 לעומת 4 כוכבים ל-3008.

ביצועים: בי.ווי.די אטו 3 2025

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: 204 כ"ס
  • פיג'ו 3008 2025: 136 כ"ס

לאטו 3 מנוע בהספק 204 כ"ס, לעומת 136 כ"ס בפיג'ו 3008. בפועל, האטו 3 מציעה ביצועים חזקים יותר, בעוד ביצועי הפיג'ו מתוארים כסבירים אך לא חזקים במיוחד.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: 5 מושבים
  • פיג'ו 3008 2025: 5 מושבים

שני הדגמים מציעים 5 מושבים, ולכן אין כאן יתרון לפי הנתון הזה. האטו 3 מתוארת כמרווחת במיוחד בשורה השנייה, ואילו ב-3008 מרווח הברכיים מוגבל יותר.

סיכון גניבה: פיג'ו 3008 2025

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: 15.5 ל-1,000 רכבים
  • פיג'ו 3008 2025: 8.1 ל-1,000 רכבים

לפיג'ו 3008 שיעור גניבה נמוך יותר: 8.1 ל-1,000 רכבים, לעומת 15.5 באטו 3. זהו יתרון מבחינת הסיכון היחסי, אך כדאי לבדוק גם את עלות הביטוח בפועל.

מהירות מכירה: בי.ווי.די אטו 3 2025

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: 26 ימים
  • פיג'ו 3008 2025: 39 ימים

האטו 3 נמכרת מהר יותר: 26 ימים לעומת 39 ימים לפיג'ו 3008. הפער עשוי להיות משמעותי אם תרצו למכור את הרכב במהירות.

מוניטין ושביעות רצון: תיקו

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: 6 יתרונות
  • פיג'ו 3008 2025: 7 יתרונות

שני הדגמים מובילים בתחום הזה, עם 6 יתרונות לאטו 3 ו-7 לפיג'ו 3008. מדובר ביתרון קטן לפיג'ו במספר היתרונות, ולא בפער חד.

פופולריות בכביש: בי.ווי.די אטו 3 2025

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: 5,123 על הכביש
  • פיג'ו 3008 2025: 1,207 על הכביש

האטו 3 נפוצה יותר בכביש, עם 5,123 רכבים לעומת 1,207 פיג'ו 3008. נפוצות יכולה להקל על מציאת ידע ושירות לדגם, אך אינה מבטיחה אמינות.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: 6 מערכות
  • פיג'ו 3008 2025: 6 מערכות

לשני הדגמים 6 מערכות בתחום הטכנולוגיה והנוחות. האטו 3 מציעה אבזור עשיר, אך הביקורות מציינות תפעול מולטימדיה מסורבל; ה-3008 מצטיינת בנוחות ובבידוד רעשים.

למי מתאים כל רכב

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: הבי.ווי.די אטו 3 מתאימה למי שרוצים קרוסאובר חשמלי מאובזר עם ביצועים חזקים ומחיר רכישה נמוך יותר, ויכולים לחיות עם הטווח המעשי ומאפייני הנוחות שלה.
  • פיג'ו 3008 2025: הפיג'ו 3008 מתאימה למי שמעדיפים רכב פנאי היברידי-מתון עם נוחות נסיעה ובידוד רעשים מצוינים, ושמירת ערך טובה יותר.

שאלות נפוצות

מה עדיף, בי.ווי.די אטו 3 או פיג'ו 3008?

למי שמחפשים בעיקר מחיר רכישה נמוך יותר, ביצועים חזקים, בטיחות לפי הנתונים, מכירה מהירה ונפוצות, הבי.ווי.די אטו 3 היא הבחירה המתאימה יותר. קחו בחשבון שהטווח המעשי שלה נמוך מנתון ה-WLTP, ושנוחות הנסיעה ובידוד הרעשים אינם מצטיינים. הפיג'ו 3008 עדיפה אם חשובים לכם שמירת ערך טובה יותר, שיעור גניבה נמוך יותר ונוחות נסיעה ובידוד רעשים טובים. בשני הדגמים אין עדיין בסיס מספק לקביעה על אמינות ארוכת טווח, וכדאי לבדוק את מצב הרכב ואת היסטוריית הטיפולים לפני קנייה.

איזה רכב זול יותר, בי.ווי.די אטו 3 או פיג'ו 3008?

בי.ווי.די אטו 3 2025 (₪132,500 לעומת ₪136,950). הבי.ווי.די אטו 3 זולה יותר במחיר הרכישה: ₪132,500 לעומת ₪136,950 לפיג'ו 3008. הפער הוא ₪4,450 לטובת האטו 3.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, בי.ווי.די אטו 3 או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2025 (18.2% בשנה לעומת 19.6% בשנה). הפיג'ו 3008 מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 18.2% לעומת 19.6% באטו 3. בפועל, הפער מצביע על שחיקת ערך מתונה יותר בפיג'ו.

איזה רכב אמין יותר, בי.ווי.די אטו 3 או פיג'ו 3008?

בי.ווי.די אטו 3 2025 (0 ריקולים לעומת 4 ריקולים). לאטו 3 רשומים 0 ריקולים, לעומת 4 בפיג'ו 3008. זה יתרון במידע על ריקולים, אך אין בכך לבדו הוכחה לאמינות ארוכת טווח, ושני הדגמים חדשים יחסית.

איזה רכב בטיחותי יותר, בי.ווי.די אטו 3 או פיג'ו 3008?

בי.ווי.די אטו 3 2025 (ציון בטיחות 6.5 לעומת ציון בטיחות 3.5). לאטו 3 ציון בטיחות 6.5 לעומת 3.5 בפיג'ו 3008. גם בביקורות מצוין דירוג Euro NCAP של 5 כוכבים לאטו 3 לעומת 4 כוכבים ל-3008.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, בי.ווי.די אטו 3 או פיג'ו 3008?

בי.ווי.די אטו 3 2025 (204 כ"ס לעומת 136 כ"ס). לאטו 3 מנוע בהספק 204 כ"ס, לעומת 136 כ"ס בפיג'ו 3008. בפועל, האטו 3 מציעה ביצועים חזקים יותר, בעוד ביצועי הפיג'ו מתוארים כסבירים אך לא חזקים במיוחד.

איזה רכב נגנב פחות, בי.ווי.די אטו 3 או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2025 (8.1 ל-1,000 רכבים לעומת 15.5 ל-1,000 רכבים). לפיג'ו 3008 שיעור גניבה נמוך יותר: 8.1 ל-1,000 רכבים, לעומת 15.5 באטו 3. זהו יתרון מבחינת הסיכון היחסי, אך כדאי לבדוק גם את עלות הביטוח בפועל.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, בי.ווי.די אטו 3 או פיג'ו 3008?

בי.ווי.די אטו 3 2025 (26 ימים לעומת 39 ימים). האטו 3 נמכרת מהר יותר: 26 ימים לעומת 39 ימים לפיג'ו 3008. הפער עשוי להיות משמעותי אם תרצו למכור את הרכב במהירות.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, בי.ווי.די אטו 3 או פיג'ו 3008?

בי.ווי.די אטו 3 2025 (5,123 על הכביש לעומת 1,207 על הכביש). האטו 3 נפוצה יותר בכביש, עם 5,123 רכבים לעומת 1,207 פיג'ו 3008. נפוצות יכולה להקל על מציאת ידע ושירות לדגם, אך אינה מבטיחה אמינות.

בי.ווי.די אטו 3 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

פיג'ו 3008 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם