צ'רי טיגו 8 פרו או קיה EV6? השוואה מלאה 2024
ההמלצה שלנו
לפי היתרונות המרכזיים כאן, צ׳רי טיגו 8 פרו היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר נמוך יותר, 7 מושבים ושיעור גניבה נמוך יותר. קיה EV6 עדיפה אם אתם נותנים עדיפות לבטיחות ולהספק גבוה יותר, ומסתפקים ב-5 מושבים. קחו בחשבון שבצ׳רי הנוחות, בידוד הרעשים ותפעול המערכות אינם הצדדים החזקים, וכדאי לבדוק היטב את הרכב ואת היסטוריית הטיפולים. בכל מקרה, התאימו את הבחירה למספר הנוסעים ולנסיעת מבחן.
מחיר רכישה: צ'רי טיגו 8 פרו 2024
- צ'רי טיגו 8 פרו 2024: ₪150,000
- קיה EV6 2024: ₪200,000
צ׳רי טיגו 8 פרו מוביל במחיר רכישה של ₪150,000 לעומת ₪200,000 לקיה EV6, פער של ₪50,000 שמותיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.
אמינות: צ'רי טיגו 8 פרו 2024
- צ'רי טיגו 8 פרו 2024: 0 ריקולים
- קיה EV6 2024: 3 ריקולים
לצ׳רי נרשמו 0 ריקולים לעומת 3 לקיה, יתרון ברישום הריקולים. זה לא מוכיח אמינות ארוכת טווח, ולכן כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ומצב פרטני לפני הקנייה.
בטיחות: קיה EV6 2024
- צ'רי טיגו 8 פרו 2024: ציון בטיחות 3.5
- קיה EV6 2024: ציון בטיחות 6.75
קיה EV6 מובילה עם ציון בטיחות 6.75 לעומת 3.5 לצ׳רי. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, זהו יתרון משמעותי לטובת הקיה.
ביצועים: קיה EV6 2024
- צ'רי טיגו 8 פרו 2024: 186 כ"ס
- קיה EV6 2024: 229 כ"ס
לקיה EV6 יש 229 כ״ס לעומת 186 כ״ס בצ׳רי, ולכן היא מציעה יתרון בהספק. גם הצ׳רי מתוארת כחזקה לעקיפות ולעליות.
מרחב ומשפחה: צ'רי טיגו 8 פרו 2024
- צ'רי טיגו 8 פרו 2024: 7 מושבים
- קיה EV6 2024: 5 מושבים
הצ׳רי מציעה 7 מושבים לעומת 5 בקיה, ולכן מתאימה יותר כשאתם צריכים מקום למשפחה גדולה; השורה השלישית מתאימה בעיקר לילדים ותא המטען קטן כשכל המושבים בשימוש.
סיכון גניבה: צ'רי טיגו 8 פרו 2024
- צ'רי טיגו 8 פרו 2024: 7.3 ל-1,000 רכבים
- קיה EV6 2024: 39.1 ל-1,000 רכבים
שיעור הגניבה של הצ׳רי הוא 7.3 ל-1,000 רכבים, לעומת 39.1 בקיה EV6. לפי הנתון הזה, הצ׳רי כרוכה בסיכון גניבה נמוך יותר.
פופולריות בכביש: צ'רי טיגו 8 פרו 2024
- צ'רי טיגו 8 פרו 2024: 4,058 על הכביש
- קיה EV6 2024: 568 על הכביש
על הכביש יש 4,058 צ׳רי טיגו 8 פרו לעומת 568 קיה EV6. הצ׳רי נפוצה יותר, אך המספרים לבדם לא מעידים על איכות או על ביקוש עתידי.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- צ'רי טיגו 8 פרו 2024: 6 מערכות
- קיה EV6 2024: 6 מערכות
לשני הדגמים 6 מערכות, כך שאין יתרון לפי מספר המערכות. בצ׳רי האבזור עשיר, אך הביקורות מציינות הנדסת אנוש מסורבלת ומערכות שעלולות לפעול באופן לא מהוקצע.
למי מתאים כל רכב
- צ'רי טיגו 8 פרו 2024: מתאימה לכם אם אתם מחפשים רכב משפחתי עם 7 מושבים במחיר רכישה נמוך יותר, ומוכנים להתפשר על נוחות נסיעה, בידוד רעשים והנדסת אנוש.
- קיה EV6 2024: מתאימה לכם אם אתם מעדיפים ציון בטיחות והספק גבוהים יותר, וצריכים רכב עם 5 מושבים ולא 7.
שאלות נפוצות
מה עדיף, צ'רי טיגו 8 פרו או קיה EV6?
לפי היתרונות המרכזיים כאן, צ׳רי טיגו 8 פרו היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר נמוך יותר, 7 מושבים ושיעור גניבה נמוך יותר. קיה EV6 עדיפה אם אתם נותנים עדיפות לבטיחות ולהספק גבוה יותר, ומסתפקים ב-5 מושבים. קחו בחשבון שבצ׳רי הנוחות, בידוד הרעשים ותפעול המערכות אינם הצדדים החזקים, וכדאי לבדוק היטב את הרכב ואת היסטוריית הטיפולים. בכל מקרה, התאימו את הבחירה למספר הנוסעים ולנסיעת מבחן.
איזה רכב זול יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או קיה EV6?
צ'רי טיגו 8 פרו 2024 (₪150,000 לעומת ₪200,000). צ׳רי טיגו 8 פרו מוביל במחיר רכישה של ₪150,000 לעומת ₪200,000 לקיה EV6, פער של ₪50,000 שמותיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.
איזה רכב אמין יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או קיה EV6?
צ'רי טיגו 8 פרו 2024 (0 ריקולים לעומת 3 ריקולים). לצ׳רי נרשמו 0 ריקולים לעומת 3 לקיה, יתרון ברישום הריקולים. זה לא מוכיח אמינות ארוכת טווח, ולכן כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ומצב פרטני לפני הקנייה.
איזה רכב בטיחותי יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או קיה EV6?
קיה EV6 2024 (ציון בטיחות 6.75 לעומת ציון בטיחות 3.5). קיה EV6 מובילה עם ציון בטיחות 6.75 לעומת 3.5 לצ׳רי. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, זהו יתרון משמעותי לטובת הקיה.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או קיה EV6?
קיה EV6 2024 (229 כ"ס לעומת 186 כ"ס). לקיה EV6 יש 229 כ״ס לעומת 186 כ״ס בצ׳רי, ולכן היא מציעה יתרון בהספק. גם הצ׳רי מתוארת כחזקה לעקיפות ולעליות.
איזה רכב מרווח יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או קיה EV6?
צ'רי טיגו 8 פרו 2024 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). הצ׳רי מציעה 7 מושבים לעומת 5 בקיה, ולכן מתאימה יותר כשאתם צריכים מקום למשפחה גדולה; השורה השלישית מתאימה בעיקר לילדים ותא המטען קטן כשכל המושבים בשימוש.
איזה רכב נגנב פחות, צ'רי טיגו 8 פרו או קיה EV6?
צ'רי טיגו 8 פרו 2024 (7.3 ל-1,000 רכבים לעומת 39.1 ל-1,000 רכבים). שיעור הגניבה של הצ׳רי הוא 7.3 ל-1,000 רכבים, לעומת 39.1 בקיה EV6. לפי הנתון הזה, הצ׳רי כרוכה בסיכון גניבה נמוך יותר.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, צ'רי טיגו 8 פרו או קיה EV6?
צ'רי טיגו 8 פרו 2024 (4,058 על הכביש לעומת 568 על הכביש). על הכביש יש 4,058 צ׳רי טיגו 8 פרו לעומת 568 קיה EV6. הצ׳רי נפוצה יותר, אך המספרים לבדם לא מעידים על איכות או על ביקוש עתידי.
צ'רי טיגו 8 פרו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו סטלביו מול צ'רי טיגו 8 פרו
- אאודי Q4 e-tron מול צ'רי טיגו 8 פרו
- קאדילק XT4 מול צ'רי טיגו 8 פרו
- צ'רי טיגו 8 פרו מול פורד מוסטנג Mach-E
- צ'רי טיגו 8 פרו מול יונדאי טוסון
- צ'רי טיגו 8 פרו מול ג'אקו J7
- צ'רי טיגו 8 פרו מול קיה סורנטו
- צ'רי טיגו 8 פרו מול קיה ספורטז'
- צ'רי טיגו 8 פרו מול לקסוס UX
- צ'רי טיגו 8 פרו מול פיג'ו 3008