צ'רי טיגו 7 פרו או יונדאי טוסון? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

לפי סדר העדיפויות שמשתקף בהשוואה, הצ'רי טיגו 7 פרו היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר: היא זולה יותר, שומרת ערך טוב יותר, מדורגת נמוך יותר בעלויות אחזקה ובקבוצת זיהום נמוכה יותר. הטוסון עדיפה אם אתם נותנים משקל רב יותר לביצועים, לבטיחות, למכירה מהירה ולמוניטין. בביקורות על הצ'רי הוזכרו נוחות נסיעה בינונית, תפעול מסכים לא תמיד נוח והתנהגות לא עקבית של חלק מגרסאות ההנעה, ולכן חשוב לבדוק נסיעת מבחן והיסטוריית טיפולים. בדקו את הגרסה המסוימת: בצ'רי, למשל, היתרונות של הפלאג-אין תלויים בטעינה קבועה, ובטוסון יש הבדלים בין הגרסאות.

מחיר רכישה: צ'רי טיגו 7 פרו 2026

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2026: ₪182,384
  • יונדאי טוסון 2026: ₪191,316

הצ'רי זולה יותר לרכישה: ₪182,384 לעומת ₪191,316 לטוסון, פער של ₪8,932. אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית, זה יתרון ברור לצ'רי.

שמירת ערך: צ'רי טיגו 7 פרו 2026

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2026: 4.9% בשנה
  • יונדאי טוסון 2026: 14.6% בשנה

לצ'רי ירידת ערך שנתית של 4.9%, לעומת 14.6% בטוסון. הפער משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.

עלויות אחזקה: צ'רי טיגו 7 פרו 2026

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2026: דרגה 1 מתוך 5
  • יונדאי טוסון 2026: דרגה 5 מתוך 5

הצ'רי מדורגת בדרגה 1 מתוך 5 בעלויות אחזקה, לעומת דרגה 5 מתוך 5 לטוסון. בפועל, זה מחזק את היתרון שלה למי שמבקשים לצמצם הוצאות שוטפות.

אמינות: תיקו

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2026: 0 ריקולים
  • יונדאי טוסון 2026: 0 ריקולים

לשני הדגמים 0 ריקולים, ולכן אין כאן יתרון מבוסס לאחד מהם. עדיין כדאי לבדוק היטב את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב המסוים, במיוחד בצ'רי שבה דווחו נקודתית תקלות ותלונות על מערכות ההנעה והמסכים.

בטיחות: יונדאי טוסון 2026

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2026: ציון בטיחות 9
  • יונדאי טוסון 2026: ציון בטיחות 9.5

הטוסון מובילה עם ציון בטיחות 9.5, לעומת 9 בצ'רי. הפער מתון, אך אם בטיחות היא השיקול המרכזי שלכם, הטוסון היא הבחירה העדיפה.

חיסכון ואיכות סביבה: צ'רי טיגו 7 פרו 2026

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2026: קבוצת זיהום 2
  • יונדאי טוסון 2026: קבוצת זיהום 13

הצ'רי בקבוצת זיהום 2, לעומת קבוצת זיהום 13 בטוסון. זה יתרון ברור לצ'רי בהיבט הסביבתי.

ביצועים: יונדאי טוסון 2026

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2026: 143 כ"ס
  • יונדאי טוסון 2026: 230 כ"ס

לטוסון 230 כ״ס לעומת 143 כ״ס בצ'רי, והיא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם כוח וביצועים. בביקורות מצוין שהגרסה ההיברידית של הטוסון מספקת ביצועים טובים, בעוד שבצ'רי ההיברידית הרגילה הכוח עלול להיות חלש תחת עומס.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2026: 5 מושבים
  • יונדאי טוסון 2026: 5 מושבים

שני הדגמים מציעים 5 מושבים, ולכן אין כאן יתרון לפי מספר המושבים. בביקורות תוארו שניהם כמרווחים, ובטוסון Long צוין תא מטען בנפח 610 ליטר.

סיכון גניבה: צ'רי טיגו 7 פרו 2026

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2026: 3.9 ל-1,000 רכבים
  • יונדאי טוסון 2026: 13.6 ל-1,000 רכבים

שיעור הגניבה של הצ'רי הוא 3.9 ל-1,000 רכבים, לעומת 13.6 בטוסון. הפער לטובת הצ'רי עשוי להיות חשוב לכם כששוקלים את החשיפה לסיכון גניבה.

מהירות מכירה: יונדאי טוסון 2026

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2026: 40 ימים
  • יונדאי טוסון 2026: 34 ימים

הטוסון נמכרת מהר יותר: 34 ימים לעומת 40 ימים לצ'רי. הפער קטן יחסית, אבל הוא עשוי להקל עליכם כשיגיע הזמן למכור.

מוניטין ושביעות רצון: יונדאי טוסון 2026

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2026: 6 יתרונות
  • יונדאי טוסון 2026: 7 יתרונות

לטוסון 7 יתרונות לעומת 6 לצ'רי במדד המוניטין ושביעות הרצון. גם בביקורות מצוינים לטובתה סחירות ומוניטין טובים.

פופולריות בכביש: צ'רי טיגו 7 פרו 2026

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2026: 5,131 על הכביש
  • יונדאי טוסון 2026: 4,327 על הכביש

על הכביש יש 5,131 צ'רי טיגו 7 פרו לעומת 4,327 טוסון. הצ'רי נפוצה יותר, דבר שעשוי להקל על השוואת מודעות ומידע מצד בעלי רכב.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2026: 6 מערכות
  • יונדאי טוסון 2026: 6 מערכות

לשני הדגמים 6 מערכות בתחום הטכנולוגיה והנוחות, כך שאין כאן יתרון מספרי לאחד מהם. בביקורות צוינו אבזור עשיר ומערכות בטיחות מתקדמות בשניהם, לצד הערות על נוחות נסיעה ותפעול.

למי מתאים כל רכב

  • צ'רי טיגו 7 פרו 2026: צ'רי טיגו 7 פרו מתאימה לכם אם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, עלויות אחזקה וסיכון גניבה נמוכים הם שיקולים מרכזיים, ואתם מוכנים לבדוק היטב את נוחות הנסיעה ואת פעולת מערכת ההנעה.
  • יונדאי טוסון 2026: יונדאי טוסון מתאימה לכם אם אתם מעדיפים יותר כוח, ציון בטיחות גבוה יותר, מוניטין וסחירות, ומוכנים לשלם יותר ולקבל שיעור זיהום וירידת ערך גבוהים יותר.

שאלות נפוצות

מה עדיף, צ'רי טיגו 7 פרו או יונדאי טוסון?

לפי סדר העדיפויות שמשתקף בהשוואה, הצ'רי טיגו 7 פרו היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר: היא זולה יותר, שומרת ערך טוב יותר, מדורגת נמוך יותר בעלויות אחזקה ובקבוצת זיהום נמוכה יותר. הטוסון עדיפה אם אתם נותנים משקל רב יותר לביצועים, לבטיחות, למכירה מהירה ולמוניטין. בביקורות על הצ'רי הוזכרו נוחות נסיעה בינונית, תפעול מסכים לא תמיד נוח והתנהגות לא עקבית של חלק מגרסאות ההנעה, ולכן חשוב לבדוק נסיעת מבחן והיסטוריית טיפולים. בדקו את הגרסה המסוימת: בצ'רי, למשל, היתרונות של הפלאג-אין תלויים בטעינה קבועה, ובטוסון יש הבדלים בין הגרסאות.

איזה רכב זול יותר, צ'רי טיגו 7 פרו או יונדאי טוסון?

צ'רי טיגו 7 פרו 2026 (₪182,384 לעומת ₪191,316). הצ'רי זולה יותר לרכישה: ₪182,384 לעומת ₪191,316 לטוסון, פער של ₪8,932. אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית, זה יתרון ברור לצ'רי.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, צ'רי טיגו 7 פרו או יונדאי טוסון?

צ'רי טיגו 7 פרו 2026 (4.9% בשנה לעומת 14.6% בשנה). לצ'רי ירידת ערך שנתית של 4.9%, לעומת 14.6% בטוסון. הפער משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, צ'רי טיגו 7 פרו או יונדאי טוסון?

צ'רי טיגו 7 פרו 2026 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הצ'רי מדורגת בדרגה 1 מתוך 5 בעלויות אחזקה, לעומת דרגה 5 מתוך 5 לטוסון. בפועל, זה מחזק את היתרון שלה למי שמבקשים לצמצם הוצאות שוטפות.

איזה רכב בטיחותי יותר, צ'רי טיגו 7 פרו או יונדאי טוסון?

יונדאי טוסון 2026 (ציון בטיחות 9.5 לעומת ציון בטיחות 9). הטוסון מובילה עם ציון בטיחות 9.5, לעומת 9 בצ'רי. הפער מתון, אך אם בטיחות היא השיקול המרכזי שלכם, הטוסון היא הבחירה העדיפה.

איזה רכב חסכוני יותר, צ'רי טיגו 7 פרו או יונדאי טוסון?

צ'רי טיגו 7 פרו 2026 (קבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 13). הצ'רי בקבוצת זיהום 2, לעומת קבוצת זיהום 13 בטוסון. זה יתרון ברור לצ'רי בהיבט הסביבתי.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, צ'רי טיגו 7 פרו או יונדאי טוסון?

יונדאי טוסון 2026 (230 כ"ס לעומת 143 כ"ס). לטוסון 230 כ״ס לעומת 143 כ״ס בצ'רי, והיא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם כוח וביצועים. בביקורות מצוין שהגרסה ההיברידית של הטוסון מספקת ביצועים טובים, בעוד שבצ'רי ההיברידית הרגילה הכוח עלול להיות חלש תחת עומס.

איזה רכב נגנב פחות, צ'רי טיגו 7 פרו או יונדאי טוסון?

צ'רי טיגו 7 פרו 2026 (3.9 ל-1,000 רכבים לעומת 13.6 ל-1,000 רכבים). שיעור הגניבה של הצ'רי הוא 3.9 ל-1,000 רכבים, לעומת 13.6 בטוסון. הפער לטובת הצ'רי עשוי להיות חשוב לכם כששוקלים את החשיפה לסיכון גניבה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, צ'רי טיגו 7 פרו או יונדאי טוסון?

יונדאי טוסון 2026 (34 ימים לעומת 40 ימים). הטוסון נמכרת מהר יותר: 34 ימים לעומת 40 ימים לצ'רי. הפער קטן יחסית, אבל הוא עשוי להקל עליכם כשיגיע הזמן למכור.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, צ'רי טיגו 7 פרו או יונדאי טוסון?

יונדאי טוסון 2026 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). לטוסון 7 יתרונות לעומת 6 לצ'רי במדד המוניטין ושביעות הרצון. גם בביקורות מצוינים לטובתה סחירות ומוניטין טובים.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, צ'רי טיגו 7 פרו או יונדאי טוסון?

צ'רי טיגו 7 פרו 2026 (5,131 על הכביש לעומת 4,327 על הכביש). על הכביש יש 5,131 צ'רי טיגו 7 פרו לעומת 4,327 טוסון. הצ'רי נפוצה יותר, דבר שעשוי להקל על השוואת מודעות ומידע מצד בעלי רכב.

צ'רי טיגו 7 פרו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

יונדאי טוסון בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם