קיה EV6 או מיצובישי אאוטלנדר? השוואה מלאה 2024
ההמלצה שלנו
האאוטלנדר היא הבחירה המתאימה יותר למי שמחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, שבעה מושבים, פחות ריקולים ודגם נפוץ יותר, והיא גם מובילה בתמונה הכוללת. קחו בחשבון שהשורה השלישית מיועדת בעיקר לילדים, ותיבת ה-CVT עלולה להיות רועשת תחת עומס. אם בטיחות וביצועים חשובים לכם יותר, ה-EV6 עדיפה בשיקולים האלה, עם ציון בטיחות 6.75 והספק של 229 כ״ס. בדקו את מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים לפני הקנייה.
מחיר רכישה: מיצובישי אאוטלנדר 2024
- קיה EV6 2024: ₪200,000
- מיצובישי אאוטלנדר 2024: ₪149,000
מיצובישי אאוטלנדר עולה ₪149,000 לעומת ₪200,000 לקיה EV6, כך שהפער במחיר הרכישה הוא ₪51,000 לטובת האאוטלנדר.
אמינות: מיצובישי אאוטלנדר 2024
- קיה EV6 2024: 3 ריקולים
- מיצובישי אאוטלנדר 2024: 0 ריקולים
לאאוטלנדר אין ריקולים, לעומת 3 לקיה EV6. זה יתרון ברור לאאוטלנדר בשיקול הזה, אך כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים של כל רכב משומש.
בטיחות: קיה EV6 2024
- קיה EV6 2024: ציון בטיחות 6.75
- מיצובישי אאוטלנדר 2024: ציון בטיחות 3
לקיה EV6 ציון בטיחות 6.75, לעומת 3 באאוטלנדר. אם בטיחות היא השיקול המרכזי שלכם, הפער הזה תומך בבחירה בקיה.
ביצועים: קיה EV6 2024
- קיה EV6 2024: 229 כ"ס
- מיצובישי אאוטלנדר 2024: 181 כ"ס
לקיה EV6 הספק של 229 כ״ס, לעומת 181 כ״ס באאוטלנדר. היא מתאימה יותר אם חשובים לכם ביצועים חזקים יותר.
מרחב ומשפחה: מיצובישי אאוטלנדר 2024
- קיה EV6 2024: 5 מושבים
- מיצובישי אאוטלנדר 2024: 7 מושבים
האאוטלנדר מציעה 7 מושבים לעומת 5 ב-EV6, ולכן מתאימה יותר למשפחה שצריכה אפשרות להסעת נוסעים נוספים. השורה השלישית צפופה ותא המטען קטן כשכל המושבים בשימוש.
סיכון גניבה: מיצובישי אאוטלנדר 2024
- קיה EV6 2024: 39.1 ל-1,000 רכבים
- מיצובישי אאוטלנדר 2024: 9.2 ל-1,000 רכבים
שיעור הגניבות של האאוטלנדר הוא 9.2 ל-1,000 רכבים, לעומת 39.1 ל-1,000 בקיה EV6. הפער משמעותי לטובת האאוטלנדר בשיקול הזה.
פופולריות בכביש: מיצובישי אאוטלנדר 2024
- קיה EV6 2024: 568 על הכביש
- מיצובישי אאוטלנדר 2024: 4,890 על הכביש
האאוטלנדר נפוצה יותר בכביש, עם 4,890 רכבים לעומת 568 לקיה EV6. זה עשוי להתאים למי שמעדיפים דגם נפוץ יותר.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- קיה EV6 2024: 6 מערכות
- מיצובישי אאוטלנדר 2024: 6 מערכות
לשני הרכבים 6 מערכות, כך שבמדד הזה אין יתרון לאחד מהם.
למי מתאים כל רכב
- קיה EV6 2024: קיה EV6 מתאימה למי שמעדיפים ציון בטיחות והספק גבוהים יותר, ומסתפקים בחמישה מושבים.
- מיצובישי אאוטלנדר 2024: מיצובישי אאוטלנדר מתאימה למשפחות שמחפשות רכב זול יותר עם שבעה מושבים, ומוכנות לכך שהשורה השלישית ותא המטען מוגבלים בשימוש מלא.
שאלות נפוצות
מה עדיף, קיה EV6 או מיצובישי אאוטלנדר?
האאוטלנדר היא הבחירה המתאימה יותר למי שמחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, שבעה מושבים, פחות ריקולים ודגם נפוץ יותר, והיא גם מובילה בתמונה הכוללת. קחו בחשבון שהשורה השלישית מיועדת בעיקר לילדים, ותיבת ה-CVT עלולה להיות רועשת תחת עומס. אם בטיחות וביצועים חשובים לכם יותר, ה-EV6 עדיפה בשיקולים האלה, עם ציון בטיחות 6.75 והספק של 229 כ״ס. בדקו את מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים לפני הקנייה.
איזה רכב זול יותר, קיה EV6 או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2024 (₪149,000 לעומת ₪200,000). מיצובישי אאוטלנדר עולה ₪149,000 לעומת ₪200,000 לקיה EV6, כך שהפער במחיר הרכישה הוא ₪51,000 לטובת האאוטלנדר.
איזה רכב אמין יותר, קיה EV6 או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2024 (0 ריקולים לעומת 3 ריקולים). לאאוטלנדר אין ריקולים, לעומת 3 לקיה EV6. זה יתרון ברור לאאוטלנדר בשיקול הזה, אך כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים של כל רכב משומש.
איזה רכב בטיחותי יותר, קיה EV6 או מיצובישי אאוטלנדר?
קיה EV6 2024 (ציון בטיחות 6.75 לעומת ציון בטיחות 3). לקיה EV6 ציון בטיחות 6.75, לעומת 3 באאוטלנדר. אם בטיחות היא השיקול המרכזי שלכם, הפער הזה תומך בבחירה בקיה.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, קיה EV6 או מיצובישי אאוטלנדר?
קיה EV6 2024 (229 כ"ס לעומת 181 כ"ס). לקיה EV6 הספק של 229 כ״ס, לעומת 181 כ״ס באאוטלנדר. היא מתאימה יותר אם חשובים לכם ביצועים חזקים יותר.
איזה רכב מרווח יותר, קיה EV6 או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2024 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). האאוטלנדר מציעה 7 מושבים לעומת 5 ב-EV6, ולכן מתאימה יותר למשפחה שצריכה אפשרות להסעת נוסעים נוספים. השורה השלישית צפופה ותא המטען קטן כשכל המושבים בשימוש.
איזה רכב נגנב פחות, קיה EV6 או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2024 (9.2 ל-1,000 רכבים לעומת 39.1 ל-1,000 רכבים). שיעור הגניבות של האאוטלנדר הוא 9.2 ל-1,000 רכבים, לעומת 39.1 ל-1,000 בקיה EV6. הפער משמעותי לטובת האאוטלנדר בשיקול הזה.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, קיה EV6 או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2024 (4,890 על הכביש לעומת 568 על הכביש). האאוטלנדר נפוצה יותר בכביש, עם 4,890 רכבים לעומת 568 לקיה EV6. זה עשוי להתאים למי שמעדיפים דגם נפוץ יותר.
מיצובישי אאוטלנדר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו סטלביו מול מיצובישי אאוטלנדר
- אאודי Q4 e-tron מול מיצובישי אאוטלנדר
- ב.מ.וו iX3 מול מיצובישי אאוטלנדר
- ב.מ.וו X1 מול מיצובישי אאוטלנדר
- קאדילק XT4 מול מיצובישי אאוטלנדר
- צ'רי טיגו 8 פרו מול קיה EV6
- שברולט בלייזר מול מיצובישי אאוטלנדר
- שברולט טראוורס מול מיצובישי אאוטלנדר
- פורד אקספלורר מול מיצובישי אאוטלנדר
- פורד מוסטנג Mach-E מול מיצובישי אאוטלנדר