ג'ילי גאומטרי C או פיג'ו 3008? השוואה מלאה 2025
ההמלצה שלנו
למי שמחפשים קרוסאובר חשמלי עם מחיר רכישה נמוך יותר, כוח רב יותר ושמירת ערך ומכירה מהירה עדיפים לפי המדדים, ג'ילי גאומטרי C היא הבחירה המתאימה יותר. היא גם מציעה יתרון במדדי הריקולים והבטיחות, אך נוחות הנסיעה ובידוד הרעשים בינוניים ותא המטען קטן. פיג'ו 3008 עדיפה אם חשובים לכם תא מטען גדול יותר, נוחות נסיעה ובידוד רעשים טובים יותר וסיכון גניבה נמוך יותר. קחו בחשבון שהפיג'ו יקרה יותר וחלשה יותר, ושאין עדיין בסיס משמעותי להערכת אמינותה לטווח ארוך.
מחיר רכישה: ג'ילי גאומטרי C 2025
- ג'ילי גאומטרי C 2025: ₪124,000
- פיג'ו 3008 2025: ₪136,950
ג'ילי גאומטרי C עולה ₪124,000 לעומת ₪136,950 לפיג'ו 3008, כך שהפער במחיר הרכישה לטובתה ברור. אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית, הג'ילי היא הבחירה המשתלמת יותר.
שמירת ערך: ג'ילי גאומטרי C 2025
- ג'ילי גאומטרי C 2025: 11.7% בשנה
- פיג'ו 3008 2025: 18.2% בשנה
נתון שמירת הערך של הג'ילי הוא 11.7% בשנה, לעומת 18.2% בשנה בפיג'ו. הפער מצביע על יתרון לג'ילי בשמירת ערכה, אך אינו מבטיח את מחיר המכירה של רכב מסוים בעתיד.
אמינות: ג'ילי גאומטרי C 2025
- ג'ילי גאומטרי C 2025: 0 ריקולים
- פיג'ו 3008 2025: 4 ריקולים
לג'ילי רשומים 0 ריקולים, לעומת 4 בפיג'ו. זהו יתרון במדד הריקולים, אך בפני עצמו אינו קובע את אמינות הרכב לאורך זמן.
בטיחות: ג'ילי גאומטרי C 2025
- ג'ילי גאומטרי C 2025: ציון בטיחות 5
- פיג'ו 3008 2025: ציון בטיחות 3.5
הג'ילי מובילה במדד הבטיחות עם ציון בטיחות 5 לעומת 3.5 בפיג'ו. עם זאת, בביקורות מצוין שאין לג'ילי נתוני מבחן ריסוק Euro NCAP או אמריקאי, ולכן כדאי לבדוק אילו מערכות בטיחות קיימות ברכב הספציפי.
ביצועים: ג'ילי גאומטרי C 2025
- ג'ילי גאומטרי C 2025: 204 כ"ס
- פיג'ו 3008 2025: 136 כ"ס
לג'ילי 204 כ"ס לעומת 136 כ"ס בפיג'ו, יתרון שמורגש במיוחד בתאוצה. הפיג'ו מתאימה יותר למי שמסתפקים בביצועים רגועים, ולא למי שמחפשים כוח זמין.
מרחב ומשפחה: תיקו
- ג'ילי גאומטרי C 2025: 5 מושבים
- פיג'ו 3008 2025: 5 מושבים
שתיהן מציעות 5 מושבים, ולכן אין כאן יתרון לפי הנתון הזה. בפועל, לג'ילי תא מטען קטן של 340 ליטר, בעוד שלפיג'ו תא מטען שימושי של 520 ליטר.
סיכון גניבה: פיג'ו 3008 2025
- ג'ילי גאומטרי C 2025: 48.9 ל-1,000 רכבים
- פיג'ו 3008 2025: 8.1 ל-1,000 רכבים
לפיג'ו סיכון גניבה נמוך יותר: 8.1 ל-1,000 רכבים לעומת 48.9 בג'ילי. הפער משמעותי למי שמעדיפים לצמצם חשיפה לגניבה ועשוי להיות שיקול בבחירת הרכב ובבדיקת עלויות הביטוח.
מהירות מכירה: ג'ילי גאומטרי C 2025
- ג'ילי גאומטרי C 2025: 18 ימים
- פיג'ו 3008 2025: 39 ימים
הג'ילי נמכרת בממוצע תוך 18 ימים, לעומת 39 ימים לפיג'ו. זהו יתרון למי שחשוב להם למכור את הרכב במהירות יחסית.
מוניטין ושביעות רצון: תיקו
- ג'ילי גאומטרי C 2025: 6 יתרונות
- פיג'ו 3008 2025: 7 יתרונות
שתיהן מובילות במדד הזה; לפיג'ו 7 יתרונות ולג'ילי 6. ההפרש קטן, ולכן אין כאן סיבה מכרעת לבחור באחת מהן לבדה.
פופולריות בכביש: ג'ילי גאומטרי C 2025
- ג'ילי גאומטרי C 2025: 1,493 על הכביש
- פיג'ו 3008 2025: 1,207 על הכביש
על הכביש יש 1,493 רכבי ג'ילי לעומת 1,207 רכבי פיג'ו. הג'ילי נפוצה יותר לפי הנתון הזה, אף שהפער אינו גדול.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- ג'ילי גאומטרי C 2025: 6 מערכות
- פיג'ו 3008 2025: 6 מערכות
לשתיהן 6 מערכות במדד הטכנולוגיה והנוחות, ולכן אין יתרון מספרי לאחת מהן. בביקורות, הפיג'ו מצטיינת בנוחות נסיעה ובבידוד רעשים, בעוד שבג'ילי מצוינים אבזור עשיר אך גם תפעול מסורבל יותר דרך המסך.
למי מתאים כל רכב
- ג'ילי גאומטרי C 2025: ג'ילי גאומטרי C מתאימה למי שרוצים קרוסאובר חשמלי במחיר נמוך יותר, עם ביצועים חזקים ומכירה מהירה, ומוכנים להסתפק בתא מטען קטן ובנוחות נסיעה בינונית.
- פיג'ו 3008 2025: פיג'ו 3008 מתאימה למי שמעדיפים תא נוסעים איכותי, נוחות ובידוד רעשים טובים ותא מטען גדול, ומוכנים לשלם יותר ולהסתפק בביצועים מתונים.
שאלות נפוצות
מה עדיף, ג'ילי גאומטרי C או פיג'ו 3008?
למי שמחפשים קרוסאובר חשמלי עם מחיר רכישה נמוך יותר, כוח רב יותר ושמירת ערך ומכירה מהירה עדיפים לפי המדדים, ג'ילי גאומטרי C היא הבחירה המתאימה יותר. היא גם מציעה יתרון במדדי הריקולים והבטיחות, אך נוחות הנסיעה ובידוד הרעשים בינוניים ותא המטען קטן. פיג'ו 3008 עדיפה אם חשובים לכם תא מטען גדול יותר, נוחות נסיעה ובידוד רעשים טובים יותר וסיכון גניבה נמוך יותר. קחו בחשבון שהפיג'ו יקרה יותר וחלשה יותר, ושאין עדיין בסיס משמעותי להערכת אמינותה לטווח ארוך.
איזה רכב זול יותר, ג'ילי גאומטרי C או פיג'ו 3008?
ג'ילי גאומטרי C 2025 (₪124,000 לעומת ₪136,950). ג'ילי גאומטרי C עולה ₪124,000 לעומת ₪136,950 לפיג'ו 3008, כך שהפער במחיר הרכישה לטובתה ברור. אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית, הג'ילי היא הבחירה המשתלמת יותר.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ג'ילי גאומטרי C או פיג'ו 3008?
ג'ילי גאומטרי C 2025 (11.7% בשנה לעומת 18.2% בשנה). נתון שמירת הערך של הג'ילי הוא 11.7% בשנה, לעומת 18.2% בשנה בפיג'ו. הפער מצביע על יתרון לג'ילי בשמירת ערכה, אך אינו מבטיח את מחיר המכירה של רכב מסוים בעתיד.
איזה רכב אמין יותר, ג'ילי גאומטרי C או פיג'ו 3008?
ג'ילי גאומטרי C 2025 (0 ריקולים לעומת 4 ריקולים). לג'ילי רשומים 0 ריקולים, לעומת 4 בפיג'ו. זהו יתרון במדד הריקולים, אך בפני עצמו אינו קובע את אמינות הרכב לאורך זמן.
איזה רכב בטיחותי יותר, ג'ילי גאומטרי C או פיג'ו 3008?
ג'ילי גאומטרי C 2025 (ציון בטיחות 5 לעומת ציון בטיחות 3.5). הג'ילי מובילה במדד הבטיחות עם ציון בטיחות 5 לעומת 3.5 בפיג'ו. עם זאת, בביקורות מצוין שאין לג'ילי נתוני מבחן ריסוק Euro NCAP או אמריקאי, ולכן כדאי לבדוק אילו מערכות בטיחות קיימות ברכב הספציפי.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ג'ילי גאומטרי C או פיג'ו 3008?
ג'ילי גאומטרי C 2025 (204 כ"ס לעומת 136 כ"ס). לג'ילי 204 כ"ס לעומת 136 כ"ס בפיג'ו, יתרון שמורגש במיוחד בתאוצה. הפיג'ו מתאימה יותר למי שמסתפקים בביצועים רגועים, ולא למי שמחפשים כוח זמין.
איזה רכב נגנב פחות, ג'ילי גאומטרי C או פיג'ו 3008?
פיג'ו 3008 2025 (8.1 ל-1,000 רכבים לעומת 48.9 ל-1,000 רכבים). לפיג'ו סיכון גניבה נמוך יותר: 8.1 ל-1,000 רכבים לעומת 48.9 בג'ילי. הפער משמעותי למי שמעדיפים לצמצם חשיפה לגניבה ועשוי להיות שיקול בבחירת הרכב ובבדיקת עלויות הביטוח.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, ג'ילי גאומטרי C או פיג'ו 3008?
ג'ילי גאומטרי C 2025 (18 ימים לעומת 39 ימים). הג'ילי נמכרת בממוצע תוך 18 ימים, לעומת 39 ימים לפיג'ו. זהו יתרון למי שחשוב להם למכור את הרכב במהירות יחסית.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ג'ילי גאומטרי C או פיג'ו 3008?
ג'ילי גאומטרי C 2025 (1,493 על הכביש לעומת 1,207 על הכביש). על הכביש יש 1,493 רכבי ג'ילי לעומת 1,207 רכבי פיג'ו. הג'ילי נפוצה יותר לפי הנתון הזה, אף שהפער אינו גדול.
ג'ילי גאומטרי C בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
פיג'ו 3008 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות