צ'רי טיגו 8 פרו או לקסוס UX? השוואה מלאה 2023

ההמלצה שלנו

לקסוס UX היא הבחירה העדיפה במכלול, במיוחד אם חשובים לכם חיסכון, בטיחות, ביצועים ומכירה מהירה יותר. צ'רי טיגו 8 פרו מתאימה יותר אם מחיר רכישה נמוך יותר ושבעה מושבים הם שיקולים מרכזיים, והיא מציעה גם תא נוסעים שימושי ומנוע טורבו חזק. קחו בחשבון שבצ'רי השורה השלישית צפופה ותא המטען קטן כשהיא בשימוש, ואילו בלקסוס המרחב מאחור ותא המטען מוגבלים. לפני הקנייה בדקו את מצב הרכב, היסטוריית הטיפולים, ובפרט אם נותרה אחריות בתוקף בלקסוס.

מחיר רכישה: צ'רי טיגו 8 פרו 2023

  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: ₪140,000
  • לקסוס UX 2023: ₪170,000

צ'רי טיגו 8 פרו עולה ₪140,000 לעומת ₪170,000 ללקסוס UX, כך שהפער במחיר הרכישה משמעותי לטובת הצ'רי.

שמירת ערך: לקסוס UX 2023

  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 10.0% בשנה
  • לקסוס UX 2023: 9.5% בשנה

לקסוס UX מובילה בשמירת ערך: 9.5% בשנה לעומת 10.0% בשנה בצ'רי. הפער קטן, אך הוא מצביע על יתרון קל ללקסוס בשמירה על ערכה.

עלויות אחזקה: לקסוס UX 2023

  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: דרגה 5 מתוך 5
  • לקסוס UX 2023: דרגה 2 מתוך 5

לקסוס UX עדיפה בעלויות האחזקה, בדרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בצ'רי. בפועל זה מצביע על יתרון ללקסוס בהוצאות השוטפות, אף שאין כאן סכומים כספיים להשוואה.

אמינות: צ'רי טיגו 8 פרו 2023

  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 0 ריקולים
  • לקסוס UX 2023: 3 ריקולים

לצ'רי טיגו 8 פרו יש 0 ריקולים לעומת 3 בלקסוס UX, ולכן היא מובילה בסעיף הזה. עם זאת, ברכב משומש כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב המסוים, ולא להסיק ממספר הריקולים לבדו על אמינות ארוכת טווח.

בטיחות: לקסוס UX 2023

  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: ציון בטיחות 3.5
  • לקסוס UX 2023: ציון בטיחות 4.5

לקסוס UX מובילה עם ציון בטיחות 4.5 לעומת 3.5 בצ'רי. גם בביקורות מצוינים מערך בטיחות מקיף ודירוג של חמישה כוכבים ב-Euro NCAP לשתי המכוניות.

חיסכון ואיכות סביבה: לקסוס UX 2023

  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: קבוצת זיהום 15
  • לקסוס UX 2023: קבוצת זיהום 5

לקסוס UX עדיפה בחיסכון ובאיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 5 לעומת קבוצת זיהום 15 בצ'רי. הביקורות מציינות גם צריכת דלק טובה בגרסה ההיברידית של הלקסוס.

ביצועים: לקסוס UX 2023

  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 186 כ"ס
  • לקסוס UX 2023: 204 כ"ס

לקסוס UX מובילה עם 204 כ"ס לעומת 186 כ"ס בצ'רי. מנגד, הביקורות מתארות את מנוע הטורבו של הצ'רי כחזק ואת הביצועים שלו כטובים, כך ששתי המכוניות מציעות ביצועים ראויים.

מרחב ומשפחה: צ'רי טיגו 8 פרו 2023

  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 7 מושבים
  • לקסוס UX 2023: 5 מושבים

צ'רי טיגו 8 פרו מציעה 7 מושבים לעומת 5 בלקסוס UX, ולכן מתאימה יותר כשצריך להסיע משפחה גדולה. השורה השלישית צפופה ומתאימה בעיקר לילדים, וכשכל המושבים פתוחים תא המטען קטן מאוד.

מהירות מכירה: לקסוס UX 2023

  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 40 ימים
  • לקסוס UX 2023: 25 ימים

לקסוס UX נמכרת מהר יותר: 25 ימים לעומת 40 ימים בצ'רי. הפער עשוי להיות משמעותי אם תרצו למכור את הרכב בפרק זמן קצר יותר.

מוניטין ושביעות רצון: לקסוס UX 2023

  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 6 יתרונות
  • לקסוס UX 2023: 6 יתרונות

לקסוס UX מובילה בסעיף המוניטין ושביעות הרצון, אף שלשתיהן מופיעים 6 יתרונות. ספירת היתרונות זהה, ולכן אין כאן פער כמותי ברור בין המכוניות.

פופולריות בכביש: צ'רי טיגו 8 פרו 2023

  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 5,994 על הכביש
  • לקסוס UX 2023: 346 על הכביש

צ'רי טיגו 8 פרו נפוצה יותר בכביש, עם 5,994 כלי רכב לעומת 346 לקסוס UX. זו עשויה להיות נוכחות מוכרת יותר בכביש, אך המספר לבדו אינו מעיד על איכות או התאמה לצרכים שלכם.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: 6 מערכות
  • לקסוס UX 2023: 6 מערכות

אין יתרון ברור לאחת המכוניות במספר המערכות: בשתיהן מופיעות 6 מערכות. בצ'רי הביקורות מציינות אבזור עשיר, אך גם ממשקי מגע והתראות שעלולים להטריד.

למי מתאים כל רכב

  • צ'רי טיגו 8 פרו 2023: צ'רי טיגו 8 פרו מתאימה לכם אם אתם מחפשים רכב פנאי גדול במחיר רכישה נמוך יותר, זקוקים לשבעה מושבים ורוצים אבזור עשיר, בעיקר אם השורה השלישית תשמש בעיקר ילדים.
  • לקסוס UX 2023: לקסוס UX מתאימה לכם אם אתם מעדיפים קרוסאובר יוקרתי קטן עם צריכת דלק טובה בגרסה ההיברידית, יתרונות בתחום הבטיחות ומכירה מהירה יותר, ולא זקוקים למרחב גדול מאחור.

שאלות נפוצות

מה עדיף, צ'רי טיגו 8 פרו או לקסוס UX?

לקסוס UX היא הבחירה העדיפה במכלול, במיוחד אם חשובים לכם חיסכון, בטיחות, ביצועים ומכירה מהירה יותר. צ'רי טיגו 8 פרו מתאימה יותר אם מחיר רכישה נמוך יותר ושבעה מושבים הם שיקולים מרכזיים, והיא מציעה גם תא נוסעים שימושי ומנוע טורבו חזק. קחו בחשבון שבצ'רי השורה השלישית צפופה ותא המטען קטן כשהיא בשימוש, ואילו בלקסוס המרחב מאחור ותא המטען מוגבלים. לפני הקנייה בדקו את מצב הרכב, היסטוריית הטיפולים, ובפרט אם נותרה אחריות בתוקף בלקסוס.

איזה רכב זול יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או לקסוס UX?

צ'רי טיגו 8 פרו 2023 (₪140,000 לעומת ₪170,000). צ'רי טיגו 8 פרו עולה ₪140,000 לעומת ₪170,000 ללקסוס UX, כך שהפער במחיר הרכישה משמעותי לטובת הצ'רי.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או לקסוס UX?

לקסוס UX 2023 (9.5% בשנה לעומת 10.0% בשנה). לקסוס UX מובילה בשמירת ערך: 9.5% בשנה לעומת 10.0% בשנה בצ'רי. הפער קטן, אך הוא מצביע על יתרון קל ללקסוס בשמירה על ערכה.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, צ'רי טיגו 8 פרו או לקסוס UX?

לקסוס UX 2023 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). לקסוס UX עדיפה בעלויות האחזקה, בדרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בצ'רי. בפועל זה מצביע על יתרון ללקסוס בהוצאות השוטפות, אף שאין כאן סכומים כספיים להשוואה.

איזה רכב אמין יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או לקסוס UX?

צ'רי טיגו 8 פרו 2023 (0 ריקולים לעומת 3 ריקולים). לצ'רי טיגו 8 פרו יש 0 ריקולים לעומת 3 בלקסוס UX, ולכן היא מובילה בסעיף הזה. עם זאת, ברכב משומש כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב המסוים, ולא להסיק ממספר הריקולים לבדו על אמינות ארוכת טווח.

איזה רכב בטיחותי יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או לקסוס UX?

לקסוס UX 2023 (ציון בטיחות 4.5 לעומת ציון בטיחות 3.5). לקסוס UX מובילה עם ציון בטיחות 4.5 לעומת 3.5 בצ'רי. גם בביקורות מצוינים מערך בטיחות מקיף ודירוג של חמישה כוכבים ב-Euro NCAP לשתי המכוניות.

איזה רכב חסכוני יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או לקסוס UX?

לקסוס UX 2023 (קבוצת זיהום 5 לעומת קבוצת זיהום 15). לקסוס UX עדיפה בחיסכון ובאיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 5 לעומת קבוצת זיהום 15 בצ'רי. הביקורות מציינות גם צריכת דלק טובה בגרסה ההיברידית של הלקסוס.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או לקסוס UX?

לקסוס UX 2023 (204 כ"ס לעומת 186 כ"ס). לקסוס UX מובילה עם 204 כ"ס לעומת 186 כ"ס בצ'רי. מנגד, הביקורות מתארות את מנוע הטורבו של הצ'רי כחזק ואת הביצועים שלו כטובים, כך ששתי המכוניות מציעות ביצועים ראויים.

איזה רכב מרווח יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או לקסוס UX?

צ'רי טיגו 8 פרו 2023 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). צ'רי טיגו 8 פרו מציעה 7 מושבים לעומת 5 בלקסוס UX, ולכן מתאימה יותר כשצריך להסיע משפחה גדולה. השורה השלישית צפופה ומתאימה בעיקר לילדים, וכשכל המושבים פתוחים תא המטען קטן מאוד.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, צ'רי טיגו 8 פרו או לקסוס UX?

לקסוס UX 2023 (25 ימים לעומת 40 ימים). לקסוס UX נמכרת מהר יותר: 25 ימים לעומת 40 ימים בצ'רי. הפער עשוי להיות משמעותי אם תרצו למכור את הרכב בפרק זמן קצר יותר.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, צ'רי טיגו 8 פרו או לקסוס UX?

לקסוס UX 2023 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). לקסוס UX מובילה בסעיף המוניטין ושביעות הרצון, אף שלשתיהן מופיעים 6 יתרונות. ספירת היתרונות זהה, ולכן אין כאן פער כמותי ברור בין המכוניות.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, צ'רי טיגו 8 פרו או לקסוס UX?

צ'רי טיגו 8 פרו 2023 (5,994 על הכביש לעומת 346 על הכביש). צ'רי טיגו 8 פרו נפוצה יותר בכביש, עם 5,994 כלי רכב לעומת 346 לקסוס UX. זו עשויה להיות נוכחות מוכרת יותר בכביש, אך המספר לבדו אינו מעיד על איכות או התאמה לצרכים שלכם.

צ'רי טיגו 8 פרו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

לקסוס UX בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם