קאדילק XT4 או צ'רי טיגו 8 פרו? השוואה מלאה 2023

ההמלצה שלנו

למי שמחפשים רכב פנאי במחיר נגיש יותר, עם שבעה מושבים ונוכחות רחבה יותר בשוק הישראלי, צ'רי טיגו 8 פרו היא הבחירה המתאימה יותר, בכפוף לבדיקה של השורה השלישית והתנהגות תיבת ההילוכים ומערכות הבטיחות. קאדילק XT4 עדיפה למי שמעדיפים מנוע חזק יותר, ירידת ערך שנתית נמוכה יותר וסיכון גניבה נמוך יותר, ומסתפקים בחמישה מושבים. קחו בחשבון של-XT4 יש שוק יד שנייה חלש והשיווק המקומי הופסק בינתיים, ואילו לצ'רי יתרון במחיר אך השורה השלישית מתאימה בעיקר לילדים. לפני הקנייה בדקו היסטוריית טיפולים, מצב מכני ועלויות ביטוח וחלפים של הרכב הספציפי.

מחיר רכישה: צ'רי טיגו 8 פרו 2023

  • קאדילק XT4 2023: ₪172,987
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: ₪134,359

צ'רי טיגו 8 פרו מוביל במחיר רכישה של ₪134,359, לעומת ₪172,987 לקאדילק XT4. הפער של כ־₪38,600 משאיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.

שמירת ערך: קאדילק XT4 2023

  • קאדילק XT4 2023: 9.0% בשנה
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 10.9% בשנה

קאדילק XT4 מובילה עם ירידת ערך של 9.0% בשנה, לעומת 10.9% בצ'רי טיגו 8 פרו. הפער עשוי להיות משמעותי כשיגיע הזמן למכור.

עלויות אחזקה: תיקו

  • קאדילק XT4 2023: דרגה 5 מתוך 5
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: דרגה 5 מתוך 5

שני הרכבים מובילים יחד, ושניהם מדורגים בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה. אין כאן יתרון מעשי לאחד מהם לפי המדד הזה.

אמינות: תיקו

  • קאדילק XT4 2023: 0 ריקולים
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 0 ריקולים

שני הרכבים מובילים יחד, ולשניהם 0 ריקולים. זה נתון חיובי, אך כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים של הרכב המסוים ולבצע בדיקה לפני קנייה.

בטיחות: תיקו

  • קאדילק XT4 2023: ציון בטיחות 3
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: ציון בטיחות 3.5

שני הרכבים מובילים יחד במדד הבטיחות; לצ'רי מצוין ציון בטיחות 3.5 ולקאדילק ציון 3. ההשוואה ביניהם לפי המדד הזה אינה מכריעה.

חיסכון ואיכות סביבה: תיקו

  • קאדילק XT4 2023: קבוצת זיהום 15
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: קבוצת זיהום 15

שני הרכבים מובילים יחד, ושניהם בקבוצת זיהום 15. לפי הנתון הזה אין יתרון לאחד מהם.

ביצועים: קאדילק XT4 2023

  • קאדילק XT4 2023: 237 כ"ס
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 186 כ"ס

קאדילק XT4 מובילה עם מנוע בהספק 237 כ״ס, לעומת 186 כ״ס בצ'רי טיגו 8 פרו. הפער מורגש בעיקר כשחשובים לכם כוח זמין וביצועים, אף שבמבחני הדרך גם הצ'רי מתוארת כחזקה.

מרחב ומשפחה: צ'רי טיגו 8 פרו 2023

  • קאדילק XT4 2023: 5 מושבים
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 7 מושבים

צ'רי טיגו 8 פרו מובילה עם 7 מושבים, לעומת 5 בקאדילק XT4. היא מתאימה יותר למשפחה שצריכה מושבים נוספים, אך השורה השלישית צפופה ותא המטען קטן כשהמושבים בשימוש.

סיכון גניבה: קאדילק XT4 2023

  • קאדילק XT4 2023: 3.9 ל-1,000 רכבים
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 7.5 ל-1,000 רכבים

קאדילק XT4 מובילה עם 3.9 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 7.5 בצ'רי טיגו 8 פרו. הפער מצביע על סיכון גניבה נמוך יותר לקאדילק לפי המדד הזה.

מהירות מכירה: קאדילק XT4 2023

  • קאדילק XT4 2023: 35 ימים
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 40 ימים

קאדילק XT4 מובילה בזמן מכירה של 35 ימים, לעומת 40 ימים לצ'רי טיגו 8 פרו. הפער קטן, אך לפי הנתון הקאדילק נמכרת מהר יותר.

מוניטין ושביעות רצון: תיקו

  • קאדילק XT4 2023: 6 יתרונות
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 6 יתרונות

שני הרכבים מובילים יחד, ולכל אחד מהם 6 יתרונות במדד המוניטין ושביעות הרצון. אין יתרון מספרי לאחד מהם.

פופולריות בכביש: צ'רי טיגו 8 פרו 2023

  • קאדילק XT4 2023: 142 על הכביש
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 5,994 על הכביש

צ'רי טיגו 8 פרו מובילה בפופולריות, עם 5,994 רכבים על הכביש לעומת 142 קאדילק XT4. הפער גדול, ולכן הצ'רי נפוצה הרבה יותר בישראל.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • קאדילק XT4 2023: 6 מערכות
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 6 מערכות

שני הרכבים מובילים יחד, ולכל אחד מהם 6 מערכות. לפי הנתון הזה אין יתרון לאחד מהם.

למי מתאים כל רכב

  • קאדילק XT4 2023: קאדילק XT4 מתאימה לכם אם אתם רוצים רכב פנאי יוקרתי עם מנוע חזק ואבזור עשיר, ולא זקוקים ליותר מחמישה מושבים; קחו בחשבון את השוק המקומי החלש ואת נוחות הנסיעה וצריכת הדלק שאינן מצטיינות.
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: צ'רי טיגו 8 פרו מתאימה לכם אם אתם מחפשים רכב משפחתי גדול, שבעה מושבים, אבזור עשיר ומחיר רכישה נמוך יותר, ומוכנים להתפשר על שורה שלישית צפופה ועל כיול נסיעה ותפעול שלא תמיד מלוטשים.

שאלות נפוצות

מה עדיף, קאדילק XT4 או צ'רי טיגו 8 פרו?

למי שמחפשים רכב פנאי במחיר נגיש יותר, עם שבעה מושבים ונוכחות רחבה יותר בשוק הישראלי, צ'רי טיגו 8 פרו היא הבחירה המתאימה יותר, בכפוף לבדיקה של השורה השלישית והתנהגות תיבת ההילוכים ומערכות הבטיחות. קאדילק XT4 עדיפה למי שמעדיפים מנוע חזק יותר, ירידת ערך שנתית נמוכה יותר וסיכון גניבה נמוך יותר, ומסתפקים בחמישה מושבים. קחו בחשבון של-XT4 יש שוק יד שנייה חלש והשיווק המקומי הופסק בינתיים, ואילו לצ'רי יתרון במחיר אך השורה השלישית מתאימה בעיקר לילדים. לפני הקנייה בדקו היסטוריית טיפולים, מצב מכני ועלויות ביטוח וחלפים של הרכב הספציפי.

איזה רכב זול יותר, קאדילק XT4 או צ'רי טיגו 8 פרו?

צ'רי טיגו 8 פרו 2023 (₪134,359 לעומת ₪172,987). צ'רי טיגו 8 פרו מוביל במחיר רכישה של ₪134,359, לעומת ₪172,987 לקאדילק XT4. הפער של כ־₪38,600 משאיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, קאדילק XT4 או צ'רי טיגו 8 פרו?

קאדילק XT4 2023 (9.0% בשנה לעומת 10.9% בשנה). קאדילק XT4 מובילה עם ירידת ערך של 9.0% בשנה, לעומת 10.9% בצ'רי טיגו 8 פרו. הפער עשוי להיות משמעותי כשיגיע הזמן למכור.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, קאדילק XT4 או צ'רי טיגו 8 פרו?

קאדילק XT4 2023 (237 כ"ס לעומת 186 כ"ס). קאדילק XT4 מובילה עם מנוע בהספק 237 כ״ס, לעומת 186 כ״ס בצ'רי טיגו 8 פרו. הפער מורגש בעיקר כשחשובים לכם כוח זמין וביצועים, אף שבמבחני הדרך גם הצ'רי מתוארת כחזקה.

איזה רכב מרווח יותר, קאדילק XT4 או צ'רי טיגו 8 פרו?

צ'רי טיגו 8 פרו 2023 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). צ'רי טיגו 8 פרו מובילה עם 7 מושבים, לעומת 5 בקאדילק XT4. היא מתאימה יותר למשפחה שצריכה מושבים נוספים, אך השורה השלישית צפופה ותא המטען קטן כשהמושבים בשימוש.

איזה רכב נגנב פחות, קאדילק XT4 או צ'רי טיגו 8 פרו?

קאדילק XT4 2023 (3.9 ל-1,000 רכבים לעומת 7.5 ל-1,000 רכבים). קאדילק XT4 מובילה עם 3.9 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 7.5 בצ'רי טיגו 8 פרו. הפער מצביע על סיכון גניבה נמוך יותר לקאדילק לפי המדד הזה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, קאדילק XT4 או צ'רי טיגו 8 פרו?

קאדילק XT4 2023 (35 ימים לעומת 40 ימים). קאדילק XT4 מובילה בזמן מכירה של 35 ימים, לעומת 40 ימים לצ'רי טיגו 8 פרו. הפער קטן, אך לפי הנתון הקאדילק נמכרת מהר יותר.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, קאדילק XT4 או צ'רי טיגו 8 פרו?

צ'רי טיגו 8 פרו 2023 (5,994 על הכביש לעומת 142 על הכביש). צ'רי טיגו 8 פרו מובילה בפופולריות, עם 5,994 רכבים על הכביש לעומת 142 קאדילק XT4. הפער גדול, ולכן הצ'רי נפוצה הרבה יותר בישראל.

קאדילק XT4 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

צ'רי טיגו 8 פרו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם