ב.מ.וו iX3 או מיצובישי אאוטלנדר? השוואה מלאה 2022

ההמלצה שלנו

האאוטלנדר הוא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמחפש רכב משפחתי במחיר נמוך יותר, עם 7 מושבים, שמירת ערך טובה ונוכחות רחבה בשוק. ה־iX3 עדיף אם אתם נותנים עדיפות לביצועים, לנסיעה חשמלית שקטה ולסיכון גניבה נמוך יותר, אך קחו בחשבון שמחירו ועלויות השירות גבוהים. לפני קנייה של כל אחד מהם, בדקו את היסטוריית הטיפולים, מצב הרכב והאבזור בגרסה המסוימת. באאוטלנדר בדקו אם המושבים בשורה השלישית ותא המטען מתאימים לשימוש שלכם; ב־iX3 ודאו שתשתית הטעינה מתאימה לכם.

מחיר רכישה: מיצובישי אאוטלנדר 2022

  • ב.מ.וו iX3 2022: ₪177,000
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: ₪136,500

האאוטלנדר מוביל במחיר רכישה של ₪136,500 לעומת ₪177,000 ל־iX3. הפער של ₪40,500 הופך את האאוטלנדר לבחירה הנגישה יותר בקנייה.

שמירת ערך: מיצובישי אאוטלנדר 2022

  • ב.מ.וו iX3 2022: 19.2% בשנה
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: 8.9% בשנה

האאוטלנדר מוביל עם ירידת ערך שנתית של 8.9%, לעומת 19.2% ב־iX3. המשמעות היא שהאאוטלנדר צפוי לשמור טוב יותר על ערכו, לפי הנתון הזה.

אמינות: תיקו

  • ב.מ.וו iX3 2022: 1 ריקולים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: 1 ריקולים

שניהם רשומים עם ריקול אחד, ולכן אין פער מעשי בנתון הזה. כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים והטיפול בריקול של הרכב הספציפי.

בטיחות: מיצובישי אאוטלנדר 2022

  • ב.מ.וו iX3 2022: ציון בטיחות 3
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: ציון בטיחות 3

האאוטלנדר מוביל בהשוואה, אף ששניהם מוצגים עם ציון בטיחות 3. גם אבזור הבטיחות העשיר באאוטלנדר הוא יתרון למשפחה, אך כדאי לבדוק את האבזור בגרסה המסוימת.

ביצועים: ב.מ.וו iX3 2022

  • ב.מ.וו iX3 2022: 286 כ"ס
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: 181 כ"ס

ה־iX3 מוביל בביצועים עם 286 כ״ס לעומת 181 כ״ס באאוטלנדר. בפועל הוא מציע תגובה חזקה וחלקה יותר, בעוד שבאאוטלנדר הביצועים סבירים אך עלולים להרגיש מוגבלים תחת עומס.

מרחב ומשפחה: מיצובישי אאוטלנדר 2022

  • ב.מ.וו iX3 2022: 5 מושבים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: 7 מושבים

האאוטלנדר מוביל עם 7 מושבים לעומת 5 ב־iX3. השורה השלישית ותא המטען קטנים כשהמושבים בשימוש, אך האפשרות להסיע יותר נוסעים מעניקה לו יתרון משפחתי.

סיכון גניבה: ב.מ.וו iX3 2022

  • ב.מ.וו iX3 2022: 1.6 ל-1,000 רכבים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: 9.2 ל-1,000 רכבים

ה־iX3 מוביל בסיכון גניבה, עם 1.6 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 9.2 באאוטלנדר. זהו פער משמעותי שכדאי להביא בחשבון לצד מחיר הביטוח ותנאי המיגון.

מוניטין ושביעות רצון: מיצובישי אאוטלנדר 2022

  • ב.מ.וו iX3 2022: 6 יתרונות
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: 7 יתרונות

האאוטלנדר מוביל עם 7 יתרונות לעומת 6 ב־iX3. הפער קטן, אך הוא מצטרף למוניטין ולנוכחות הרחבה יותר של האאוטלנדר בשוק המקומי.

פופולריות בכביש: מיצובישי אאוטלנדר 2022

  • ב.מ.וו iX3 2022: 129 על הכביש
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: 2,943 על הכביש

האאוטלנדר נפוץ הרבה יותר, עם 2,943 רכבים על הכביש לעומת 129 ל־iX3. נפוצות כזו עשויה להקל על מציאת מידע, מוסכים וקונים בעת מכירה.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • ב.מ.וו iX3 2022: 6 מערכות
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: 6 מערכות

שני הדגמים מוצגים עם 6 מערכות, ולכן אין פער במספר המערכות. ה־iX3 מציע נסיעה שקטה ואיכות פרימיום, ואילו באאוטלנדר יש אבזור בטיחות עשיר ונוחות טובה בשורה השנייה.

למי מתאים כל רכב

  • ב.מ.וו iX3 2022: ב.מ.וו iX3 מתאימה לכם אם אתם מחפשים רכב חשמלי יוקרתי, שקט וחזק, עם 286 כ״ס, ומוכנים למחיר רכישה ולעלויות שירות גבוהים יותר.
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: מיצובישי אאוטלנדר מתאימה לכם אם אתם צריכים רכב פנאי משפחתי עם 7 מושבים, מחיר רכישה נגיש יותר ונפוצות גבוהה, ומקבלים את הפשרות בביצועים ובשורה השלישית.

שאלות נפוצות

מה עדיף, ב.מ.וו iX3 או מיצובישי אאוטלנדר?

האאוטלנדר הוא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמחפש רכב משפחתי במחיר נמוך יותר, עם 7 מושבים, שמירת ערך טובה ונוכחות רחבה בשוק. ה־iX3 עדיף אם אתם נותנים עדיפות לביצועים, לנסיעה חשמלית שקטה ולסיכון גניבה נמוך יותר, אך קחו בחשבון שמחירו ועלויות השירות גבוהים. לפני קנייה של כל אחד מהם, בדקו את היסטוריית הטיפולים, מצב הרכב והאבזור בגרסה המסוימת. באאוטלנדר בדקו אם המושבים בשורה השלישית ותא המטען מתאימים לשימוש שלכם; ב־iX3 ודאו שתשתית הטעינה מתאימה לכם.

איזה רכב זול יותר, ב.מ.וו iX3 או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2022 (₪136,500 לעומת ₪177,000). האאוטלנדר מוביל במחיר רכישה של ₪136,500 לעומת ₪177,000 ל־iX3. הפער של ₪40,500 הופך את האאוטלנדר לבחירה הנגישה יותר בקנייה.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ב.מ.וו iX3 או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2022 (8.9% בשנה לעומת 19.2% בשנה). האאוטלנדר מוביל עם ירידת ערך שנתית של 8.9%, לעומת 19.2% ב־iX3. המשמעות היא שהאאוטלנדר צפוי לשמור טוב יותר על ערכו, לפי הנתון הזה.

איזה רכב בטיחותי יותר, ב.מ.וו iX3 או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2022 (ציון בטיחות 3 לעומת ציון בטיחות 3). האאוטלנדר מוביל בהשוואה, אף ששניהם מוצגים עם ציון בטיחות 3. גם אבזור הבטיחות העשיר באאוטלנדר הוא יתרון למשפחה, אך כדאי לבדוק את האבזור בגרסה המסוימת.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ב.מ.וו iX3 או מיצובישי אאוטלנדר?

ב.מ.וו iX3 2022 (286 כ"ס לעומת 181 כ"ס). ה־iX3 מוביל בביצועים עם 286 כ״ס לעומת 181 כ״ס באאוטלנדר. בפועל הוא מציע תגובה חזקה וחלקה יותר, בעוד שבאאוטלנדר הביצועים סבירים אך עלולים להרגיש מוגבלים תחת עומס.

איזה רכב מרווח יותר, ב.מ.וו iX3 או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2022 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). האאוטלנדר מוביל עם 7 מושבים לעומת 5 ב־iX3. השורה השלישית ותא המטען קטנים כשהמושבים בשימוש, אך האפשרות להסיע יותר נוסעים מעניקה לו יתרון משפחתי.

איזה רכב נגנב פחות, ב.מ.וו iX3 או מיצובישי אאוטלנדר?

ב.מ.וו iX3 2022 (1.6 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 רכבים). ה־iX3 מוביל בסיכון גניבה, עם 1.6 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 9.2 באאוטלנדר. זהו פער משמעותי שכדאי להביא בחשבון לצד מחיר הביטוח ותנאי המיגון.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ב.מ.וו iX3 או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2022 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). האאוטלנדר מוביל עם 7 יתרונות לעומת 6 ב־iX3. הפער קטן, אך הוא מצטרף למוניטין ולנוכחות הרחבה יותר של האאוטלנדר בשוק המקומי.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ב.מ.וו iX3 או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2022 (2,943 על הכביש לעומת 129 על הכביש). האאוטלנדר נפוץ הרבה יותר, עם 2,943 רכבים על הכביש לעומת 129 ל־iX3. נפוצות כזו עשויה להקל על מציאת מידע, מוסכים וקונים בעת מכירה.

ב.מ.וו iX3 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

מיצובישי אאוטלנדר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם