ב.מ.וו X2 או טויוטה ראב4? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

לרוב הקונים שמחפשים קרוסאובר משפחתי, ראב4 היא הבחירה העדיפה: היא זולה יותר, שומרת ערך טוב יותר, חזקה יותר ונמכרת מהר יותר. היא גם מרווחת ושימושית יותר, אך חשוב להביא בחשבון את סיכון הגניבה הגבוה יותר ואת העובדה שמדובר בדור חדש ללא מידע מצטבר על אמינות ארוכת טווח. X2 מתאימה יותר אם אתם מעדיפים תחושת פרימיום, התנהגות כביש מהנה, ציון בטיחות גבוה יותר וסיכון גניבה נמוך יותר, ומוכנים לשלם יותר ולהתפשר על המרווח מאחור.

מחיר רכישה: טויוטה ראב4 2026

  • ב.מ.וו X2 2026: ₪320,000
  • טויוטה ראב4 2026: ₪269,990

טויוטה ראב4 מובילה במחיר רכישה של ₪269,990 לעומת ₪320,000 ל-X2, פער של ₪50,010 שמותיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.

שמירת ערך: טויוטה ראב4 2026

  • ב.מ.וו X2 2026: 14.8% בשנה
  • טויוטה ראב4 2026: 12.4% בשנה

ראב4 מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 12.4% לעומת 14.8% ב-X2. הפער עשוי להיות משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.

עלויות אחזקה: תיקו

  • ב.מ.וו X2 2026: דרגה 3 מתוך 5
  • טויוטה ראב4 2026: דרגה 3 מתוך 5

אין יתרון לאחד הרכבים בדרגת עלויות האחזקה: שניהם בדרגה 3 מתוך 5.

אמינות: תיקו

  • ב.מ.וו X2 2026: 0 ריקולים
  • טויוטה ראב4 2026: 0 ריקולים

לשניהם 0 ריקולים. מאחר ששני הדגמים חדשים, הנתון הזה לבדו אינו מלמד על אמינות ארוכת טווח, ולכן חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים ואחריות.

בטיחות: ב.מ.וו X2 2026

  • ב.מ.וו X2 2026: ציון בטיחות 7
  • טויוטה ראב4 2026: ציון בטיחות 5

X2 מובילה עם ציון בטיחות 7 לעומת 5 בראב4. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, זהו יתרון לטובת BMW.

חיסכון ואיכות סביבה: טויוטה ראב4 2026

  • ב.מ.וו X2 2026: קבוצת זיהום 8
  • טויוטה ראב4 2026: קבוצת זיהום 7

ראב4 מובילה בקבוצת זיהום 7 לעומת קבוצה 8 ב-X2. בנוסף, הביקורות מציינות צריכת דלק טובה לגרסה ההיברידית של ראב4.

ביצועים: טויוטה ראב4 2026

  • ב.מ.וו X2 2026: 156 כ"ס
  • טויוטה ראב4 2026: 183 כ"ס

ראב4 מובילה עם 183 כ״ס לעומת 156 כ״ס ב-X2. הביקורות מתארות את ביצועי ההיברידית כמספקים ואף טובים יחסית לקרוסאובר משפחתי.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • ב.מ.וו X2 2026: 5 מושבים
  • טויוטה ראב4 2026: 5 מושבים

שני הרכבים מציעים 5 מושבים. בפועל, ראב4 מרווחת ושימושית יותר למשפחה, בעוד המבנה המשתפל של X2 מצמצם את המרווח מאחור ופוגע בשימושיות תא המטען.

סיכון גניבה: ב.מ.וו X2 2026

  • ב.מ.וו X2 2026: 7.5 ל-1,000 רכבים
  • טויוטה ראב4 2026: 20.1 ל-1,000 רכבים

X2 מובילה בסיכון הגניבה: 7.5 ל-1,000 רכבים לעומת 20.1 בראב4. זהו פער שכדאי להביא בחשבון גם כשבודקים עלויות ביטוח.

מהירות מכירה: טויוטה ראב4 2026

  • ב.מ.וו X2 2026: 40 ימים
  • טויוטה ראב4 2026: 21 ימים

ראב4 נמכרת מהר יותר, בתוך 21 ימים לעומת 40 ימים ל-X2. ההפרש עשוי להקל עליכם כשיגיע הזמן למכור.

מוניטין ושביעות רצון: ב.מ.וו X2 2026

  • ב.מ.וו X2 2026: 7 יתרונות
  • טויוטה ראב4 2026: 7 יתרונות

X2 מובילה בקטגוריית המוניטין ושביעות הרצון, אך לשני הדגמים מצוינים 7 יתרונות. לכן הפער אינו משתקף במספר היתרונות, והביקורות מתארות ב-X2 עיצוב בולט, תא נוסעים איכותי והתנהגות כביש מהנה.

פופולריות בכביש: טויוטה ראב4 2026

  • ב.מ.וו X2 2026: 388 על הכביש
  • טויוטה ראב4 2026: 4,481 על הכביש

ראב4 נפוצה הרבה יותר בכביש, עם 4,481 רכבים לעומת 388 ל-X2. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מידע והשוואת מחירים בשוק המקומי.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • ב.מ.וו X2 2026: 6 מערכות
  • טויוטה ראב4 2026: 6 מערכות

לשני הרכבים 6 מערכות בקטגוריה, כך שאין כאן יתרון לפי מספר המערכות. בביקורות ראב4 מתוארת כנוחה ושימושית, ואילו נוחות X2 עלולה להיות בינונית בנסיעה עירונית, במיוחד עם חישוקים גדולים או מתלים ספורטיביים.

למי מתאים כל רכב

  • ב.מ.וו X2 2026: ב.מ.וו X2 מתאימה לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר פרימיום קומפקטי עם עיצוב בולט, תא נוסעים איכותי והתנהגות כביש מהנה, ופחות זקוקים למרווח משפחתי מרבי.
  • טויוטה ראב4 2026: טויוטה ראב4 מתאימה לכם אם אתם רוצים קרוסאובר היברידי מרווח ושימושי למשפחה, עם מחיר רכישה נמוך יותר, ביצועים טובים ומכירה מהירה יחסית.

שאלות נפוצות

מה עדיף, ב.מ.וו X2 או טויוטה ראב4?

לרוב הקונים שמחפשים קרוסאובר משפחתי, ראב4 היא הבחירה העדיפה: היא זולה יותר, שומרת ערך טוב יותר, חזקה יותר ונמכרת מהר יותר. היא גם מרווחת ושימושית יותר, אך חשוב להביא בחשבון את סיכון הגניבה הגבוה יותר ואת העובדה שמדובר בדור חדש ללא מידע מצטבר על אמינות ארוכת טווח. X2 מתאימה יותר אם אתם מעדיפים תחושת פרימיום, התנהגות כביש מהנה, ציון בטיחות גבוה יותר וסיכון גניבה נמוך יותר, ומוכנים לשלם יותר ולהתפשר על המרווח מאחור.

איזה רכב זול יותר, ב.מ.וו X2 או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (₪269,990 לעומת ₪320,000). טויוטה ראב4 מובילה במחיר רכישה של ₪269,990 לעומת ₪320,000 ל-X2, פער של ₪50,010 שמותיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ב.מ.וו X2 או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (12.4% בשנה לעומת 14.8% בשנה). ראב4 מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 12.4% לעומת 14.8% ב-X2. הפער עשוי להיות משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.

איזה רכב בטיחותי יותר, ב.מ.וו X2 או טויוטה ראב4?

ב.מ.וו X2 2026 (ציון בטיחות 7 לעומת ציון בטיחות 5). X2 מובילה עם ציון בטיחות 7 לעומת 5 בראב4. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, זהו יתרון לטובת BMW.

איזה רכב חסכוני יותר, ב.מ.וו X2 או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (קבוצת זיהום 7 לעומת קבוצת זיהום 8). ראב4 מובילה בקבוצת זיהום 7 לעומת קבוצה 8 ב-X2. בנוסף, הביקורות מציינות צריכת דלק טובה לגרסה ההיברידית של ראב4.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ב.מ.וו X2 או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (183 כ"ס לעומת 156 כ"ס). ראב4 מובילה עם 183 כ״ס לעומת 156 כ״ס ב-X2. הביקורות מתארות את ביצועי ההיברידית כמספקים ואף טובים יחסית לקרוסאובר משפחתי.

איזה רכב נגנב פחות, ב.מ.וו X2 או טויוטה ראב4?

ב.מ.וו X2 2026 (7.5 ל-1,000 רכבים לעומת 20.1 ל-1,000 רכבים). X2 מובילה בסיכון הגניבה: 7.5 ל-1,000 רכבים לעומת 20.1 בראב4. זהו פער שכדאי להביא בחשבון גם כשבודקים עלויות ביטוח.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, ב.מ.וו X2 או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (21 ימים לעומת 40 ימים). ראב4 נמכרת מהר יותר, בתוך 21 ימים לעומת 40 ימים ל-X2. ההפרש עשוי להקל עליכם כשיגיע הזמן למכור.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ב.מ.וו X2 או טויוטה ראב4?

ב.מ.וו X2 2026 (7 יתרונות לעומת 7 יתרונות). X2 מובילה בקטגוריית המוניטין ושביעות הרצון, אך לשני הדגמים מצוינים 7 יתרונות. לכן הפער אינו משתקף במספר היתרונות, והביקורות מתארות ב-X2 עיצוב בולט, תא נוסעים איכותי והתנהגות כביש מהנה.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ב.מ.וו X2 או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (4,481 על הכביש לעומת 388 על הכביש). ראב4 נפוצה הרבה יותר בכביש, עם 4,481 רכבים לעומת 388 ל-X2. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מידע והשוואת מחירים בשוק המקומי.

ב.מ.וו X2 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

טויוטה ראב4 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם