אלפא רומיאו סטלביו או מיצובישי אאוטלנדר? השוואה מלאה 2023

ההמלצה שלנו

לרוב הקונים שמחפשים רכב משפחתי משומש, האאוטלנדר הוא הבחירה המתאימה יותר: הוא זול יותר, מציע שבעה מושבים ונמכר מהר יותר לפי הנתונים. הוא מתאים במיוחד אם מרחב ושימושיות חשובים לכם, אך זכרו שהשורה השלישית צפופה ותא המטען מוגבל כשכל המושבים בשימוש. הסטלביו עדיף אם אתם מעדיפים ביצועים וחוויית נהיגה ספורטיבית, ומוכנים לשלם יותר ולהסתפק בחמישה מושבים. בשני המקרים בדקו את היסטוריית הטיפולים, מצב הרכב והוצאות הביטוח לפני הקנייה.

מחיר רכישה: מיצובישי אאוטלנדר 2023

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: ₪190,000
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: ₪141,510

מיצובישי אאוטלנדר מוביל במחיר רכישה של ₪141,510 לעומת ₪190,000 לסטלביו, פער שמותיר לכם תקציב רב יותר לרכישה ולהוצאות נלוות.

שמירת ערך: מיצובישי אאוטלנדר 2023

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: 13.4% בשנה
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 11.3% בשנה

האאוטלנדר מוביל בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 11.3% לעומת 13.4% בסטלביו. הפער עשוי להיות משמעותי כשמוכרים את הרכב בהמשך.

עלויות אחזקה: תיקו

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: דרגה 5 מתוך 5
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: דרגה 5 מתוך 5

שני הרכבים נמצאים בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה, כך שאין כאן יתרון לאחד מהם לפי הדירוג הזה.

אמינות: תיקו

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: 0 ריקולים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 0 ריקולים

לשני הדגמים 0 ריקולים. זה נתון חיובי, אך אינו מחליף בדיקה של הרכב המסוים והיסטוריית הטיפולים שלו.

בטיחות: מיצובישי אאוטלנדר 2023

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: ציון בטיחות 2
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: ציון בטיחות 3

האאוטלנדר מוביל עם ציון בטיחות 3 לעומת 2 בסטלביו, ולכן הוא הבחירה העדיפה לפי מדד הבטיחות הזה.

חיסכון ואיכות סביבה: תיקו

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: קבוצת זיהום 15
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: קבוצת זיהום 15

שני הרכבים בקבוצת זיהום 15, כך שאין ביניהם פער לפי הנתון הזה. בביקורות מצוינת צריכת דלק בינונית עד גבוהה בסטלביו ובינונית באאוטלנדר.

ביצועים: אלפא רומיאו סטלביו 2023

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: 240 כ"ס
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 181 כ"ס

הסטלביו מוביל עם 240 כ״ס לעומת 181 כ״ס באאוטלנדר. בפועל, הוא מתאים יותר למי שמחפש כוח ונהיגה ספורטיבית, בעוד שביקורות מציינות שהאאוטלנדר מתקשה יותר בעליות ובעומס.

מרחב ומשפחה: מיצובישי אאוטלנדר 2023

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: 5 מושבים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 7 מושבים

האאוטלנדר מציע 7 מושבים לעומת 5 בסטלביו, ולכן מתאים יותר למשפחה שזקוקה למקום לנוסעים נוספים. קחו בחשבון שהשורה השלישית מיועדת בעיקר לילדים ותא המטען קטן כשכל המושבים בשימוש.

סיכון גניבה: אלפא רומיאו סטלביו 2023

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: 7.9 ל-1,000 רכבים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 9.2 ל-1,000 רכבים

הסטלביו מוביל בסיכון גניבה, עם 7.9 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 9.2 באאוטלנדר. זהו יתרון יחסי, אך לא מבטל את הצורך לבדוק את עלות הביטוח לרכב המסוים.

מהירות מכירה: מיצובישי אאוטלנדר 2023

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: 37 ימים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 17 ימים

האאוטלנדר נמכר מהר יותר לפי הנתון הזה: 17 ימים לעומת 37 ימים לסטלביו. המשמעות היא שעשוי להיות קל יותר למכור אותו כשתרצו להחליף רכב.

מוניטין ושביעות רצון: תיקו

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: 8 יתרונות
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 6 יתרונות

לסטלביו 8 יתרונות לעומת 6 לאאוטלנדר במדד המוניטין ושביעות הרצון. הביקורות על הסטלביו מדגישות עיצוב ייחודי וחוויית נהיגה מהנה, ואילו האאוטלנדר בולט כרכב משפחתי שימושי.

פופולריות בכביש: מיצובישי אאוטלנדר 2023

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: 120 על הכביש
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 5,064 על הכביש

האאוטלנדר נפוץ בהרבה בכביש: 5,064 רכבים לעומת 120 סטלביו. הנפוצות עשויה להפוך אותו לבחירה מוכרת יותר לקונים ולמוכרים בשוק המשומשות.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: 6 מערכות
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 6 מערכות

לשני הרכבים 6 מערכות במדד הטכנולוגיה והנוחות, כך שאין יתרון לאחד מהם במספר המערכות.

למי מתאים כל רכב

  • אלפא רומיאו סטלביו 2023: אלפא רומיאו סטלביו מתאים לכם אם אתם מחפשים SUV יוקרתי וספורטיבי עם 240 כ״ס, עיצוב ייחודי והתנהגות כביש מהנה, ואינכם זקוקים ליותר מחמישה מושבים.
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: מיצובישי אאוטלנדר מתאים לכם אם אתם מחפשים SUV משפחתי במחיר רכישה נמוך יותר, עם שבעה מושבים, מרחב טוב בשורה השנייה ונפוצות גבוהה בכביש.

שאלות נפוצות

מה עדיף, אלפא רומיאו סטלביו או מיצובישי אאוטלנדר?

לרוב הקונים שמחפשים רכב משפחתי משומש, האאוטלנדר הוא הבחירה המתאימה יותר: הוא זול יותר, מציע שבעה מושבים ונמכר מהר יותר לפי הנתונים. הוא מתאים במיוחד אם מרחב ושימושיות חשובים לכם, אך זכרו שהשורה השלישית צפופה ותא המטען מוגבל כשכל המושבים בשימוש. הסטלביו עדיף אם אתם מעדיפים ביצועים וחוויית נהיגה ספורטיבית, ומוכנים לשלם יותר ולהסתפק בחמישה מושבים. בשני המקרים בדקו את היסטוריית הטיפולים, מצב הרכב והוצאות הביטוח לפני הקנייה.

איזה רכב זול יותר, אלפא רומיאו סטלביו או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2023 (₪141,510 לעומת ₪190,000). מיצובישי אאוטלנדר מוביל במחיר רכישה של ₪141,510 לעומת ₪190,000 לסטלביו, פער שמותיר לכם תקציב רב יותר לרכישה ולהוצאות נלוות.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, אלפא רומיאו סטלביו או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2023 (11.3% בשנה לעומת 13.4% בשנה). האאוטלנדר מוביל בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 11.3% לעומת 13.4% בסטלביו. הפער עשוי להיות משמעותי כשמוכרים את הרכב בהמשך.

איזה רכב בטיחותי יותר, אלפא רומיאו סטלביו או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2023 (ציון בטיחות 3 לעומת ציון בטיחות 2). האאוטלנדר מוביל עם ציון בטיחות 3 לעומת 2 בסטלביו, ולכן הוא הבחירה העדיפה לפי מדד הבטיחות הזה.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, אלפא רומיאו סטלביו או מיצובישי אאוטלנדר?

אלפא רומיאו סטלביו 2023 (240 כ"ס לעומת 181 כ"ס). הסטלביו מוביל עם 240 כ״ס לעומת 181 כ״ס באאוטלנדר. בפועל, הוא מתאים יותר למי שמחפש כוח ונהיגה ספורטיבית, בעוד שביקורות מציינות שהאאוטלנדר מתקשה יותר בעליות ובעומס.

איזה רכב מרווח יותר, אלפא רומיאו סטלביו או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2023 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). האאוטלנדר מציע 7 מושבים לעומת 5 בסטלביו, ולכן מתאים יותר למשפחה שזקוקה למקום לנוסעים נוספים. קחו בחשבון שהשורה השלישית מיועדת בעיקר לילדים ותא המטען קטן כשכל המושבים בשימוש.

איזה רכב נגנב פחות, אלפא רומיאו סטלביו או מיצובישי אאוטלנדר?

אלפא רומיאו סטלביו 2023 (7.9 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 רכבים). הסטלביו מוביל בסיכון גניבה, עם 7.9 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 9.2 באאוטלנדר. זהו יתרון יחסי, אך לא מבטל את הצורך לבדוק את עלות הביטוח לרכב המסוים.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, אלפא רומיאו סטלביו או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2023 (17 ימים לעומת 37 ימים). האאוטלנדר נמכר מהר יותר לפי הנתון הזה: 17 ימים לעומת 37 ימים לסטלביו. המשמעות היא שעשוי להיות קל יותר למכור אותו כשתרצו להחליף רכב.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, אלפא רומיאו סטלביו או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2023 (5,064 על הכביש לעומת 120 על הכביש). האאוטלנדר נפוץ בהרבה בכביש: 5,064 רכבים לעומת 120 סטלביו. הנפוצות עשויה להפוך אותו לבחירה מוכרת יותר לקונים ולמוכרים בשוק המשומשות.

אלפא רומיאו סטלביו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

מיצובישי אאוטלנדר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם