בי.ווי.די אטו 3 או קיה ספורטז'? השוואה מלאה 2025
ההמלצה שלנו
קיה ספורטז׳ היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר אם חשובים לכם שמירת ערך, ביצועים וסיכון גניבה נמוך יותר. בי.ווי.די אטו 3 עדיפה אם מחיר רכישה נמוך, מכירה מהירה ונפוצות חשובים לכם יותר, אך בדקו היטב אם הטווח המעשי שלה מתאים להרגלי הנסיעה והטעינה שלכם. לשני הדגמים נתוני בטיחות של 6.5 ו-0 ריקולים, אך אלה אינם מבטיחים אמינות ארוכת טווח. לפני רכישה בדקו את הגרסה והאבזור המדויקים, ובספורטז׳ גם אם מדובר בגרסה ההיברידית או בגרסת הבנזין.
מחיר רכישה: בי.ווי.די אטו 3 2025
- בי.ווי.די אטו 3 2025: ₪132,500
- קיה ספורטז' 2025: ₪159,500
בי.ווי.די אטו 3 מובילה במחיר רכישה של ₪132,500 לעומת ₪159,500 לקיה ספורטז׳. הפער של ₪27,000 משאיר לכם יותר תקציב, אך כדאי להביא בחשבון את הטווח המעשי המוגבל של האטו 3 ואת הצורך בטעינה.
שמירת ערך: קיה ספורטז' 2025
- בי.ווי.די אטו 3 2025: 19.6% בשנה
- קיה ספורטז' 2025: 16.3% בשנה
קיה ספורטז׳ מובילה בשמירת ערך: שיעור ירידת הערך המוצג הוא 16.3% בשנה, לעומת 19.6% באטו 3. זה מצביע על יתרון לספורטז׳ בשימור ערך הרכב לאורך זמן.
אמינות: תיקו
- בי.ווי.די אטו 3 2025: 0 ריקולים
- קיה ספורטז' 2025: 0 ריקולים
לשני הדגמים 0 ריקולים, כך שאין יתרון לאחד מהם במדד הזה. עם זאת, אין די מידע על אמינות ארוכת טווח כדי להסיק מכך על תקלות עתידיות.
בטיחות: תיקו
- בי.ווי.די אטו 3 2025: ציון בטיחות 6.5
- קיה ספורטז' 2025: ציון בטיחות 6.5
שני הדגמים מציגים ציון בטיחות 6.5, ולכן אין ביניהם פער במדד הזה.
ביצועים: קיה ספורטז' 2025
- בי.ווי.די אטו 3 2025: 204 כ"ס
- קיה ספורטז' 2025: 220 כ"ס
קיה ספורטז׳ מובילה עם 220 כ״ס לעומת 204 כ״ס באטו 3. הפער מורגש בנתון ההספק, אך האטו 3 עדיין מתוארת כבעלת ביצועים טובים.
מרחב ומשפחה: תיקו
- בי.ווי.די אטו 3 2025: 5 מושבים
- קיה ספורטז' 2025: 5 מושבים
שני הרכבים מציעים 5 מושבים, ואין יתרון לפי הנתון הזה. הספורטז׳ מתוארת כמרווחת מאחור ובעלת תא מטען גדול, ואילו באטו 3 בולט מרווח בשורה השנייה ותא מטען שימושי.
סיכון גניבה: קיה ספורטז' 2025
- בי.ווי.די אטו 3 2025: 15.5 ל-1,000 רכבים
- קיה ספורטז' 2025: 7.7 ל-1,000 רכבים
קיה ספורטז׳ מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 7.7 ל-1,000 רכבים לעומת 15.5 ל-1,000 באטו 3. זהו פער שכדאי להביא בחשבון בבחירת הרכב ובבדיקת עלויות הביטוח.
מהירות מכירה: בי.ווי.די אטו 3 2025
- בי.ווי.די אטו 3 2025: 26 ימים
- קיה ספורטז' 2025: 31 ימים
בי.ווי.די אטו 3 נמכרת מהר יותר: 26 ימים לעומת 31 ימים לספורטז׳. הפער הוא חמישה ימים, כך שלפי המדד הזה קל יותר למכור את האטו 3.
מוניטין ושביעות רצון: תיקו
- בי.ווי.די אטו 3 2025: 6 יתרונות
- קיה ספורטז' 2025: 8 יתרונות
שני הדגמים מובילים במדד, ובספורטז׳ מצוינים 8 יתרונות לעומת 6 באטו 3. אין כאן הכרעה שמעדיפה אחד מהם, אך לספורטז׳ יותר יתרונות במניין הזה.
פופולריות בכביש: בי.ווי.די אטו 3 2025
- בי.ווי.די אטו 3 2025: 5,123 על הכביש
- קיה ספורטז' 2025: 4,343 על הכביש
בי.ווי.די אטו 3 מובילה עם 5,123 רכבים על הכביש לעומת 4,343 לספורטז׳. נפוצות גבוהה יותר עשויה להקל על מציאת היכרות וניסיון מקומי עם הדגם.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- בי.ווי.די אטו 3 2025: 6 מערכות
- קיה ספורטז' 2025: 6 מערכות
שני הדגמים מובילים עם 6 מערכות, ולכן אין יתרון לפי הנתון הזה. בביקורות מצוינים אבזור עשיר באטו 3 ואבזור נוחות ובטיחות עשיר בספורטז׳, לצד הסתייגויות מהנדסת האנוש בשניהם.
למי מתאים כל רכב
- בי.ווי.די אטו 3 2025: מתאימה למי שרוצים קרוסאובר חשמלי מאובזר במחיר רכישה נמוך יותר, ויש להם פתרון טעינה ונכונות לתכנן נסיעות בהתאם לטווח המעשי.
- קיה ספורטז' 2025: מתאימה למי שמחפשים רכב פנאי משפחתי מרווח, ומעדיפים שמירת ערך, הספק גבוה יותר וסיכון גניבה נמוך יותר.
שאלות נפוצות
מה עדיף, בי.ווי.די אטו 3 או קיה ספורטז'?
קיה ספורטז׳ היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר אם חשובים לכם שמירת ערך, ביצועים וסיכון גניבה נמוך יותר. בי.ווי.די אטו 3 עדיפה אם מחיר רכישה נמוך, מכירה מהירה ונפוצות חשובים לכם יותר, אך בדקו היטב אם הטווח המעשי שלה מתאים להרגלי הנסיעה והטעינה שלכם. לשני הדגמים נתוני בטיחות של 6.5 ו-0 ריקולים, אך אלה אינם מבטיחים אמינות ארוכת טווח. לפני רכישה בדקו את הגרסה והאבזור המדויקים, ובספורטז׳ גם אם מדובר בגרסה ההיברידית או בגרסת הבנזין.
איזה רכב זול יותר, בי.ווי.די אטו 3 או קיה ספורטז'?
בי.ווי.די אטו 3 2025 (₪132,500 לעומת ₪159,500). בי.ווי.די אטו 3 מובילה במחיר רכישה של ₪132,500 לעומת ₪159,500 לקיה ספורטז׳. הפער של ₪27,000 משאיר לכם יותר תקציב, אך כדאי להביא בחשבון את הטווח המעשי המוגבל של האטו 3 ואת הצורך בטעינה.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, בי.ווי.די אטו 3 או קיה ספורטז'?
קיה ספורטז' 2025 (16.3% בשנה לעומת 19.6% בשנה). קיה ספורטז׳ מובילה בשמירת ערך: שיעור ירידת הערך המוצג הוא 16.3% בשנה, לעומת 19.6% באטו 3. זה מצביע על יתרון לספורטז׳ בשימור ערך הרכב לאורך זמן.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, בי.ווי.די אטו 3 או קיה ספורטז'?
קיה ספורטז' 2025 (220 כ"ס לעומת 204 כ"ס). קיה ספורטז׳ מובילה עם 220 כ״ס לעומת 204 כ״ס באטו 3. הפער מורגש בנתון ההספק, אך האטו 3 עדיין מתוארת כבעלת ביצועים טובים.
איזה רכב נגנב פחות, בי.ווי.די אטו 3 או קיה ספורטז'?
קיה ספורטז' 2025 (7.7 ל-1,000 רכבים לעומת 15.5 ל-1,000 רכבים). קיה ספורטז׳ מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 7.7 ל-1,000 רכבים לעומת 15.5 ל-1,000 באטו 3. זהו פער שכדאי להביא בחשבון בבחירת הרכב ובבדיקת עלויות הביטוח.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, בי.ווי.די אטו 3 או קיה ספורטז'?
בי.ווי.די אטו 3 2025 (26 ימים לעומת 31 ימים). בי.ווי.די אטו 3 נמכרת מהר יותר: 26 ימים לעומת 31 ימים לספורטז׳. הפער הוא חמישה ימים, כך שלפי המדד הזה קל יותר למכור את האטו 3.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, בי.ווי.די אטו 3 או קיה ספורטז'?
בי.ווי.די אטו 3 2025 (5,123 על הכביש לעומת 4,343 על הכביש). בי.ווי.די אטו 3 מובילה עם 5,123 רכבים על הכביש לעומת 4,343 לספורטז׳. נפוצות גבוהה יותר עשויה להקל על מציאת היכרות וניסיון מקומי עם הדגם.
בי.ווי.די אטו 3 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
קיה ספורטז' בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו טונלה מול קיה ספורטז'
- אאודי Q2 מול קיה ספורטז'
- בי.ווי.די אטו 2 מול קיה ספורטז'
- בי.ווי.די אטו 3 מול בי.ווי.די דולפין
- בי.ווי.די אטו 3 מול בי.ווי.די סיל U
- בי.ווי.די אטו 3 מול ג'ילי גאומטרי C
- בי.ווי.די אטו 3 מול יונדאי טוסון
- בי.ווי.די אטו 3 מול פיג'ו 3008
- בי.ווי.די סיל U מול קיה ספורטז'
- בי.ווי.די סי ליון 05 מול קיה ספורטז'