קיה ספורטז' או מיצובישי אאוטלנדר? השוואה מלאה 2026
ההמלצה שלנו
הקיה ספורטז' היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, ביצועים, בטיחות, עלויות אחזקה ופופולריות בכביש. מיצובישי אאוטלנדר עדיף אם אתם זקוקים לשבעה מושבים, ומציע גם יתרונות במהירות מכירה ובשמירת ערך. אם תבחרו בספורטז', בדקו היטב את היסטוריית הטיפולים ואת תפקוד הגיר, במיוחד לאור דיווחי המשתמשים. באאוטלנדר, קחו בחשבון שהשורה השלישית ותא המטען מוגבלים כשכל המושבים בשימוש.
מחיר רכישה: קיה ספורטז' 2026
- קיה ספורטז' 2026: ₪195,000
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: ₪213,712
הקיה ספורטז' זולה יותר לרכישה: ₪195,000 לעומת ₪213,712 לאאוטלנדר. הפער הוא ₪18,712, יתרון משמעותי אם חשוב לכם להקטין את ההוצאה הראשונית.
שמירת ערך: מיצובישי אאוטלנדר 2026
- קיה ספורטז' 2026: 12.7% בשנה
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 12.6% בשנה
האאוטלנדר מוביל בשמירת ערך, אך הפער קטן: 12.6% בשנה לעומת 12.7% בספורטז'. בפועל, ההבדל הצפוי כאן מתון.
עלויות אחזקה: קיה ספורטז' 2026
- קיה ספורטז' 2026: דרגה 4 מתוך 5
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: דרגה 5 מתוך 5
הספורטז' מובילה בעלויות האחזקה, בדרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באאוטלנדר. זהו יתרון לטובת הקיה, אך כדאי לבדוק עלויות טיפולים וביטוח לפי הגרסה הספציפית.
אמינות: תיקו
- קיה ספורטז' 2026: 0 ריקולים
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 0 ריקולים
שניהם ללא ריקולים. זה נתון חיובי, אך לא מעיד לבדו על אמינות ארוכת טווח; בספורטז' קיימים דיווחי משתמשים על תקלות גיר ורעידות, ולכן חשוב לבדוק היטב את הרכב ואת היסטוריית הטיפולים.
בטיחות: קיה ספורטז' 2026
- קיה ספורטז' 2026: ציון בטיחות 8
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: ציון בטיחות 6.5
הספורטז' מובילה עם ציון בטיחות 8 לעומת 6.5 באאוטלנדר. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, היתרון הזה תומך בבחירה בקיה.
חיסכון ואיכות סביבה: קיה ספורטז' 2026
- קיה ספורטז' 2026: קבוצת זיהום 10
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: קבוצת זיהום 15
הספורטז' עדיפה לפי קבוצת הזיהום: 10 לעומת 15 באאוטלנדר. מדובר ביתרון סביבתי, ולא בנתון שמבטיח לבדו צריכת דלק נמוכה יותר בכל גרסה.
ביצועים: קיה ספורטז' 2026
- קיה ספורטז' 2026: 230 כ"ס
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 181 כ"ס
הספורטז' חזקה יותר, עם 230 כ"ס לעומת 181 כ"ס באאוטלנדר. הפער מורגש בעיקר אם אתם מחפשים תגובות וביצועים נמרצים יותר; באאוטלנדר מנוע ה-2.5 ליטר תואר כמספק אך לא מרשים.
מרחב ומשפחה: מיצובישי אאוטלנדר 2026
- קיה ספורטז' 2026: 5 מושבים
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 7 מושבים
האאוטלנדר מוביל למשפחה שצריכה שבעה מושבים, לעומת חמישה בספורטז'. השורה השלישית מתאימה בעיקר לילדים או לנוסעים קטנים, ותא המטען מצטמצם כשהמושבים בשימוש.
סיכון גניבה: קיה ספורטז' 2026
- קיה ספורטז' 2026: 7.7 ל-1,000 רכבים
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 9.2 ל-1,000 רכבים
לספורטז' שיעור גניבה נמוך יותר: 7.7 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 באאוטלנדר. זה יתרון יחסי, אך עדיין כדאי להתאים את אמצעי המיגון לדרישות הביטוח.
מהירות מכירה: מיצובישי אאוטלנדר 2026
- קיה ספורטז' 2026: 31 ימים
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 26 ימים
האאוטלנדר נמכר מהר יותר: 26 ימים לעומת 31 ימים לספורטז'. הפער עשוי להיות שימושי אם תרצו למכור את הרכב בפרק זמן קצר יותר.
מוניטין ושביעות רצון: מיצובישי אאוטלנדר 2026
- קיה ספורטז' 2026: 7 יתרונות
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 7 יתרונות
האאוטלנדר מוביל במוניטין ושביעות רצון, אך בשני הרכבים מופיעים 7 יתרונות, כך שהערך המוצג אינו מבטא פער ברור ביניהם.
פופולריות בכביש: קיה ספורטז' 2026
- קיה ספורטז' 2026: 7,762 על הכביש
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 2,997 על הכביש
הספורטז' נפוצה יותר בכביש, עם 7,762 רכבים לעומת 2,997 אאוטלנדרים. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מידע וחלקים, אך אינה מבטיחה עלויות נמוכות יותר.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- קיה ספורטז' 2026: 6 מערכות
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 6 מערכות
בשני הרכבים מופיעות 6 מערכות, ולכן אין יתרון ברור לפי מספר המערכות הזה. באאוטלנדר שופרו הנוחות ובידוד הרעשים במתיחת הפנים, והספורטז' מציעה אבזור עשיר והנדסת אנוש טובה.
למי מתאים כל רכב
- קיה ספורטז' 2026: קיה ספורטז' מתאימה לכם אם אתם מחפשים רכב פנאי משפחתי עם חמישה מושבים, ביצועים חזקים ואבזור עשיר, ומעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר.
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: מיצובישי אאוטלנדר מתאים לכם אם אתם צריכים שבעה מושבים ורוצים רכב משפחתי עם מרחב טוב בשתי השורות הראשונות.
שאלות נפוצות
מה עדיף, קיה ספורטז' או מיצובישי אאוטלנדר?
הקיה ספורטז' היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, ביצועים, בטיחות, עלויות אחזקה ופופולריות בכביש. מיצובישי אאוטלנדר עדיף אם אתם זקוקים לשבעה מושבים, ומציע גם יתרונות במהירות מכירה ובשמירת ערך. אם תבחרו בספורטז', בדקו היטב את היסטוריית הטיפולים ואת תפקוד הגיר, במיוחד לאור דיווחי המשתמשים. באאוטלנדר, קחו בחשבון שהשורה השלישית ותא המטען מוגבלים כשכל המושבים בשימוש.
איזה רכב זול יותר, קיה ספורטז' או מיצובישי אאוטלנדר?
קיה ספורטז' 2026 (₪195,000 לעומת ₪213,712). הקיה ספורטז' זולה יותר לרכישה: ₪195,000 לעומת ₪213,712 לאאוטלנדר. הפער הוא ₪18,712, יתרון משמעותי אם חשוב לכם להקטין את ההוצאה הראשונית.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, קיה ספורטז' או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2026 (12.6% בשנה לעומת 12.7% בשנה). האאוטלנדר מוביל בשמירת ערך, אך הפער קטן: 12.6% בשנה לעומת 12.7% בספורטז'. בפועל, ההבדל הצפוי כאן מתון.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, קיה ספורטז' או מיצובישי אאוטלנדר?
קיה ספורטז' 2026 (דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הספורטז' מובילה בעלויות האחזקה, בדרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באאוטלנדר. זהו יתרון לטובת הקיה, אך כדאי לבדוק עלויות טיפולים וביטוח לפי הגרסה הספציפית.
איזה רכב בטיחותי יותר, קיה ספורטז' או מיצובישי אאוטלנדר?
קיה ספורטז' 2026 (ציון בטיחות 8 לעומת ציון בטיחות 6.5). הספורטז' מובילה עם ציון בטיחות 8 לעומת 6.5 באאוטלנדר. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, היתרון הזה תומך בבחירה בקיה.
איזה רכב חסכוני יותר, קיה ספורטז' או מיצובישי אאוטלנדר?
קיה ספורטז' 2026 (קבוצת זיהום 10 לעומת קבוצת זיהום 15). הספורטז' עדיפה לפי קבוצת הזיהום: 10 לעומת 15 באאוטלנדר. מדובר ביתרון סביבתי, ולא בנתון שמבטיח לבדו צריכת דלק נמוכה יותר בכל גרסה.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, קיה ספורטז' או מיצובישי אאוטלנדר?
קיה ספורטז' 2026 (230 כ"ס לעומת 181 כ"ס). הספורטז' חזקה יותר, עם 230 כ"ס לעומת 181 כ"ס באאוטלנדר. הפער מורגש בעיקר אם אתם מחפשים תגובות וביצועים נמרצים יותר; באאוטלנדר מנוע ה-2.5 ליטר תואר כמספק אך לא מרשים.
איזה רכב מרווח יותר, קיה ספורטז' או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2026 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). האאוטלנדר מוביל למשפחה שצריכה שבעה מושבים, לעומת חמישה בספורטז'. השורה השלישית מתאימה בעיקר לילדים או לנוסעים קטנים, ותא המטען מצטמצם כשהמושבים בשימוש.
איזה רכב נגנב פחות, קיה ספורטז' או מיצובישי אאוטלנדר?
קיה ספורטז' 2026 (7.7 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 רכבים). לספורטז' שיעור גניבה נמוך יותר: 7.7 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 באאוטלנדר. זה יתרון יחסי, אך עדיין כדאי להתאים את אמצעי המיגון לדרישות הביטוח.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, קיה ספורטז' או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2026 (26 ימים לעומת 31 ימים). האאוטלנדר נמכר מהר יותר: 26 ימים לעומת 31 ימים לספורטז'. הפער עשוי להיות שימושי אם תרצו למכור את הרכב בפרק זמן קצר יותר.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, קיה ספורטז' או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2026 (7 יתרונות לעומת 7 יתרונות). האאוטלנדר מוביל במוניטין ושביעות רצון, אך בשני הרכבים מופיעים 7 יתרונות, כך שהערך המוצג אינו מבטא פער ברור ביניהם.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, קיה ספורטז' או מיצובישי אאוטלנדר?
קיה ספורטז' 2026 (7,762 על הכביש לעומת 2,997 על הכביש). הספורטז' נפוצה יותר בכביש, עם 7,762 רכבים לעומת 2,997 אאוטלנדרים. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מידע וחלקים, אך אינה מבטיחה עלויות נמוכות יותר.
קיה ספורטז' בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
מיצובישי אאוטלנדר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו סטלביו מול מיצובישי אאוטלנדר
- אלפא רומיאו טונלה מול קיה ספורטז'
- אאודי Q2 מול קיה ספורטז'
- אאודי Q4 e-tron מול מיצובישי אאוטלנדר
- ב.מ.וו iX3 מול מיצובישי אאוטלנדר
- ב.מ.וו X1 מול מיצובישי אאוטלנדר
- בי.ווי.די אטו 2 מול קיה ספורטז'
- בי.ווי.די אטו 3 מול קיה ספורטז'
- בי.ווי.די סיל U מול קיה ספורטז'
- בי.ווי.די סי ליון 05 מול קיה ספורטז'