קאדילק XT4 או ניסאן אקס טרייל? השוואה מלאה 2023
ההמלצה שלנו
ניסאן אקס טרייל היא הבחירה המאוזנת יותר למי שמעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, בטיחות, חיסכון ושוק יד שנייה רחב יותר. הקאדילק XT4 מתאימה יותר אם כוח מנוע, סיכון גניבה נמוך יותר ותא מטען שימושי חשובים לכם במיוחד, ואתם מוכנים להתפשר על צריכת דלק וסחירות. בשני הדגמים כדאי לבדוק היטב את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב, שכן אין כאן תמונת אמינות ארוכת טווח מספקת. אם אתם נוטים לקאדילק, קחו בחשבון גם שהשיווק המקומי הופסק והשוק שלה חלש יותר.
מחיר רכישה: ניסאן אקס טרייל 2023
- קאדילק XT4 2023: ₪172,987
- ניסאן אקס טרייל 2023: ₪152,380
ניסאן אקס טרייל עולה ₪152,380 לעומת ₪172,987 לקאדילק, פער משמעותי במחיר הרכישה. זה משאיר לכם יותר מרווח בתקציב, בלי לוותר על רכב פנאי מודרני.
שמירת ערך: ניסאן אקס טרייל 2023
- קאדילק XT4 2023: 9.0% בשנה
- ניסאן אקס טרייל 2023: 3.8% בשנה
ניסאן מובילה בשמירת הערך: ירידת הערך המצוינת היא 3.8% בשנה, לעומת 9.0% בקאדילק. הפער עשוי להיות משמעותי כשיגיע הזמן למכור, במיוחד לצד השוק המקומי החלש של הקאדילק.
עלויות אחזקה: ניסאן אקס טרייל 2023
- קאדילק XT4 2023: דרגה 5 מתוך 5
- ניסאן אקס טרייל 2023: דרגה 3 מתוך 5
ניסאן מובילה בעלויות האחזקה לפי הדירוג, עם דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בקאדילק. בפועל, כדאי להביא בחשבון שבקאדילק יש גם צריכת דלק לא מרשימה ועלויות אפשריות של חלפים ותחזוקת פרימיום.
אמינות: תיקו
- קאדילק XT4 2023: 0 ריקולים
- ניסאן אקס טרייל 2023: 0 ריקולים
אין יתרון לאחד מהם במספר הריקולים: לשניהם 0 ריקולים. עם זאת, הנתונים אינם מספקים תמונה מלאה של אמינות לאורך זמן, ולכן חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים ומצב מכני לפני הקנייה.
בטיחות: ניסאן אקס טרייל 2023
- קאדילק XT4 2023: ציון בטיחות 3
- ניסאן אקס טרייל 2023: ציון בטיחות 4
ניסאן מובילה עם ציון בטיחות 4 לעומת 3 בקאדילק, ויש לה מערך בטיחות מקיף ודירוג של 5 כוכבי Euro NCAP. זהו יתרון רלוונטי במיוחד אם בטיחות המשפחה היא שיקול מרכזי.
חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן אקס טרייל 2023
- קאדילק XT4 2023: קבוצת זיהום 15
- ניסאן אקס טרייל 2023: קבוצת זיהום 8
ניסאן מובילה בקבוצת הזיהום, 8 לעומת 15 בקאדילק. הקאדילק גם מתוארת כבעלת צריכת דלק לא מרשימה, כך שיתרון ניסאן חשוב למי שמחפשים שימוש שוטף חסכוני יותר.
ביצועים: קאדילק XT4 2023
- קאדילק XT4 2023: 237 כ"ס
- ניסאן אקס טרייל 2023: 156 כ"ס
קאדילק מובילה בביצועים עם 237 כ״ס לעומת 156 כ״ס בניסאן. הפער מורגש לטובת מי שמעדיפים כוח ותגובה זריזה, גם אם הוא בא לצד צריכת דלק פחות מרשימה.
מרחב ומשפחה: תיקו
- קאדילק XT4 2023: 5 מושבים
- ניסאן אקס טרייל 2023: 5 מושבים
לשני הרכבים 5 מושבים, ולכן לפי הנתון הזה אין יתרון בכמות המקומות. בניסאן השורה השנייה מרווחת יחסית, ואילו לקאדילק תא מטען גדול ושימושי ומרווח טוב מלפנים.
סיכון גניבה: קאדילק XT4 2023
- קאדילק XT4 2023: 3.9 ל-1,000 רכבים
- ניסאן אקס טרייל 2023: 9.2 ל-1,000 רכבים
קאדילק מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 3.9 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 בניסאן. זהו פער שכדאי להביא בחשבון, אך הוא אינו מחליף בדיקת עלויות ביטוח ומיגון לרכב המסוים.
מהירות מכירה: קאדילק XT4 2023
- קאדילק XT4 2023: 35 ימים
- ניסאן אקס טרייל 2023: 39 ימים
קאדילק נמכרת לפי הנתון בתוך 35 ימים לעומת 39 ימים לניסאן. הפער קטן, אך מצביע על יתרון קל במהירות המכירה, לצד חולשת השוק המקומי שלה שמתוארת בביקורות.
מוניטין ושביעות רצון: ניסאן אקס טרייל 2023
- קאדילק XT4 2023: 6 יתרונות
- ניסאן אקס טרייל 2023: 6 יתרונות
ניסאן מובילה במוניטין ובשביעות רצון, אך לשני הדגמים מצוינים 6 יתרונות, כך שהערך המוצג אינו מבטא פער ברור בפני עצמו. בביקורות, האקס טרייל מתואר כרכב מודרני, נוח ומאובזר.
פופולריות בכביש: ניסאן אקס טרייל 2023
- קאדילק XT4 2023: 142 על הכביש
- ניסאן אקס טרייל 2023: 466 על הכביש
ניסאן נפוצה יותר בכביש, עם 466 רכבים לעומת 142 לקאדילק. השוק הרחב יותר עשוי להקל על מציאת קונים בעתיד, בעוד שביקורות הקאדילק מציינות שוק מקומי חלש והפסקת שיווק בישראל.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- קאדילק XT4 2023: 6 מערכות
- ניסאן אקס טרייל 2023: 6 מערכות
לשני הרכבים מצוינות 6 מערכות, ולכן אין פער לפי הנתון הזה. בביקורות, האקס טרייל זוכה לשבחים על נוחות הנסיעה ובידוד הרעשים, בעוד שבקאדילק הנוחות בכבישים משובשים אינה מצטיינת.
למי מתאים כל רכב
- קאדילק XT4 2023: קאדילק XT4 מתאימה לכם אם אתם מחפשים רכב פנאי יוקרתי עם מנוע חזק, אבזור עשיר ותא מטען גדול, ומוכנים להתמודד עם צריכת דלק גבוהה יחסית ושוק יד שנייה חלש.
- ניסאן אקס טרייל 2023: ניסאן אקס טרייל מתאימה לכם אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, בטיחות, שימושיות וסחירות; אם אתם שוקלים גרסת שבעה מושבים, קחו בחשבון שהשורה השלישית צפופה ותא המטען קטן כשהיא בשימוש.
שאלות נפוצות
מה עדיף, קאדילק XT4 או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל היא הבחירה המאוזנת יותר למי שמעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, בטיחות, חיסכון ושוק יד שנייה רחב יותר. הקאדילק XT4 מתאימה יותר אם כוח מנוע, סיכון גניבה נמוך יותר ותא מטען שימושי חשובים לכם במיוחד, ואתם מוכנים להתפשר על צריכת דלק וסחירות. בשני הדגמים כדאי לבדוק היטב את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב, שכן אין כאן תמונת אמינות ארוכת טווח מספקת. אם אתם נוטים לקאדילק, קחו בחשבון גם שהשיווק המקומי הופסק והשוק שלה חלש יותר.
איזה רכב זול יותר, קאדילק XT4 או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2023 (₪152,380 לעומת ₪172,987). ניסאן אקס טרייל עולה ₪152,380 לעומת ₪172,987 לקאדילק, פער משמעותי במחיר הרכישה. זה משאיר לכם יותר מרווח בתקציב, בלי לוותר על רכב פנאי מודרני.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, קאדילק XT4 או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2023 (3.8% בשנה לעומת 9.0% בשנה). ניסאן מובילה בשמירת הערך: ירידת הערך המצוינת היא 3.8% בשנה, לעומת 9.0% בקאדילק. הפער עשוי להיות משמעותי כשיגיע הזמן למכור, במיוחד לצד השוק המקומי החלש של הקאדילק.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, קאדילק XT4 או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2023 (דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). ניסאן מובילה בעלויות האחזקה לפי הדירוג, עם דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בקאדילק. בפועל, כדאי להביא בחשבון שבקאדילק יש גם צריכת דלק לא מרשימה ועלויות אפשריות של חלפים ותחזוקת פרימיום.
איזה רכב בטיחותי יותר, קאדילק XT4 או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2023 (ציון בטיחות 4 לעומת ציון בטיחות 3). ניסאן מובילה עם ציון בטיחות 4 לעומת 3 בקאדילק, ויש לה מערך בטיחות מקיף ודירוג של 5 כוכבי Euro NCAP. זהו יתרון רלוונטי במיוחד אם בטיחות המשפחה היא שיקול מרכזי.
איזה רכב חסכוני יותר, קאדילק XT4 או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2023 (קבוצת זיהום 8 לעומת קבוצת זיהום 15). ניסאן מובילה בקבוצת הזיהום, 8 לעומת 15 בקאדילק. הקאדילק גם מתוארת כבעלת צריכת דלק לא מרשימה, כך שיתרון ניסאן חשוב למי שמחפשים שימוש שוטף חסכוני יותר.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, קאדילק XT4 או ניסאן אקס טרייל?
קאדילק XT4 2023 (237 כ"ס לעומת 156 כ"ס). קאדילק מובילה בביצועים עם 237 כ״ס לעומת 156 כ״ס בניסאן. הפער מורגש לטובת מי שמעדיפים כוח ותגובה זריזה, גם אם הוא בא לצד צריכת דלק פחות מרשימה.
איזה רכב נגנב פחות, קאדילק XT4 או ניסאן אקס טרייל?
קאדילק XT4 2023 (3.9 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 רכבים). קאדילק מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 3.9 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 בניסאן. זהו פער שכדאי להביא בחשבון, אך הוא אינו מחליף בדיקת עלויות ביטוח ומיגון לרכב המסוים.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, קאדילק XT4 או ניסאן אקס טרייל?
קאדילק XT4 2023 (35 ימים לעומת 39 ימים). קאדילק נמכרת לפי הנתון בתוך 35 ימים לעומת 39 ימים לניסאן. הפער קטן, אך מצביע על יתרון קל במהירות המכירה, לצד חולשת השוק המקומי שלה שמתוארת בביקורות.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, קאדילק XT4 או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2023 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). ניסאן מובילה במוניטין ובשביעות רצון, אך לשני הדגמים מצוינים 6 יתרונות, כך שהערך המוצג אינו מבטא פער ברור בפני עצמו. בביקורות, האקס טרייל מתואר כרכב מודרני, נוח ומאובזר.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, קאדילק XT4 או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2023 (466 על הכביש לעומת 142 על הכביש). ניסאן נפוצה יותר בכביש, עם 466 רכבים לעומת 142 לקאדילק. השוק הרחב יותר עשוי להקל על מציאת קונים בעתיד, בעוד שביקורות הקאדילק מציינות שוק מקומי חלש והפסקת שיווק בישראל.
קאדילק XT4 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
ניסאן אקס טרייל בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו סטלביו מול ניסאן אקס טרייל
- אאודי Q3 מול ניסאן אקס טרייל
- אאודי Q4 e-tron מול ניסאן אקס טרייל
- ב.מ.וו X1 מול ניסאן אקס טרייל
- ב.מ.וו X2 מול ניסאן אקס טרייל
- קאדילק XT4 מול קאדילק XT5
- קאדילק XT4 מול צ'רי טיגו 8 פרו
- קאדילק XT4 מול מיצובישי אאוטלנדר
- שברולט בלייזר מול ניסאן אקס טרייל
- יונדאי סנטה פה מול ניסאן אקס טרייל