אם ג'י EHS PHEV או פיג'ו 3008? השוואה מלאה 2023

ההמלצה שלנו

בסיכום, ה-MG EHS PHEV מתאים יותר למי שמעדיפים ביצועים, עלויות אחזקה מדורגות נמוך יותר, בטיחות וחיסכון בזיהום, ובמיוחד אם יש אפשרות לטעון בקביעות. הפיג'ו 3008 עדיפה למי שהמחיר הראשוני, המרחב המשפחתי, סיכון גניבה נמוך יותר והמוניטין חשובים להם יותר. לפני קנייה, בדקו את היסטוריית הטיפולים והאחריות ב-MG, ובפיג'ו את המנוע והמערכות בהתאם לגרסה. בשתי המכוניות כדאי לבצע בדיקה עצמאית ולוודא שהגרסה המסוימת מתאימה לצרכים שלכם.

מחיר רכישה: פיג'ו 3008 2023

  • אם ג'י EHS PHEV 2023: ₪105,450
  • פיג'ו 3008 2023: ₪94,950

פיג'ו 3008 זולה יותר לרכישה: ₪94,950 לעומת ₪105,450 ב-MG. הפער של ₪10,500 משאיר יותר מקום בתקציב להוצאות הראשוניות.

שמירת ערך: תיקו

  • אם ג'י EHS PHEV 2023: 15.0% בשנה
  • פיג'ו 3008 2023: 15.0% בשנה

שמירת הערך זהה: ירידה של 15.0% בשנה בשני הדגמים, כך שאין כאן יתרון לאחד מהם.

עלויות אחזקה: אם ג'י EHS PHEV 2023

  • אם ג'י EHS PHEV 2023: דרגה 1 מתוך 5
  • פיג'ו 3008 2023: דרגה 2 מתוך 5

ה-MG מוביל בעלויות האחזקה עם דרגה 1 מתוך 5, לעומת דרגה 2 מתוך 5 בפיג'ו. זה מצביע על יתרון יחסי ל-MG, אך כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ועלויות אפשריות של מערכת הפלאג-אין.

אמינות: אם ג'י EHS PHEV 2023

  • אם ג'י EHS PHEV 2023: 1 ריקולים
  • פיג'ו 3008 2023: 8 ריקולים

ל-MG רשום ריקול אחד לעומת 8 בפיג'ו, ולכן הוא מוביל במדד הזה. עם זאת, אמינות ארוכת-טווח אינה מוכחת היטב באף אחת מהן, ובפיג'ו חשוב לבדוק במיוחד את היסטוריית הטיפולים ואת המנוע בהתאם לגרסה.

בטיחות: אם ג'י EHS PHEV 2023

  • אם ג'י EHS PHEV 2023: ציון בטיחות 3.5
  • פיג'ו 3008 2023: ציון בטיחות 2

ה-MG מוביל עם ציון בטיחות 3.5 לעומת 2 בפיג'ו. זהו יתרון לטובת ה-MG בבחירה שמעמידה את הבטיחות במקום מרכזי.

חיסכון ואיכות סביבה: אם ג'י EHS PHEV 2023

  • אם ג'י EHS PHEV 2023: קבוצת זיהום 2
  • פיג'ו 3008 2023: קבוצת זיהום 5

ה-MG מוביל בקבוצת זיהום 2, לעומת קבוצת זיהום 5 בפיג'ו. המשמעות היא יתרון סביבתי לפי סיווג הזיהום, ובשימוש בפלאג-אין טעינה קבועה יכולה לתמוך בחיסכון.

ביצועים: אם ג'י EHS PHEV 2023

  • אם ג'י EHS PHEV 2023: 162 כ"ס
  • פיג'ו 3008 2023: 130 כ"ס

ל-MG נתון של 162 כ"ס לעומת 130 כ"ס בפיג'ו, יתרון שמכוון למי שמחפשים יותר כוח זמין.

מרחב ומשפחה: פיג'ו 3008 2023

  • אם ג'י EHS PHEV 2023: 5 מושבים
  • פיג'ו 3008 2023: 5 מושבים

שניהם מציעים 5 מושבים, אך הפיג'ו מובילה במרחב ובשימושיות המשפחתית. בדקו את נפח תא המטען לפי הגרסה, במיוחד אם מדובר בפלאג-אין.

סיכון גניבה: פיג'ו 3008 2023

  • אם ג'י EHS PHEV 2023: 23.0 ל-1,000 רכבים
  • פיג'ו 3008 2023: 8.1 ל-1,000 רכבים

לפיג'ו סיכון גניבה נמוך יותר: 8.1 ל-1,000 רכבים לעומת 23.0 ל-1,000 ב-MG. זהו יתרון מעשי שכדאי להביא בחשבון גם בבחירת הביטוח ואמצעי המיגון.

מהירות מכירה: תיקו

  • אם ג'י EHS PHEV 2023: 39 ימים
  • פיג'ו 3008 2023: 39 ימים

זמן המכירה הממוצע זהה, 39 ימים לכל אחד, כך שאין הבדל במהירות המכירה הצפויה.

מוניטין ושביעות רצון: פיג'ו 3008 2023

  • אם ג'י EHS PHEV 2023: 6 יתרונות
  • פיג'ו 3008 2023: 7 יתרונות

הפיג'ו מובילה במוניטין ובשביעות רצון עם 7 יתרונות לעומת 6 ב-MG. הפער קטן, אך הוא מטה את הכף לטובת הפיג'ו במדד הזה.

פופולריות בכביש: אם ג'י EHS PHEV 2023

  • אם ג'י EHS PHEV 2023: 2,553 על הכביש
  • פיג'ו 3008 2023: 2,506 על הכביש

ה-MG מוביל בפופולריות עם 2,553 רכבים על הכביש, לעומת 2,506 פיג'ו 3008. הפער קטן, ושני הדגמים נפוצים במספרים דומים.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • אם ג'י EHS PHEV 2023: 6 מערכות
  • פיג'ו 3008 2023: 6 מערכות

בשני הדגמים יש 6 מערכות, כך שאין יתרון מספרי לאחד מהם בתחום הטכנולוגיה והנוחות. בפועל, בשניהם כדאי להתרשם מדרך התפעול של המסכים ומנוחות הנסיעה.

למי מתאים כל רכב

  • אם ג'י EHS PHEV 2023: מתאים לכם אם אתם רוצים SUV פלאג-אין מאובזר וחזק, יכולים לטעון בקביעות ומוכנים לבדוק היטב את היסטוריית הטיפולים והאחריות.
  • פיג'ו 3008 2023: מתאים לכם אם אתם מחפשים רכב פנאי משפחתי במחיר רכישה נמוך יותר, ומעדיפים את המרחב, המוניטין וסיכון הגניבה הנמוך יותר, תוך בדיקת הגרסה והטיפולים שלה.

שאלות נפוצות

מה עדיף, אם ג'י EHS PHEV או פיג'ו 3008?

בסיכום, ה-MG EHS PHEV מתאים יותר למי שמעדיפים ביצועים, עלויות אחזקה מדורגות נמוך יותר, בטיחות וחיסכון בזיהום, ובמיוחד אם יש אפשרות לטעון בקביעות. הפיג'ו 3008 עדיפה למי שהמחיר הראשוני, המרחב המשפחתי, סיכון גניבה נמוך יותר והמוניטין חשובים להם יותר. לפני קנייה, בדקו את היסטוריית הטיפולים והאחריות ב-MG, ובפיג'ו את המנוע והמערכות בהתאם לגרסה. בשתי המכוניות כדאי לבצע בדיקה עצמאית ולוודא שהגרסה המסוימת מתאימה לצרכים שלכם.

איזה רכב זול יותר, אם ג'י EHS PHEV או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2023 (₪94,950 לעומת ₪105,450). פיג'ו 3008 זולה יותר לרכישה: ₪94,950 לעומת ₪105,450 ב-MG. הפער של ₪10,500 משאיר יותר מקום בתקציב להוצאות הראשוניות.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, אם ג'י EHS PHEV או פיג'ו 3008?

אם ג'י EHS PHEV 2023 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 2 מתוך 5). ה-MG מוביל בעלויות האחזקה עם דרגה 1 מתוך 5, לעומת דרגה 2 מתוך 5 בפיג'ו. זה מצביע על יתרון יחסי ל-MG, אך כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ועלויות אפשריות של מערכת הפלאג-אין.

איזה רכב אמין יותר, אם ג'י EHS PHEV או פיג'ו 3008?

אם ג'י EHS PHEV 2023 (1 ריקולים לעומת 8 ריקולים). ל-MG רשום ריקול אחד לעומת 8 בפיג'ו, ולכן הוא מוביל במדד הזה. עם זאת, אמינות ארוכת-טווח אינה מוכחת היטב באף אחת מהן, ובפיג'ו חשוב לבדוק במיוחד את היסטוריית הטיפולים ואת המנוע בהתאם לגרסה.

איזה רכב בטיחותי יותר, אם ג'י EHS PHEV או פיג'ו 3008?

אם ג'י EHS PHEV 2023 (ציון בטיחות 3.5 לעומת ציון בטיחות 2). ה-MG מוביל עם ציון בטיחות 3.5 לעומת 2 בפיג'ו. זהו יתרון לטובת ה-MG בבחירה שמעמידה את הבטיחות במקום מרכזי.

איזה רכב חסכוני יותר, אם ג'י EHS PHEV או פיג'ו 3008?

אם ג'י EHS PHEV 2023 (קבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 5). ה-MG מוביל בקבוצת זיהום 2, לעומת קבוצת זיהום 5 בפיג'ו. המשמעות היא יתרון סביבתי לפי סיווג הזיהום, ובשימוש בפלאג-אין טעינה קבועה יכולה לתמוך בחיסכון.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, אם ג'י EHS PHEV או פיג'ו 3008?

אם ג'י EHS PHEV 2023 (162 כ"ס לעומת 130 כ"ס). ל-MG נתון של 162 כ"ס לעומת 130 כ"ס בפיג'ו, יתרון שמכוון למי שמחפשים יותר כוח זמין.

איזה רכב מרווח יותר, אם ג'י EHS PHEV או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2023 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). שניהם מציעים 5 מושבים, אך הפיג'ו מובילה במרחב ובשימושיות המשפחתית. בדקו את נפח תא המטען לפי הגרסה, במיוחד אם מדובר בפלאג-אין.

איזה רכב נגנב פחות, אם ג'י EHS PHEV או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2023 (8.1 ל-1,000 רכבים לעומת 23.0 ל-1,000 רכבים). לפיג'ו סיכון גניבה נמוך יותר: 8.1 ל-1,000 רכבים לעומת 23.0 ל-1,000 ב-MG. זהו יתרון מעשי שכדאי להביא בחשבון גם בבחירת הביטוח ואמצעי המיגון.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, אם ג'י EHS PHEV או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2023 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). הפיג'ו מובילה במוניטין ובשביעות רצון עם 7 יתרונות לעומת 6 ב-MG. הפער קטן, אך הוא מטה את הכף לטובת הפיג'ו במדד הזה.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, אם ג'י EHS PHEV או פיג'ו 3008?

אם ג'י EHS PHEV 2023 (2,553 על הכביש לעומת 2,506 על הכביש). ה-MG מוביל בפופולריות עם 2,553 רכבים על הכביש, לעומת 2,506 פיג'ו 3008. הפער קטן, ושני הדגמים נפוצים במספרים דומים.

אם ג'י EHS PHEV בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

פיג'ו 3008 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם