אלפא רומיאו סטלביו או צ'רי טיגו 8 פרו? השוואה מלאה 2023

ההמלצה שלנו

לרוב הקונים שמחפשים רכב פנאי משפחתי, מחיר רכישה נגיש יותר, שבעה מושבים ובטיחות, הצ'רי טיגו 8 פרו הוא הבחירה המתאימה יותר. הסטלביו עדיף אם אתם מעדיפים ביצועים, התנהגות כביש מהנה ואופי יוקרתי-ספורטיבי, ומוכנים לוותר על מושבים נוספים ועל מחיר קנייה נמוך יותר. בשני הדגמים כדאי לבדוק היטב את הרכב המסוים ואת היסטוריית הטיפולים; בביקורות מצוינים חסרונות שונים בנוחות ובתפעול, ובצ'רי השורה השלישית מתאימה בעיקר לילדים. אם אתם מתכננים לנסוע עם שבעה נוסעים בקביעות, קחו בחשבון שתא המטען בצ'רי קטן מאוד במצב הזה.

מחיר רכישה: צ'רי טיגו 8 פרו 2023

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: ₪185,000
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: ₪140,000

הצ'רי טיגו 8 פרו עולה ₪140,000 לעומת ₪185,000 לסטלביו, כך שהפער במחיר הרכישה הוא ₪45,000 לטובת הצ'רי.

שמירת ערך: צ'רי טיגו 8 פרו 2023

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: 14.0% בשנה
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 10.0% בשנה

הצ'רי מוביל בשמירת הערך: הנתון הוא 10.0% בשנה לעומת 14.0% בסטלביו. בפועל, זה מצביע על ירידת ערך שנתית מתונה יותר בצ'רי.

עלויות אחזקה: תיקו

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: דרגה 5 מתוך 5
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: דרגה 5 מתוך 5

שניהם נמצאים בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה, כך שאין כאן יתרון ברור לאחד מהם.

אמינות: תיקו

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: 0 ריקולים
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 0 ריקולים

לשני הדגמים 0 ריקולים. זה נתון זהה, והוא אינו מחליף בדיקה של היסטוריית הטיפולים והמצב של הרכב המסוים.

בטיחות: צ'רי טיגו 8 פרו 2023

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: ציון בטיחות 2
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: ציון בטיחות 3.5

הצ'רי מוביל בציון בטיחות 3.5 לעומת 2 בסטלביו. בביקורות על שני הדגמים מצוינות מערכות בטיחות רבות, אך לצ'רי יתרון בציון המופיע כאן.

חיסכון ואיכות סביבה: תיקו

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: קבוצת זיהום 15
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: קבוצת זיהום 15

שניהם בקבוצת זיהום 15, ולכן אין ביניהם הבדל בקבוצת הזיהום.

ביצועים: אלפא רומיאו סטלביו 2023

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: 240 כ"ס
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 186 כ"ס

הסטלביו מוביל עם 240 כ"ס לעומת 186 כ"ס בצ'רי. הפער מורגש לטובת האלפא למי שמחפש תגובות וביצועים ספורטיביים יותר.

מרחב ומשפחה: צ'רי טיגו 8 פרו 2023

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: 5 מושבים
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 7 מושבים

הצ'רי מציע 7 מושבים לעומת 5 בסטלביו, ולכן מתאים יותר למשפחה שצריכה אפשרות להסיע נוסעים נוספים. השורה השלישית צפופה ותא המטען קטן כשהמושבים פתוחים.

סיכון גניבה: צ'רי טיגו 8 פרו 2023

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: 7.9 ל-1,000 רכבים
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 7.3 ל-1,000 רכבים

לצ'רי שיעור של 7.3 גניבות ל-1,000 רכבים לעומת 7.9 לסטלביו, יתרון קטן אך לטובתו.

מהירות מכירה: אלפא רומיאו סטלביו 2023

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: 37 ימים
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 40 ימים

הסטלביו נמכר בממוצע בתוך 37 ימים לעומת 40 ימים לצ'רי. מדובר בפער קטן במהירות המכירה.

מוניטין ושביעות רצון: אלפא רומיאו סטלביו 2023

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: 8 יתרונות
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 6 יתרונות

לסטלביו 8 יתרונות לעומת 6 לצ'רי, והוא מוביל במדד הזה. ביקורות הנהיגה מדגישות את האופי הייחודי וההתנהגות הדינמית של האלפא.

פופולריות בכביש: צ'רי טיגו 8 פרו 2023

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: 120 על הכביש
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 5,994 על הכביש

הצ'רי נפוץ יותר בכביש, עם 5,994 רכבים לעומת 120 סטלביו. המשמעות היא דגם מוכר ונפוץ יותר בישראל.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: 6 מערכות
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 6 מערכות

לשני הדגמים 6 מערכות, כך שאין יתרון במספר המערכות. בביקורות מצוינות אצל הצ'רי התראות וממשקי מגע שעלולים להטריד, ואילו בסטלביו מערכת המולטימדיה אינה מודרנית במיוחד.

למי מתאים כל רכב

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: הסטלביו מתאים לכם אם אתם מעדיפים רכב יוקרתי-ספורטיבי עם ביצועים והתנהגות כביש מהנה, ומסתפקים בחמישה מושבים.
  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: הצ'רי טיגו 8 פרו מתאים לכם אם אתם מחפשים רכב פנאי משפחתי עם שבעה מושבים, אבזור עשיר ומחיר רכישה נמוך יותר.

שאלות נפוצות

מה עדיף, אלפא רומיאו סטלביו או צ'רי טיגו 8 פרו?

לרוב הקונים שמחפשים רכב פנאי משפחתי, מחיר רכישה נגיש יותר, שבעה מושבים ובטיחות, הצ'רי טיגו 8 פרו הוא הבחירה המתאימה יותר. הסטלביו עדיף אם אתם מעדיפים ביצועים, התנהגות כביש מהנה ואופי יוקרתי-ספורטיבי, ומוכנים לוותר על מושבים נוספים ועל מחיר קנייה נמוך יותר. בשני הדגמים כדאי לבדוק היטב את הרכב המסוים ואת היסטוריית הטיפולים; בביקורות מצוינים חסרונות שונים בנוחות ובתפעול, ובצ'רי השורה השלישית מתאימה בעיקר לילדים. אם אתם מתכננים לנסוע עם שבעה נוסעים בקביעות, קחו בחשבון שתא המטען בצ'רי קטן מאוד במצב הזה.

איזה רכב זול יותר, אלפא רומיאו סטלביו או צ'רי טיגו 8 פרו?

צ'רי טיגו 8 פרו 2023 (₪140,000 לעומת ₪185,000). הצ'רי טיגו 8 פרו עולה ₪140,000 לעומת ₪185,000 לסטלביו, כך שהפער במחיר הרכישה הוא ₪45,000 לטובת הצ'רי.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, אלפא רומיאו סטלביו או צ'רי טיגו 8 פרו?

צ'רי טיגו 8 פרו 2023 (10.0% בשנה לעומת 14.0% בשנה). הצ'רי מוביל בשמירת הערך: הנתון הוא 10.0% בשנה לעומת 14.0% בסטלביו. בפועל, זה מצביע על ירידת ערך שנתית מתונה יותר בצ'רי.

איזה רכב בטיחותי יותר, אלפא רומיאו סטלביו או צ'רי טיגו 8 פרו?

צ'רי טיגו 8 פרו 2023 (ציון בטיחות 3.5 לעומת ציון בטיחות 2). הצ'רי מוביל בציון בטיחות 3.5 לעומת 2 בסטלביו. בביקורות על שני הדגמים מצוינות מערכות בטיחות רבות, אך לצ'רי יתרון בציון המופיע כאן.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, אלפא רומיאו סטלביו או צ'רי טיגו 8 פרו?

אלפא רומיאו סטלביו 2023 (240 כ"ס לעומת 186 כ"ס). הסטלביו מוביל עם 240 כ"ס לעומת 186 כ"ס בצ'רי. הפער מורגש לטובת האלפא למי שמחפש תגובות וביצועים ספורטיביים יותר.

איזה רכב מרווח יותר, אלפא רומיאו סטלביו או צ'רי טיגו 8 פרו?

צ'רי טיגו 8 פרו 2023 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). הצ'רי מציע 7 מושבים לעומת 5 בסטלביו, ולכן מתאים יותר למשפחה שצריכה אפשרות להסיע נוסעים נוספים. השורה השלישית צפופה ותא המטען קטן כשהמושבים פתוחים.

איזה רכב נגנב פחות, אלפא רומיאו סטלביו או צ'רי טיגו 8 פרו?

צ'רי טיגו 8 פרו 2023 (7.3 ל-1,000 רכבים לעומת 7.9 ל-1,000 רכבים). לצ'רי שיעור של 7.3 גניבות ל-1,000 רכבים לעומת 7.9 לסטלביו, יתרון קטן אך לטובתו.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, אלפא רומיאו סטלביו או צ'רי טיגו 8 פרו?

אלפא רומיאו סטלביו 2023 (37 ימים לעומת 40 ימים). הסטלביו נמכר בממוצע בתוך 37 ימים לעומת 40 ימים לצ'רי. מדובר בפער קטן במהירות המכירה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, אלפא רומיאו סטלביו או צ'רי טיגו 8 פרו?

אלפא רומיאו סטלביו 2023 (8 יתרונות לעומת 6 יתרונות). לסטלביו 8 יתרונות לעומת 6 לצ'רי, והוא מוביל במדד הזה. ביקורות הנהיגה מדגישות את האופי הייחודי וההתנהגות הדינמית של האלפא.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, אלפא רומיאו סטלביו או צ'רי טיגו 8 פרו?

צ'רי טיגו 8 פרו 2023 (5,994 על הכביש לעומת 120 על הכביש). הצ'רי נפוץ יותר בכביש, עם 5,994 רכבים לעומת 120 סטלביו. המשמעות היא דגם מוכר ונפוץ יותר בישראל.

אלפא רומיאו סטלביו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

צ'רי טיגו 8 פרו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם