קיה סורנטו או ניסאן אקס טרייל? השוואה מלאה 2024
ההמלצה שלנו
ניסאן אקס-טרייל היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמעדיפים מחיר רכישה מעט נמוך יותר, שמירת ערך טובה יותר, דירוג אחזקה עדיף וסיכון גניבה נמוך יותר. קיה סורנטו עדיפה אם אתם זקוקים לשבעה מושבים, מעדיפים יותר כוח או נותנים משקל גבוה לבטיחות ולמהירות מכירה. בשני הדגמים השורה השלישית צפופה, ולכן כדאי לבדוק אם היא מתאימה לנוסעים שלכם ולבחון את תא המטען כשהמושבים פתוחים. ברכב משומש, בדקו את מצב הרכב, היסטוריית הטיפולים והגרסה הספציפית לפני החלטה.
מחיר רכישה: ניסאן אקס טרייל 2024
- קיה סורנטו 2024: ₪168,000
- ניסאן אקס טרייל 2024: ₪166,880
ניסאן אקס-טרייל זולה מעט יותר: ₪166,880 לעומת ₪168,000 בקיה סורנטו. הפער קטן, כך שמצב הרכב והגרסה עשויים להיות חשובים יותר בבחירה.
שמירת ערך: ניסאן אקס טרייל 2024
- קיה סורנטו 2024: 12.6% בשנה
- ניסאן אקס טרייל 2024: 6.0% בשנה
האקס-טרייל מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 6.0% לעומת 12.6% בסורנטו. בפועל, זה מצביע על שחיקת ערך מתונה יותר בניסאן.
עלויות אחזקה: ניסאן אקס טרייל 2024
- קיה סורנטו 2024: דרגה 5 מתוך 5
- ניסאן אקס טרייל 2024: דרגה 3 מתוך 5
האקס-טרייל מובילה בדירוג עלויות האחזקה, דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בסורנטו. זהו יתרון בתקציב השוטף, אך עלויות בפועל תלויות בגרסה ובמצב הרכב.
אמינות: תיקו
- קיה סורנטו 2024: 0 ריקולים
- ניסאן אקס טרייל 2024: 0 ריקולים
שני הדגמים רשומים עם 0 ריקולים, ולכן אין יתרון לאחד מהם במדד הזה. אין בכך לבדו כדי לקבוע אמינות ארוכת טווח, וכדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ורכב ספציפי.
בטיחות: קיה סורנטו 2024
- קיה סורנטו 2024: ציון בטיחות 8
- ניסאן אקס טרייל 2024: ציון בטיחות 4
הסורנטו מובילה עם ציון בטיחות 8 לעומת 4 באקס-טרייל. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, הפער הזה פועל לטובת הקיה.
חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן אקס טרייל 2024
- קיה סורנטו 2024: קבוצת זיהום 15
- ניסאן אקס טרייל 2024: קבוצת זיהום 8
האקס-טרייל מובילה בקבוצת זיהום 8, לעומת קבוצת זיהום 15 בסורנטו. זהו יתרון בסיווג הסביבתי, אך צריכת הדלק בפועל משתנה לפי גרסה ואופי הנהיגה.
ביצועים: קיה סורנטו 2024
- קיה סורנטו 2024: 180 כ"ס
- ניסאן אקס טרייל 2024: 156 כ"ס
הסורנטו מובילה עם 180 כ"ס לעומת 156 כ"ס באקס-טרייל. הפער עשוי להיות משמעותי למי שמחפשים יותר כוח, אך חוויית הביצועים תלויה גם בסוג המנוע וההנעה.
מרחב ומשפחה: קיה סורנטו 2024
- קיה סורנטו 2024: 7 מושבים
- ניסאן אקס טרייל 2024: 5 מושבים
הסורנטו מציעה 7 מושבים לעומת 5 באקס-טרייל, ולכן מתאימה יותר למי שזקוקים למושבים נוספים. בשני הדגמים, לפי הביקורות, השורה השלישית צפופה ותא המטען מצטמצם כשהיא בשימוש.
סיכון גניבה: ניסאן אקס טרייל 2024
- קיה סורנטו 2024: 41.8 ל-1,000 רכבים
- ניסאן אקס טרייל 2024: 9.2 ל-1,000 רכבים
האקס-טרייל מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 9.2 ל-1,000 רכבים לעומת 41.8 בסורנטו. זהו יתרון שכדאי להביא בחשבון לצד עלות הביטוח ואמצעי המיגון.
מהירות מכירה: קיה סורנטו 2024
- קיה סורנטו 2024: 33 ימים
- ניסאן אקס טרייל 2024: 40 ימים
הסורנטו נמכרת מהר יותר לפי הנתונים, בתוך 33 ימים לעומת 40 ימים באקס-טרייל. הפער מצביע על יתרון לקיה למי שעשויים למכור את הרכב בהמשך.
מוניטין ושביעות רצון: תיקו
- קיה סורנטו 2024: 6 יתרונות
- ניסאן אקס טרייל 2024: 5 יתרונות
שני הדגמים מובילים במדד, עם 6 יתרונות לסורנטו ו-5 לאקס-טרייל. הפער קטן, ושניהם נהנים ממספר דומה של נקודות חיוביות.
פופולריות בכביש: קיה סורנטו 2024
- קיה סורנטו 2024: 1,094 על הכביש
- ניסאן אקס טרייל 2024: 744 על הכביש
הסורנטו נפוצה יותר בכביש, עם 1,094 רכבים לעומת 744 באקס-טרייל. שכיחות גבוהה יותר עשויה להפוך את הקיה למוכרת יותר לקונים בשוק היד השנייה.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- קיה סורנטו 2024: 6 מערכות
- ניסאן אקס טרייל 2024: 6 מערכות
שני הדגמים מציעים 6 מערכות במדד הטכנולוגיה והנוחות, ולכן אין כאן יתרון מספרי לאחד מהם. בפועל, האבזור עשוי להשתנות לפי רמת הגימור.
למי מתאים כל רכב
- קיה סורנטו 2024: קיה סורנטו מתאימה לכם אם אתם זקוקים לשבעה מושבים, רוצים יותר כוח ומעדיפים את יתרונותיה בבטיחות ובמהירות המכירה.
- ניסאן אקס טרייל 2024: ניסאן אקס-טרייל מתאימה לכם אם חשובים לכם מחיר רכישה מעט נמוך יותר, שמירת ערך, דירוג אחזקה עדיף וסיכון גניבה נמוך יותר.
שאלות נפוצות
מה עדיף, קיה סורנטו או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס-טרייל היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמעדיפים מחיר רכישה מעט נמוך יותר, שמירת ערך טובה יותר, דירוג אחזקה עדיף וסיכון גניבה נמוך יותר. קיה סורנטו עדיפה אם אתם זקוקים לשבעה מושבים, מעדיפים יותר כוח או נותנים משקל גבוה לבטיחות ולמהירות מכירה. בשני הדגמים השורה השלישית צפופה, ולכן כדאי לבדוק אם היא מתאימה לנוסעים שלכם ולבחון את תא המטען כשהמושבים פתוחים. ברכב משומש, בדקו את מצב הרכב, היסטוריית הטיפולים והגרסה הספציפית לפני החלטה.
איזה רכב זול יותר, קיה סורנטו או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2024 (₪166,880 לעומת ₪168,000). ניסאן אקס-טרייל זולה מעט יותר: ₪166,880 לעומת ₪168,000 בקיה סורנטו. הפער קטן, כך שמצב הרכב והגרסה עשויים להיות חשובים יותר בבחירה.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, קיה סורנטו או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2024 (6.0% בשנה לעומת 12.6% בשנה). האקס-טרייל מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 6.0% לעומת 12.6% בסורנטו. בפועל, זה מצביע על שחיקת ערך מתונה יותר בניסאן.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, קיה סורנטו או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2024 (דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). האקס-טרייל מובילה בדירוג עלויות האחזקה, דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בסורנטו. זהו יתרון בתקציב השוטף, אך עלויות בפועל תלויות בגרסה ובמצב הרכב.
איזה רכב בטיחותי יותר, קיה סורנטו או ניסאן אקס טרייל?
קיה סורנטו 2024 (ציון בטיחות 8 לעומת ציון בטיחות 4). הסורנטו מובילה עם ציון בטיחות 8 לעומת 4 באקס-טרייל. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, הפער הזה פועל לטובת הקיה.
איזה רכב חסכוני יותר, קיה סורנטו או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2024 (קבוצת זיהום 8 לעומת קבוצת זיהום 15). האקס-טרייל מובילה בקבוצת זיהום 8, לעומת קבוצת זיהום 15 בסורנטו. זהו יתרון בסיווג הסביבתי, אך צריכת הדלק בפועל משתנה לפי גרסה ואופי הנהיגה.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, קיה סורנטו או ניסאן אקס טרייל?
קיה סורנטו 2024 (180 כ"ס לעומת 156 כ"ס). הסורנטו מובילה עם 180 כ"ס לעומת 156 כ"ס באקס-טרייל. הפער עשוי להיות משמעותי למי שמחפשים יותר כוח, אך חוויית הביצועים תלויה גם בסוג המנוע וההנעה.
איזה רכב מרווח יותר, קיה סורנטו או ניסאן אקס טרייל?
קיה סורנטו 2024 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). הסורנטו מציעה 7 מושבים לעומת 5 באקס-טרייל, ולכן מתאימה יותר למי שזקוקים למושבים נוספים. בשני הדגמים, לפי הביקורות, השורה השלישית צפופה ותא המטען מצטמצם כשהיא בשימוש.
איזה רכב נגנב פחות, קיה סורנטו או ניסאן אקס טרייל?
ניסאן אקס טרייל 2024 (9.2 ל-1,000 רכבים לעומת 41.8 ל-1,000 רכבים). האקס-טרייל מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 9.2 ל-1,000 רכבים לעומת 41.8 בסורנטו. זהו יתרון שכדאי להביא בחשבון לצד עלות הביטוח ואמצעי המיגון.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, קיה סורנטו או ניסאן אקס טרייל?
קיה סורנטו 2024 (33 ימים לעומת 40 ימים). הסורנטו נמכרת מהר יותר לפי הנתונים, בתוך 33 ימים לעומת 40 ימים באקס-טרייל. הפער מצביע על יתרון לקיה למי שעשויים למכור את הרכב בהמשך.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, קיה סורנטו או ניסאן אקס טרייל?
קיה סורנטו 2024 (1,094 על הכביש לעומת 744 על הכביש). הסורנטו נפוצה יותר בכביש, עם 1,094 רכבים לעומת 744 באקס-טרייל. שכיחות גבוהה יותר עשויה להפוך את הקיה למוכרת יותר לקונים בשוק היד השנייה.
קיה סורנטו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
ניסאן אקס טרייל בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו סטלביו מול ניסאן אקס טרייל
- אאודי Q3 מול ניסאן אקס טרייל
- אאודי Q4 e-tron מול ניסאן אקס טרייל
- ב.מ.וו X1 מול ניסאן אקס טרייל
- ב.מ.וו X2 מול ניסאן אקס טרייל
- בי.ווי.די טאנג מול קיה סורנטו
- קאדילק XT4 מול ניסאן אקס טרייל
- צ'רי טיגו 8 פרו מול קיה סורנטו
- שברולט בלייזר מול ניסאן אקס טרייל
- יונדאי סנטה פה מול קיה סורנטו