צ'רי טיגו 7 פרו או קיה ספורטז'? השוואה מלאה 2026
ההמלצה שלנו
לפי מכלול העדיפויות, צ'רי טיגו 7 פרו הוא הבחירה המתאימה יותר למי שמחפשים מחיר נמוך יותר, שמירת ערך טובה, עלויות אחזקה מדורגות נמוך וסיכון גניבה נמוך יותר. קיה ספורטז' עדיף אם ביצועים, מכירה מהירה יותר, מוניטין ופופולריות חשובים לכם יותר. בשני הדגמים יש 0 ריקולים, אך הביקורות מציינות מידע מוגבל על אמינות ארוכת טווח ודיווחים נקודתיים על תקלות, ולכן בדקו היטב את הרכב, האחריות והיסטוריית הטיפולים לפני הקנייה. אם אתם שוקלים צ'רי פלאג-אין, החיסכון המתואר בביקורות תלוי בטעינה קבועה.
מחיר רכישה: צ'רי טיגו 7 פרו 2026
- צ'רי טיגו 7 פרו 2026: ₪182,384
- קיה ספורטז' 2026: ₪195,000
צ'רי טיגו 7 פרו מוביל במחיר רכישה של ₪182,384 לעומת ₪195,000 לקיה ספורטז'. הפער של ₪12,616 לטובת הצ'רי מפחית את ההוצאה הראשונית.
שמירת ערך: צ'רי טיגו 7 פרו 2026
- צ'רי טיגו 7 פרו 2026: 4.9% בשנה
- קיה ספורטז' 2026: 12.7% בשנה
צ'רי טיגו 7 פרו מוביל בשמירת הערך, עם ירידת ערך של 4.9% בשנה לעומת 12.7% בשנה בספורטז'. הפער משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.
עלויות אחזקה: צ'רי טיגו 7 פרו 2026
- צ'רי טיגו 7 פרו 2026: דרגה 1 מתוך 5
- קיה ספורטז' 2026: דרגה 4 מתוך 5
צ'רי טיגו 7 פרו מדורג בדרגה 1 מתוך 5 בעלויות אחזקה, לעומת דרגה 4 מתוך 5 בספורטז'. זה מצביע על יתרון לצ'רי בהוצאות השוטפות, אך כדאי לבדוק עלויות בפועל בהתאם לגרסה ולהיסטוריית הרכב.
אמינות: תיקו
- צ'רי טיגו 7 פרו 2026: 0 ריקולים
- קיה ספורטז' 2026: 0 ריקולים
בשני הדגמים נרשמו 0 ריקולים, ולכן אין כאן יתרון לאחד מהם במדד הזה. עם זאת, הביקורות מציינות מידע ארוך טווח מוגבל ודיווחים נקודתיים על תקלות, כך שבדיקה פרטנית עדיין חשובה.
בטיחות: צ'רי טיגו 7 פרו 2026
- צ'רי טיגו 7 פרו 2026: ציון בטיחות 9
- קיה ספורטז' 2026: ציון בטיחות 8
צ'רי טיגו 7 פרו מוביל עם ציון בטיחות 9 לעומת 8 בספורטז'. זהו יתרון לצ'רי במדד הבטיחות, לצד מערכות הבטיחות המתקדמות שמוצעות בשני הדגמים.
חיסכון ואיכות סביבה: צ'רי טיגו 7 פרו 2026
- צ'רי טיגו 7 פרו 2026: קבוצת זיהום 2
- קיה ספורטז' 2026: קבוצת זיהום 10
צ'רי טיגו 7 פרו מוביל בקבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 10 בספורטז'. הפער מצביע על דירוג סביבתי עדיף לצ'רי, אך צריכת הדלק בפועל תלויה בגרסה ובאופן השימוש.
ביצועים: קיה ספורטז' 2026
- צ'רי טיגו 7 פרו 2026: 143 כ"ס
- קיה ספורטז' 2026: 230 כ"ס
קיה ספורטז' מוביל עם 230 כ"ס לעומת 143 כ"ס בצ'רי טיגו 7 פרו. הפער מורגש לטובת הספורטז' כשחשובים לכם כוח ויכולת האצה, במיוחד בגרסה ההיברידית.
מרחב ומשפחה: תיקו
- צ'רי טיגו 7 פרו 2026: 5 מושבים
- קיה ספורטז' 2026: 5 מושבים
שני הדגמים מציעים 5 מושבים, ולכן במדד הזה אין יתרון במספר המושבים. לפי הביקורות, שניהם מרווחים למשפחה, ובספורטז' מצוין גם תא מטען של 587-633 ליטר, בהתאם לגרסה.
סיכון גניבה: צ'רי טיגו 7 פרו 2026
- צ'רי טיגו 7 פרו 2026: 3.9 ל-1,000 רכבים
- קיה ספורטז' 2026: 7.7 ל-1,000 רכבים
צ'רי טיגו 7 פרו מוביל עם 3.9 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 7.7 בספורטז'. מדובר בסיכון נמוך יותר לצ'רי לפי הנתון הזה.
מהירות מכירה: קיה ספורטז' 2026
- צ'רי טיגו 7 פרו 2026: 40 ימים
- קיה ספורטז' 2026: 31 ימים
קיה ספורטז' נמכר מהר יותר, בתוך 31 ימים לעומת 40 ימים לצ'רי טיגו 7 פרו. הפער עשוי להיות חשוב אם תרצו למכור את הרכב במהירות.
מוניטין ושביעות רצון: קיה ספורטז' 2026
- צ'רי טיגו 7 פרו 2026: 6 יתרונות
- קיה ספורטז' 2026: 7 יתרונות
קיה ספורטז' מוביל עם 7 יתרונות לעומת 6 לצ'רי טיגו 7 פרו. הביקורות מתארות לספורטז' דימוי שוק טוב, אך מציינות גם דיווחי משתמשים נקודתיים על תקלות.
פופולריות בכביש: קיה ספורטז' 2026
- צ'רי טיגו 7 פרו 2026: 5,131 על הכביש
- קיה ספורטז' 2026: 7,762 על הכביש
קיה ספורטז' נפוץ יותר, עם 7,762 רכבים על הכביש לעומת 5,131 לצ'רי טיגו 7 פרו. הפער עשוי להקל על מציאת קונים ולהצביע על נוכחות מבוססת יותר בשוק.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- צ'רי טיגו 7 פרו 2026: 6 מערכות
- קיה ספורטז' 2026: 6 מערכות
שני הדגמים מציעים 6 מערכות במדד הזה, ולכן אין יתרון מספרי לאחד מהם. הביקורות מציינות אבזור עשיר בשניהם, אך בצ'רי יש גם הערות על תפעול מסכים והנדסת אנוש.
למי מתאים כל רכב
- צ'רי טיגו 7 פרו 2026: צ'רי טיגו 7 פרו מתאים למי שמעדיפים מחיר רכישה נוח יותר, אבזור ומרווח משפחתי, ורוצים יתרון בשמירת ערך, בעלויות האחזקה ובסיכון הגניבה.
- קיה ספורטז' 2026: קיה ספורטז' מתאים למי שמעדיפים ביצועים חזקים יותר, דגם נפוץ ומוכר יותר בשוק ומכירה מהירה יותר, ומוכנים לשלם יותר בקנייה.
שאלות נפוצות
מה עדיף, צ'רי טיגו 7 פרו או קיה ספורטז'?
לפי מכלול העדיפויות, צ'רי טיגו 7 פרו הוא הבחירה המתאימה יותר למי שמחפשים מחיר נמוך יותר, שמירת ערך טובה, עלויות אחזקה מדורגות נמוך וסיכון גניבה נמוך יותר. קיה ספורטז' עדיף אם ביצועים, מכירה מהירה יותר, מוניטין ופופולריות חשובים לכם יותר. בשני הדגמים יש 0 ריקולים, אך הביקורות מציינות מידע מוגבל על אמינות ארוכת טווח ודיווחים נקודתיים על תקלות, ולכן בדקו היטב את הרכב, האחריות והיסטוריית הטיפולים לפני הקנייה. אם אתם שוקלים צ'רי פלאג-אין, החיסכון המתואר בביקורות תלוי בטעינה קבועה.
איזה רכב זול יותר, צ'רי טיגו 7 פרו או קיה ספורטז'?
צ'רי טיגו 7 פרו 2026 (₪182,384 לעומת ₪195,000). צ'רי טיגו 7 פרו מוביל במחיר רכישה של ₪182,384 לעומת ₪195,000 לקיה ספורטז'. הפער של ₪12,616 לטובת הצ'רי מפחית את ההוצאה הראשונית.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, צ'רי טיגו 7 פרו או קיה ספורטז'?
צ'רי טיגו 7 פרו 2026 (4.9% בשנה לעומת 12.7% בשנה). צ'רי טיגו 7 פרו מוביל בשמירת הערך, עם ירידת ערך של 4.9% בשנה לעומת 12.7% בשנה בספורטז'. הפער משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, צ'רי טיגו 7 פרו או קיה ספורטז'?
צ'רי טיגו 7 פרו 2026 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 4 מתוך 5). צ'רי טיגו 7 פרו מדורג בדרגה 1 מתוך 5 בעלויות אחזקה, לעומת דרגה 4 מתוך 5 בספורטז'. זה מצביע על יתרון לצ'רי בהוצאות השוטפות, אך כדאי לבדוק עלויות בפועל בהתאם לגרסה ולהיסטוריית הרכב.
איזה רכב בטיחותי יותר, צ'רי טיגו 7 פרו או קיה ספורטז'?
צ'רי טיגו 7 פרו 2026 (ציון בטיחות 9 לעומת ציון בטיחות 8). צ'רי טיגו 7 פרו מוביל עם ציון בטיחות 9 לעומת 8 בספורטז'. זהו יתרון לצ'רי במדד הבטיחות, לצד מערכות הבטיחות המתקדמות שמוצעות בשני הדגמים.
איזה רכב חסכוני יותר, צ'רי טיגו 7 פרו או קיה ספורטז'?
צ'רי טיגו 7 פרו 2026 (קבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 10). צ'רי טיגו 7 פרו מוביל בקבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 10 בספורטז'. הפער מצביע על דירוג סביבתי עדיף לצ'רי, אך צריכת הדלק בפועל תלויה בגרסה ובאופן השימוש.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, צ'רי טיגו 7 פרו או קיה ספורטז'?
קיה ספורטז' 2026 (230 כ"ס לעומת 143 כ"ס). קיה ספורטז' מוביל עם 230 כ"ס לעומת 143 כ"ס בצ'רי טיגו 7 פרו. הפער מורגש לטובת הספורטז' כשחשובים לכם כוח ויכולת האצה, במיוחד בגרסה ההיברידית.
איזה רכב נגנב פחות, צ'רי טיגו 7 פרו או קיה ספורטז'?
צ'רי טיגו 7 פרו 2026 (3.9 ל-1,000 רכבים לעומת 7.7 ל-1,000 רכבים). צ'רי טיגו 7 פרו מוביל עם 3.9 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 7.7 בספורטז'. מדובר בסיכון נמוך יותר לצ'רי לפי הנתון הזה.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, צ'רי טיגו 7 פרו או קיה ספורטז'?
קיה ספורטז' 2026 (31 ימים לעומת 40 ימים). קיה ספורטז' נמכר מהר יותר, בתוך 31 ימים לעומת 40 ימים לצ'רי טיגו 7 פרו. הפער עשוי להיות חשוב אם תרצו למכור את הרכב במהירות.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, צ'רי טיגו 7 פרו או קיה ספורטז'?
קיה ספורטז' 2026 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). קיה ספורטז' מוביל עם 7 יתרונות לעומת 6 לצ'רי טיגו 7 פרו. הביקורות מתארות לספורטז' דימוי שוק טוב, אך מציינות גם דיווחי משתמשים נקודתיים על תקלות.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, צ'רי טיגו 7 פרו או קיה ספורטז'?
קיה ספורטז' 2026 (7,762 על הכביש לעומת 5,131 על הכביש). קיה ספורטז' נפוץ יותר, עם 7,762 רכבים על הכביש לעומת 5,131 לצ'רי טיגו 7 פרו. הפער עשוי להקל על מציאת קונים ולהצביע על נוכחות מבוססת יותר בשוק.
צ'רי טיגו 7 פרו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
קיה ספורטז' בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו טונלה מול קיה ספורטז'
- אאודי Q2 מול קיה ספורטז'
- בי.ווי.די אטו 2 מול קיה ספורטז'
- בי.ווי.די אטו 3 מול קיה ספורטז'
- בי.ווי.די סיל U מול קיה ספורטז'
- בי.ווי.די סי ליון 05 מול קיה ספורטז'
- צ'רי טיגו 4 מול צ'רי טיגו 7 פרו
- צ'רי טיגו 7 פרו מול יונדאי טוסון
- צ'רי טיגו 7 פרו מול פיג'ו 3008
- צ'רי טיגו 8 פרו מול קיה ספורטז'