שברולט טראוורס או מיצובישי אאוטלנדר? השוואה מלאה 2023
ההמלצה שלנו
למי שמחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, קלות מכירה, בטיחות ופופולריות, האאוטלנדר הוא הבחירה המתאימה יותר. הוא גם חסכוני יותר במחיר הרכישה, אך אל תצפו לביצועים חזקים או למקום רב בשורה השלישית כשהרכב מלא. הטראוורס עדיף אם אתם צריכים שמונה מושבים, מרחב משפחתי גדול ומנוע חזק, ומוכנים להתמודד עם צריכת דלק גבוהה יותר ועם ממדים שמקשים על התמרון בעיר. בכל מקרה, בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת מצבו של הרכב המסוים לפני הקנייה.
מחיר רכישה: מיצובישי אאוטלנדר 2023
- שברולט טראוורס 2023: ₪187,500
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: ₪141,510
האאוטלנדר עולה ₪141,510 לעומת ₪187,500 לטראוורס, פער משמעותי שמקל על הכניסה לרכב משפחתי עם שבעה מושבים.
שמירת ערך: מיצובישי אאוטלנדר 2023
- שברולט טראוורס 2023: 14.1% בשנה
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 11.3% בשנה
האאוטלנדר מאבד 11.3% מערכו בשנה לעומת 14.1% בטראוורס, כך שהוא צפוי לשמור טוב יותר על ערכו.
עלויות אחזקה: תיקו
- שברולט טראוורס 2023: דרגה 5 מתוך 5
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: דרגה 5 מתוך 5
שני הדגמים נמצאים בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה, ולכן אין כאן יתרון מעשי לאחד מהם.
אמינות: מיצובישי אאוטלנדר 2023
- שברולט טראוורס 2023: 2 ריקולים
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 0 ריקולים
לאאוטלנדר 0 ריקולים לעומת 2 בטראוורס. זה יתרון לאאוטלנדר, אך מספר הריקולים לבדו אינו תחליף לבדיקה של הרכב המסוים והיסטוריית הטיפולים שלו.
בטיחות: מיצובישי אאוטלנדר 2023
- שברולט טראוורס 2023: ציון בטיחות 2
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: ציון בטיחות 3
האאוטלנדר מוביל עם ציון בטיחות 3 לעומת 2 בטראוורס, יתרון שכדאי להביא בחשבון ברכב משפחתי.
חיסכון ואיכות סביבה: תיקו
- שברולט טראוורס 2023: קבוצת זיהום 15
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: קבוצת זיהום 15
שני הרכבים בקבוצת זיהום 15, כך שבנתון הזה אין ביניהם הבדל.
ביצועים: שברולט טראוורס 2023
- שברולט טראוורס 2023: 310 כ"ס
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 181 כ"ס
הטראוורס מציע 310 כ״ס לעומת 181 כ״ס באאוטלנדר. הפער מורגש במיוחד כשנוסעים עם נוסעים ומטען, בעוד שבאאוטלנדר הביצועים עלולים להיות פחות משכנעים בעליות ובעומס.
מרחב ומשפחה: שברולט טראוורס 2023
- שברולט טראוורס 2023: 8 מושבים
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 7 מושבים
לטראוורס 8 מושבים לעומת 7 באאוטלנדר, והוא מציע מרחב נדיב ושימושיות טובה בשורה השלישית ובתא המטען. באאוטלנדר השורה השלישית ותא המטען מוגבלים יותר כשהמושבים בשימוש.
סיכון גניבה: שברולט טראוורס 2023
- שברולט טראוורס 2023: 7.0 ל-1,000 רכבים
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 9.2 ל-1,000 רכבים
הטראוורס מוביל בסיכון גניבה, עם 7.0 מקרים לכל 1,000 רכבים לעומת 9.2 באאוטלנדר. זה יתרון מתון יותר כשמשווים את הנתון לבדו, וכדאי להביא בחשבון גם את אמצעי המיגון והביטוח בפועל.
מהירות מכירה: מיצובישי אאוטלנדר 2023
- שברולט טראוורס 2023: 40 ימים
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 17 ימים
האאוטלנדר נמכר בתוך 17 ימים לעומת 40 ימים לטראוורס, ולכן צפוי להיות קל ומהיר יותר למכור אותו.
מוניטין ושביעות רצון: שברולט טראוורס 2023
- שברולט טראוורס 2023: 5 יתרונות
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 6 יתרונות
הטראוורס מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון. בביקורות מודגשים המרחב, הנוחות והמנוע החזק שלו, לצד חסרונות כמו צריכת דלק גבוהה ומידות גדולות.
פופולריות בכביש: מיצובישי אאוטלנדר 2023
- שברולט טראוורס 2023: 321 על הכביש
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 5,064 על הכביש
האאוטלנדר נפוץ יותר, עם 5,064 רכבים על הכביש לעומת 321 טראוורסים. תפוצה רחבה עשויה להקל על מציאת מידע, קונים והשוואת רכבים.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- שברולט טראוורס 2023: 6 מערכות
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 6 מערכות
בשני הדגמים מופיעות 6 מערכות, ולכן אין יתרון לפי מספר המערכות. הביקורות מתארות באאוטלנדר אבזור בטיחות עשיר ותא נוסעים איכותי, ובטראוורס נוחות נסיעה טובה ובידוד רעשים מוצלח.
למי מתאים כל רכב
- שברולט טראוורס 2023: הטראוורס מתאים למשפחה שצריכה מרחב גדול, שמונה מושבים וביצועים חזקים, ופחות מוטרדת מצריכת דלק ומחניה ותמרון בעיר.
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: האאוטלנדר מתאים למי שמחפשים רכב פנאי משפחתי זול יותר לרכישה, עם שבעה מושבים, בטיחות, שמירת ערך ומכירה מהירה.
שאלות נפוצות
מה עדיף, שברולט טראוורס או מיצובישי אאוטלנדר?
למי שמחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, קלות מכירה, בטיחות ופופולריות, האאוטלנדר הוא הבחירה המתאימה יותר. הוא גם חסכוני יותר במחיר הרכישה, אך אל תצפו לביצועים חזקים או למקום רב בשורה השלישית כשהרכב מלא. הטראוורס עדיף אם אתם צריכים שמונה מושבים, מרחב משפחתי גדול ומנוע חזק, ומוכנים להתמודד עם צריכת דלק גבוהה יותר ועם ממדים שמקשים על התמרון בעיר. בכל מקרה, בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת מצבו של הרכב המסוים לפני הקנייה.
איזה רכב זול יותר, שברולט טראוורס או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2023 (₪141,510 לעומת ₪187,500). האאוטלנדר עולה ₪141,510 לעומת ₪187,500 לטראוורס, פער משמעותי שמקל על הכניסה לרכב משפחתי עם שבעה מושבים.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, שברולט טראוורס או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2023 (11.3% בשנה לעומת 14.1% בשנה). האאוטלנדר מאבד 11.3% מערכו בשנה לעומת 14.1% בטראוורס, כך שהוא צפוי לשמור טוב יותר על ערכו.
איזה רכב אמין יותר, שברולט טראוורס או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2023 (0 ריקולים לעומת 2 ריקולים). לאאוטלנדר 0 ריקולים לעומת 2 בטראוורס. זה יתרון לאאוטלנדר, אך מספר הריקולים לבדו אינו תחליף לבדיקה של הרכב המסוים והיסטוריית הטיפולים שלו.
איזה רכב בטיחותי יותר, שברולט טראוורס או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2023 (ציון בטיחות 3 לעומת ציון בטיחות 2). האאוטלנדר מוביל עם ציון בטיחות 3 לעומת 2 בטראוורס, יתרון שכדאי להביא בחשבון ברכב משפחתי.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, שברולט טראוורס או מיצובישי אאוטלנדר?
שברולט טראוורס 2023 (310 כ"ס לעומת 181 כ"ס). הטראוורס מציע 310 כ״ס לעומת 181 כ״ס באאוטלנדר. הפער מורגש במיוחד כשנוסעים עם נוסעים ומטען, בעוד שבאאוטלנדר הביצועים עלולים להיות פחות משכנעים בעליות ובעומס.
איזה רכב מרווח יותר, שברולט טראוורס או מיצובישי אאוטלנדר?
שברולט טראוורס 2023 (8 מושבים לעומת 7 מושבים). לטראוורס 8 מושבים לעומת 7 באאוטלנדר, והוא מציע מרחב נדיב ושימושיות טובה בשורה השלישית ובתא המטען. באאוטלנדר השורה השלישית ותא המטען מוגבלים יותר כשהמושבים בשימוש.
איזה רכב נגנב פחות, שברולט טראוורס או מיצובישי אאוטלנדר?
שברולט טראוורס 2023 (7.0 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 רכבים). הטראוורס מוביל בסיכון גניבה, עם 7.0 מקרים לכל 1,000 רכבים לעומת 9.2 באאוטלנדר. זה יתרון מתון יותר כשמשווים את הנתון לבדו, וכדאי להביא בחשבון גם את אמצעי המיגון והביטוח בפועל.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, שברולט טראוורס או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2023 (17 ימים לעומת 40 ימים). האאוטלנדר נמכר בתוך 17 ימים לעומת 40 ימים לטראוורס, ולכן צפוי להיות קל ומהיר יותר למכור אותו.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, שברולט טראוורס או מיצובישי אאוטלנדר?
שברולט טראוורס 2023 (5 יתרונות לעומת 6 יתרונות). הטראוורס מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון. בביקורות מודגשים המרחב, הנוחות והמנוע החזק שלו, לצד חסרונות כמו צריכת דלק גבוהה ומידות גדולות.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, שברולט טראוורס או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2023 (5,064 על הכביש לעומת 321 על הכביש). האאוטלנדר נפוץ יותר, עם 5,064 רכבים על הכביש לעומת 321 טראוורסים. תפוצה רחבה עשויה להקל על מציאת מידע, קונים והשוואת רכבים.
שברולט טראוורס בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
מיצובישי אאוטלנדר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו סטלביו מול מיצובישי אאוטלנדר
- אאודי E-tron מול שברולט טראוורס
- אאודי Q4 e-tron מול מיצובישי אאוטלנדר
- ב.מ.וו iX3 מול שברולט טראוורס
- ב.מ.וו iX3 מול מיצובישי אאוטלנדר
- ב.מ.וו X1 מול מיצובישי אאוטלנדר
- בי.ווי.די טאנג מול שברולט טראוורס
- קאדילק XT4 מול מיצובישי אאוטלנדר
- קאדילק XT5 מול שברולט טראוורס
- שברולט בלייזר מול מיצובישי אאוטלנדר