פורד אקספלורר או מיצובישי אאוטלנדר? השוואה מלאה 2022

ההמלצה שלנו

האאוטלנדר הוא הבחירה המאוזנת יותר: הוא זול יותר לרכישה, שומר טוב יותר על ערכו, נמכר מהר יותר ומוביל במדדי הריקולים והבטיחות. האקספלורר מתאים יותר אם אתם מעדיפים כוח ומרחב ברכב גדול, ומוכנים להתמודד עם צריכת דלק גבוהה, ממדים גדולים ושורה שלישית שאינה נוחה במיוחד למבוגרים. בשני הדגמים כדאי לבדוק היטב את הרכב הספציפי, את היסטוריית הטיפולים ואת מצב השורה השלישית ותא המטען בהתאם לצרכים שלכם. אם חשובות לכם עלות רכישה נמוכה ושימושיות משפחתית יומיומית, האאוטלנדר הוא הכיוון המתאים יותר.

מחיר רכישה: מיצובישי אאוטלנדר 2022

  • פורד אקספלורר 2022: ₪180,000
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: ₪139,000

האאוטלנדר מוביל במחיר רכישה של ₪139,000, לעומת ₪180,000 לאקספלורר. בפועל, הוא דורש הוצאה התחלתית נמוכה יותר.

שמירת ערך: מיצובישי אאוטלנדר 2022

  • פורד אקספלורר 2022: 12.6% בשנה
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: 8.7% בשנה

האאוטלנדר מוביל עם ירידת ערך של 8.7% בשנה, לעומת 12.6% באקספלורר. הפער מצביע על שמירת ערך טובה יותר ועל שחיקה שנתית נמוכה יותר במחיר.

עלויות אחזקה: תיקו

  • פורד אקספלורר 2022: דרגה 5 מתוך 5
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: דרגה 5 מתוך 5

שניהם באותה דרגת עלויות אחזקה, 5 מתוך 5, ולכן אין כאן יתרון לאחד מהם. בפועל, כדאי להביא בחשבון את צריכת הדלק הגבוהה של האקספלורר ואת עלויותיו האפשריות, כמו צמיגים במידות גדולות.

אמינות: מיצובישי אאוטלנדר 2022

  • פורד אקספלורר 2022: 14 ריקולים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: 1 ריקולים

האאוטלנדר מוביל עם ריקול אחד לעומת 14 באקספלורר. זהו פער משמעותי במספר הריקולים, אך הוא לא מחליף בדיקה של היסטוריית הטיפולים והטיפול בריקולים ברכב המסוים.

בטיחות: מיצובישי אאוטלנדר 2022

  • פורד אקספלורר 2022: ציון בטיחות 2
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: ציון בטיחות 3

האאוטלנדר מוביל עם ציון בטיחות 3 לעומת 2 באקספלורר. לשני הדגמים אבזור בטיחות, אך האאוטלנדר עדיף במדד הזה.

חיסכון ואיכות סביבה: תיקו

  • פורד אקספלורר 2022: קבוצת זיהום 15
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: קבוצת זיהום 15

אין יתרון ביניהם בקבוצת הזיהום: שניהם בקבוצה 15. עם זאת, קבוצת הזיהום אינה מספרת לבדה מה תהיה צריכת הדלק בפועל; בביקורות מצוינת צריכה גבוהה באקספלורר.

ביצועים: פורד אקספלורר 2022

  • פורד אקספלורר 2022: 300 כ"ס
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: 181 כ"ס

האקספלורר מוביל עם 300 כ״ס לעומת 181 כ״ס באאוטלנדר. הפער מורגש בעיקר כשחשובים לכם כוח ותאוצה, בעוד שבאאוטלנדר הביצועים מתוארים כסבירים אך בינוניים תחת עומס.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • פורד אקספלורר 2022: 7 מושבים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: 7 מושבים

שניהם מציעים 7 מושבים, ולכן יש שוויון במספר המקומות. בפועל, באאוטלנדר השורה השלישית ותא המטען קטנים כשהמושבים בשימוש, וגם באקספלורר השורה השלישית מתאימה בעיקר לילדים או לנסיעות קצרות למבוגרים.

סיכון גניבה: פורד אקספלורר 2022

  • פורד אקספלורר 2022: 8.4 ל-1,000 רכבים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: 9.2 ל-1,000 רכבים

האקספלורר מוביל עם 8.4 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 9.2 באאוטלנדר. ההפרש קטן, אך המדד מצביע על סיכון נמוך יותר לאקספלורר.

מהירות מכירה: מיצובישי אאוטלנדר 2022

  • פורד אקספלורר 2022: 40 ימים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: 18 ימים

האאוטלנדר מוביל במהירות מכירה: 18 ימים לעומת 40 ימים באקספלורר. בפועל, הנתון מצביע על מכירה מהירה יותר בממוצע לאאוטלנדר.

מוניטין ושביעות רצון: תיקו

  • פורד אקספלורר 2022: 7 יתרונות
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: 7 יתרונות

שניהם מציגים 7 יתרונות, כך שאין פער במדד הזה. הביקורות מדגישות באקספלורר מרחב, אבזור וביצועים, ובאאוטלנדר איכות תא נוסעים ואבזור בטיחות.

פופולריות בכביש: מיצובישי אאוטלנדר 2022

  • פורד אקספלורר 2022: 7 על הכביש
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: 2,941 על הכביש

האאוטלנדר מוביל עם 2,941 רכבים על הכביש, לעומת 7 אקספלוררים. זה מצביע על נוכחות נפוצה בהרבה ועל היכרות רחבה יותר של השוק עם הדגם.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • פורד אקספלורר 2022: 6 מערכות
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: 6 מערכות

לשניהם 6 מערכות, ולכן אין יתרון בכמות המערכות. בביקורות מצוינים באקספלורר אבזור עשיר ונוחות, ובאאוטלנדר בידוד רעשים טוב ומושבים קדמיים נוחים.

למי מתאים כל רכב

  • פורד אקספלורר 2022: האקספלורר מתאים לכם אם אתם מחפשים SUV גדול וחזק עם 7 מושבים, אבזור עשיר ומרחב טוב בשתי השורות הראשונות, ומוכנים לעלויות דלק ולממדים הגדולים.
  • מיצובישי אאוטלנדר 2022: האאוטלנדר מתאים לכם אם אתם רוצים רכב משפחתי בן 7 מושבים במחיר רכישה נמוך יותר, עם אבזור בטיחות עשיר ושמירת ערך טובה יותר, ומסתדרים עם שורה שלישית ותא מטען מצומצמים.

שאלות נפוצות

מה עדיף, פורד אקספלורר או מיצובישי אאוטלנדר?

האאוטלנדר הוא הבחירה המאוזנת יותר: הוא זול יותר לרכישה, שומר טוב יותר על ערכו, נמכר מהר יותר ומוביל במדדי הריקולים והבטיחות. האקספלורר מתאים יותר אם אתם מעדיפים כוח ומרחב ברכב גדול, ומוכנים להתמודד עם צריכת דלק גבוהה, ממדים גדולים ושורה שלישית שאינה נוחה במיוחד למבוגרים. בשני הדגמים כדאי לבדוק היטב את הרכב הספציפי, את היסטוריית הטיפולים ואת מצב השורה השלישית ותא המטען בהתאם לצרכים שלכם. אם חשובות לכם עלות רכישה נמוכה ושימושיות משפחתית יומיומית, האאוטלנדר הוא הכיוון המתאים יותר.

איזה רכב זול יותר, פורד אקספלורר או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2022 (₪139,000 לעומת ₪180,000). האאוטלנדר מוביל במחיר רכישה של ₪139,000, לעומת ₪180,000 לאקספלורר. בפועל, הוא דורש הוצאה התחלתית נמוכה יותר.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, פורד אקספלורר או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2022 (8.7% בשנה לעומת 12.6% בשנה). האאוטלנדר מוביל עם ירידת ערך של 8.7% בשנה, לעומת 12.6% באקספלורר. הפער מצביע על שמירת ערך טובה יותר ועל שחיקה שנתית נמוכה יותר במחיר.

איזה רכב אמין יותר, פורד אקספלורר או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2022 (1 ריקולים לעומת 14 ריקולים). האאוטלנדר מוביל עם ריקול אחד לעומת 14 באקספלורר. זהו פער משמעותי במספר הריקולים, אך הוא לא מחליף בדיקה של היסטוריית הטיפולים והטיפול בריקולים ברכב המסוים.

איזה רכב בטיחותי יותר, פורד אקספלורר או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2022 (ציון בטיחות 3 לעומת ציון בטיחות 2). האאוטלנדר מוביל עם ציון בטיחות 3 לעומת 2 באקספלורר. לשני הדגמים אבזור בטיחות, אך האאוטלנדר עדיף במדד הזה.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, פורד אקספלורר או מיצובישי אאוטלנדר?

פורד אקספלורר 2022 (300 כ"ס לעומת 181 כ"ס). האקספלורר מוביל עם 300 כ״ס לעומת 181 כ״ס באאוטלנדר. הפער מורגש בעיקר כשחשובים לכם כוח ותאוצה, בעוד שבאאוטלנדר הביצועים מתוארים כסבירים אך בינוניים תחת עומס.

איזה רכב נגנב פחות, פורד אקספלורר או מיצובישי אאוטלנדר?

פורד אקספלורר 2022 (8.4 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 רכבים). האקספלורר מוביל עם 8.4 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 9.2 באאוטלנדר. ההפרש קטן, אך המדד מצביע על סיכון נמוך יותר לאקספלורר.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, פורד אקספלורר או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2022 (18 ימים לעומת 40 ימים). האאוטלנדר מוביל במהירות מכירה: 18 ימים לעומת 40 ימים באקספלורר. בפועל, הנתון מצביע על מכירה מהירה יותר בממוצע לאאוטלנדר.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, פורד אקספלורר או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2022 (2,941 על הכביש לעומת 7 על הכביש). האאוטלנדר מוביל עם 2,941 רכבים על הכביש, לעומת 7 אקספלוררים. זה מצביע על נוכחות נפוצה בהרבה ועל היכרות רחבה יותר של השוק עם הדגם.

פורד אקספלורר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

מיצובישי אאוטלנדר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם