אאודי Q3 או טויוטה ראב4? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

לרוב הקונים, הראב4 הוא הבחירה המשתלמת יותר: הוא זול יותר, שומר טוב יותר על ערכו, קל יותר למכירה ומציע יתרון במדדי הבטיחות, הזיהום והביצועים. גם סקירות הרכב מציינות שימושיות משפחתית וצריכת דלק טובה, אך כדאי לבדוק את רמת הגימור, האחריות והיסטוריית הטיפולים, משום שמדובר בדגם חדש. ה-Q3 מתאים יותר אם חשובה לכם במיוחד סביבת פרימיום, או אם שיעור הגניבות הנמוך יותר שלו הוא שיקול מכריע. בדקו גם את עלויות הביטוח והאחזקה לפני רכישה, שכן סקירות מציינות עלויות גבוהות במיוחד ל-Q3 ועלויות ביטוח אפשריות גבוהות לראב4.

מחיר רכישה: טויוטה ראב4 2026

  • אאודי Q3 2026: ₪335,000
  • טויוטה ראב4 2026: ₪269,990

הראב4 עולה ₪269,990 לעומת ₪335,000 ל-Q3, פער משמעותי במחיר הרכישה. בפועל, נשאר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.

שמירת ערך: טויוטה ראב4 2026

  • אאודי Q3 2026: 14.5% בשנה
  • טויוטה ראב4 2026: 12.4% בשנה

לראב4 ירידת ערך שנתית של 12.4%, לעומת 14.5% ל-Q3. הפער מצביע על שמירת ערך טובה יותר לראב4 לאורך זמן.

עלויות אחזקה: טויוטה ראב4 2026

  • אאודי Q3 2026: דרגה 5 מתוך 5
  • טויוטה ראב4 2026: דרגה 3 מתוך 5

הראב4 מדורג בדרגת אחזקה 3 מתוך 5, לעומת דרגה 5 מתוך 5 ל-Q3. זה מצביע על יתרון לראב4 בהוצאות האחזקה, אם כי גם הוא אינו מבטיח עלויות נמוכות בכל מקרה.

אמינות: תיקו

  • אאודי Q3 2026: 0 ריקולים
  • טויוטה ראב4 2026: 0 ריקולים

לשני הדגמים 0 ריקולים, ולכן אין יתרון לפי מדד זה. שניהם חדשים יחסית, ועדיין אין מספיק ניסיון מצטבר על אמינותם לאורך זמן.

בטיחות: טויוטה ראב4 2026

  • אאודי Q3 2026: ציון בטיחות 4
  • טויוטה ראב4 2026: ציון בטיחות 5

לראב4 ציון בטיחות 5, לעומת ציון 4 ל-Q3. בפועל, הראב4 מקבל יתרון במדד הבטיחות, אך כדאי לבדוק את מערכות הבטיחות ברמת הגימור המסוימת שאתם קונים.

חיסכון ואיכות סביבה: טויוטה ראב4 2026

  • אאודי Q3 2026: קבוצת זיהום 14
  • טויוטה ראב4 2026: קבוצת זיהום 7

הראב4 נמצא בקבוצת זיהום 7, לעומת קבוצת זיהום 14 ל-Q3. זהו יתרון סביבתי ברור לראב4; סקירות גם מציינות את מערכת ההנעה ההיברידית ואת צריכת הדלק הטובה שלו.

ביצועים: טויוטה ראב4 2026

  • אאודי Q3 2026: 164 כ"ס
  • טויוטה ראב4 2026: 183 כ"ס

לראב4 183 כ״ס לעומת 164 כ״ס ל-Q3, ולכן יש לו יתרון בהספק לפי המדד הזה. ה-Q3 עשוי להיות זריז וחזק במיוחד בגרסת 40 TFSI quattro, אך זו אינה ההשוואה שמוצגת כאן.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • אאודי Q3 2026: 5 מושבים
  • טויוטה ראב4 2026: 5 מושבים

שני הרכבים מציעים 5 מושבים, ולכן לפי הנתון הזה אין פער. בפועל, שניהם מיועדים לשימוש משפחתי, והראב4 מציע תא מטען בנפח 514 ליטר לעומת 488 ליטר ב-Q3 לפי הסקירות.

סיכון גניבה: אאודי Q3 2026

  • אאודי Q3 2026: 6.3 ל-1,000 רכבים
  • טויוטה ראב4 2026: 20.1 ל-1,000 רכבים

ל-Q3 שיעור של 6.3 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 20.1 לראב4. זהו יתרון משמעותי ל-Q3 למי שסיכון הגניבה הוא שיקול מרכזי, בעוד שלראב4 כדאי לבדוק היטב את עלויות הביטוח.

מהירות מכירה: טויוטה ראב4 2026

  • אאודי Q3 2026: 35 ימים
  • טויוטה ראב4 2026: 21 ימים

הראב4 נמכר בממוצע בתוך 21 ימים, לעומת 35 ימים ל-Q3. המשמעות היא שקל יותר למכור את הראב4 במהירות, אם תרצו להחליף רכב בהמשך.

מוניטין ושביעות רצון: אאודי Q3 2026

  • אאודי Q3 2026: 7 יתרונות
  • טויוטה ראב4 2026: 7 יתרונות

ל-Q3 היתרון במדד המוניטין ושביעות הרצון, אך בשני הרכבים מופיעים 7 יתרונות. לכן מספר היתרונות לבדו אינו מראה את מקור הפער, וכדאי להתרשם גם מחוויית הנהיגה והבעלות שמתאימה לכם.

פופולריות בכביש: טויוטה ראב4 2026

  • אאודי Q3 2026: 59 על הכביש
  • טויוטה ראב4 2026: 4,481 על הכביש

על הכביש יש 4,481 רכבי ראב4 לעומת 59 רכבי Q3. הראב4 נפוץ בהרבה, דבר שעשוי להקל על היכרות עם הדגם ועל מציאת קונים בעת מכירה.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • אאודי Q3 2026: 6 מערכות
  • טויוטה ראב4 2026: 6 מערכות

בשני הרכבים מצוינות 6 מערכות, ולכן אין פער לפי הספירה הזו. ה-Q3 מציע תא נוסעים טכנולוגי ומסכים גדולים, בעוד שבסקירות על הראב4 מצוינים מתגים פיזיים רבים ושימושיות טובה ברמות הגימור הגבוהות.

למי מתאים כל רכב

  • אאודי Q3 2026: אאודי Q3 מתאים לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר פרימיום עם תא נוסעים איכותי וטכנולוגי, ורוצים שיעור גניבות נמוך יותר גם במחיר רכישה ואחזקה גבוהים.
  • טויוטה ראב4 2026: טויוטה ראב4 מתאים לכם אם אתם מחפשים רכב משפחתי שימושי וחסכוני יותר, עם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך טובה ומכירה מהירה.

שאלות נפוצות

מה עדיף, אאודי Q3 או טויוטה ראב4?

לרוב הקונים, הראב4 הוא הבחירה המשתלמת יותר: הוא זול יותר, שומר טוב יותר על ערכו, קל יותר למכירה ומציע יתרון במדדי הבטיחות, הזיהום והביצועים. גם סקירות הרכב מציינות שימושיות משפחתית וצריכת דלק טובה, אך כדאי לבדוק את רמת הגימור, האחריות והיסטוריית הטיפולים, משום שמדובר בדגם חדש. ה-Q3 מתאים יותר אם חשובה לכם במיוחד סביבת פרימיום, או אם שיעור הגניבות הנמוך יותר שלו הוא שיקול מכריע. בדקו גם את עלויות הביטוח והאחזקה לפני רכישה, שכן סקירות מציינות עלויות גבוהות במיוחד ל-Q3 ועלויות ביטוח אפשריות גבוהות לראב4.

איזה רכב זול יותר, אאודי Q3 או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (₪269,990 לעומת ₪335,000). הראב4 עולה ₪269,990 לעומת ₪335,000 ל-Q3, פער משמעותי במחיר הרכישה. בפועל, נשאר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, אאודי Q3 או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (12.4% בשנה לעומת 14.5% בשנה). לראב4 ירידת ערך שנתית של 12.4%, לעומת 14.5% ל-Q3. הפער מצביע על שמירת ערך טובה יותר לראב4 לאורך זמן.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, אאודי Q3 או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הראב4 מדורג בדרגת אחזקה 3 מתוך 5, לעומת דרגה 5 מתוך 5 ל-Q3. זה מצביע על יתרון לראב4 בהוצאות האחזקה, אם כי גם הוא אינו מבטיח עלויות נמוכות בכל מקרה.

איזה רכב בטיחותי יותר, אאודי Q3 או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (ציון בטיחות 5 לעומת ציון בטיחות 4). לראב4 ציון בטיחות 5, לעומת ציון 4 ל-Q3. בפועל, הראב4 מקבל יתרון במדד הבטיחות, אך כדאי לבדוק את מערכות הבטיחות ברמת הגימור המסוימת שאתם קונים.

איזה רכב חסכוני יותר, אאודי Q3 או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (קבוצת זיהום 7 לעומת קבוצת זיהום 14). הראב4 נמצא בקבוצת זיהום 7, לעומת קבוצת זיהום 14 ל-Q3. זהו יתרון סביבתי ברור לראב4; סקירות גם מציינות את מערכת ההנעה ההיברידית ואת צריכת הדלק הטובה שלו.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, אאודי Q3 או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (183 כ"ס לעומת 164 כ"ס). לראב4 183 כ״ס לעומת 164 כ״ס ל-Q3, ולכן יש לו יתרון בהספק לפי המדד הזה. ה-Q3 עשוי להיות זריז וחזק במיוחד בגרסת 40 TFSI quattro, אך זו אינה ההשוואה שמוצגת כאן.

איזה רכב נגנב פחות, אאודי Q3 או טויוטה ראב4?

אאודי Q3 2026 (6.3 ל-1,000 רכבים לעומת 20.1 ל-1,000 רכבים). ל-Q3 שיעור של 6.3 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 20.1 לראב4. זהו יתרון משמעותי ל-Q3 למי שסיכון הגניבה הוא שיקול מרכזי, בעוד שלראב4 כדאי לבדוק היטב את עלויות הביטוח.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, אאודי Q3 או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (21 ימים לעומת 35 ימים). הראב4 נמכר בממוצע בתוך 21 ימים, לעומת 35 ימים ל-Q3. המשמעות היא שקל יותר למכור את הראב4 במהירות, אם תרצו להחליף רכב בהמשך.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, אאודי Q3 או טויוטה ראב4?

אאודי Q3 2026 (7 יתרונות לעומת 7 יתרונות). ל-Q3 היתרון במדד המוניטין ושביעות הרצון, אך בשני הרכבים מופיעים 7 יתרונות. לכן מספר היתרונות לבדו אינו מראה את מקור הפער, וכדאי להתרשם גם מחוויית הנהיגה והבעלות שמתאימה לכם.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, אאודי Q3 או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (4,481 על הכביש לעומת 59 על הכביש). על הכביש יש 4,481 רכבי ראב4 לעומת 59 רכבי Q3. הראב4 נפוץ בהרבה, דבר שעשוי להקל על היכרות עם הדגם ועל מציאת קונים בעת מכירה.

אאודי Q3 בקצרה · הכל על הדגם

טויוטה ראב4 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם