קיה EV6 או ניסאן אקס טרייל? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

האקס טרייל הוא הבחירה העדיפה למי שמחפש מחיר רכישה נמוך יותר, פחות ריקולים וסיכון גניבה נמוך יותר; הוא גם זוכה ביתרון הכולל בהשוואה. הוא מציע נוחות ומרחב טובים בשורה השנייה, אך השורה השלישית צפופה ותא המטען קטן כשכל שבעת המושבים בשימוש. בחרו ב-EV6 אם בטיחות וביצועים חשובים לכם יותר, עם ציון בטיחות 6.75 ו-229 כ״ס לעומת 4 ו-156 כ״ס באקס טרייל.

מחיר רכישה: ניסאן אקס טרייל 2024

  • קיה EV6 2024: ₪200,000
  • ניסאן אקס טרייל 2024: ₪166,880

ניסאן אקס טרייל 2024 זול יותר לרכישה: ₪166,880 לעומת ₪200,000 לקיה EV6. הפער של ₪33,120 משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.

אמינות: ניסאן אקס טרייל 2024

  • קיה EV6 2024: 3 ריקולים
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 0 ריקולים

לאקס טרייל 0 ריקולים לעומת 3 ל-EV6, ולכן הוא מוביל במדד הזה. ריקולים הם אינדיקציה נקודתית ולא הוכחה לאמינות ארוכת טווח.

בטיחות: קיה EV6 2024

  • קיה EV6 2024: ציון בטיחות 6.75
  • ניסאן אקס טרייל 2024: ציון בטיחות 4

קיה EV6 מובילה עם ציון בטיחות 6.75 לעומת 4 לאקס טרייל. אם בטיחות היא השיקול המרכזי שלכם, זהו יתרון לטובת ה-EV6.

ביצועים: קיה EV6 2024

  • קיה EV6 2024: 229 כ"ס
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 156 כ"ס

ל-EV6 יש 229 כ״ס לעומת 156 כ״ס באקס טרייל, יתרון שמורגש בפוטנציאל הביצועים. האקס טרייל מתאים יותר למי שמוכן לוותר על כוח לטובת מחיר רכישה נמוך יותר.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • קיה EV6 2024: 5 מושבים
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 5 מושבים

שני הרכבים מציעים 5 מושבים, ולכן אין יתרון במספר המושבים. באקס טרייל יש מרחב טוב בשורה השנייה, אך לפי הביקורות השורה השלישית צפופה ומתאימה בעיקר לילדים קטנים.

סיכון גניבה: ניסאן אקס טרייל 2024

  • קיה EV6 2024: 39.1 ל-1,000 רכבים
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 9.2 ל-1,000 רכבים

באקס טרייל נרשמו 9.2 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 39.1 ב-EV6. זהו פער לטובת האקס טרייל מבחינת סיכון גניבה.

פופולריות בכביש: ניסאן אקס טרייל 2024

  • קיה EV6 2024: 568 על הכביש
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 744 על הכביש

האקס טרייל נפוץ יותר בכביש: 744 רכבים לעומת 568 EV6. הפער עשוי להיות רלוונטי למי שמעדיף דגם שרואים יותר בכביש.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • קיה EV6 2024: 6 מערכות
  • ניסאן אקס טרייל 2024: 6 מערכות

לשני הדגמים 6 מערכות, ולכן אין יתרון במספר המערכות. ביקורות האקס טרייל מציינות נוחות נסיעה טובה ובידוד רעשים מוצלח.

למי מתאים כל רכב

  • קיה EV6 2024: קיה EV6 2024 מתאימה לכם אם אתם מעדיפים ביצועים חזקים יותר וציון בטיחות גבוה יותר, ומוכנים למחיר רכישה גבוה יותר ולנתון של 3 ריקולים.
  • ניסאן אקס טרייל 2024: ניסאן אקס טרייל 2024 מתאים לכם אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, פחות ריקולים וסיכון גניבה נמוך יותר, ואתם מחפשים רכב פנאי נוח עם מרחב טוב בשורה השנייה.

שאלות נפוצות

מה עדיף, קיה EV6 או ניסאן אקס טרייל?

האקס טרייל הוא הבחירה העדיפה למי שמחפש מחיר רכישה נמוך יותר, פחות ריקולים וסיכון גניבה נמוך יותר; הוא גם זוכה ביתרון הכולל בהשוואה. הוא מציע נוחות ומרחב טובים בשורה השנייה, אך השורה השלישית צפופה ותא המטען קטן כשכל שבעת המושבים בשימוש. בחרו ב-EV6 אם בטיחות וביצועים חשובים לכם יותר, עם ציון בטיחות 6.75 ו-229 כ״ס לעומת 4 ו-156 כ״ס באקס טרייל.

איזה רכב זול יותר, קיה EV6 או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2024 (₪166,880 לעומת ₪200,000). ניסאן אקס טרייל 2024 זול יותר לרכישה: ₪166,880 לעומת ₪200,000 לקיה EV6. הפער של ₪33,120 משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.

איזה רכב אמין יותר, קיה EV6 או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2024 (0 ריקולים לעומת 3 ריקולים). לאקס טרייל 0 ריקולים לעומת 3 ל-EV6, ולכן הוא מוביל במדד הזה. ריקולים הם אינדיקציה נקודתית ולא הוכחה לאמינות ארוכת טווח.

איזה רכב בטיחותי יותר, קיה EV6 או ניסאן אקס טרייל?

קיה EV6 2024 (ציון בטיחות 6.75 לעומת ציון בטיחות 4). קיה EV6 מובילה עם ציון בטיחות 6.75 לעומת 4 לאקס טרייל. אם בטיחות היא השיקול המרכזי שלכם, זהו יתרון לטובת ה-EV6.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, קיה EV6 או ניסאן אקס טרייל?

קיה EV6 2024 (229 כ"ס לעומת 156 כ"ס). ל-EV6 יש 229 כ״ס לעומת 156 כ״ס באקס טרייל, יתרון שמורגש בפוטנציאל הביצועים. האקס טרייל מתאים יותר למי שמוכן לוותר על כוח לטובת מחיר רכישה נמוך יותר.

איזה רכב נגנב פחות, קיה EV6 או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2024 (9.2 ל-1,000 רכבים לעומת 39.1 ל-1,000 רכבים). באקס טרייל נרשמו 9.2 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 39.1 ב-EV6. זהו פער לטובת האקס טרייל מבחינת סיכון גניבה.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, קיה EV6 או ניסאן אקס טרייל?

ניסאן אקס טרייל 2024 (744 על הכביש לעומת 568 על הכביש). האקס טרייל נפוץ יותר בכביש: 744 רכבים לעומת 568 EV6. הפער עשוי להיות רלוונטי למי שמעדיף דגם שרואים יותר בכביש.

קיה EV6 בקצרה · הכל על הדגם

ניסאן אקס טרייל בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם