בי.ווי.די אטו 3 או ג'ילי גאומטרי C? השוואה מלאה 2025
ההמלצה שלנו
בסיכום, האטו 3 היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמעדיפים בטיחות, סיכון גניבה נמוך יותר ונפוצות בכביש. גאומטרי C עדיפה אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך ומהירות מכירה, וגם הטווח הרשמי שלה מגיע עד 485 ק״מ בגרסה המתאימה. בשני הדגמים יש 204 כ״ס, אבל כדאי לנסוע בהם ולבחון נוחות, רעשים ותפעול לפני הקנייה. בדקו את מצב הסוללה, היסטוריית הטיפולים וקריאות השירות ברכב המסוים, משום שאין בסיס לקבוע אמינות ארוכת טווח.
מחיר רכישה: ג'ילי גאומטרי C 2025
- בי.ווי.די אטו 3 2025: ₪126,500
- ג'ילי גאומטרי C 2025: ₪119,950
ג׳ילי גאומטרי C זולה יותר לרכישה: ₪119,950 לעומת ₪126,500 לאטו 3. הפער של ₪6,550 עשוי להשאיר לכם יותר תקציב להוצאות הראשוניות.
שמירת ערך: ג'ילי גאומטרי C 2025
- בי.ווי.די אטו 3 2025: 25.1% בשנה
- ג'ילי גאומטרי C 2025: 11.6% בשנה
ג׳ילי מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית המוצגת היא 11.6%, לעומת 25.1% באטו 3. בפועל, זה יתרון שעשוי לצמצם את אובדן הערך לאורך זמן.
אמינות: תיקו
- בי.ווי.די אטו 3 2025: 0 ריקולים
- ג'ילי גאומטרי C 2025: 0 ריקולים
לשני הדגמים 0 ריקולים, כך שאין כאן יתרון מספרי לאחד מהם. אין מספיק מידע על אמינות ארוכת טווח, ולכן כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים וקריאות שירות ברכב המסוים.
בטיחות: בי.ווי.די אטו 3 2025
- בי.ווי.די אטו 3 2025: ציון בטיחות 6.5
- ג'ילי גאומטרי C 2025: ציון בטיחות 5
אטו 3 מובילה עם ציון בטיחות 6.5, לעומת 5 בגאומטרי C. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, זה יתרון ברור לאטו 3, ולדגם יש גם דירוג Euro NCAP של 5 כוכבים.
ביצועים: תיקו
- בי.ווי.די אטו 3 2025: 204 כ"ס
- ג'ילי גאומטרי C 2025: 204 כ"ס
שני הדגמים מציעים 204 כ״ס, כך שעל הנייר אין פער בהספק. מבחינתכם, הבחירה בביצועים יכולה להישען יותר על אופי הנהיגה והנוחות מאשר על נתון הכוח.
מרחב ומשפחה: תיקו
- בי.ווי.די אטו 3 2025: 5 מושבים
- ג'ילי גאומטרי C 2025: 5 מושבים
לשני הדגמים 5 מושבים, ולכן מספר המקומות זהה. בפועל, האטו 3 מתוארת כמרווחת במיוחד בשורה השנייה, בעוד לגאומטרי C תא מטען קטן יחסית וצפוף לשלושה מבוגרים מאחור.
סיכון גניבה: בי.ווי.די אטו 3 2025
- בי.ווי.די אטו 3 2025: 15.5 ל-1,000 רכבים
- ג'ילי גאומטרי C 2025: 48.9 ל-1,000 רכבים
לאטו 3 שיעור של 15.5 גניבות ל-1,000 רכבים, לעומת 48.9 בגאומטרי C. הפער לטובת האטו 3 משמעותי למי שרוצה לצמצם את החשיפה לסיכון גניבה.
מהירות מכירה: ג'ילי גאומטרי C 2025
- בי.ווי.די אטו 3 2025: 26 ימים
- ג'ילי גאומטרי C 2025: 18 ימים
גאומטרי C נמכרת בממוצע בתוך 18 ימים, לעומת 26 ימים לאטו 3. הפער עשוי להקל עליכם למכור את הג׳ילי מהר יותר.
מוניטין ושביעות רצון: תיקו
- בי.ווי.די אטו 3 2025: 6 יתרונות
- ג'ילי גאומטרי C 2025: 6 יתרונות
לשני הדגמים 6 יתרונות, כך שאין כאן פער בכמות היתרונות המוצגת. ההבדלים בפועל נמצאים באופי החבילה: האטו 3 בולטת באבזור ובמרחב, והגאומטרי C בטווח ובתמורה למחיר.
פופולריות בכביש: בי.ווי.די אטו 3 2025
- בי.ווי.די אטו 3 2025: 5,123 על הכביש
- ג'ילי גאומטרי C 2025: 1,493 על הכביש
לאטו 3 יש 5,123 רכבים על הכביש, לעומת 1,493 לגאומטרי C. נפוצות גבוהה יותר עשויה להקל על מציאת מידע והיכרות עם הדגם בשוק היד השנייה.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- בי.ווי.די אטו 3 2025: 6 מערכות
- ג'ילי גאומטרי C 2025: 6 מערכות
בשני הדגמים 6 מערכות, ולכן אין יתרון במספר המערכות. האטו 3 עשירה באבזור, אך תפעול המולטימדיה שלה עלול להיות מסורבל; גם בגאומטרי C חלק מהתפעול נעשה דרך המסך ודורש הסתגלות.
למי מתאים כל רכב
- בי.ווי.די אטו 3 2025: אטו 3 מתאימה לכם אם בטיחות, נפוצות בכביש ומרחב לנוסעים מאחור חשובים לכם, ואתם מוכנים לבדוק שהטווח המעשי מתאים לשגרת הנסיעות שלכם.
- ג'ילי גאומטרי C 2025: גאומטרי C מתאימה לכם אם מחיר קנייה נמוך יותר, שמירת ערך וטווח רשמי ארוך בגרסה המתאימה נמצאים בראש סדר העדיפויות, ואתם יכולים לחיות עם תא מטען קטן יחסית.
שאלות נפוצות
מה עדיף, בי.ווי.די אטו 3 או ג'ילי גאומטרי C?
בסיכום, האטו 3 היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמעדיפים בטיחות, סיכון גניבה נמוך יותר ונפוצות בכביש. גאומטרי C עדיפה אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך ומהירות מכירה, וגם הטווח הרשמי שלה מגיע עד 485 ק״מ בגרסה המתאימה. בשני הדגמים יש 204 כ״ס, אבל כדאי לנסוע בהם ולבחון נוחות, רעשים ותפעול לפני הקנייה. בדקו את מצב הסוללה, היסטוריית הטיפולים וקריאות השירות ברכב המסוים, משום שאין בסיס לקבוע אמינות ארוכת טווח.
איזה רכב זול יותר, בי.ווי.די אטו 3 או ג'ילי גאומטרי C?
ג'ילי גאומטרי C 2025 (₪119,950 לעומת ₪126,500). ג׳ילי גאומטרי C זולה יותר לרכישה: ₪119,950 לעומת ₪126,500 לאטו 3. הפער של ₪6,550 עשוי להשאיר לכם יותר תקציב להוצאות הראשוניות.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, בי.ווי.די אטו 3 או ג'ילי גאומטרי C?
ג'ילי גאומטרי C 2025 (11.6% בשנה לעומת 25.1% בשנה). ג׳ילי מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית המוצגת היא 11.6%, לעומת 25.1% באטו 3. בפועל, זה יתרון שעשוי לצמצם את אובדן הערך לאורך זמן.
איזה רכב בטיחותי יותר, בי.ווי.די אטו 3 או ג'ילי גאומטרי C?
בי.ווי.די אטו 3 2025 (ציון בטיחות 6.5 לעומת ציון בטיחות 5). אטו 3 מובילה עם ציון בטיחות 6.5, לעומת 5 בגאומטרי C. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, זה יתרון ברור לאטו 3, ולדגם יש גם דירוג Euro NCAP של 5 כוכבים.
איזה רכב נגנב פחות, בי.ווי.די אטו 3 או ג'ילי גאומטרי C?
בי.ווי.די אטו 3 2025 (15.5 ל-1,000 רכבים לעומת 48.9 ל-1,000 רכבים). לאטו 3 שיעור של 15.5 גניבות ל-1,000 רכבים, לעומת 48.9 בגאומטרי C. הפער לטובת האטו 3 משמעותי למי שרוצה לצמצם את החשיפה לסיכון גניבה.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, בי.ווי.די אטו 3 או ג'ילי גאומטרי C?
ג'ילי גאומטרי C 2025 (18 ימים לעומת 26 ימים). גאומטרי C נמכרת בממוצע בתוך 18 ימים, לעומת 26 ימים לאטו 3. הפער עשוי להקל עליכם למכור את הג׳ילי מהר יותר.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, בי.ווי.די אטו 3 או ג'ילי גאומטרי C?
בי.ווי.די אטו 3 2025 (5,123 על הכביש לעומת 1,493 על הכביש). לאטו 3 יש 5,123 רכבים על הכביש, לעומת 1,493 לגאומטרי C. נפוצות גבוהה יותר עשויה להקל על מציאת מידע והיכרות עם הדגם בשוק היד השנייה.
בי.ווי.די אטו 3 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
ג'ילי גאומטרי C בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות