אאודי Q2 או קיה ספורטז'? השוואה מלאה 2025

ההמלצה שלנו

קיה ספורטז' היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, בטיחות, ביצועים, מרחב משפחתי ואבזור. אאודי Q2 עדיפה אם שמירת ערך, סיכון גניבה נמוך יותר או מוניטין הם השיקולים המרכזיים שלכם, וגם אם אתם מעדיפים רכב פנאי קטן ויוקרתי. שתי המכוניות קיבלו נתון זהה של 0 ריקולים ואותה דרגת עלויות אחזקה. בבחירה בין גרסאות, בדקו את האבזור בפועל ואת נוחות הנסיעה, במיוחד אם אתם נוסעים הרבה בעיר.

מחיר רכישה: קיה ספורטז' 2025

  • אאודי Q2 2025: ₪175,000
  • קיה ספורטז' 2025: ₪159,500

קיה ספורטז' עולה ₪159,500 לעומת ₪175,000 לאאודי Q2, ולכן חוסכת לכם ₪15,500 במחיר הרכישה.

שמירת ערך: אאודי Q2 2025

  • אאודי Q2 2025: 12.9% בשנה
  • קיה ספורטז' 2025: 16.3% בשנה

אאודי Q2 מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית היא 12.9%, לעומת 16.3% בספורטז'. הפער עשוי להיות משמעותי אם תמכרו את הרכב לאחר כמה שנים.

עלויות אחזקה: תיקו

  • אאודי Q2 2025: דרגה 4 מתוך 5
  • קיה ספורטז' 2025: דרגה 4 מתוך 5

שני הדגמים נמצאים בדרגה 4 מתוך 5 בעלויות אחזקה, כך שאין כאן יתרון ברור לאחד מהם.

אמינות: תיקו

  • אאודי Q2 2025: 0 ריקולים
  • קיה ספורטז' 2025: 0 ריקולים

לשני הדגמים 0 ריקולים. זהו נתון חיובי, אך לבדו אינו מאפשר להסיק על אמינות לאורך שנים.

בטיחות: קיה ספורטז' 2025

  • אאודי Q2 2025: ציון בטיחות 2.75
  • קיה ספורטז' 2025: ציון בטיחות 6.5

קיה ספורטז' מובילה עם ציון בטיחות 6.5, לעומת 2.75 באאודי Q2. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, הפער נוטה בבירור לטובת הקיה.

חיסכון ואיכות סביבה: קיה ספורטז' 2025

  • אאודי Q2 2025: קבוצת זיהום 13
  • קיה ספורטז' 2025: קבוצת זיהום 11

קיה ספורטז' בקבוצת זיהום 11 לעומת קבוצת זיהום 13 באאודי Q2, ולכן היא עדיפה במדד זה.

ביצועים: קיה ספורטז' 2025

  • אאודי Q2 2025: 170 כ"ס
  • קיה ספורטז' 2025: 220 כ"ס

קיה ספורטז' מציעה 220 כ"ס לעומת 170 כ"ס באאודי Q2, יתרון שמורגש כשחשובים לכם כוח וביצועים.

מרחב ומשפחה: קיה ספורטז' 2025

  • אאודי Q2 2025: 5 מושבים
  • קיה ספורטז' 2025: 5 מושבים

קיה ספורטז' מובילה במרחב למשפחה; לשני הרכבים 5 מושבים, אך הספורטז' מרווחת יותר מאחור ומתאימה יותר לנסיעות משפחתיות.

סיכון גניבה: אאודי Q2 2025

  • אאודי Q2 2025: 2.4 ל-1,000 רכבים
  • קיה ספורטז' 2025: 7.7 ל-1,000 רכבים

אאודי Q2 מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 2.4 ל-1,000 רכבים, לעומת 7.7 בספורטז'.

מהירות מכירה: קיה ספורטז' 2025

  • אאודי Q2 2025: 35 ימים
  • קיה ספורטז' 2025: 31 ימים

קיה ספורטז' נמכרת מהר יותר, בתוך 31 ימים בממוצע לעומת 35 ימים לאאודי Q2. הפער קטן, אך עשוי להקל על מכירה.

מוניטין ושביעות רצון: אאודי Q2 2025

  • אאודי Q2 2025: 6 יתרונות
  • קיה ספורטז' 2025: 8 יתרונות

אאודי Q2 מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון, ולכן היא מתאימה יותר אם חשובה לכם תדמית המותג וההערכה כלפיו.

פופולריות בכביש: קיה ספורטז' 2025

  • אאודי Q2 2025: 210 על הכביש
  • קיה ספורטז' 2025: 4,343 על הכביש

קיה ספורטז' נפוצה הרבה יותר בכביש: 4,343 רכבים לעומת 210 אאודי Q2. נפוצות עשויה להקל על מציאת מידע וחוויות של בעלי רכב.

טכנולוגיה ונוחות: קיה ספורטז' 2025

  • אאודי Q2 2025: 4 מערכות
  • קיה ספורטז' 2025: 6 מערכות

קיה ספורטז' כוללת 6 מערכות לעומת 4 באאודי Q2, יתרון למי שמחפשים יותר מערכות טכנולוגיה ונוחות.

למי מתאים כל רכב

  • אאודי Q2 2025: אאודי Q2 מתאימה לכם אם אתם מחפשים רכב פנאי קטן ויוקרתי, מעדיפים שמירת ערך וסיכון גניבה נמוך, ולא זקוקים למרווח משפחתי נדיב.
  • קיה ספורטז' 2025: קיה ספורטז' מתאימה לכם אם אתם רוצים רכב פנאי משפחתי מרווח, מאובזר ובעל ביצועים חזקים, במחיר רכישה נמוך יותר.

שאלות נפוצות

מה עדיף, אאודי Q2 או קיה ספורטז'?

קיה ספורטז' היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, בטיחות, ביצועים, מרחב משפחתי ואבזור. אאודי Q2 עדיפה אם שמירת ערך, סיכון גניבה נמוך יותר או מוניטין הם השיקולים המרכזיים שלכם, וגם אם אתם מעדיפים רכב פנאי קטן ויוקרתי. שתי המכוניות קיבלו נתון זהה של 0 ריקולים ואותה דרגת עלויות אחזקה. בבחירה בין גרסאות, בדקו את האבזור בפועל ואת נוחות הנסיעה, במיוחד אם אתם נוסעים הרבה בעיר.

איזה רכב זול יותר, אאודי Q2 או קיה ספורטז'?

קיה ספורטז' 2025 (₪159,500 לעומת ₪175,000). קיה ספורטז' עולה ₪159,500 לעומת ₪175,000 לאאודי Q2, ולכן חוסכת לכם ₪15,500 במחיר הרכישה.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, אאודי Q2 או קיה ספורטז'?

אאודי Q2 2025 (12.9% בשנה לעומת 16.3% בשנה). אאודי Q2 מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית היא 12.9%, לעומת 16.3% בספורטז'. הפער עשוי להיות משמעותי אם תמכרו את הרכב לאחר כמה שנים.

איזה רכב בטיחותי יותר, אאודי Q2 או קיה ספורטז'?

קיה ספורטז' 2025 (ציון בטיחות 6.5 לעומת ציון בטיחות 2.75). קיה ספורטז' מובילה עם ציון בטיחות 6.5, לעומת 2.75 באאודי Q2. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, הפער נוטה בבירור לטובת הקיה.

איזה רכב חסכוני יותר, אאודי Q2 או קיה ספורטז'?

קיה ספורטז' 2025 (קבוצת זיהום 11 לעומת קבוצת זיהום 13). קיה ספורטז' בקבוצת זיהום 11 לעומת קבוצת זיהום 13 באאודי Q2, ולכן היא עדיפה במדד זה.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, אאודי Q2 או קיה ספורטז'?

קיה ספורטז' 2025 (220 כ"ס לעומת 170 כ"ס). קיה ספורטז' מציעה 220 כ"ס לעומת 170 כ"ס באאודי Q2, יתרון שמורגש כשחשובים לכם כוח וביצועים.

איזה רכב מרווח יותר, אאודי Q2 או קיה ספורטז'?

קיה ספורטז' 2025 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). קיה ספורטז' מובילה במרחב למשפחה; לשני הרכבים 5 מושבים, אך הספורטז' מרווחת יותר מאחור ומתאימה יותר לנסיעות משפחתיות.

איזה רכב נגנב פחות, אאודי Q2 או קיה ספורטז'?

אאודי Q2 2025 (2.4 ל-1,000 רכבים לעומת 7.7 ל-1,000 רכבים). אאודי Q2 מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 2.4 ל-1,000 רכבים, לעומת 7.7 בספורטז'.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, אאודי Q2 או קיה ספורטז'?

קיה ספורטז' 2025 (31 ימים לעומת 35 ימים). קיה ספורטז' נמכרת מהר יותר, בתוך 31 ימים בממוצע לעומת 35 ימים לאאודי Q2. הפער קטן, אך עשוי להקל על מכירה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, אאודי Q2 או קיה ספורטז'?

אאודי Q2 2025 (6 יתרונות לעומת 8 יתרונות). אאודי Q2 מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון, ולכן היא מתאימה יותר אם חשובה לכם תדמית המותג וההערכה כלפיו.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, אאודי Q2 או קיה ספורטז'?

קיה ספורטז' 2025 (4,343 על הכביש לעומת 210 על הכביש). קיה ספורטז' נפוצה הרבה יותר בכביש: 4,343 רכבים לעומת 210 אאודי Q2. נפוצות עשויה להקל על מציאת מידע וחוויות של בעלי רכב.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, אאודי Q2 או קיה ספורטז'?

קיה ספורטז' 2025 (6 מערכות לעומת 4 מערכות). קיה ספורטז' כוללת 6 מערכות לעומת 4 באאודי Q2, יתרון למי שמחפשים יותר מערכות טכנולוגיה ונוחות.

אאודי Q2 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

קיה ספורטז' בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם