אאודי Q3 או ניסאן אקס טרייל? השוואה מלאה 2025

ההמלצה שלנו

ניסאן אקס טרייל היא הבחירה המתאימה יותר למי שמחפש מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך טובה יותר ואפשרות לשבעה מושבים, והיא גם מובילה במדדים נוספים כמו פופולריות וזיהום. אאודי Q3 עדיפה אם חשובים לכם ביצועים חזקים יותר, סיכון גניבה נמוך יותר ומכירה מעט מהירה יותר, ואתם מעדיפים רכב פרימיום קומפקטי. לפני קנייה, בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת מצב תיבת ההילוכים בניסאן, ובאאודי הביאו בחשבון שמדובר בדור חדש עם מעט מידע ארוך טווח ועלויות פרימיום אפשריות. בשני הדגמים כדאי לבדוק היטב את האבזור והגרסה הספציפית, משום שההיצע כולל תצורות שונות.

מחיר רכישה: ניסאן אקס טרייל 2025

  • אאודי Q3 2025: ₪224,950
  • ניסאן אקס טרייל 2025: ₪174,880

ניסאן אקס טרייל מוביל במחיר רכישה של ₪174,880, לעומת ₪224,950 לאאודי Q3. הפער של ₪50,070 הוא חיסכון משמעותי כבר בקנייה.

שמירת ערך: ניסאן אקס טרייל 2025

  • אאודי Q3 2025: 31.3% בשנה
  • ניסאן אקס טרייל 2025: 14.7% בשנה

ניסאן אקס טרייל מוביל בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 14.7% לעומת 31.3% באאודי Q3. בפועל, שיעור ירידה נמוך יותר עשוי לצמצם את אובדן הערך לאורך זמן.

עלויות אחזקה: תיקו

  • אאודי Q3 2025: דרגה 5 מתוך 5
  • ניסאן אקס טרייל 2025: דרגה 5 מתוך 5

אין יתרון ברור: שני הדגמים מדורגים בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות האחזקה. עם זאת, האאודי היא רכב פרימיום, והוצאות כמו חלפים, ביטוח וצמיגים עלולות להיות גבוהות יותר.

אמינות: תיקו

  • אאודי Q3 2025: 0 ריקולים
  • ניסאן אקס טרייל 2025: 0 ריקולים

שניהם ללא ריקולים. עם זאת, אין עדיין נתוני אמינות ארוכי טווח מבוססים לדור החדש של האאודי, ובניסאן חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים, במיוחד בגרסאות עם תיבת CVT.

בטיחות: ניסאן אקס טרייל 2025

  • אאודי Q3 2025: ציון בטיחות 4
  • ניסאן אקס טרייל 2025: ציון בטיחות 4

ניסאן אקס טרייל מוביל, אך לשני הדגמים ציון בטיחות 4. בשימוש משפחתי, היתרון הבטיחותי אינו מתבטא בהבדל בציון שמופיע כאן.

חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן אקס טרייל 2025

  • אאודי Q3 2025: קבוצת זיהום 15
  • ניסאן אקס טרייל 2025: קבוצת זיהום 14

ניסאן אקס טרייל מוביל בקבוצת זיהום 14, לעומת 15 באאודי Q3. ההבדל מצביע על יתרון מתון לניסאן במדד הסביבתי הזה.

ביצועים: אאודי Q3 2025

  • אאודי Q3 2025: 190 כ"ס
  • ניסאן אקס טרייל 2025: 163 כ"ס

אאודי Q3 מובילה עם 190 כ״ס לעומת 163 כ״ס בניסאן אקס טרייל. הפער עשוי להיות מורגש כשחשובים לכם כוח זמין והאצות, במיוחד בגרסת האאודי עם מנוע 2.0 טורבו וקוואטרו.

מרחב ומשפחה: ניסאן אקס טרייל 2025

  • אאודי Q3 2025: 5 מושבים
  • ניסאן אקס טרייל 2025: 7 מושבים

ניסאן אקס טרייל מציעה 7 מושבים לעומת 5 באאודי Q3. השורה השלישית צפופה ומתאימה בעיקר לילדים, אבל היא מוסיפה גמישות למשפחה.

סיכון גניבה: אאודי Q3 2025

  • אאודי Q3 2025: 6.3 ל-1,000 רכבים
  • ניסאן אקס טרייל 2025: 9.2 ל-1,000 רכבים

אאודי Q3 מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 6.3 לעומת 9.2 לכל 1,000 רכבים בניסאן. הפער עשוי להיות שיקול בבחירת הרכב ובהשוואת עלויות הביטוח.

מהירות מכירה: אאודי Q3 2025

  • אאודי Q3 2025: 36 ימים
  • ניסאן אקס טרייל 2025: 40 ימים

אאודי Q3 נמכרת מהר יותר, עם 36 ימים לעומת 40 ימים בניסאן אקס טרייל. מדובר בפער של ארבעה ימים בלבד, כך שהיתרון במהירות המכירה מתון.

מוניטין ושביעות רצון: ניסאן אקס טרייל 2025

  • אאודי Q3 2025: 6 יתרונות
  • ניסאן אקס טרייל 2025: 5 יתרונות

ניסאן אקס טרייל מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון, עם 5 יתרונות לעומת 6 באאודי; הערכים עצמם אינם מצביעים על יתרון במספר היתרונות. לכן אין כאן פער מעשי ברור שאפשר להסיק ממנו לבדו.

פופולריות בכביש: ניסאן אקס טרייל 2025

  • אאודי Q3 2025: 578 על הכביש
  • ניסאן אקס טרייל 2025: 628 על הכביש

ניסאן אקס טרייל מובילה עם 628 רכבים על הכביש לעומת 578 לאאודי Q3. הפער אינו גדול, אך הדגם נפוץ מעט יותר.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • אאודי Q3 2025: 6 מערכות
  • ניסאן אקס טרייל 2025: 6 מערכות

אין יתרון ברור: בשני הדגמים מופיעות 6 מערכות. באאודי הביקורות מציינות טכנולוגיה מתקדמת, אך גם תפעול שדורש הסתגלות; בניסאן התפעול מתואר כברור.

למי מתאים כל רכב

  • אאודי Q3 2025: אאודי Q3 מתאימה לכם אם אתם מחפשים SUV פרימיום קומפקטי, תא נוסעים איכותי וביצועים חזקים, ומוכנים לשלם יותר ולהסתפק בחמישה מושבים.
  • ניסאן אקס טרייל 2025: ניסאן אקס טרייל מתאימה לכם אם אתם מחפשים רכב משפחתי שימושי עם מחיר נמוך יותר, מרווח טוב בשורה השנייה ואפשרות לשבעה מושבים, בעיקר כשמספר המקומות הנוסף נחוץ לילדים.

שאלות נפוצות

מה עדיף, אאודי Q3 או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל היא הבחירה המתאימה יותר למי שמחפש מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך טובה יותר ואפשרות לשבעה מושבים, והיא גם מובילה במדדים נוספים כמו פופולריות וזיהום. אאודי Q3 עדיפה אם חשובים לכם ביצועים חזקים יותר, סיכון גניבה נמוך יותר ומכירה מעט מהירה יותר, ואתם מעדיפים רכב פרימיום קומפקטי. לפני קנייה, בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת מצב תיבת ההילוכים בניסאן, ובאאודי הביאו בחשבון שמדובר בדור חדש עם מעט מידע ארוך טווח ועלויות פרימיום אפשריות. בשני הדגמים כדאי לבדוק היטב את האבזור והגרסה הספציפית, משום שההיצע כולל תצורות שונות.

איזה רכב זול יותר, אאודי Q3 או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2025 (₪174,880 לעומת ₪224,950). ניסאן אקס טרייל מוביל במחיר רכישה של ₪174,880, לעומת ₪224,950 לאאודי Q3. הפער של ₪50,070 הוא חיסכון משמעותי כבר בקנייה.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, אאודי Q3 או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2025 (14.7% בשנה לעומת 31.3% בשנה). ניסאן אקס טרייל מוביל בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 14.7% לעומת 31.3% באאודי Q3. בפועל, שיעור ירידה נמוך יותר עשוי לצמצם את אובדן הערך לאורך זמן.

איזה רכב בטיחותי יותר, אאודי Q3 או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2025 (ציון בטיחות 4 לעומת ציון בטיחות 4). ניסאן אקס טרייל מוביל, אך לשני הדגמים ציון בטיחות 4. בשימוש משפחתי, היתרון הבטיחותי אינו מתבטא בהבדל בציון שמופיע כאן.

איזה רכב חסכוני יותר, אאודי Q3 או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2025 (קבוצת זיהום 14 לעומת קבוצת זיהום 15). ניסאן אקס טרייל מוביל בקבוצת זיהום 14, לעומת 15 באאודי Q3. ההבדל מצביע על יתרון מתון לניסאן במדד הסביבתי הזה.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, אאודי Q3 או ניסאן אקס טרייל?

אאודי Q3 2025 (190 כ"ס לעומת 163 כ"ס). אאודי Q3 מובילה עם 190 כ״ס לעומת 163 כ״ס בניסאן אקס טרייל. הפער עשוי להיות מורגש כשחשובים לכם כוח זמין והאצות, במיוחד בגרסת האאודי עם מנוע 2.0 טורבו וקוואטרו.

איזה רכב מרווח יותר, אאודי Q3 או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2025 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). ניסאן אקס טרייל מציעה 7 מושבים לעומת 5 באאודי Q3. השורה השלישית צפופה ומתאימה בעיקר לילדים, אבל היא מוסיפה גמישות למשפחה.

איזה רכב נגנב פחות, אאודי Q3 או ניסאן אקס טרייל?

אאודי Q3 2025 (6.3 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 רכבים). אאודי Q3 מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 6.3 לעומת 9.2 לכל 1,000 רכבים בניסאן. הפער עשוי להיות שיקול בבחירת הרכב ובהשוואת עלויות הביטוח.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, אאודי Q3 או ניסאן אקס טרייל?

אאודי Q3 2025 (36 ימים לעומת 40 ימים). אאודי Q3 נמכרת מהר יותר, עם 36 ימים לעומת 40 ימים בניסאן אקס טרייל. מדובר בפער של ארבעה ימים בלבד, כך שהיתרון במהירות המכירה מתון.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, אאודי Q3 או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2025 (5 יתרונות לעומת 6 יתרונות). ניסאן אקס טרייל מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון, עם 5 יתרונות לעומת 6 באאודי; הערכים עצמם אינם מצביעים על יתרון במספר היתרונות. לכן אין כאן פער מעשי ברור שאפשר להסיק ממנו לבדו.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, אאודי Q3 או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2025 (628 על הכביש לעומת 578 על הכביש). ניסאן אקס טרייל מובילה עם 628 רכבים על הכביש לעומת 578 לאאודי Q3. הפער אינו גדול, אך הדגם נפוץ מעט יותר.

אאודי Q3 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

ניסאן אקס טרייל בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם