צ'רי טיגו 8 פרו או אקספנג G6? השוואה מלאה 2026
ההמלצה שלנו
האקספנג G6 היא הבחירה העדיפה אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, ביצועים, סיכון גניבה נמוך ומכירה מהירה יותר. הטיגו 8 פרו מתאימה יותר אם אתם צריכים שבעה מושבים, מעדיפים רכב נפוץ יותר או נותנים עדיפות למרווח משפחתי. לפני רכישת טיגו, בדקו את היסטוריית הטיפולים ועדכוני התוכנה, ושימו לב לביקורות על נוחות, תפעול והתנהגות מערכות ההנעה. אם אינכם זקוקים לשורה שלישית, יתרונות האקספנג הופכים אותה להתאמה טובה יותר לצרכים המתוארים.
מחיר רכישה: אקספנג G6 2026
- צ'רי טיגו 8 פרו 2026: ₪199,900
- אקספנג G6 2026: ₪194,990
האקספנג G6 זולה יותר במחיר הרכישה: ₪194,990 לעומת ₪199,900. הפער הוא ₪4,910 לטובת האקספנג.
שמירת ערך: אקספנג G6 2026
- צ'רי טיגו 8 פרו 2026: 6.7% בשנה
- אקספנג G6 2026: 5.7% בשנה
האקספנג מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 5.7% לעומת 6.7% בטיגו 8 פרו. בפועל, שיעור הירידה השנתי החזוי שלה נמוך בנקודת אחוז.
אמינות: תיקו
- צ'רי טיגו 8 פרו 2026: 0 ריקולים
- אקספנג G6 2026: 0 ריקולים
שני הדגמים רשומים ללא ריקולים. אין כאן פער לפי הנתון הזה, ובטיגו כדאי לבדוק במיוחד את היסטוריית הטיפולים ועדכוני התוכנה, לאור דיווחים על התנהגות לא עקבית של מערכות.
בטיחות: צ'רי טיגו 8 פרו 2026
- צ'רי טיגו 8 פרו 2026: ציון בטיחות 9
- אקספנג G6 2026: ציון בטיחות 9
שניהם מציגים ציון בטיחות 9, והיתרון שנרשם לטיגו אינו מתבטא בפער בערך המוצג. לכן אין כאן הבדל מעשי ברור על בסיס הציון הזה.
ביצועים: אקספנג G6 2026
- צ'רי טיגו 8 פרו 2026: 143 כ"ס
- אקספנג G6 2026: 296 כ"ס
האקספנג מציעה 296 כ״ס לעומת 143 כ״ס בטיגו. זהו פער משמעותי לטובת האקספנג למי שחשובים לו כוח ויכולת האצה.
מרחב ומשפחה: צ'רי טיגו 8 פרו 2026
- צ'רי טיגו 8 פרו 2026: 7 מושבים
- אקספנג G6 2026: 5 מושבים
הטיגו מציעה 7 מושבים לעומת 5 באקספנג, ולכן מתאימה יותר למשפחה שצריכה להסיע נוסעים נוספים. השורה השלישית מיועדת בעיקר לילדים ותא המטען קטן כשכל המושבים בשימוש.
סיכון גניבה: אקספנג G6 2026
- צ'רי טיגו 8 פרו 2026: 7.3 ל-1,000 רכבים
- אקספנג G6 2026: 0.1 ל-1,000 רכבים
סיכון הגניבה המדווח נמוך בהרבה באקספנג: 0.1 ל-1,000 רכבים לעומת 7.3 בטיגו. זהו פער משמעותי למי שמייחס חשיבות לסיכון הזה.
מהירות מכירה: אקספנג G6 2026
- צ'רי טיגו 8 פרו 2026: 40 ימים
- אקספנג G6 2026: 29 ימים
האקספנג נמכרת מהר יותר, עם 29 ימים לעומת 40 ימים בטיגו. ההפרש עשוי להיות חשוב אם תרצו למכור בתוך זמן קצר.
פופולריות בכביש: צ'רי טיגו 8 פרו 2026
- צ'רי טיגו 8 פרו 2026: 7,084 על הכביש
- אקספנג G6 2026: 4,210 על הכביש
הטיגו נפוצה יותר בכביש: 7,084 רכבים לעומת 4,210. נוכחות גדולה יותר עשויה להתאים למי שמעדיפים דגם שכיח.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- צ'רי טיגו 8 פרו 2026: 6 מערכות
- אקספנג G6 2026: 6 מערכות
לשני הדגמים 6 מערכות, כך שאין פער בכמות המערכות. בטיגו, עם זאת, דווחו במבחנים על תפעול מסכים והנדסת אנוש לא נוחים.
למי מתאים כל רכב
- צ'רי טיגו 8 פרו 2026: צ'רי טיגו 8 פרו מתאימה למשפחות שצריכות שבעה מושבים, ורוצות אבזור עשיר ורכב נפוץ, ומוכנות לבדוק בקפידה את נוחות הנסיעה והמערכות.
- אקספנג G6 2026: אקספנג G6 מתאימה למי שמחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, ביצועים חזקים יותר, סיכון גניבה נמוך ושמירת ערך ומכירה עדיפות.
שאלות נפוצות
מה עדיף, צ'רי טיגו 8 פרו או אקספנג G6?
האקספנג G6 היא הבחירה העדיפה אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, ביצועים, סיכון גניבה נמוך ומכירה מהירה יותר. הטיגו 8 פרו מתאימה יותר אם אתם צריכים שבעה מושבים, מעדיפים רכב נפוץ יותר או נותנים עדיפות למרווח משפחתי. לפני רכישת טיגו, בדקו את היסטוריית הטיפולים ועדכוני התוכנה, ושימו לב לביקורות על נוחות, תפעול והתנהגות מערכות ההנעה. אם אינכם זקוקים לשורה שלישית, יתרונות האקספנג הופכים אותה להתאמה טובה יותר לצרכים המתוארים.
איזה רכב זול יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או אקספנג G6?
אקספנג G6 2026 (₪194,990 לעומת ₪199,900). האקספנג G6 זולה יותר במחיר הרכישה: ₪194,990 לעומת ₪199,900. הפער הוא ₪4,910 לטובת האקספנג.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או אקספנג G6?
אקספנג G6 2026 (5.7% בשנה לעומת 6.7% בשנה). האקספנג מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 5.7% לעומת 6.7% בטיגו 8 פרו. בפועל, שיעור הירידה השנתי החזוי שלה נמוך בנקודת אחוז.
איזה רכב בטיחותי יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או אקספנג G6?
צ'רי טיגו 8 פרו 2026 (ציון בטיחות 9 לעומת ציון בטיחות 9). שניהם מציגים ציון בטיחות 9, והיתרון שנרשם לטיגו אינו מתבטא בפער בערך המוצג. לכן אין כאן הבדל מעשי ברור על בסיס הציון הזה.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או אקספנג G6?
אקספנג G6 2026 (296 כ"ס לעומת 143 כ"ס). האקספנג מציעה 296 כ״ס לעומת 143 כ״ס בטיגו. זהו פער משמעותי לטובת האקספנג למי שחשובים לו כוח ויכולת האצה.
איזה רכב מרווח יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או אקספנג G6?
צ'רי טיגו 8 פרו 2026 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). הטיגו מציעה 7 מושבים לעומת 5 באקספנג, ולכן מתאימה יותר למשפחה שצריכה להסיע נוסעים נוספים. השורה השלישית מיועדת בעיקר לילדים ותא המטען קטן כשכל המושבים בשימוש.
איזה רכב נגנב פחות, צ'רי טיגו 8 פרו או אקספנג G6?
אקספנג G6 2026 (0.1 ל-1,000 רכבים לעומת 7.3 ל-1,000 רכבים). סיכון הגניבה המדווח נמוך בהרבה באקספנג: 0.1 ל-1,000 רכבים לעומת 7.3 בטיגו. זהו פער משמעותי למי שמייחס חשיבות לסיכון הזה.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, צ'רי טיגו 8 פרו או אקספנג G6?
אקספנג G6 2026 (29 ימים לעומת 40 ימים). האקספנג נמכרת מהר יותר, עם 29 ימים לעומת 40 ימים בטיגו. ההפרש עשוי להיות חשוב אם תרצו למכור בתוך זמן קצר.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, צ'רי טיגו 8 פרו או אקספנג G6?
צ'רי טיגו 8 פרו 2026 (7,084 על הכביש לעומת 4,210 על הכביש). הטיגו נפוצה יותר בכביש: 7,084 רכבים לעומת 4,210. נוכחות גדולה יותר עשויה להתאים למי שמעדיפים דגם שכיח.
צ'רי טיגו 8 פרו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו סטלביו מול צ'רי טיגו 8 פרו
- אאודי Q4 e-tron מול צ'רי טיגו 8 פרו
- קאדילק XT4 מול צ'רי טיגו 8 פרו
- צ'רי טיגו 8 פרו מול פורד מוסטנג Mach-E
- צ'רי טיגו 8 פרו מול יונדאי טוסון
- צ'רי טיגו 8 פרו מול ג'אקו J7
- צ'רי טיגו 8 פרו מול קיה EV6
- צ'רי טיגו 8 פרו מול קיה סורנטו
- צ'רי טיגו 8 פרו מול קיה ספורטז'
- צ'רי טיגו 8 פרו מול לקסוס UX