ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 3008? השוואה מלאה 2025

ההמלצה שלנו

לפי מכלול היתרונות, ניסאן אקס טרייל הוא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם בטיחות, שמירת ערך, ביצועים ומרחב למשפחה, כולל אפשרות לשבעה מושבים. קחו בחשבון מחיר רכישה גבוה יותר, ושבדקו היטב את היסטוריית הטיפולים, במיוחד בגרסאות המצוידות בתיבת CVT. פיג'ו 3008 עדיפה אם אתם רוצים להוציא פחות בקנייה ולתת עדיפות לחיסכון, עלויות אחזקה, פופולריות וסיכון גניבה נמוך יותר. שתי המכוניות נמכרות בממוצע לאחר 39 ימים, והיתרון במכירה אינו מכריע ביניהן.

מחיר רכישה: פיג'ו 3008 2025

  • ניסאן אקס טרייל 2025: ₪167,500
  • פיג'ו 3008 2025: ₪136,950

פיג'ו 3008 זולה יותר לרכישה: ₪136,950 לעומת ₪167,500 לאקס טרייל. הפער של ₪30,550 משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.

שמירת ערך: ניסאן אקס טרייל 2025

  • ניסאן אקס טרייל 2025: 13.3% בשנה
  • פיג'ו 3008 2025: 18.2% בשנה

אקס טרייל מוביל בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 13.3% לעומת 18.2% ב-3008. לאורך תקופת הבעלות, הפער עשוי להיות חשוב כשמוכרים את הרכב.

עלויות אחזקה: פיג'ו 3008 2025

  • ניסאן אקס טרייל 2025: דרגה 5 מתוך 5
  • פיג'ו 3008 2025: דרגה 4 מתוך 5

פיג'ו 3008 עדיפה בדירוג עלויות האחזקה, בדרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באקס טרייל. זהו יתרון לטובת הפיג'ו בהוצאות השוטפות, אף שאין כאן סכום כספי מדויק.

אמינות: ניסאן אקס טרייל 2025

  • ניסאן אקס טרייל 2025: 0 ריקולים
  • פיג'ו 3008 2025: 4 ריקולים

אקס טרייל מוביל במדד האמינות, עם 0 ריקולים לעומת 4 ב-3008. מנגד, שני הדגמים חדשים יחסית ואין עדיין בסיס משמעותי לקביעת אמינות ארוכת טווח, ולכן חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים.

בטיחות: ניסאן אקס טרייל 2025

  • ניסאן אקס טרייל 2025: ציון בטיחות 4
  • פיג'ו 3008 2025: ציון בטיחות 3.5

אקס טרייל מוביל בציון בטיחות 4 לעומת 3.5 ב-3008. בביקורות מצוינות מערכות בטיחות מקיפות באקס טרייל, בעוד של-3008 צוין דירוג של 4 כוכבי Euro NCAP.

חיסכון ואיכות סביבה: פיג'ו 3008 2025

  • ניסאן אקס טרייל 2025: קבוצת זיהום 14
  • פיג'ו 3008 2025: קבוצת זיהום 12

פיג'ו 3008 עדיפה במדד החיסכון והסביבה, עם קבוצת זיהום 12 לעומת 14 באקס טרייל. גם בביקורת על ה-3008 דווחה צריכת דלק ממוצעת של כ-14.6 קמ״ל, אך צריכת האקס טרייל משתנה בין הגרסאות ותנאי הנהיגה.

ביצועים: ניסאן אקס טרייל 2025

  • ניסאן אקס טרייל 2025: 163 כ"ס
  • פיג'ו 3008 2025: 136 כ"ס

אקס טרייל מוביל בהספק, עם 163 כ״ס לעומת 136 כ״ס ב-3008. הפער מורגש לטובת הניסאן כשחשובים לכם כוח וביצועים, בעוד שבביקורת על הפיג'ו הביצועים תוארו כסבירים אך לא חזקים במיוחד.

מרחב ומשפחה: ניסאן אקס טרייל 2025

  • ניסאן אקס טרייל 2025: 7 מושבים
  • פיג'ו 3008 2025: 5 מושבים

אקס טרייל מציע 7 מושבים לעומת 5 ב-3008, ולכן מתאים יותר למשפחה שזקוקה למושבים נוספים. השורה השלישית צפופה ותא המטען קטן מאוד כשכל המושבים בשימוש, כך שהיא מתאימה בעיקר לילדים ולנסיעות שבהן לא נדרש הרבה מטען.

סיכון גניבה: פיג'ו 3008 2025

  • ניסאן אקס טרייל 2025: 9.2 ל-1,000 רכבים
  • פיג'ו 3008 2025: 8.1 ל-1,000 רכבים

פיג'ו 3008 מובילה במדד סיכון הגניבה, עם 8.1 מקרים לכל 1,000 רכבים לעומת 9.2 באקס טרייל. זהו יתרון יחסי לפיג'ו, אך שני הנתונים אינם מבטיחים סיכון נמוך לרכב מסוים.

מהירות מכירה: תיקו

  • ניסאן אקס טרייל 2025: 39 ימים
  • פיג'ו 3008 2025: 39 ימים

שני הדגמים מובילים במשותף במהירות המכירה: 39 ימים לכל אחד. בפועל אין כאן יתרון לאחד מהם לפי משך המכירה המדווח.

מוניטין ושביעות רצון: ניסאן אקס טרייל 2025

  • ניסאן אקס טרייל 2025: 5 יתרונות
  • פיג'ו 3008 2025: 7 יתרונות

אקס טרייל מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון. עם זאת, מספר היתרונות המנויים הוא 5 באקס טרייל ו-7 ב-3008, ולכן אין להסיק מהמספרים האלה לבדם שהניסאן זוכה ליותר אזכורים חיוביים.

פופולריות בכביש: פיג'ו 3008 2025

  • ניסאן אקס טרייל 2025: 628 על הכביש
  • פיג'ו 3008 2025: 1,207 על הכביש

פיג'ו 3008 נפוצה יותר בכביש, עם 1,207 רכבים לעומת 628 אקס טרייל. ההיכרות הרחבה יותר עשויה להקל על מציאת מידע וחוויות של בעלי רכב.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • ניסאן אקס טרייל 2025: 6 מערכות
  • פיג'ו 3008 2025: 6 מערכות

שני הדגמים מובילים במשותף, עם 6 מערכות בכל אחד. בביקורות, האקס טרייל מתואר כנוח ובעל תפעול ברור, וה-3008 זוכה לשבחים על נוחות הנסיעה ובידוד הרעשים.

למי מתאים כל רכב

  • ניסאן אקס טרייל 2025: ניסאן אקס טרייל מתאימה למשפחות שמעריכות בטיחות, כוח, שמירת ערך ומרחב, ורוצות אפשרות לשבעה מושבים גם אם השורה השלישית צפופה.
  • פיג'ו 3008 2025: פיג'ו 3008 מתאימה למי שמחפשים רכב פנאי מעוצב ונוח במחיר קנייה נמוך יותר, עם יתרון בחיסכון ובעלויות האחזקה, ומסתפקים בחמישה מושבים.

שאלות נפוצות

מה עדיף, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 3008?

לפי מכלול היתרונות, ניסאן אקס טרייל הוא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם בטיחות, שמירת ערך, ביצועים ומרחב למשפחה, כולל אפשרות לשבעה מושבים. קחו בחשבון מחיר רכישה גבוה יותר, ושבדקו היטב את היסטוריית הטיפולים, במיוחד בגרסאות המצוידות בתיבת CVT. פיג'ו 3008 עדיפה אם אתם רוצים להוציא פחות בקנייה ולתת עדיפות לחיסכון, עלויות אחזקה, פופולריות וסיכון גניבה נמוך יותר. שתי המכוניות נמכרות בממוצע לאחר 39 ימים, והיתרון במכירה אינו מכריע ביניהן.

איזה רכב זול יותר, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2025 (₪136,950 לעומת ₪167,500). פיג'ו 3008 זולה יותר לרכישה: ₪136,950 לעומת ₪167,500 לאקס טרייל. הפער של ₪30,550 משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 3008?

ניסאן אקס טרייל 2025 (13.3% בשנה לעומת 18.2% בשנה). אקס טרייל מוביל בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 13.3% לעומת 18.2% ב-3008. לאורך תקופת הבעלות, הפער עשוי להיות חשוב כשמוכרים את הרכב.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2025 (דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). פיג'ו 3008 עדיפה בדירוג עלויות האחזקה, בדרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באקס טרייל. זהו יתרון לטובת הפיג'ו בהוצאות השוטפות, אף שאין כאן סכום כספי מדויק.

איזה רכב אמין יותר, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 3008?

ניסאן אקס טרייל 2025 (0 ריקולים לעומת 4 ריקולים). אקס טרייל מוביל במדד האמינות, עם 0 ריקולים לעומת 4 ב-3008. מנגד, שני הדגמים חדשים יחסית ואין עדיין בסיס משמעותי לקביעת אמינות ארוכת טווח, ולכן חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים.

איזה רכב בטיחותי יותר, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 3008?

ניסאן אקס טרייל 2025 (ציון בטיחות 4 לעומת ציון בטיחות 3.5). אקס טרייל מוביל בציון בטיחות 4 לעומת 3.5 ב-3008. בביקורות מצוינות מערכות בטיחות מקיפות באקס טרייל, בעוד של-3008 צוין דירוג של 4 כוכבי Euro NCAP.

איזה רכב חסכוני יותר, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2025 (קבוצת זיהום 12 לעומת קבוצת זיהום 14). פיג'ו 3008 עדיפה במדד החיסכון והסביבה, עם קבוצת זיהום 12 לעומת 14 באקס טרייל. גם בביקורת על ה-3008 דווחה צריכת דלק ממוצעת של כ-14.6 קמ״ל, אך צריכת האקס טרייל משתנה בין הגרסאות ותנאי הנהיגה.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 3008?

ניסאן אקס טרייל 2025 (163 כ"ס לעומת 136 כ"ס). אקס טרייל מוביל בהספק, עם 163 כ״ס לעומת 136 כ״ס ב-3008. הפער מורגש לטובת הניסאן כשחשובים לכם כוח וביצועים, בעוד שבביקורת על הפיג'ו הביצועים תוארו כסבירים אך לא חזקים במיוחד.

איזה רכב מרווח יותר, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 3008?

ניסאן אקס טרייל 2025 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). אקס טרייל מציע 7 מושבים לעומת 5 ב-3008, ולכן מתאים יותר למשפחה שזקוקה למושבים נוספים. השורה השלישית צפופה ותא המטען קטן מאוד כשכל המושבים בשימוש, כך שהיא מתאימה בעיקר לילדים ולנסיעות שבהן לא נדרש הרבה מטען.

איזה רכב נגנב פחות, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2025 (8.1 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 רכבים). פיג'ו 3008 מובילה במדד סיכון הגניבה, עם 8.1 מקרים לכל 1,000 רכבים לעומת 9.2 באקס טרייל. זהו יתרון יחסי לפיג'ו, אך שני הנתונים אינם מבטיחים סיכון נמוך לרכב מסוים.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 3008?

ניסאן אקס טרייל 2025 (5 יתרונות לעומת 7 יתרונות). אקס טרייל מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון. עם זאת, מספר היתרונות המנויים הוא 5 באקס טרייל ו-7 ב-3008, ולכן אין להסיק מהמספרים האלה לבדם שהניסאן זוכה ליותר אזכורים חיוביים.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2025 (1,207 על הכביש לעומת 628 על הכביש). פיג'ו 3008 נפוצה יותר בכביש, עם 1,207 רכבים לעומת 628 אקס טרייל. ההיכרות הרחבה יותר עשויה להקל על מציאת מידע וחוויות של בעלי רכב.

ניסאן אקס טרייל בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

פיג'ו 3008 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם