ב.מ.וו X2 או ניסאן אקס טרייל? השוואה מלאה 2023
ההמלצה שלנו
ניסאן אקס טרייל היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמעדיפים בטיחות, שמירת ערך, כוח, אבזור ושימושיות משפחתית. היא גם מציעה נוחות נסיעה טובה, אך בדקו אם הרכב הספציפי הוא בעל 5 או 7 מושבים, שכן השורה השלישית צפופה ותא המטען קטן כשכל המושבים בשימוש. ב.מ.וו X2 עדיפה אם מחיר רכישה נמוך יותר, עלויות אחזקה בדרגה טובה יותר, קבוצת זיהום נמוכה יותר וסיכון גניבה נמוך יותר חשובים לכם, ואתם מעדיפים קרוסאובר-קופה קומפקטי ומעוצב. בכל מקרה, בדקו היסטוריית טיפולים, מצב מכני ומחיר שוק עדכני לפני הקנייה.
מחיר רכישה: ב.מ.וו X2 2023
- ב.מ.וו X2 2023: ₪149,900
- ניסאן אקס טרייל 2023: ₪152,380
ב.מ.וו X2 זולה יותר במחיר הרכישה: ₪149,900 לעומת ₪152,380 לאקס טרייל. הפער הוא ₪2,480, כך שהיתרון במחיר קיים אך אינו גדול.
שמירת ערך: ניסאן אקס טרייל 2023
- ב.מ.וו X2 2023: 17.7% בשנה
- ניסאן אקס טרייל 2023: 3.8% בשנה
ניסאן אקס טרייל מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך של 3.8% בשנה לעומת 17.7% בשנה ב-X2. זהו פער משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.
עלויות אחזקה: ב.מ.וו X2 2023
- ב.מ.וו X2 2023: דרגה 2 מתוך 5
- ניסאן אקס טרייל 2023: דרגה 3 מתוך 5
ל-X2 יתרון בעלויות האחזקה, עם דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 3 מתוך 5 באקס טרייל. המשמעות היא יתרון מתון בהוצאות השוטפות, אך כדאי להביא בחשבון שמדובר ברכב פרימיום שעלויות הביטוח והאחזקה שלו עשויות להיות גבוהות.
אמינות: ניסאן אקס טרייל 2023
- ב.מ.וו X2 2023: 32 ריקולים
- ניסאן אקס טרייל 2023: 0 ריקולים
לאקס טרייל נרשמו 0 ריקולים, לעומת 32 ל-X2. זה נתון שמטה את הכף לטובת ניסאן, אך מספר ריקולים לבדו אינו מחליף בדיקת רכב והיסטוריית טיפולים.
בטיחות: ניסאן אקס טרייל 2023
- ב.מ.וו X2 2023: ציון בטיחות 1
- ניסאן אקס טרייל 2023: ציון בטיחות 4
לאקס טרייל ציון בטיחות 4, לעומת ציון בטיחות 1 ב-X2. זהו יתרון ברור לניסאן אם בטיחות היא שיקול מרכזי ברכישה.
חיסכון ואיכות סביבה: ב.מ.וו X2 2023
- ב.מ.וו X2 2023: קבוצת זיהום 7
- ניסאן אקס טרייל 2023: קבוצת זיהום 8
ל-X2 יתרון בקבוצת הזיהום: 7 לעומת 8 באקס טרייל. הפער קטן יחסית, אך הקבוצה הנמוכה יותר מצביעה על יתרון ל-X2 במדד הזה.
ביצועים: ניסאן אקס טרייל 2023
- ב.מ.וו X2 2023: 130 כ"ס
- ניסאן אקס טרייל 2023: 156 כ"ס
לאקס טרייל 156 כ"ס לעומת 130 כ"ס ב-X2. היתרון בהספק עשוי להתאים למי שמחפשים יותר כוח, אם כי התחושה בפועל תלויה גם בגרסת ההנעה.
מרחב ומשפחה: תיקו
- ב.מ.וו X2 2023: 5 מושבים
- ניסאן אקס טרייל 2023: 5 מושבים
שני הדגמים מציעים 5 מושבים, ולכן אין יתרון במספר המושבים. האקס טרייל מרווחת יחסית בשורה השנייה, בעוד שב-X2 מרווח הראש מאחור עשוי להיות גבולי.
סיכון גניבה: ב.מ.וו X2 2023
- ב.מ.וו X2 2023: 7.5 ל-1,000 רכבים
- ניסאן אקס טרייל 2023: 9.2 ל-1,000 רכבים
ל-X2 שיעור של 7.5 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 9.2 באקס טרייל. הנתון מעניק ל-X2 יתרון בסיכון הגניבה, אך אינו מבטיח מה יהיה הסיכון לרכב מסוים.
מהירות מכירה: ניסאן אקס טרייל 2023
- ב.מ.וו X2 2023: 40 ימים
- ניסאן אקס טרייל 2023: 39 ימים
האקס טרייל נמכרת בממוצע בתוך 39 ימים, לעומת 40 ימים ל-X2. הפער של יום אחד קטן, כך שההבדל המעשי במהירות המכירה צפוי להיות זניח.
מוניטין ושביעות רצון: ניסאן אקס טרייל 2023
- ב.מ.וו X2 2023: 5 יתרונות
- ניסאן אקס טרייל 2023: 6 יתרונות
לאקס טרייל 6 יתרונות לעומת 5 ל-X2 במדד המוניטין ושביעות הרצון. זהו יתרון קטן לניסאן, ולא הבדל שמכריע לבדו את בחירת הרכב.
פופולריות בכביש: ניסאן אקס טרייל 2023
- ב.מ.וו X2 2023: 122 על הכביש
- ניסאן אקס טרייל 2023: 466 על הכביש
לאקס טרייל 466 רכבים על הכביש, לעומת 122 ל-X2. תפוצה רחבה יותר עשויה להקל על מציאת מידע, בעלי מקצוע וקונים בעתיד.
טכנולוגיה ונוחות: ניסאן אקס טרייל 2023
- ב.מ.וו X2 2023: 5 מערכות
- ניסאן אקס טרייל 2023: 6 מערכות
לאקס טרייל 6 מערכות לעומת 5 ב-X2, לצד נוחות נסיעה טובה ובידוד רעשים מוצלח. ב-X2 הנוחות נפגעת ממתלים נוקשים ומרעשי כביש, ולכן היתרון של ניסאן מורגש גם באופי הנסיעה.
למי מתאים כל רכב
- ב.מ.וו X2 2023: ב.מ.וו X2 מתאימה לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר קומפקטי ומעוצב עם אופי דינמי, ומוכנים להתפשר על נוחות הנסיעה, האבזור הבסיסי ומרווח הראש מאחור.
- ניסאן אקס טרייל 2023: ניסאן אקס טרייל מתאימה לכם אם אתם מחפשים רכב פנאי משפחתי נוח, מאובזר ובטיחותי עם שורה שנייה מרווחת, ומוכנים לבדוק היטב את המחיר ואת השימושיות של השורה השלישית.
שאלות נפוצות
מה עדיף, ב.מ.וו X2 או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמעדיפים בטיחות, שמירת ערך, כוח, אבזור ושימושיות משפחתית. היא גם מציעה נוחות נסיעה טובה, אך בדקו אם הרכב הספציפי הוא בעל 5 או 7 מושבים, שכן השורה השלישית צפופה ותא המטען קטן כשכל המושבים בשימוש. ב.מ.וו X2 עדיפה אם מחיר רכישה נמוך יותר, עלויות אחזקה בדרגה טובה יותר, קבוצת זיהום נמוכה יותר וסיכון גניבה נמוך יותר חשובים לכם, ואתם מעדיפים קרוסאובר-קופה קומפקטי ומעוצב. בכל מקרה, בדקו היסטוריית טיפולים, מצב מכני ומחיר שוק עדכני לפני הקנייה.
איזה רכב זול יותר, ב.מ.וו X2 או ניסאן אקס טרייל?
ב.מ.וו X2 2023 (₪149,900 לעומת ₪152,380). ב.מ.וו X2 זולה יותר במחיר הרכישה: ₪149,900 לעומת ₪152,380 לאקס טרייל. הפער הוא ₪2,480, כך שהיתרון במחיר קיים אך אינו גדול.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ב.מ.וו X2 או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2023 (3.8% בשנה לעומת 17.7% בשנה). ניסאן אקס טרייל מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך של 3.8% בשנה לעומת 17.7% בשנה ב-X2. זהו פער משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, ב.מ.וו X2 או ניסאן אקס טרייל?
ב.מ.וו X2 2023 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 3 מתוך 5). ל-X2 יתרון בעלויות האחזקה, עם דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 3 מתוך 5 באקס טרייל. המשמעות היא יתרון מתון בהוצאות השוטפות, אך כדאי להביא בחשבון שמדובר ברכב פרימיום שעלויות הביטוח והאחזקה שלו עשויות להיות גבוהות.
איזה רכב אמין יותר, ב.מ.וו X2 או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2023 (0 ריקולים לעומת 32 ריקולים). לאקס טרייל נרשמו 0 ריקולים, לעומת 32 ל-X2. זה נתון שמטה את הכף לטובת ניסאן, אך מספר ריקולים לבדו אינו מחליף בדיקת רכב והיסטוריית טיפולים.
איזה רכב בטיחותי יותר, ב.מ.וו X2 או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2023 (ציון בטיחות 4 לעומת ציון בטיחות 1). לאקס טרייל ציון בטיחות 4, לעומת ציון בטיחות 1 ב-X2. זהו יתרון ברור לניסאן אם בטיחות היא שיקול מרכזי ברכישה.
איזה רכב חסכוני יותר, ב.מ.וו X2 או ניסאן אקס טרייל?
ב.מ.וו X2 2023 (קבוצת זיהום 7 לעומת קבוצת זיהום 8). ל-X2 יתרון בקבוצת הזיהום: 7 לעומת 8 באקס טרייל. הפער קטן יחסית, אך הקבוצה הנמוכה יותר מצביעה על יתרון ל-X2 במדד הזה.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ב.מ.וו X2 או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2023 (156 כ"ס לעומת 130 כ"ס). לאקס טרייל 156 כ"ס לעומת 130 כ"ס ב-X2. היתרון בהספק עשוי להתאים למי שמחפשים יותר כוח, אם כי התחושה בפועל תלויה גם בגרסת ההנעה.
איזה רכב נגנב פחות, ב.מ.וו X2 או ניסאן אקס טרייל?
ב.מ.וו X2 2023 (7.5 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 רכבים). ל-X2 שיעור של 7.5 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 9.2 באקס טרייל. הנתון מעניק ל-X2 יתרון בסיכון הגניבה, אך אינו מבטיח מה יהיה הסיכון לרכב מסוים.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, ב.מ.וו X2 או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2023 (39 ימים לעומת 40 ימים). האקס טרייל נמכרת בממוצע בתוך 39 ימים, לעומת 40 ימים ל-X2. הפער של יום אחד קטן, כך שההבדל המעשי במהירות המכירה צפוי להיות זניח.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ב.מ.וו X2 או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2023 (6 יתרונות לעומת 5 יתרונות). לאקס טרייל 6 יתרונות לעומת 5 ל-X2 במדד המוניטין ושביעות הרצון. זהו יתרון קטן לניסאן, ולא הבדל שמכריע לבדו את בחירת הרכב.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ב.מ.וו X2 או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2023 (466 על הכביש לעומת 122 על הכביש). לאקס טרייל 466 רכבים על הכביש, לעומת 122 ל-X2. תפוצה רחבה יותר עשויה להקל על מציאת מידע, בעלי מקצוע וקונים בעתיד.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, ב.מ.וו X2 או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2023 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). לאקס טרייל 6 מערכות לעומת 5 ב-X2, לצד נוחות נסיעה טובה ובידוד רעשים מוצלח. ב-X2 הנוחות נפגעת ממתלים נוקשים ומרעשי כביש, ולכן היתרון של ניסאן מורגש גם באופי הנסיעה.
ב.מ.וו X2 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
ניסאן אקס טרייל בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו סטלביו מול ניסאן אקס טרייל
- אאודי Q3 מול ניסאן אקס טרייל
- אאודי Q4 e-tron מול ניסאן אקס טרייל
- ב.מ.וו X1 מול ניסאן אקס טרייל
- ב.מ.וו X2 מול סקודה קודיאק
- ב.מ.וו X2 מול טויוטה ראב4
- קאדילק XT4 מול ניסאן אקס טרייל
- שברולט בלייזר מול ניסאן אקס טרייל
- יונדאי סנטה פה מול ניסאן אקס טרייל
- יונדאי טוסון מול ניסאן אקס טרייל