מיצובישי אאוטלנדר או ניסאן אקס טרייל? השוואה מלאה 2025
ההמלצה שלנו
בין שני הדגמים, האאוטלנדר הוא הבחירה הכוללת החזקה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, בטיחות, כוח, מכירה מהירה ופופולריות בשוק. האקס טרייל עדיף אם שמירת ערך, קבוצת זיהום ומוניטין חשובים לכם יותר, ובמיוחד אם בחרתם בגרסה ההיברידית המתאימה לצורכי הנסיעה שלכם. בשניהם יש שבעה מושבים, אך השורה השלישית ותא המטען מוגבלים כשהרכב מלא. לפני קנייה בדקו היסטוריית טיפולים, ובאאוטלנדר שימו לב במיוחד לתחזוקת תיבת ה-CVT.
מחיר רכישה: מיצובישי אאוטלנדר 2025
- מיצובישי אאוטלנדר 2025: ₪168,000
- ניסאן אקס טרייל 2025: ₪174,880
האאוטלנדר זול יותר: ₪168,000 לעומת ₪174,880 באקס טרייל. הפער הוא ₪6,880 לטובת מיצובישי במחיר הרכישה.
שמירת ערך: ניסאן אקס טרייל 2025
- מיצובישי אאוטלנדר 2025: 21.4% בשנה
- ניסאן אקס טרייל 2025: 14.7% בשנה
האקס טרייל מוביל בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית המוצגת היא 14.7% לעומת 21.4% באאוטלנדר. זה עשוי לצמצם את עלות ההחזקה הכוללת אם תמכרו את הרכב בהמשך.
עלויות אחזקה: תיקו
- מיצובישי אאוטלנדר 2025: דרגה 5 מתוך 5
- ניסאן אקס טרייל 2025: דרגה 5 מתוך 5
שניהם באותה דרגת עלויות אחזקה, 5 מתוך 5, כך שאין כאן יתרון ברור לאחד מהם.
אמינות: תיקו
- מיצובישי אאוטלנדר 2025: 0 ריקולים
- ניסאן אקס טרייל 2025: 0 ריקולים
לשני הדגמים 0 ריקולים. אין פער בנתון הזה, ובבדיקת רכב משומש עדיין חשוב לעבור על היסטוריית הטיפולים.
בטיחות: מיצובישי אאוטלנדר 2025
- מיצובישי אאוטלנדר 2025: ציון בטיחות 6.5
- ניסאן אקס טרייל 2025: ציון בטיחות 4
האאוטלנדר מוביל עם ציון בטיחות 6.5 לעומת 4 באקס טרייל. הפער משמעותי למי שבטיחות היא שיקול מרכזי, לצד מערכות הבטיחות בפועל ברמת הגימור המסוימת.
חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן אקס טרייל 2025
- מיצובישי אאוטלנדר 2025: קבוצת זיהום 15
- ניסאן אקס טרייל 2025: קבוצת זיהום 14
האקס טרייל מוביל בקבוצת הזיהום, 14 לעומת 15 באאוטלנדר. זהו יתרון במדד הסביבתי, אך הוא לא מבטיח לבדו צריכת דלק נמוכה יותר בכל גרסה ותנאי נסיעה.
ביצועים: מיצובישי אאוטלנדר 2025
- מיצובישי אאוטלנדר 2025: 181 כ"ס
- ניסאן אקס טרייל 2025: 163 כ"ס
לאאוטלנדר 181 כ"ס לעומת 163 כ"ס באקס טרייל. יתרון ההספק עשוי לסייע בעקיפות ובעומס, אם כי במבחני נהיגה מנוע האאוטלנדר עלול להישמע ולהתאמץ בעליות.
מרחב ומשפחה: תיקו
- מיצובישי אאוטלנדר 2025: 7 מושבים
- ניסאן אקס טרייל 2025: 7 מושבים
שני הדגמים מציעים 7 מושבים. בשניהם השורה השלישית צפופה ותא המטען מצומצם כשכל המושבים בשימוש, ולכן כדאי לבדוק אם הסידור מתאים לשימוש המשפחתי שלכם.
סיכון גניבה: ניסאן אקס טרייל 2025
- מיצובישי אאוטלנדר 2025: 9.2 ל-1,000 רכבים
- ניסאן אקס טרייל 2025: 9.2 ל-1,000 רכבים
שיעור הגניבות המוצג זהה בשניהם: 9.2 ל-1,000 רכבים. לכן אין כאן פער מעשי בין הדגמים לפי הערך הזה.
מהירות מכירה: מיצובישי אאוטלנדר 2025
- מיצובישי אאוטלנדר 2025: 26 ימים
- ניסאן אקס טרייל 2025: 40 ימים
האאוטלנדר נמכר בממוצע בתוך 26 ימים לעומת 40 ימים לאקס טרייל. הפער עשוי להיות חשוב אם תרצו למכור במהירות.
מוניטין ושביעות רצון: ניסאן אקס טרייל 2025
- מיצובישי אאוטלנדר 2025: 8 יתרונות
- ניסאן אקס טרייל 2025: 5 יתרונות
האקס טרייל מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון. בתקצירי היתרונות מופיעים 5 יתרונות לאקס טרייל ו-8 לאאוטלנדר, כך שמספר היתרונות לבדו אינו מסביר את יתרון המוניטין.
פופולריות בכביש: מיצובישי אאוטלנדר 2025
- מיצובישי אאוטלנדר 2025: 4,080 על הכביש
- ניסאן אקס טרייל 2025: 628 על הכביש
האאוטלנדר נפוץ יותר בכביש, עם 4,080 רכבים לעומת 628 באקס טרייל. היקף כזה עשוי לתרום להיכרות רחבה יותר עם הדגם ולביקוש בשוק המקומי.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- מיצובישי אאוטלנדר 2025: 6 מערכות
- ניסאן אקס טרייל 2025: 6 מערכות
שני הדגמים כוללים 6 מערכות במדד הזה, ולכן אין פער במספר המערכות. באאוטלנדר מציינים שיפור בנוחות ובבידוד הרעשים, ובאקס טרייל נוחות נסיעה ובידוד רעשים טובים.
למי מתאים כל רכב
- מיצובישי אאוטלנדר 2025: האאוטלנדר מתאים לכם אם אתם מחפשים SUV משפחתי עם שבעה מושבים, מחיר רכישה נמוך יותר, כוח ומכירה מהירה, ומוכנים להביא בחשבון צריכת דלק גבוהה יחסית וטיפול נכון בתיבת ה-CVT.
- ניסאן אקס טרייל 2025: האקס טרייל מתאים לכם אם שמירת ערך, מוניטין, נוחות ואפשרות לבחור בהנעה היברידית חשובות לכם, ואתם מוכנים לשלם יותר ולהסתפק בשורה שלישית צפופה.
שאלות נפוצות
מה עדיף, מיצובישי אאוטלנדר או ניסאן אקס טרייל?
בין שני הדגמים, האאוטלנדר הוא הבחירה הכוללת החזקה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, בטיחות, כוח, מכירה מהירה ופופולריות בשוק. האקס טרייל עדיף אם שמירת ערך, קבוצת זיהום ומוניטין חשובים לכם יותר, ובמיוחד אם בחרתם בגרסה ההיברידית המתאימה לצורכי הנסיעה שלכם. בשניהם יש שבעה מושבים, אך השורה השלישית ותא המטען מוגבלים כשהרכב מלא. לפני קנייה בדקו היסטוריית טיפולים, ובאאוטלנדר שימו לב במיוחד לתחזוקת תיבת ה-CVT.
איזה רכב זול יותר, מיצובישי אאוטלנדר או ניסאן אקס טרייל?
מיצובישי אאוטלנדר 2025 (₪168,000 לעומת ₪174,880). האאוטלנדר זול יותר: ₪168,000 לעומת ₪174,880 באקס טרייל. הפער הוא ₪6,880 לטובת מיצובישי במחיר הרכישה.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, מיצובישי אאוטלנדר או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2025 (14.7% בשנה לעומת 21.4% בשנה). האקס טרייל מוביל בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית המוצגת היא 14.7% לעומת 21.4% באאוטלנדר. זה עשוי לצמצם את עלות ההחזקה הכוללת אם תמכרו את הרכב בהמשך.
איזה רכב בטיחותי יותר, מיצובישי אאוטלנדר או ניסאן אקס טרייל?
מיצובישי אאוטלנדר 2025 (ציון בטיחות 6.5 לעומת ציון בטיחות 4). האאוטלנדר מוביל עם ציון בטיחות 6.5 לעומת 4 באקס טרייל. הפער משמעותי למי שבטיחות היא שיקול מרכזי, לצד מערכות הבטיחות בפועל ברמת הגימור המסוימת.
איזה רכב חסכוני יותר, מיצובישי אאוטלנדר או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2025 (קבוצת זיהום 14 לעומת קבוצת זיהום 15). האקס טרייל מוביל בקבוצת הזיהום, 14 לעומת 15 באאוטלנדר. זהו יתרון במדד הסביבתי, אך הוא לא מבטיח לבדו צריכת דלק נמוכה יותר בכל גרסה ותנאי נסיעה.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, מיצובישי אאוטלנדר או ניסאן אקס טרייל?
מיצובישי אאוטלנדר 2025 (181 כ"ס לעומת 163 כ"ס). לאאוטלנדר 181 כ"ס לעומת 163 כ"ס באקס טרייל. יתרון ההספק עשוי לסייע בעקיפות ובעומס, אם כי במבחני נהיגה מנוע האאוטלנדר עלול להישמע ולהתאמץ בעליות.
איזה רכב נגנב פחות, מיצובישי אאוטלנדר או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2025 (9.2 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 רכבים). שיעור הגניבות המוצג זהה בשניהם: 9.2 ל-1,000 רכבים. לכן אין כאן פער מעשי בין הדגמים לפי הערך הזה.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, מיצובישי אאוטלנדר או ניסאן אקס טרייל?
מיצובישי אאוטלנדר 2025 (26 ימים לעומת 40 ימים). האאוטלנדר נמכר בממוצע בתוך 26 ימים לעומת 40 ימים לאקס טרייל. הפער עשוי להיות חשוב אם תרצו למכור במהירות.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, מיצובישי אאוטלנדר או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2025 (5 יתרונות לעומת 8 יתרונות). האקס טרייל מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון. בתקצירי היתרונות מופיעים 5 יתרונות לאקס טרייל ו-8 לאאוטלנדר, כך שמספר היתרונות לבדו אינו מסביר את יתרון המוניטין.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, מיצובישי אאוטלנדר או ניסאן אקס טרייל?
מיצובישי אאוטלנדר 2025 (4,080 על הכביש לעומת 628 על הכביש). האאוטלנדר נפוץ יותר בכביש, עם 4,080 רכבים לעומת 628 באקס טרייל. היקף כזה עשוי לתרום להיכרות רחבה יותר עם הדגם ולביקוש בשוק המקומי.
מיצובישי אאוטלנדר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
ניסאן אקס טרייל בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו סטלביו מול מיצובישי אאוטלנדר
- אלפא רומיאו סטלביו מול ניסאן אקס טרייל
- אאודי Q3 מול ניסאן אקס טרייל
- אאודי Q4 e-tron מול מיצובישי אאוטלנדר
- אאודי Q4 e-tron מול ניסאן אקס טרייל
- ב.מ.וו iX3 מול מיצובישי אאוטלנדר
- ב.מ.וו X1 מול מיצובישי אאוטלנדר
- ב.מ.וו X1 מול ניסאן אקס טרייל
- ב.מ.וו X2 מול ניסאן אקס טרייל
- קאדילק XT4 מול מיצובישי אאוטלנדר