שברולט בלייזר או ניסאן אקס טרייל? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

לפי מכלול השיקולים, ניסאן אקס טרייל הוא הבחירה המאוזנת יותר: הוא זול יותר לרכישה, מוביל בשמירת ערך, בעלויות אחזקה, בבטיחות ובחיסכון, וגם נפוץ יותר בכביש. שברולט בלייזר עדיף אם אתם נותנים עדיפות לביצועים, לסיכון גניבה נמוך יותר או מעדיפים את המרחב ותא המטען המתוארים בביקורות שלו. קחו בחשבון שהבלייזר מתואר כבעל צריכת דלק גבוהה, ושנוחות הנסיעה ובידוד הרעשים שלו אינם מצטיינים. לפני רכישה של כל אחד מהם, בדקו את הרכב המסוים, היסטוריית הטיפולים והגרסה המדויקת.

מחיר רכישה: ניסאן אקס טרייל 2024

  • שברולט בלייזר 2024: ₪176,000
  • ניסאן אקס טרייל 2024: ₪163,880

ניסאן אקס טרייל עולה ₪163,880 לעומת ₪176,000 לבלייזר, כך שהפער במחיר הרכישה הוא ₪12,120 לטובת הניסאן.

שמירת ערך: ניסאן אקס טרייל 2024

  • שברולט בלייזר 2024: 9.1% בשנה
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 0.7% בשנה

האקס טרייל מוביל בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית המצוינת היא 0.7%, לעומת 9.1% בבלייזר. בפועל, זה עשוי להיות משמעותי אם תמכרו את הרכב בהמשך.

עלויות אחזקה: ניסאן אקס טרייל 2024

  • שברולט בלייזר 2024: דרגה 5 מתוך 5
  • ניסאן אקס טרייל 2024: דרגה 3 מתוך 5

האקס טרייל מוביל בעלויות האחזקה, עם דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 לבלייזר. ביקורות הבלייזר מציינות גם צריכת דלק גבוהה, כך שהוצאות השימוש עשויות להיות שיקול מרכזי בבחירה בו.

אמינות: תיקו

  • שברולט בלייזר 2024: 0 ריקולים
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 0 ריקולים

שני הדגמים רשומים עם 0 ריקולים, ולכן אין כאן יתרון לאחד מהם לפי הנתון הזה. לגבי אמינות ארוכת טווח, המידע על שני הדגמים מוגבל, וכדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ומצב הרכב המסוים.

בטיחות: ניסאן אקס טרייל 2024

  • שברולט בלייזר 2024: ציון בטיחות 2
  • ניסאן אקס טרייל 2024: ציון בטיחות 4

האקס טרייל מוביל עם ציון בטיחות 4 לעומת 2 לבלייזר. ביקורות האקס טרייל מציינות מערך בטיחות מקיף ודירוג של 5 כוכבים ב-Euro NCAP, בעוד הבלייזר לא נבחן ב-Euro NCAP.

חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן אקס טרייל 2024

  • שברולט בלייזר 2024: קבוצת זיהום 15
  • ניסאן אקס טרייל 2024: קבוצת זיהום 8

האקס טרייל מוביל בקבוצת זיהום 8, לעומת קבוצת זיהום 15 בבלייזר. גם ביקורות הבלייזר מתארות צריכת דלק גבוהה, ולכן הוא פחות מתאים למי שמעדיפים לצמצם את הוצאות הדלק וההשפעה הסביבתית.

ביצועים: שברולט בלייזר 2024

  • שברולט בלייזר 2024: 269 כ"ס
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 156 כ"ס

הבלייזר מוביל בביצועים עם 269 כ״ס לעומת 156 כ״ס באקס טרייל. הפער מתאים למי שמחפשים כוח זמין יותר, אך בביקורות מצוינת גם צריכת דלק גבוהה בבלייזר.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • שברולט בלייזר 2024: 5 מושבים
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 5 מושבים

שני הרכבים מוצגים כאן עם 5 מושבים. בביקורות מצוינים מרחב פנים ותא מטען שימושי בבלייזר, ואילו באקס טרייל יש מרחב טוב בשורה השנייה; אם אתם צריכים שבעה מושבים, בדקו את הגרסה המסוימת, שכן השורה השלישית באקס טרייל מתוארת כצפופה.

סיכון גניבה: שברולט בלייזר 2024

  • שברולט בלייזר 2024: 5.0 ל-1,000 רכבים
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 9.2 ל-1,000 רכבים

לבלייזר סיכון גניבה נמוך יותר לפי הנתונים: 5.0 לכל 1,000 רכבים, לעומת 9.2 באקס טרייל. הפער עשוי להיות שיקול למי שמייחסים חשיבות לסיכון הזה.

מהירות מכירה: ניסאן אקס טרייל 2024

  • שברולט בלייזר 2024: 40 ימים
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 39 ימים

האקס טרייל נמכר בממוצע לאחר 39 ימים, לעומת 40 ימים לבלייזר. זהו פער קטן, כך ששניהם מוצגים כבעלי זמן מכירה דומה.

מוניטין ושביעות רצון: ניסאן אקס טרייל 2024

  • שברולט בלייזר 2024: 8 יתרונות
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 5 יתרונות

האקס טרייל מוביל במוניטין ושביעות רצון. בביקורות הוא מתואר כרכב מודרני, נוח ובטיחותי, אך מצוינים גם מחיר גבוה ומגבלות בשורה השלישית.

פופולריות בכביש: ניסאן אקס טרייל 2024

  • שברולט בלייזר 2024: 47 על הכביש
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 744 על הכביש

האקס טרייל נפוץ יותר בכביש: 744 רכבים לעומת 47 בלייזר. היקף נפוץ יותר עשוי להקל על מציאת רכב דומה להשוואה בעת קנייה או מכירה.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • שברולט בלייזר 2024: 6 מערכות
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 6 מערכות

שני הרכבים כוללים 6 מערכות לפי הנתונים, ולכן אין פער בכמות המערכות. הביקורות מתארות את האקס טרייל כנוח ובעל סביבת נהג נעימה, ובבלייזר מצוין אבזור עשיר לצד מולטימדיה מיושנת יחסית.

למי מתאים כל רכב

  • שברולט בלייזר 2024: שברולט בלייזר מתאים למי שמחפשים SUV גדול ומאובזר עם ביצועים חזקים, ומוכנים להביא בחשבון צריכת דלק גבוהה ועלויות שימוש שעשויות להיות גבוהות יותר.
  • ניסאן אקס טרייל 2024: ניסאן אקס טרייל מתאים למי שמעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, בטיחות, נוחות ושמירת ערך, ואינם זקוקים לשורה שלישית מרווחת.

שאלות נפוצות

מה עדיף, שברולט בלייזר או ניסאן אקס טרייל?

לפי מכלול השיקולים, ניסאן אקס טרייל הוא הבחירה המאוזנת יותר: הוא זול יותר לרכישה, מוביל בשמירת ערך, בעלויות אחזקה, בבטיחות ובחיסכון, וגם נפוץ יותר בכביש. שברולט בלייזר עדיף אם אתם נותנים עדיפות לביצועים, לסיכון גניבה נמוך יותר או מעדיפים את המרחב ותא המטען המתוארים בביקורות שלו. קחו בחשבון שהבלייזר מתואר כבעל צריכת דלק גבוהה, ושנוחות הנסיעה ובידוד הרעשים שלו אינם מצטיינים. לפני רכישה של כל אחד מהם, בדקו את הרכב המסוים, היסטוריית הטיפולים והגרסה המדויקת.

איזה רכב זול יותר, שברולט בלייזר או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2024 (₪163,880 לעומת ₪176,000). ניסאן אקס טרייל עולה ₪163,880 לעומת ₪176,000 לבלייזר, כך שהפער במחיר הרכישה הוא ₪12,120 לטובת הניסאן.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, שברולט בלייזר או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2024 (0.7% בשנה לעומת 9.1% בשנה). האקס טרייל מוביל בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית המצוינת היא 0.7%, לעומת 9.1% בבלייזר. בפועל, זה עשוי להיות משמעותי אם תמכרו את הרכב בהמשך.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, שברולט בלייזר או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2024 (דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). האקס טרייל מוביל בעלויות האחזקה, עם דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 לבלייזר. ביקורות הבלייזר מציינות גם צריכת דלק גבוהה, כך שהוצאות השימוש עשויות להיות שיקול מרכזי בבחירה בו.

איזה רכב בטיחותי יותר, שברולט בלייזר או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2024 (ציון בטיחות 4 לעומת ציון בטיחות 2). האקס טרייל מוביל עם ציון בטיחות 4 לעומת 2 לבלייזר. ביקורות האקס טרייל מציינות מערך בטיחות מקיף ודירוג של 5 כוכבים ב-Euro NCAP, בעוד הבלייזר לא נבחן ב-Euro NCAP.

איזה רכב חסכוני יותר, שברולט בלייזר או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2024 (קבוצת זיהום 8 לעומת קבוצת זיהום 15). האקס טרייל מוביל בקבוצת זיהום 8, לעומת קבוצת זיהום 15 בבלייזר. גם ביקורות הבלייזר מתארות צריכת דלק גבוהה, ולכן הוא פחות מתאים למי שמעדיפים לצמצם את הוצאות הדלק וההשפעה הסביבתית.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, שברולט בלייזר או ניסאן אקס טרייל?

שברולט בלייזר 2024 (269 כ"ס לעומת 156 כ"ס). הבלייזר מוביל בביצועים עם 269 כ״ס לעומת 156 כ״ס באקס טרייל. הפער מתאים למי שמחפשים כוח זמין יותר, אך בביקורות מצוינת גם צריכת דלק גבוהה בבלייזר.

איזה רכב נגנב פחות, שברולט בלייזר או ניסאן אקס טרייל?

שברולט בלייזר 2024 (5.0 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 רכבים). לבלייזר סיכון גניבה נמוך יותר לפי הנתונים: 5.0 לכל 1,000 רכבים, לעומת 9.2 באקס טרייל. הפער עשוי להיות שיקול למי שמייחסים חשיבות לסיכון הזה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, שברולט בלייזר או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2024 (39 ימים לעומת 40 ימים). האקס טרייל נמכר בממוצע לאחר 39 ימים, לעומת 40 ימים לבלייזר. זהו פער קטן, כך ששניהם מוצגים כבעלי זמן מכירה דומה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, שברולט בלייזר או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2024 (5 יתרונות לעומת 8 יתרונות). האקס טרייל מוביל במוניטין ושביעות רצון. בביקורות הוא מתואר כרכב מודרני, נוח ובטיחותי, אך מצוינים גם מחיר גבוה ומגבלות בשורה השלישית.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, שברולט בלייזר או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2024 (744 על הכביש לעומת 47 על הכביש). האקס טרייל נפוץ יותר בכביש: 744 רכבים לעומת 47 בלייזר. היקף נפוץ יותר עשוי להקל על מציאת רכב דומה להשוואה בעת קנייה או מכירה.

שברולט בלייזר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

ניסאן אקס טרייל בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם