איוויז U5 או אם ג'י EHS PHEV? השוואה מלאה 2023
ההמלצה שלנו
לפי התמונה הכוללת, האיוויז U5 מתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך, ביצועים, פחות ריקולים, סיכון גניבה נמוך ומכירה מהירה יותר. אם שמירת ערך, ציון בטיחות גבוה יותר ונוכחות נפוצה בכביש חשובים לכם יותר, אם ג'י EHS PHEV היא חלופה שכדאי לשקול. ביקורות על האם ג'י מציינות מרחב ואבזור עשירים וטווח חשמלי שימושי, אך גם תפעול מסורבל ונוחות עירונית בינונית; היא מתאימה במיוחד למי שיכולים לטעון בקביעות. לפני רכישת אם ג'י, בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת מצב האחריות.
מחיר רכישה: איוויז U5 2023
- איוויז U5 2023: ₪79,000
- אם ג'י EHS PHEV 2023: ₪105,000
האיוויז U5 זולה יותר לרכישה: ₪79,000 לעומת ₪105,000 לאם ג'י EHS PHEV. פער של ₪26,000 משאיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.
שמירת ערך: אם ג'י EHS PHEV 2023
- איוויז U5 2023: 20.9% בשנה
- אם ג'י EHS PHEV 2023: 15.1% בשנה
אם ג'י EHS PHEV מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 15.1% לעומת 20.9% באיוויז U5. בפועל, הנתון מצביע על שחיקת ערך שנתית מתונה יותר באם ג'י.
אמינות: איוויז U5 2023
- איוויז U5 2023: 0 ריקולים
- אם ג'י EHS PHEV 2023: 1 ריקולים
לאיוויז U5 יתרון במספר הריקולים: 0 לעומת 1 באם ג'י EHS PHEV. זהו נתון ריקולים בלבד, ולא תמונה מלאה של אמינות לאורך זמן.
בטיחות: אם ג'י EHS PHEV 2023
- איוויז U5 2023: ציון בטיחות 2
- אם ג'י EHS PHEV 2023: ציון בטיחות 3.5
אם ג'י EHS PHEV מובילה בציון הבטיחות: 3.5 לעומת 2 באיוויז U5. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, הפער הזה תומך בבחירה באם ג'י.
ביצועים: איוויז U5 2023
- איוויז U5 2023: 204 כ"ס
- אם ג'י EHS PHEV 2023: 162 כ"ס
האיוויז U5 מציעה 204 כ"ס לעומת 162 כ"ס באם ג'י EHS PHEV. ההספק הגבוה יותר נותן לאיוויז יתרון בביצועים.
מרחב ומשפחה: איוויז U5 2023
- איוויז U5 2023: 5 מושבים
- אם ג'י EHS PHEV 2023: 5 מושבים
האיוויז U5 מקבלת יתרון קל במרחב למשפחה, אף שלשתיהן 5 מושבים. לפי הנתון הזה אין הבדל במספר הנוסעים, ולכן הפער אינו מצביע על תוספת מושבים.
סיכון גניבה: איוויז U5 2023
- איוויז U5 2023: 0.5 ל-1,000 רכבים
- אם ג'י EHS PHEV 2023: 23.0 ל-1,000 רכבים
סיכון הגניבה נמוך יותר באיוויז U5: 0.5 ל-1,000 רכבים לעומת 23.0 באם ג'י EHS PHEV. זהו פער משמעותי למי שמעדיפים לצמצם חשיפה לגניבה.
מהירות מכירה: איוויז U5 2023
- איוויז U5 2023: 25 ימים
- אם ג'י EHS PHEV 2023: 40 ימים
האיוויז U5 נמכרת מהר יותר: 25 ימים לעומת 40 ימים לאם ג'י EHS PHEV. בפועל, הנתון מצביע על זמן המתנה קצר יותר למכירה.
פופולריות בכביש: אם ג'י EHS PHEV 2023
- איוויז U5 2023: 354 על הכביש
- אם ג'י EHS PHEV 2023: 2,551 על הכביש
אם ג'י EHS PHEV נפוצה יותר בכביש, עם 2,551 רכבים לעומת 354 איוויז U5. הנוכחות הרחבה יותר עשויה להתאים למי שמעדיפים דגם מוכר ונפוץ.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- איוויז U5 2023: 6 מערכות
- אם ג'י EHS PHEV 2023: 6 מערכות
לשתיהן 6 מערכות טכנולוגיה ונוחות, כך שאין יתרון לפי הנתון הזה.
למי מתאים כל רכב
- איוויז U5 2023: איוויז U5 מתאימה לכם אם אתם מחפשים רכב במחיר רכישה נמוך יותר, עם הספק גבוה יותר, סיכון גניבה נמוך יותר וזמן מכירה קצר יותר.
- אם ג'י EHS PHEV 2023: אם ג'י EHS PHEV מתאימה לכם אם אתם מעדיפים ציון בטיחות גבוה יותר, שמירת ערך טובה יותר ורכב נפוץ יותר, ויכולים לטעון אותו בקביעות.
שאלות נפוצות
מה עדיף, איוויז U5 או אם ג'י EHS PHEV?
לפי התמונה הכוללת, האיוויז U5 מתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך, ביצועים, פחות ריקולים, סיכון גניבה נמוך ומכירה מהירה יותר. אם שמירת ערך, ציון בטיחות גבוה יותר ונוכחות נפוצה בכביש חשובים לכם יותר, אם ג'י EHS PHEV היא חלופה שכדאי לשקול. ביקורות על האם ג'י מציינות מרחב ואבזור עשירים וטווח חשמלי שימושי, אך גם תפעול מסורבל ונוחות עירונית בינונית; היא מתאימה במיוחד למי שיכולים לטעון בקביעות. לפני רכישת אם ג'י, בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת מצב האחריות.
איזה רכב זול יותר, איוויז U5 או אם ג'י EHS PHEV?
איוויז U5 2023 (₪79,000 לעומת ₪105,000). האיוויז U5 זולה יותר לרכישה: ₪79,000 לעומת ₪105,000 לאם ג'י EHS PHEV. פער של ₪26,000 משאיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, איוויז U5 או אם ג'י EHS PHEV?
אם ג'י EHS PHEV 2023 (15.1% בשנה לעומת 20.9% בשנה). אם ג'י EHS PHEV מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 15.1% לעומת 20.9% באיוויז U5. בפועל, הנתון מצביע על שחיקת ערך שנתית מתונה יותר באם ג'י.
איזה רכב אמין יותר, איוויז U5 או אם ג'י EHS PHEV?
איוויז U5 2023 (0 ריקולים לעומת 1 ריקולים). לאיוויז U5 יתרון במספר הריקולים: 0 לעומת 1 באם ג'י EHS PHEV. זהו נתון ריקולים בלבד, ולא תמונה מלאה של אמינות לאורך זמן.
איזה רכב בטיחותי יותר, איוויז U5 או אם ג'י EHS PHEV?
אם ג'י EHS PHEV 2023 (ציון בטיחות 3.5 לעומת ציון בטיחות 2). אם ג'י EHS PHEV מובילה בציון הבטיחות: 3.5 לעומת 2 באיוויז U5. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, הפער הזה תומך בבחירה באם ג'י.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, איוויז U5 או אם ג'י EHS PHEV?
איוויז U5 2023 (204 כ"ס לעומת 162 כ"ס). האיוויז U5 מציעה 204 כ"ס לעומת 162 כ"ס באם ג'י EHS PHEV. ההספק הגבוה יותר נותן לאיוויז יתרון בביצועים.
איזה רכב מרווח יותר, איוויז U5 או אם ג'י EHS PHEV?
איוויז U5 2023 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). האיוויז U5 מקבלת יתרון קל במרחב למשפחה, אף שלשתיהן 5 מושבים. לפי הנתון הזה אין הבדל במספר הנוסעים, ולכן הפער אינו מצביע על תוספת מושבים.
איזה רכב נגנב פחות, איוויז U5 או אם ג'י EHS PHEV?
איוויז U5 2023 (0.5 ל-1,000 רכבים לעומת 23.0 ל-1,000 רכבים). סיכון הגניבה נמוך יותר באיוויז U5: 0.5 ל-1,000 רכבים לעומת 23.0 באם ג'י EHS PHEV. זהו פער משמעותי למי שמעדיפים לצמצם חשיפה לגניבה.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, איוויז U5 או אם ג'י EHS PHEV?
איוויז U5 2023 (25 ימים לעומת 40 ימים). האיוויז U5 נמכרת מהר יותר: 25 ימים לעומת 40 ימים לאם ג'י EHS PHEV. בפועל, הנתון מצביע על זמן המתנה קצר יותר למכירה.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, איוויז U5 או אם ג'י EHS PHEV?
אם ג'י EHS PHEV 2023 (2,551 על הכביש לעומת 354 על הכביש). אם ג'י EHS PHEV נפוצה יותר בכביש, עם 2,551 רכבים לעומת 354 איוויז U5. הנוכחות הרחבה יותר עשויה להתאים למי שמעדיפים דגם מוכר ונפוץ.
אם ג'י EHS PHEV בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות