ב.מ.וו X1 או מיצובישי אאוטלנדר? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

האאוטלנדר הוא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, בטיחות, ביצועים, שבעה מושבים ומכירה מהירה. ה-X1 מתאים יותר אם אתם מעדיפים רכב פרימיום קומפקטי עם איכות חומרים והרכבה גבוהה, התנהגות כביש דינמית, סיכון גניבה נמוך יותר וקבוצת זיהום טובה יותר. בשני הדגמים אין ריקולים לפי המדד המוצג, אך אין די מידע כדי להסיק על אמינות ארוכת טווח. קחו בחשבון שבאאוטלנדר השורה השלישית מוגבלת, ואילו ב-X1 עלויות החלפים והתחזוקה גבוהות.

מחיר רכישה: מיצובישי אאוטלנדר 2026

  • ב.מ.וו X1 2026: ₪279,000
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: ₪213,712

האאוטלנדר מוביל במחיר רכישה של ₪213,712, לעומת ₪279,000 ל-X1. בפועל, הוא דורש תקציב התחלתי נמוך יותר.

שמירת ערך: מיצובישי אאוטלנדר 2026

  • ב.מ.וו X1 2026: 15.0% בשנה
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 12.6% בשנה

האאוטלנדר מוביל בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 12.6% לעומת 15.0% ב-X1. הפער מצביע על יתרון לאאוטלנדר בצמצום אובדן הערך לאורך זמן.

עלויות אחזקה: תיקו

  • ב.מ.וו X1 2026: דרגה 5 מתוך 5
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: דרגה 5 מתוך 5

אין יתרון לאחד מהם לפי דירוג עלויות האחזקה: שניהם בדרגה 5 מתוך 5. עם זאת, ה-X1 כרוך בעלויות חלפים ותחזוקה גבוהות לפי הביקורות.

אמינות: תיקו

  • ב.מ.וו X1 2026: 0 ריקולים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 0 ריקולים

שניהם ללא ריקולים. אין כאן יתרון מדיד לאחד מהם, וגם אין נתוני אמינות ארוכי טווח שמאפשרים לקבוע מי יחזיק טוב יותר.

בטיחות: מיצובישי אאוטלנדר 2026

  • ב.מ.וו X1 2026: ציון בטיחות 3.5
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: ציון בטיחות 6.5

האאוטלנדר מוביל, עם ציון בטיחות 6.5 לעומת 3.5 ב-X1. זהו יתרון משמעותי בבחירת רכב משפחתי, לצד אבזור בטיחות עשיר בשני הדגמים.

חיסכון ואיכות סביבה: ב.מ.וו X1 2026

  • ב.מ.וו X1 2026: קבוצת זיהום 13
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: קבוצת זיהום 15

ה-X1 מוביל בקבוצת הזיהום: 13 לעומת 15 באאוטלנדר. מדובר ביתרון במדד הזיהום, אך הביקורות מציינות צריכת דלק בפועל של כ-10.5-12.4 ק״מ לליטר ב-X1 וכ-9.6 קמ״ל בגרסת ה-2.5 ליטר של האאוטלנדר.

ביצועים: מיצובישי אאוטלנדר 2026

  • ב.מ.וו X1 2026: 136 כ"ס
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 181 כ"ס

האאוטלנדר מוביל בהספק, עם 181 כ״ס לעומת 136 כ״ס ב-X1. עם זאת, הביקורות מתארות את ביצועי מנוע ה-2.5 ליטר כמספקים אך לא מרשימים, ואת מנוע ה-X1 כבינוני בעיקר בעקיפות ובעליות.

מרחב ומשפחה: מיצובישי אאוטלנדר 2026

  • ב.מ.וו X1 2026: 5 מושבים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 7 מושבים

האאוטלנדר מציע שבעה מושבים לעומת חמישה ב-X1, ולכן מתאים יותר כשצריך להסיע נוסעים נוספים. חשוב לזכור שהשורה השלישית ותא המטען כשהיא בשימוש מוגבלים.

סיכון גניבה: ב.מ.וו X1 2026

  • ב.מ.וו X1 2026: 8.3 ל-1,000 רכבים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 9.2 ל-1,000 רכבים

ה-X1 מוביל במדד סיכון הגניבה, עם 8.3 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 באאוטלנדר. הפער משקף סיכון נמוך יותר ל-X1 במדד הזה.

מהירות מכירה: מיצובישי אאוטלנדר 2026

  • ב.מ.וו X1 2026: 40 ימים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 26 ימים

האאוטלנדר נמכר מהר יותר: 26 ימים לעומת 40 ימים ל-X1. זהו יתרון למי שצפויים למכור את הרכב ורוצים תהליך מהיר יותר.

מוניטין ושביעות רצון: ב.מ.וו X1 2026

  • ב.מ.וו X1 2026: 6 יתרונות
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 7 יתרונות

ה-X1 מוביל במוניטין ושביעות רצון; הביקורות מתארות איכות חומרים והרכבה גבוהות והתנהגות כביש דינמית. הביקורות על האאוטלנדר מדגישות שימושיות משפחתית, אך מציינות מגבלות בשורה השלישית ובתא המטען כשהוא מלא.

פופולריות בכביש: מיצובישי אאוטלנדר 2026

  • ב.מ.וו X1 2026: 225 על הכביש
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 2,997 על הכביש

האאוטלנדר נפוץ יותר בכביש: 2,997 רכבים לעומת 225 X1. הפופולריות הגבוהה שלו עשויה להתאים למי שמעדיפים דגם נפוץ בשוק.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • ב.מ.וו X1 2026: 6 מערכות
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 6 מערכות

אין יתרון מדיד לאחד מהם במספר מערכות הטכנולוגיה והנוחות: בשניהם יש 6 מערכות. הביקורות מתארות אבזור עשיר ונוחות טובה ב-X1, ושיפור בבידוד הרעשים ובנוחות הנסיעה באאוטלנדר.

למי מתאים כל רכב

  • ב.מ.וו X1 2026: ה-X1 מתאים למי שמחפשים רכב פנאי קומפקטי-פרימיום, איכות חומרים גבוהה והתנהגות כביש דינמית, ומוכנים לשלם יותר על הרכישה והתחזוקה.
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: האאוטלנדר מתאים למשפחות שצריכות שבעה מושבים, מרחב טוב בשתי השורות הראשונות ומחיר רכישה נגיש יותר, ומוכנות להתפשר על השורה השלישית ועל תא המטען כשהמושבים בשימוש.

שאלות נפוצות

מה עדיף, ב.מ.וו X1 או מיצובישי אאוטלנדר?

האאוטלנדר הוא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, בטיחות, ביצועים, שבעה מושבים ומכירה מהירה. ה-X1 מתאים יותר אם אתם מעדיפים רכב פרימיום קומפקטי עם איכות חומרים והרכבה גבוהה, התנהגות כביש דינמית, סיכון גניבה נמוך יותר וקבוצת זיהום טובה יותר. בשני הדגמים אין ריקולים לפי המדד המוצג, אך אין די מידע כדי להסיק על אמינות ארוכת טווח. קחו בחשבון שבאאוטלנדר השורה השלישית מוגבלת, ואילו ב-X1 עלויות החלפים והתחזוקה גבוהות.

איזה רכב זול יותר, ב.מ.וו X1 או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2026 (₪213,712 לעומת ₪279,000). האאוטלנדר מוביל במחיר רכישה של ₪213,712, לעומת ₪279,000 ל-X1. בפועל, הוא דורש תקציב התחלתי נמוך יותר.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ב.מ.וו X1 או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2026 (12.6% בשנה לעומת 15.0% בשנה). האאוטלנדר מוביל בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 12.6% לעומת 15.0% ב-X1. הפער מצביע על יתרון לאאוטלנדר בצמצום אובדן הערך לאורך זמן.

איזה רכב בטיחותי יותר, ב.מ.וו X1 או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2026 (ציון בטיחות 6.5 לעומת ציון בטיחות 3.5). האאוטלנדר מוביל, עם ציון בטיחות 6.5 לעומת 3.5 ב-X1. זהו יתרון משמעותי בבחירת רכב משפחתי, לצד אבזור בטיחות עשיר בשני הדגמים.

איזה רכב חסכוני יותר, ב.מ.וו X1 או מיצובישי אאוטלנדר?

ב.מ.וו X1 2026 (קבוצת זיהום 13 לעומת קבוצת זיהום 15). ה-X1 מוביל בקבוצת הזיהום: 13 לעומת 15 באאוטלנדר. מדובר ביתרון במדד הזיהום, אך הביקורות מציינות צריכת דלק בפועל של כ-10.5-12.4 ק״מ לליטר ב-X1 וכ-9.6 קמ״ל בגרסת ה-2.5 ליטר של האאוטלנדר.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ב.מ.וו X1 או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2026 (181 כ"ס לעומת 136 כ"ס). האאוטלנדר מוביל בהספק, עם 181 כ״ס לעומת 136 כ״ס ב-X1. עם זאת, הביקורות מתארות את ביצועי מנוע ה-2.5 ליטר כמספקים אך לא מרשימים, ואת מנוע ה-X1 כבינוני בעיקר בעקיפות ובעליות.

איזה רכב מרווח יותר, ב.מ.וו X1 או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2026 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). האאוטלנדר מציע שבעה מושבים לעומת חמישה ב-X1, ולכן מתאים יותר כשצריך להסיע נוסעים נוספים. חשוב לזכור שהשורה השלישית ותא המטען כשהיא בשימוש מוגבלים.

איזה רכב נגנב פחות, ב.מ.וו X1 או מיצובישי אאוטלנדר?

ב.מ.וו X1 2026 (8.3 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 רכבים). ה-X1 מוביל במדד סיכון הגניבה, עם 8.3 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 באאוטלנדר. הפער משקף סיכון נמוך יותר ל-X1 במדד הזה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, ב.מ.וו X1 או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2026 (26 ימים לעומת 40 ימים). האאוטלנדר נמכר מהר יותר: 26 ימים לעומת 40 ימים ל-X1. זהו יתרון למי שצפויים למכור את הרכב ורוצים תהליך מהיר יותר.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ב.מ.וו X1 או מיצובישי אאוטלנדר?

ב.מ.וו X1 2026 (6 יתרונות לעומת 7 יתרונות). ה-X1 מוביל במוניטין ושביעות רצון; הביקורות מתארות איכות חומרים והרכבה גבוהות והתנהגות כביש דינמית. הביקורות על האאוטלנדר מדגישות שימושיות משפחתית, אך מציינות מגבלות בשורה השלישית ובתא המטען כשהוא מלא.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ב.מ.וו X1 או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2026 (2,997 על הכביש לעומת 225 על הכביש). האאוטלנדר נפוץ יותר בכביש: 2,997 רכבים לעומת 225 X1. הפופולריות הגבוהה שלו עשויה להתאים למי שמעדיפים דגם נפוץ בשוק.

ב.מ.וו X1 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

מיצובישי אאוטלנדר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם