הונדה CR-V או טויוטה ראב4? השוואה מלאה 2021
ההמלצה שלנו
טויוטה RAV4 מתאימה יותר למי שמעדיפים שמירת ערך, סחירות, חיסכון וזמינות של רכב נפוץ, והיא מובילה במעט בהשוואה הכוללת. הונדה CR-V עדיפה אם מחיר הרכישה, הספק, סיכון גניבה נמוך ומספר ריקולים נמוך יותר חשובים לכם, והיא גם מרווחת ונוחה לשימוש משפחתי. בשני הדגמים כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ומצב מכני לפני קנייה; ב-RAV4 היברידית יש לבדוק גם את מערכת ההנעה ההיברידית. הבחירה הסופית תלויה בשאלה אם אתם מעדיפים להוציא פחות בקנייה או לשים דגש על שמירת ערך וחיסכון בהמשך.
מחיר רכישה: הונדה CR-V 2021
- הונדה CR-V 2021: ₪121,000
- טויוטה ראב4 2021: ₪160,000
הונדה CR-V מובילה במחיר רכישה של ₪121,000, לעומת ₪160,000 לטויוטה RAV4. הפער של ₪39,000 משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.
שמירת ערך: טויוטה ראב4 2021
- הונדה CR-V 2021: 14.4% בשנה
- טויוטה ראב4 2021: 8.4% בשנה
טויוטה RAV4 מובילה עם ירידת ערך של 8.4% בשנה, לעומת 14.4% בהונדה CR-V. בפועל, הטויוטה צפויה לשמור טוב יותר על ערכה לאורך זמן.
עלויות אחזקה: טויוטה ראב4 2021
- הונדה CR-V 2021: דרגה 5 מתוך 5
- טויוטה ראב4 2021: דרגה 3 מתוך 5
טויוטה RAV4 מובילה בעלויות האחזקה; ההונדה מדורגת בדרגה 5 מתוך 5, לעומת דרגה 3 מתוך 5 בטויוטה. הפער מצביע על יתרון לטויוטה בהוצאות השוטפות.
אמינות: הונדה CR-V 2021
- הונדה CR-V 2021: 0 ריקולים
- טויוטה ראב4 2021: 8 ריקולים
הונדה CR-V מובילה, עם 0 ריקולים לעומת 8 בטויוטה RAV4. להונדה יש גם מוניטין אמינות טוב, אך ברכב משומש חשוב לבדוק את היסטוריית הטיפולים של הרכב הספציפי.
בטיחות: טויוטה ראב4 2021
- הונדה CR-V 2021: ציון בטיחות 1
- טויוטה ראב4 2021: ציון בטיחות 2
טויוטה RAV4 מובילה בבטיחות, עם ציון בטיחות 2 לעומת ציון בטיחות 1 בהונדה CR-V. אם מערכות בטיחות הן שיקול מרכזי, זה מעניק לטויוטה יתרון.
חיסכון ואיכות סביבה: טויוטה ראב4 2021
- הונדה CR-V 2021: קבוצת זיהום 15
- טויוטה ראב4 2021: קבוצת זיהום 7
טויוטה RAV4 מובילה בחיסכון ובאיכות הסביבה: היא בקבוצת זיהום 7, לעומת קבוצת זיהום 15 בהונדה CR-V. זהו יתרון למי שמבקש לצמצם צריכת דלק וזיהום.
ביצועים: הונדה CR-V 2021
- הונדה CR-V 2021: 193 כ"ס
- טויוטה ראב4 2021: 178 כ"ס
הונדה CR-V מובילה בהספק, עם 193 כ״ס לעומת 178 כ״ס בטויוטה RAV4. הפער נותן לה יתרון על הנייר, אף שביקורות מתארות את ביצועי גרסת הטורבו כסבירים בלבד.
מרחב ומשפחה: תיקו
- הונדה CR-V 2021: 5 מושבים
- טויוטה ראב4 2021: 5 מושבים
שני הדגמים מיועדים לחמישה נוסעים, ושניהם מובילים במשותף בקטגוריה. ה-RAV4 מציע תא מטען גדול ושימושי, וגם ה-CR-V בולט במרווח הפנים ובתא המטען.
סיכון גניבה: הונדה CR-V 2021
- הונדה CR-V 2021: 0.4 ל-1,000 רכבים
- טויוטה ראב4 2021: 20.1 ל-1,000 רכבים
הונדה CR-V מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 0.4 ל-1,000 רכבים לעומת 20.1 בטויוטה RAV4. זהו פער משמעותי שכדאי להביא בחשבון, לצד בדיקת עלויות הביטוח לרכב המסוים.
מהירות מכירה: טויוטה ראב4 2021
- הונדה CR-V 2021: 34 ימים
- טויוטה ראב4 2021: 23 ימים
טויוטה RAV4 מובילה במהירות המכירה, עם 23 ימים לעומת 34 ימים להונדה CR-V. הנתון מצביע על סחירות טובה יותר לטויוטה.
מוניטין ושביעות רצון: הונדה CR-V 2021
- הונדה CR-V 2021: 7 יתרונות
- טויוטה ראב4 2021: 6 יתרונות
הונדה CR-V מובילה במוניטין ובשביעות רצון, עם 7 יתרונות לעומת 6 בטויוטה RAV4. גם ביקורות על ההונדה מדגישות מרווח, נוחות ומוניטין אמינות טוב.
פופולריות בכביש: טויוטה ראב4 2021
- הונדה CR-V 2021: 314 על הכביש
- טויוטה ראב4 2021: 4,800 על הכביש
טויוטה RAV4 נפוצה יותר בכביש, עם 4,800 רכבים לעומת 314 הונדה CR-V. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מידע, שירות וקונים בעתיד.
טכנולוגיה ונוחות: טויוטה ראב4 2021
- הונדה CR-V 2021: 5 מערכות
- טויוטה ראב4 2021: 6 מערכות
טויוטה RAV4 מובילה עם 6 מערכות לעומת 5 בהונדה CR-V. בשני הדגמים יש דגש על שימושיות, אך הטויוטה מציעה יתרון במספר המערכות.
למי מתאים כל רכב
- הונדה CR-V 2021: הונדה CR-V מתאימה למי שמחפשים SUV משפחתי מרווח ונוח במחיר רכישה נמוך יותר, ומעדיפים הספק גבוה יותר וסיכון גניבה נמוך.
- טויוטה ראב4 2021: טויוטה RAV4 מתאימה למי שמעדיפים SUV היברידי חסכוני, סחיר ונפוץ, ושמירת ערך חשובה להם.
שאלות נפוצות
מה עדיף, הונדה CR-V או טויוטה ראב4?
טויוטה RAV4 מתאימה יותר למי שמעדיפים שמירת ערך, סחירות, חיסכון וזמינות של רכב נפוץ, והיא מובילה במעט בהשוואה הכוללת. הונדה CR-V עדיפה אם מחיר הרכישה, הספק, סיכון גניבה נמוך ומספר ריקולים נמוך יותר חשובים לכם, והיא גם מרווחת ונוחה לשימוש משפחתי. בשני הדגמים כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ומצב מכני לפני קנייה; ב-RAV4 היברידית יש לבדוק גם את מערכת ההנעה ההיברידית. הבחירה הסופית תלויה בשאלה אם אתם מעדיפים להוציא פחות בקנייה או לשים דגש על שמירת ערך וחיסכון בהמשך.
איזה רכב זול יותר, הונדה CR-V או טויוטה ראב4?
הונדה CR-V 2021 (₪121,000 לעומת ₪160,000). הונדה CR-V מובילה במחיר רכישה של ₪121,000, לעומת ₪160,000 לטויוטה RAV4. הפער של ₪39,000 משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, הונדה CR-V או טויוטה ראב4?
טויוטה ראב4 2021 (8.4% בשנה לעומת 14.4% בשנה). טויוטה RAV4 מובילה עם ירידת ערך של 8.4% בשנה, לעומת 14.4% בהונדה CR-V. בפועל, הטויוטה צפויה לשמור טוב יותר על ערכה לאורך זמן.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, הונדה CR-V או טויוטה ראב4?
טויוטה ראב4 2021 (דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). טויוטה RAV4 מובילה בעלויות האחזקה; ההונדה מדורגת בדרגה 5 מתוך 5, לעומת דרגה 3 מתוך 5 בטויוטה. הפער מצביע על יתרון לטויוטה בהוצאות השוטפות.
איזה רכב אמין יותר, הונדה CR-V או טויוטה ראב4?
הונדה CR-V 2021 (0 ריקולים לעומת 8 ריקולים). הונדה CR-V מובילה, עם 0 ריקולים לעומת 8 בטויוטה RAV4. להונדה יש גם מוניטין אמינות טוב, אך ברכב משומש חשוב לבדוק את היסטוריית הטיפולים של הרכב הספציפי.
איזה רכב בטיחותי יותר, הונדה CR-V או טויוטה ראב4?
טויוטה ראב4 2021 (ציון בטיחות 2 לעומת ציון בטיחות 1). טויוטה RAV4 מובילה בבטיחות, עם ציון בטיחות 2 לעומת ציון בטיחות 1 בהונדה CR-V. אם מערכות בטיחות הן שיקול מרכזי, זה מעניק לטויוטה יתרון.
איזה רכב חסכוני יותר, הונדה CR-V או טויוטה ראב4?
טויוטה ראב4 2021 (קבוצת זיהום 7 לעומת קבוצת זיהום 15). טויוטה RAV4 מובילה בחיסכון ובאיכות הסביבה: היא בקבוצת זיהום 7, לעומת קבוצת זיהום 15 בהונדה CR-V. זהו יתרון למי שמבקש לצמצם צריכת דלק וזיהום.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, הונדה CR-V או טויוטה ראב4?
הונדה CR-V 2021 (193 כ"ס לעומת 178 כ"ס). הונדה CR-V מובילה בהספק, עם 193 כ״ס לעומת 178 כ״ס בטויוטה RAV4. הפער נותן לה יתרון על הנייר, אף שביקורות מתארות את ביצועי גרסת הטורבו כסבירים בלבד.
איזה רכב נגנב פחות, הונדה CR-V או טויוטה ראב4?
הונדה CR-V 2021 (0.4 ל-1,000 רכבים לעומת 20.1 ל-1,000 רכבים). הונדה CR-V מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 0.4 ל-1,000 רכבים לעומת 20.1 בטויוטה RAV4. זהו פער משמעותי שכדאי להביא בחשבון, לצד בדיקת עלויות הביטוח לרכב המסוים.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, הונדה CR-V או טויוטה ראב4?
טויוטה ראב4 2021 (23 ימים לעומת 34 ימים). טויוטה RAV4 מובילה במהירות המכירה, עם 23 ימים לעומת 34 ימים להונדה CR-V. הנתון מצביע על סחירות טובה יותר לטויוטה.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, הונדה CR-V או טויוטה ראב4?
הונדה CR-V 2021 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). הונדה CR-V מובילה במוניטין ובשביעות רצון, עם 7 יתרונות לעומת 6 בטויוטה RAV4. גם ביקורות על ההונדה מדגישות מרווח, נוחות ומוניטין אמינות טוב.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, הונדה CR-V או טויוטה ראב4?
טויוטה ראב4 2021 (4,800 על הכביש לעומת 314 על הכביש). טויוטה RAV4 נפוצה יותר בכביש, עם 4,800 רכבים לעומת 314 הונדה CR-V. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מידע, שירות וקונים בעתיד.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, הונדה CR-V או טויוטה ראב4?
טויוטה ראב4 2021 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). טויוטה RAV4 מובילה עם 6 מערכות לעומת 5 בהונדה CR-V. בשני הדגמים יש דגש על שימושיות, אך הטויוטה מציעה יתרון במספר המערכות.
הונדה CR-V בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
טויוטה ראב4 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות