קאדילק XT4 או מיצובישי אאוטלנדר? השוואה מלאה 2023

ההמלצה שלנו

האאוטלנדר הוא הבחירה המתאימה יותר לרוב המשפחות: הוא זול יותר לרכישה, כולל שבעה מושבים ונפוץ יותר, וגם קל יותר למכור לפי זמן המכירה הממוצע. בחרו ב-XT4 אם חשובים לכם מנוע חזק יותר, שיעור גניבה נמוך יותר ושמירת ערך טובה יותר, ואתם מוכנים להתמודד עם שוק יד שנייה חלש ועם הפסקת השיווק המקומי. לפני החלטה, בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב הספציפי; באאוטלנדר כדאי לוודא שהמרחב בשורה השלישית מספיק לכם, וב-XT4 לבדוק היטב את התאמתו ועלויות האחזקה.

מחיר רכישה: מיצובישי אאוטלנדר 2023

  • קאדילק XT4 2023: ₪172,987
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: ₪141,510

האאוטלנדר זול יותר לרכישה: ₪141,510 לעומת ₪172,987 ל-XT4. הפער של ₪31,477 משאיר לכם יותר תקציב להוצאות אחרות.

שמירת ערך: קאדילק XT4 2023

  • קאדילק XT4 2023: 9.0% בשנה
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 11.3% בשנה

ה-XT4 מוביל בשמירת ערך, עם ירידת ערך של 9.0% בשנה לעומת 11.3% באאוטלנדר. לאורך זמן, הפער עשוי להצטבר ליתרון במכירה, אם כי השוק המקומי החלש של ה-XT4 עלול להקשות על הסחירות.

עלויות אחזקה: תיקו

  • קאדילק XT4 2023: דרגה 5 מתוך 5
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: דרגה 5 מתוך 5

שניהם מדורגים בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה, כך שאין כאן פער מדיד ביניהם.

אמינות: תיקו

  • קאדילק XT4 2023: 0 ריקולים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 0 ריקולים

לשני הדגמים 0 ריקולים. זה נתון חיובי, אך כדאי לבדוק בנפרד את היסטוריית הטיפולים ואת מצבו של הרכב המסוים.

בטיחות: מיצובישי אאוטלנדר 2023

  • קאדילק XT4 2023: ציון בטיחות 3
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: ציון בטיחות 3

האאוטלנדר מוביל בעדיפות הזו, אך לשני הרכבים מצוין ציון בטיחות 3. לפי הערך הזה לבדו אין פער מעשי ביניהם.

חיסכון ואיכות סביבה: תיקו

  • קאדילק XT4 2023: קבוצת זיהום 15
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: קבוצת זיהום 15

שני הדגמים נמצאים בקבוצת זיהום 15, ולכן אין הבדל ביניהם בערך הזה.

ביצועים: קאדילק XT4 2023

  • קאדילק XT4 2023: 237 כ"ס
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 181 כ"ס

ה-XT4 מציע 237 כ״ס לעומת 181 כ״ס באאוטלנדר. הפער מורגש במיוחד כשחשובים לכם כוח זמין ותגובות נמרצות; האאוטלנדר מספק ביצועים מתונים יותר, בעיקר בעומס ובעליות.

מרחב ומשפחה: מיצובישי אאוטלנדר 2023

  • קאדילק XT4 2023: 5 מושבים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 7 מושבים

האאוטלנדר מציע 7 מושבים לעומת 5 ב-XT4, ולכן הוא שימושי יותר כשצריך להסיע משפחה גדולה. עם זאת, השורה השלישית ותא המטען כשהיא בשימוש מוגבלים.

סיכון גניבה: קאדילק XT4 2023

  • קאדילק XT4 2023: 3.9 ל-1,000 רכבים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 9.2 ל-1,000 רכבים

ל-XT4 שיעור גניבה של 3.9 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 באאוטלנדר. זה יתרון מבחינת הסיכון היחסי, אך אינו מבטיח את עלות הביטוח או את רמת המיגון הנדרשת.

מהירות מכירה: מיצובישי אאוטלנדר 2023

  • קאדילק XT4 2023: 35 ימים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 17 ימים

האאוטלנדר נמכר בממוצע בתוך 17 ימים לעומת 35 ימים ל-XT4. המשמעות היא שסביר שיהיה קל ומהיר יותר למכור אותו, בעוד שצריך לקחת בחשבון סחירות חלשה יותר של הקאדילק.

מוניטין ושביעות רצון: מיצובישי אאוטלנדר 2023

  • קאדילק XT4 2023: 6 יתרונות
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 6 יתרונות

האאוטלנדר מוביל בעדיפות הזו, אך לשני הדגמים מצוינים 6 יתרונות. לכן אין כאן פער שניתן להסביר מתוך הערך המוצג לבדו.

פופולריות בכביש: מיצובישי אאוטלנדר 2023

  • קאדילק XT4 2023: 142 על הכביש
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 5,064 על הכביש

האאוטלנדר נפוץ הרבה יותר, עם 5,064 רכבים על הכביש לעומת 142 XT4. נפוצות כזו יכולה להקל על מציאת קונים והשוואת רכבים, בעוד שה-XT4 נדיר יותר.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • קאדילק XT4 2023: 6 מערכות
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 6 מערכות

לשני הרכבים מצוינות 6 מערכות, כך שאין פער במספר המערכות. ה-XT4 מציע גם אבזור עשיר כגון תצוגה עילית ומצלמות היקפיות בהתאם לרמת הגימור, ולאאוטלנדר מערכות בטיחות רבות.

למי מתאים כל רכב

  • קאדילק XT4 2023: קאדילק XT4 מתאים לכם אם אתם מחפשים רכב פנאי יוקרתי עם מנוע חזק, אבזור עשיר וחמישה מושבים, ומוכנים להתפשר על סחירות מקומית חלשה.
  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: מיצובישי אאוטלנדר מתאים לכם אם אתם צריכים רכב משפחתי מרווח יחסית עם שבעה מושבים, מחיר רכישה נמוך יותר ונפוצות גבוהה.

שאלות נפוצות

מה עדיף, קאדילק XT4 או מיצובישי אאוטלנדר?

האאוטלנדר הוא הבחירה המתאימה יותר לרוב המשפחות: הוא זול יותר לרכישה, כולל שבעה מושבים ונפוץ יותר, וגם קל יותר למכור לפי זמן המכירה הממוצע. בחרו ב-XT4 אם חשובים לכם מנוע חזק יותר, שיעור גניבה נמוך יותר ושמירת ערך טובה יותר, ואתם מוכנים להתמודד עם שוק יד שנייה חלש ועם הפסקת השיווק המקומי. לפני החלטה, בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב הספציפי; באאוטלנדר כדאי לוודא שהמרחב בשורה השלישית מספיק לכם, וב-XT4 לבדוק היטב את התאמתו ועלויות האחזקה.

איזה רכב זול יותר, קאדילק XT4 או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2023 (₪141,510 לעומת ₪172,987). האאוטלנדר זול יותר לרכישה: ₪141,510 לעומת ₪172,987 ל-XT4. הפער של ₪31,477 משאיר לכם יותר תקציב להוצאות אחרות.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, קאדילק XT4 או מיצובישי אאוטלנדר?

קאדילק XT4 2023 (9.0% בשנה לעומת 11.3% בשנה). ה-XT4 מוביל בשמירת ערך, עם ירידת ערך של 9.0% בשנה לעומת 11.3% באאוטלנדר. לאורך זמן, הפער עשוי להצטבר ליתרון במכירה, אם כי השוק המקומי החלש של ה-XT4 עלול להקשות על הסחירות.

איזה רכב בטיחותי יותר, קאדילק XT4 או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2023 (ציון בטיחות 3 לעומת ציון בטיחות 3). האאוטלנדר מוביל בעדיפות הזו, אך לשני הרכבים מצוין ציון בטיחות 3. לפי הערך הזה לבדו אין פער מעשי ביניהם.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, קאדילק XT4 או מיצובישי אאוטלנדר?

קאדילק XT4 2023 (237 כ"ס לעומת 181 כ"ס). ה-XT4 מציע 237 כ״ס לעומת 181 כ״ס באאוטלנדר. הפער מורגש במיוחד כשחשובים לכם כוח זמין ותגובות נמרצות; האאוטלנדר מספק ביצועים מתונים יותר, בעיקר בעומס ובעליות.

איזה רכב מרווח יותר, קאדילק XT4 או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2023 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). האאוטלנדר מציע 7 מושבים לעומת 5 ב-XT4, ולכן הוא שימושי יותר כשצריך להסיע משפחה גדולה. עם זאת, השורה השלישית ותא המטען כשהיא בשימוש מוגבלים.

איזה רכב נגנב פחות, קאדילק XT4 או מיצובישי אאוטלנדר?

קאדילק XT4 2023 (3.9 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 רכבים). ל-XT4 שיעור גניבה של 3.9 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 באאוטלנדר. זה יתרון מבחינת הסיכון היחסי, אך אינו מבטיח את עלות הביטוח או את רמת המיגון הנדרשת.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, קאדילק XT4 או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2023 (17 ימים לעומת 35 ימים). האאוטלנדר נמכר בממוצע בתוך 17 ימים לעומת 35 ימים ל-XT4. המשמעות היא שסביר שיהיה קל ומהיר יותר למכור אותו, בעוד שצריך לקחת בחשבון סחירות חלשה יותר של הקאדילק.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, קאדילק XT4 או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2023 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). האאוטלנדר מוביל בעדיפות הזו, אך לשני הדגמים מצוינים 6 יתרונות. לכן אין כאן פער שניתן להסביר מתוך הערך המוצג לבדו.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, קאדילק XT4 או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2023 (5,064 על הכביש לעומת 142 על הכביש). האאוטלנדר נפוץ הרבה יותר, עם 5,064 רכבים על הכביש לעומת 142 XT4. נפוצות כזו יכולה להקל על מציאת קונים והשוואת רכבים, בעוד שה-XT4 נדיר יותר.

קאדילק XT4 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

מיצובישי אאוטלנדר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם