ב.מ.וו X1 או ניסאן אקס טרייל? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

לרוב הקונים, ניסאן אקס טרייל היא הבחירה המשתלמת יותר: היא זולה יותר לרכישה ומובילה ברוב תחומי ההשוואה, כולל שמירת ערך, בטיחות ומהירות מכירה. קחו בחשבון שהאקס טרייל מוצעת גם עם שבעה מושבים, אך השורה השלישית ותא המטען כשהם בשימוש מוגבלים; בדקו איזו גרסה עומדת מולכם. ב.מ.וו X1 מתאימה יותר אם אתם מעדיפים איכות פרימיום, התנהגות כביש דינמית וסיכון גניבה נמוך יותר, ומוכנים למחיר ולאחזקה הגבוהים יותר. בשני הדגמים חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים ולוודא שטופלו קריאות תיקון רלוונטיות.

מחיר רכישה: ניסאן אקס טרייל 2024

  • ב.מ.וו X1 2024: ₪209,000
  • ניסאן אקס טרייל 2024: ₪163,880

ניסאן אקס טרייל זולה משמעותית לרכישה: ₪163,880 לעומת ₪209,000 לב.מ.וו X1. הפער הזה משאיר לכם יותר תקציב להוצאות שוטפות או לרמת גימור גבוהה יותר.

שמירת ערך: ניסאן אקס טרייל 2024

  • ב.מ.וו X1 2024: 12.1% בשנה
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 0.7% בשנה

לאקס טרייל יתרון בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית המוצגת היא 0.7%, לעומת 12.1% ב-X1. בפועל, זה עשוי לצמצם את ההפסד בעת מכירה חוזרת.

עלויות אחזקה: ניסאן אקס טרייל 2024

  • ב.מ.וו X1 2024: דרגה 4 מתוך 5
  • ניסאן אקס טרייל 2024: דרגה 3 מתוך 5

האקס טרייל מובילה בדרגת עלויות האחזקה, 3 מתוך 5 לעומת 4 מתוך 5 ב-X1. גם בב.מ.וו מצוינות אחזקה וביטוח יקרים, כך שהפער עשוי להיות מורגש לאורך זמן.

אמינות: ניסאן אקס טרייל 2024

  • ב.מ.וו X1 2024: 20 ריקולים
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 0 ריקולים

לאקס טרייל נרשמו 0 ריקולים לעומת 20 ב-X1, יתרון ברור לפי הנתון הזה. עם זאת, אין בכך לבדו כדי לקבוע אמינות ארוכת טווח, ובשני הדגמים כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים וקריאות תיקון.

בטיחות: ניסאן אקס טרייל 2024

  • ב.מ.וו X1 2024: ציון בטיחות 2.5
  • ניסאן אקס טרייל 2024: ציון בטיחות 4

האקס טרייל מובילה בציון הבטיחות המוצג, 4 לעומת 2.5 ב-X1. שתי המכוניות מתוארות כבעלות מערכות בטיחות מקיפות ודירוג של 5 כוכבי Euro NCAP.

חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן אקס טרייל 2024

  • ב.מ.וו X1 2024: קבוצת זיהום 12
  • ניסאן אקס טרייל 2024: קבוצת זיהום 8

האקס טרייל מובילה בקבוצת הזיהום, 8 לעומת 12 ב-X1. הנתון מצביע על יתרון בסיווג הסביבתי, אך אינו מבטיח צריכת דלק נמוכה יותר בפועל.

ביצועים: ניסאן אקס טרייל 2024

  • ב.מ.וו X1 2024: 136 כ"ס
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 156 כ"ס

האקס טרייל מובילה בהספק, עם 156 כ"ס לעומת 136 כ"ס ב-X1. ב-X1 מצוינים ביצועים בינוניים בגרסת 1.5 ליטר, בעוד שבאקס טרייל הביצועים טובים במיוחד בגרסאות ההיברידיות.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • ב.מ.וו X1 2024: 5 מושבים
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 5 מושבים

שתיהן מוצגות עם 5 מושבים, ולכן אין יתרון ברור לפי מספר המושבים. לאקס טרייל מרחב טוב בשורה השנייה, בעוד שב-X1 תא מטען בנפח 490 ליטר.

סיכון גניבה: ב.מ.וו X1 2024

  • ב.מ.וו X1 2024: 8.3 ל-1,000 רכבים
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 9.2 ל-1,000 רכבים

ל-X1 יתרון בסיכון הגניבה: 8.3 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 באקס טרייל. הפער אינו גדול, אך הנתון נוטה לטובת הב.מ.וו.

מהירות מכירה: ניסאן אקס טרייל 2024

  • ב.מ.וו X1 2024: 40 ימים
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 39 ימים

האקס טרייל נמכרת מעט מהר יותר לפי הנתון המוצג: 39 ימים לעומת 40 ימים ל-X1. מדובר בהפרש קטן של יום.

מוניטין ושביעות רצון: ב.מ.וו X1 2024

  • ב.מ.וו X1 2024: 7 יתרונות
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 5 יתרונות

ל-X1 יתרון במספר היתרונות המיוחסים לה, 7 לעומת 5 באקס טרייל. הב.מ.וו בולטת גם באיכות החומרים, בנוחות ובתחושת הפרימיום.

פופולריות בכביש: ניסאן אקס טרייל 2024

  • ב.מ.וו X1 2024: 229 על הכביש
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 744 על הכביש

האקס טרייל נפוצה יותר בכביש, עם 744 רכבים לעומת 229 ל-X1. נפוצות גבוהה יותר עשויה להקל על מציאת קונים שמכירים את הדגם, אך אינה מבטיחה מחיר מכירה מסוים.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • ב.מ.וו X1 2024: 6 מערכות
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 6 מערכות

שתיהן מוצגות עם 6 מערכות בתחום הטכנולוגיה והנוחות, ולכן אין יתרון ברור לפי מספר המערכות. ב-X1 מצוינים אבזור עשיר, נוחות ובידוד רעשים יעיל, וגם האקס טרייל מתוארת כנוחה ומאובזרת.

למי מתאים כל רכב

  • ב.מ.וו X1 2024: ב.מ.וו X1 מתאימה לכם אם אתם מחפשים SUV קומפקטי פרימיום, נוחות ואיכות חומרים גבוהות והתנהגות כביש טובה, ומוכנים לשלם יותר על הרכישה והאחזקה.
  • ניסאן אקס טרייל 2024: ניסאן אקס טרייל מתאימה לכם אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, מרחב משפחתי ותמורה טובה, ובמיוחד אם אתם שוקלים גרסה עם שבעה מושבים ואינכם זקוקים לשורה שלישית מרווחת.

שאלות נפוצות

מה עדיף, ב.מ.וו X1 או ניסאן אקס טרייל?

לרוב הקונים, ניסאן אקס טרייל היא הבחירה המשתלמת יותר: היא זולה יותר לרכישה ומובילה ברוב תחומי ההשוואה, כולל שמירת ערך, בטיחות ומהירות מכירה. קחו בחשבון שהאקס טרייל מוצעת גם עם שבעה מושבים, אך השורה השלישית ותא המטען כשהם בשימוש מוגבלים; בדקו איזו גרסה עומדת מולכם. ב.מ.וו X1 מתאימה יותר אם אתם מעדיפים איכות פרימיום, התנהגות כביש דינמית וסיכון גניבה נמוך יותר, ומוכנים למחיר ולאחזקה הגבוהים יותר. בשני הדגמים חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים ולוודא שטופלו קריאות תיקון רלוונטיות.

איזה רכב זול יותר, ב.מ.וו X1 או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2024 (₪163,880 לעומת ₪209,000). ניסאן אקס טרייל זולה משמעותית לרכישה: ₪163,880 לעומת ₪209,000 לב.מ.וו X1. הפער הזה משאיר לכם יותר תקציב להוצאות שוטפות או לרמת גימור גבוהה יותר.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ב.מ.וו X1 או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2024 (0.7% בשנה לעומת 12.1% בשנה). לאקס טרייל יתרון בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית המוצגת היא 0.7%, לעומת 12.1% ב-X1. בפועל, זה עשוי לצמצם את ההפסד בעת מכירה חוזרת.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, ב.מ.וו X1 או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2024 (דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 4 מתוך 5). האקס טרייל מובילה בדרגת עלויות האחזקה, 3 מתוך 5 לעומת 4 מתוך 5 ב-X1. גם בב.מ.וו מצוינות אחזקה וביטוח יקרים, כך שהפער עשוי להיות מורגש לאורך זמן.

איזה רכב אמין יותר, ב.מ.וו X1 או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2024 (0 ריקולים לעומת 20 ריקולים). לאקס טרייל נרשמו 0 ריקולים לעומת 20 ב-X1, יתרון ברור לפי הנתון הזה. עם זאת, אין בכך לבדו כדי לקבוע אמינות ארוכת טווח, ובשני הדגמים כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים וקריאות תיקון.

איזה רכב בטיחותי יותר, ב.מ.וו X1 או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2024 (ציון בטיחות 4 לעומת ציון בטיחות 2.5). האקס טרייל מובילה בציון הבטיחות המוצג, 4 לעומת 2.5 ב-X1. שתי המכוניות מתוארות כבעלות מערכות בטיחות מקיפות ודירוג של 5 כוכבי Euro NCAP.

איזה רכב חסכוני יותר, ב.מ.וו X1 או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2024 (קבוצת זיהום 8 לעומת קבוצת זיהום 12). האקס טרייל מובילה בקבוצת הזיהום, 8 לעומת 12 ב-X1. הנתון מצביע על יתרון בסיווג הסביבתי, אך אינו מבטיח צריכת דלק נמוכה יותר בפועל.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ב.מ.וו X1 או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2024 (156 כ"ס לעומת 136 כ"ס). האקס טרייל מובילה בהספק, עם 156 כ"ס לעומת 136 כ"ס ב-X1. ב-X1 מצוינים ביצועים בינוניים בגרסת 1.5 ליטר, בעוד שבאקס טרייל הביצועים טובים במיוחד בגרסאות ההיברידיות.

איזה רכב נגנב פחות, ב.מ.וו X1 או ניסאן אקס טרייל?

ב.מ.וו X1 2024 (8.3 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 רכבים). ל-X1 יתרון בסיכון הגניבה: 8.3 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 באקס טרייל. הפער אינו גדול, אך הנתון נוטה לטובת הב.מ.וו.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, ב.מ.וו X1 או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2024 (39 ימים לעומת 40 ימים). האקס טרייל נמכרת מעט מהר יותר לפי הנתון המוצג: 39 ימים לעומת 40 ימים ל-X1. מדובר בהפרש קטן של יום.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ב.מ.וו X1 או ניסאן אקס טרייל?

ב.מ.וו X1 2024 (7 יתרונות לעומת 5 יתרונות). ל-X1 יתרון במספר היתרונות המיוחסים לה, 7 לעומת 5 באקס טרייל. הב.מ.וו בולטת גם באיכות החומרים, בנוחות ובתחושת הפרימיום.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ב.מ.וו X1 או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2024 (744 על הכביש לעומת 229 על הכביש). האקס טרייל נפוצה יותר בכביש, עם 744 רכבים לעומת 229 ל-X1. נפוצות גבוהה יותר עשויה להקל על מציאת קונים שמכירים את הדגם, אך אינה מבטיחה מחיר מכירה מסוים.

ב.מ.וו X1 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

ניסאן אקס טרייל בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם