בי.ווי.די סיל U או יונדאי טוסון? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

לפי מכלול השיקולים, סיל U מתאים יותר אם חשובים לכם עלויות אחזקה, זיהום נמוך, סיכון גניבה נמוך ומכירה מהירה; הוא גם מאפשר נסיעות יומיומיות על חשמל כשאפשר לטעון בקביעות. הטוסון עדיף אם אתם שמים דגש על מחיר קנייה נמוך יותר, שמירת ערך, בטיחות, מוניטין או הספק גבוה יותר בגרסה המתוארת. קחו בחשבון שבסיל U יש תפעול מערכות מסורבל וריסון בינוני, ואילו נוחות הטוסון בעיר אינה מצטיינת וצריכת הדלק של ההיברידית אינה נמוכה במיוחד. לפני רכישה בדקו את הגרסה המדויקת, האחריות והיסטוריית הטיפולים.

מחיר רכישה: יונדאי טוסון 2026

  • בי.ווי.די סיל U 2026: ₪199,999
  • יונדאי טוסון 2026: ₪191,316

יונדאי טוסון מוביל במחיר רכישה של ₪191,316 לעומת ₪199,999 לסיל U, פער של ₪8,683 לטובת הטוסון.

שמירת ערך: יונדאי טוסון 2026

  • בי.ווי.די סיל U 2026: 18.4% בשנה
  • יונדאי טוסון 2026: 14.6% בשנה

הטוסון מוביל בשמירת ערך: ירידה שנתית של 14.6% לעומת 18.4% בסיל U. הפער עשוי להתבטא בשווי מכירה עתידי גבוה יותר לטוסון.

עלויות אחזקה: בי.ווי.די סיל U 2026

  • בי.ווי.די סיל U 2026: דרגה 1 מתוך 5
  • יונדאי טוסון 2026: דרגה 5 מתוך 5

סיל U מוביל בעלויות האחזקה, בדרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בטוסון. זהו יתרון משמעותי בהוצאות השוטפות, אך בפלאג-אין החיסכון תלוי בטעינה קבועה.

אמינות: תיקו

  • בי.ווי.די סיל U 2026: 0 ריקולים
  • יונדאי טוסון 2026: 0 ריקולים

שני הדגמים קשורים באמינות לפי נתוני הריקולים, עם 0 ריקולים לכל אחד. לסיל U מערכת הנעה מורכבת ולשני הדגמים אין עדיין מידע ארוך-טווח משמעותי לגבי שנת 2026, לכן כדאי לבדוק אחריות והיסטוריית טיפולים.

בטיחות: יונדאי טוסון 2026

  • בי.ווי.די סיל U 2026: ציון בטיחות 9
  • יונדאי טוסון 2026: ציון בטיחות 9.5

הטוסון מוביל עם ציון בטיחות 9.5 לעומת 9 בסיל U. הפער לטובתו, אך שני ציוני הבטיחות גבוהים.

חיסכון ואיכות סביבה: בי.ווי.די סיל U 2026

  • בי.ווי.די סיל U 2026: קבוצת זיהום 2
  • יונדאי טוסון 2026: קבוצת זיהום 13

סיל U מוביל בקבוצת הזיהום, 2 לעומת 13 בטוסון. זהו יתרון סביבתי ברור, ובנסיעות קצרות הוא יכול לנסוע על חשמל אם טוענים אותו בקביעות.

ביצועים: יונדאי טוסון 2026

  • בי.ווי.די סיל U 2026: 218 כ"ס
  • יונדאי טוסון 2026: 230 כ"ס

הטוסון מוביל עם 230 כ״ס לעומת 218 כ״ס בסיל U. הפער הוא 12 כ״ס, אך אופי הביצועים תלוי גם בגרסה: בסיל U קיימת גם גרסת Design כפולת הנעה עם 324 כ״ס.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • בי.ווי.די סיל U 2026: 5 מושבים
  • יונדאי טוסון 2026: 5 מושבים

שני הדגמים מציעים 5 מושבים, ולכן אין כאן יתרון לפי מספר המושבים. ביקורות מציינות מרחב פנימי נדיב בשניהם, ובסיל U במיוחד מרחב טוב לנוסעים מאחור.

סיכון גניבה: בי.ווי.די סיל U 2026

  • בי.ווי.די סיל U 2026: 2.0 ל-1,000 רכבים
  • יונדאי טוסון 2026: 13.6 ל-1,000 רכבים

סיל U מוביל בסיכון גניבה נמוך יותר: 2.0 לכל 1,000 רכבים לעומת 13.6 בטוסון. הפער משמעותי ועשוי להיות שיקול חשוב בבחירת הרכב.

מהירות מכירה: בי.ווי.די סיל U 2026

  • בי.ווי.די סיל U 2026: 18 ימים
  • יונדאי טוסון 2026: 34 ימים

סיל U נמכר מהר יותר, בתוך 18 ימים לעומת 34 ימים לטוסון. המשמעות היא שסביר שיהיה קל יותר למכור אותו במהירות, אף ששמירת הערך טובה יותר בטוסון.

מוניטין ושביעות רצון: יונדאי טוסון 2026

  • בי.ווי.די סיל U 2026: 6 יתרונות
  • יונדאי טוסון 2026: 7 יתרונות

הטוסון מוביל במוניטין ובשביעות רצון, עם 7 יתרונות לעומת 6 בסיל U. ביקורות מציינות לטובתו סחירות ומוניטין טובים.

פופולריות בכביש: בי.ווי.די סיל U 2026

  • בי.ווי.די סיל U 2026: 4,830 על הכביש
  • יונדאי טוסון 2026: 4,327 על הכביש

סיל U מוביל בפופולריות בכביש, עם 4,830 רכבים לעומת 4,327 טוסון. הפער מצביע על נוכחות מעט גדולה יותר של הסיל U בכבישים.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • בי.ווי.די סיל U 2026: 6 מערכות
  • יונדאי טוסון 2026: 6 מערכות

שני הדגמים מציעים 6 מערכות, ולכן אין יתרון במספר המערכות. בסיל U האבזור עשיר, אך חלק מהתפעול דרך המסך עלול להיות מסורבל.

למי מתאים כל רכב

  • בי.ווי.די סיל U 2026: סיל U מתאים לכם אם אתם יכולים לטעון בבית או בעבודה ורוצים רכב פנאי מרווח ומאובזר עם אפשרות לנסיעה חשמלית, עלויות אחזקה נמוכות יחסית וסיכון גניבה נמוך.
  • יונדאי טוסון 2026: טוסון מתאים לכם אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, מוניטין טובים וביצועים חזקים בגרסה ההיברידית, ואתם מוכנים להביא בחשבון עלויות אחזקה גבוהות יותר.

שאלות נפוצות

מה עדיף, בי.ווי.די סיל U או יונדאי טוסון?

לפי מכלול השיקולים, סיל U מתאים יותר אם חשובים לכם עלויות אחזקה, זיהום נמוך, סיכון גניבה נמוך ומכירה מהירה; הוא גם מאפשר נסיעות יומיומיות על חשמל כשאפשר לטעון בקביעות. הטוסון עדיף אם אתם שמים דגש על מחיר קנייה נמוך יותר, שמירת ערך, בטיחות, מוניטין או הספק גבוה יותר בגרסה המתוארת. קחו בחשבון שבסיל U יש תפעול מערכות מסורבל וריסון בינוני, ואילו נוחות הטוסון בעיר אינה מצטיינת וצריכת הדלק של ההיברידית אינה נמוכה במיוחד. לפני רכישה בדקו את הגרסה המדויקת, האחריות והיסטוריית הטיפולים.

איזה רכב זול יותר, בי.ווי.די סיל U או יונדאי טוסון?

יונדאי טוסון 2026 (₪191,316 לעומת ₪199,999). יונדאי טוסון מוביל במחיר רכישה של ₪191,316 לעומת ₪199,999 לסיל U, פער של ₪8,683 לטובת הטוסון.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, בי.ווי.די סיל U או יונדאי טוסון?

יונדאי טוסון 2026 (14.6% בשנה לעומת 18.4% בשנה). הטוסון מוביל בשמירת ערך: ירידה שנתית של 14.6% לעומת 18.4% בסיל U. הפער עשוי להתבטא בשווי מכירה עתידי גבוה יותר לטוסון.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, בי.ווי.די סיל U או יונדאי טוסון?

בי.ווי.די סיל U 2026 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). סיל U מוביל בעלויות האחזקה, בדרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בטוסון. זהו יתרון משמעותי בהוצאות השוטפות, אך בפלאג-אין החיסכון תלוי בטעינה קבועה.

איזה רכב בטיחותי יותר, בי.ווי.די סיל U או יונדאי טוסון?

יונדאי טוסון 2026 (ציון בטיחות 9.5 לעומת ציון בטיחות 9). הטוסון מוביל עם ציון בטיחות 9.5 לעומת 9 בסיל U. הפער לטובתו, אך שני ציוני הבטיחות גבוהים.

איזה רכב חסכוני יותר, בי.ווי.די סיל U או יונדאי טוסון?

בי.ווי.די סיל U 2026 (קבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 13). סיל U מוביל בקבוצת הזיהום, 2 לעומת 13 בטוסון. זהו יתרון סביבתי ברור, ובנסיעות קצרות הוא יכול לנסוע על חשמל אם טוענים אותו בקביעות.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, בי.ווי.די סיל U או יונדאי טוסון?

יונדאי טוסון 2026 (230 כ"ס לעומת 218 כ"ס). הטוסון מוביל עם 230 כ״ס לעומת 218 כ״ס בסיל U. הפער הוא 12 כ״ס, אך אופי הביצועים תלוי גם בגרסה: בסיל U קיימת גם גרסת Design כפולת הנעה עם 324 כ״ס.

איזה רכב נגנב פחות, בי.ווי.די סיל U או יונדאי טוסון?

בי.ווי.די סיל U 2026 (2.0 ל-1,000 רכבים לעומת 13.6 ל-1,000 רכבים). סיל U מוביל בסיכון גניבה נמוך יותר: 2.0 לכל 1,000 רכבים לעומת 13.6 בטוסון. הפער משמעותי ועשוי להיות שיקול חשוב בבחירת הרכב.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, בי.ווי.די סיל U או יונדאי טוסון?

בי.ווי.די סיל U 2026 (18 ימים לעומת 34 ימים). סיל U נמכר מהר יותר, בתוך 18 ימים לעומת 34 ימים לטוסון. המשמעות היא שסביר שיהיה קל יותר למכור אותו במהירות, אף ששמירת הערך טובה יותר בטוסון.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, בי.ווי.די סיל U או יונדאי טוסון?

יונדאי טוסון 2026 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). הטוסון מוביל במוניטין ובשביעות רצון, עם 7 יתרונות לעומת 6 בסיל U. ביקורות מציינות לטובתו סחירות ומוניטין טובים.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, בי.ווי.די סיל U או יונדאי טוסון?

בי.ווי.די סיל U 2026 (4,830 על הכביש לעומת 4,327 על הכביש). סיל U מוביל בפופולריות בכביש, עם 4,830 רכבים לעומת 4,327 טוסון. הפער מצביע על נוכחות מעט גדולה יותר של הסיל U בכבישים.

בי.ווי.די סיל U בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

יונדאי טוסון בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם