מיצובישי אאוטלנדר או טויוטה ראב4? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

לפי התמונה הכוללת, האאוטלנדר מתאים יותר אם מחיר הרכישה, שבעה מושבים וסיכון גניבה נמוך יותר הם שיקולים מרכזיים עבורכם. הראב4 עדיף אם חשובים לכם חיסכון בדלק, שמירת ערך, אחזקה ומכירה מהירה; בביקורת נמדדו בו 17.8 ק״מ לליטר. בשני הדגמים דווחו 0 ריקולים, אך מדובר בדורות חדשים ועדיין אין מידע מצטבר על תקלות ארוכות טווח, ולכן בדקו היסטוריית טיפולים ואחריות לפני קנייה. קחו בחשבון שבאאוטלנדר השורה השלישית ותא המטען מצומצמים כשהמושבים בשימוש, ואילו הראב4 יקר יותר לרכישה.

מחיר רכישה: מיצובישי אאוטלנדר 2026

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: ₪213,712
  • טויוטה ראב4 2026: ₪269,990

האאוטלנדר זול יותר לרכישה: ₪213,712 לעומת ₪269,990 לראב4, פער משמעותי במחיר הכניסה. כך נשאר לכם יותר תקציב לרישוי, ביטוח והוצאות שוטפות.

שמירת ערך: טויוטה ראב4 2026

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 12.6% בשנה
  • טויוטה ראב4 2026: 12.4% בשנה

הראב4 מוביל בשמירת הערך, עם ירידה שנתית של 12.4% לעומת 12.6% באאוטלנדר. זה פער קטן, אך הוא לטובת טויוטה במכירה עתידית.

עלויות אחזקה: טויוטה ראב4 2026

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: דרגה 5 מתוך 5
  • טויוטה ראב4 2026: דרגה 3 מתוך 5

הראב4 מוביל בעלויות האחזקה: דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באאוטלנדר. המשמעות היא יתרון צפוי להוצאות השוטפות, אף שאין כאן פירוט כספי של העלויות.

אמינות: תיקו

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 0 ריקולים
  • טויוטה ראב4 2026: 0 ריקולים

שני הדגמים מציגים 0 ריקולים, ולכן אין יתרון מעשי לאחד מהם לפי נתון זה. מכיוון ששניהם חדשים, עדיין אין בסיס מקומי מצטבר לקבוע מי יהיה אמין יותר לאורך זמן.

בטיחות: מיצובישי אאוטלנדר 2026

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: ציון בטיחות 6.5
  • טויוטה ראב4 2026: ציון בטיחות 5

האאוטלנדר מוביל בציון בטיחות 6.5 לעומת 5 בראב4. הפער מעיד על יתרון לאאוטלנדר במדד הזה, לצד אבזור בטיחות עשיר שתואר בביקורת.

חיסכון ואיכות סביבה: טויוטה ראב4 2026

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: קבוצת זיהום 15
  • טויוטה ראב4 2026: קבוצת זיהום 7

הראב4 מוביל בקבוצת זיהום 7 לעומת 15 באאוטלנדר. זהו יתרון סביבתי ברור, אך קבוצת הזיהום לבדה אינה נתון של צריכת דלק בפועל.

ביצועים: טויוטה ראב4 2026

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 181 כ"ס
  • טויוטה ראב4 2026: 183 כ"ס

הראב4 מוביל בפער קטן בהספק: 183 כ״ס לעומת 181 כ״ס באאוטלנדר. בפועל, הביקורות מתארות ביצועים מספקים בשניהם, ולא יתרון דרמטי לאחד מהם.

מרחב ומשפחה: מיצובישי אאוטלנדר 2026

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 7 מושבים
  • טויוטה ראב4 2026: 5 מושבים

האאוטלנדר מציע 7 מושבים לעומת 5 בראב4, ולכן מתאים יותר כשנדרשת אפשרות להסיע נוסעים נוספים. השורה השלישית ותא המטען כשהיא בשימוש מוגבלים, ומתאימים בעיקר לילדים או לנסיעות קצרות.

סיכון גניבה: מיצובישי אאוטלנדר 2026

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 9.2 ל-1,000 רכבים
  • טויוטה ראב4 2026: 20.1 ל-1,000 רכבים

האאוטלנדר מוביל בסיכון הגניבה הנמדד: 9.2 ל-1,000 רכבים לעומת 20.1 ל-1,000 בראב4. הפער משמעותי למי שמתגוררים באזור שבו גניבות רכב הן שיקול מרכזי.

מהירות מכירה: טויוטה ראב4 2026

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 26 ימים
  • טויוטה ראב4 2026: 21 ימים

הראב4 נמכר מהר יותר, תוך 21 ימים לעומת 26 ימים לאאוטלנדר. מדובר בחמישה ימים פחות בממוצע, יתרון שעשוי להקל על המכירה.

מוניטין ושביעות רצון: מיצובישי אאוטלנדר 2026

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 7 יתרונות
  • טויוטה ראב4 2026: 7 יתרונות

האאוטלנדר נבחר כמוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון, אך בשני הדגמים מופיעים 7 יתרונות, כך שהפרטים המוצגים אינם מבהירים את מקור הפער. בביקורות מצוין לטויוטה מוניטין עולמי חזק, ולכן כדאי להתייחס למדד בזהירות.

פופולריות בכביש: טויוטה ראב4 2026

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 2,997 על הכביש
  • טויוטה ראב4 2026: 4,481 על הכביש

הראב4 נפוץ יותר בכביש, עם 4,481 רכבים לעומת 2,997 לאאוטלנדר. הפופולריות עשויה להקל על מציאת קונים, אך אינה מבטיחה מחיר מכירה מסוים.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 6 מערכות
  • טויוטה ראב4 2026: 6 מערכות

שני הדגמים כוללים 6 מערכות לפי הנתון המוצג, ולכן אין יתרון מעשי לאחד מהם במספר המערכות. הביקורות מציינות שיפורים בנוחות ובמולטימדיה באאוטלנדר, אך גם חולשות בממשק הראב4.

למי מתאים כל רכב

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: האאוטלנדר מתאים לכם אם אתם מחפשים רכב משפחתי זול יותר עם שבעה מושבים, אבזור בטיחות עשיר ונוחות טובה בשתי השורות הראשונות, ומוכנים להתפשר על צריכת הדלק ועל השימושיות של השורה השלישית.
  • טויוטה ראב4 2026: הראב4 מתאים לכם אם אתם מעדיפים קרוסאובר היברידי חסכוני שקל יותר למכור וששמירת הערך והעלויות השוטפות חשובות לכם, ומוכנים לשלם יותר ולהסתפק בחמישה מושבים.

שאלות נפוצות

מה עדיף, מיצובישי אאוטלנדר או טויוטה ראב4?

לפי התמונה הכוללת, האאוטלנדר מתאים יותר אם מחיר הרכישה, שבעה מושבים וסיכון גניבה נמוך יותר הם שיקולים מרכזיים עבורכם. הראב4 עדיף אם חשובים לכם חיסכון בדלק, שמירת ערך, אחזקה ומכירה מהירה; בביקורת נמדדו בו 17.8 ק״מ לליטר. בשני הדגמים דווחו 0 ריקולים, אך מדובר בדורות חדשים ועדיין אין מידע מצטבר על תקלות ארוכות טווח, ולכן בדקו היסטוריית טיפולים ואחריות לפני קנייה. קחו בחשבון שבאאוטלנדר השורה השלישית ותא המטען מצומצמים כשהמושבים בשימוש, ואילו הראב4 יקר יותר לרכישה.

איזה רכב זול יותר, מיצובישי אאוטלנדר או טויוטה ראב4?

מיצובישי אאוטלנדר 2026 (₪213,712 לעומת ₪269,990). האאוטלנדר זול יותר לרכישה: ₪213,712 לעומת ₪269,990 לראב4, פער משמעותי במחיר הכניסה. כך נשאר לכם יותר תקציב לרישוי, ביטוח והוצאות שוטפות.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, מיצובישי אאוטלנדר או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (12.4% בשנה לעומת 12.6% בשנה). הראב4 מוביל בשמירת הערך, עם ירידה שנתית של 12.4% לעומת 12.6% באאוטלנדר. זה פער קטן, אך הוא לטובת טויוטה במכירה עתידית.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, מיצובישי אאוטלנדר או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הראב4 מוביל בעלויות האחזקה: דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באאוטלנדר. המשמעות היא יתרון צפוי להוצאות השוטפות, אף שאין כאן פירוט כספי של העלויות.

איזה רכב בטיחותי יותר, מיצובישי אאוטלנדר או טויוטה ראב4?

מיצובישי אאוטלנדר 2026 (ציון בטיחות 6.5 לעומת ציון בטיחות 5). האאוטלנדר מוביל בציון בטיחות 6.5 לעומת 5 בראב4. הפער מעיד על יתרון לאאוטלנדר במדד הזה, לצד אבזור בטיחות עשיר שתואר בביקורת.

איזה רכב חסכוני יותר, מיצובישי אאוטלנדר או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (קבוצת זיהום 7 לעומת קבוצת זיהום 15). הראב4 מוביל בקבוצת זיהום 7 לעומת 15 באאוטלנדר. זהו יתרון סביבתי ברור, אך קבוצת הזיהום לבדה אינה נתון של צריכת דלק בפועל.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, מיצובישי אאוטלנדר או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (183 כ"ס לעומת 181 כ"ס). הראב4 מוביל בפער קטן בהספק: 183 כ״ס לעומת 181 כ״ס באאוטלנדר. בפועל, הביקורות מתארות ביצועים מספקים בשניהם, ולא יתרון דרמטי לאחד מהם.

איזה רכב מרווח יותר, מיצובישי אאוטלנדר או טויוטה ראב4?

מיצובישי אאוטלנדר 2026 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). האאוטלנדר מציע 7 מושבים לעומת 5 בראב4, ולכן מתאים יותר כשנדרשת אפשרות להסיע נוסעים נוספים. השורה השלישית ותא המטען כשהיא בשימוש מוגבלים, ומתאימים בעיקר לילדים או לנסיעות קצרות.

איזה רכב נגנב פחות, מיצובישי אאוטלנדר או טויוטה ראב4?

מיצובישי אאוטלנדר 2026 (9.2 ל-1,000 רכבים לעומת 20.1 ל-1,000 רכבים). האאוטלנדר מוביל בסיכון הגניבה הנמדד: 9.2 ל-1,000 רכבים לעומת 20.1 ל-1,000 בראב4. הפער משמעותי למי שמתגוררים באזור שבו גניבות רכב הן שיקול מרכזי.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, מיצובישי אאוטלנדר או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (21 ימים לעומת 26 ימים). הראב4 נמכר מהר יותר, תוך 21 ימים לעומת 26 ימים לאאוטלנדר. מדובר בחמישה ימים פחות בממוצע, יתרון שעשוי להקל על המכירה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, מיצובישי אאוטלנדר או טויוטה ראב4?

מיצובישי אאוטלנדר 2026 (7 יתרונות לעומת 7 יתרונות). האאוטלנדר נבחר כמוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון, אך בשני הדגמים מופיעים 7 יתרונות, כך שהפרטים המוצגים אינם מבהירים את מקור הפער. בביקורות מצוין לטויוטה מוניטין עולמי חזק, ולכן כדאי להתייחס למדד בזהירות.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, מיצובישי אאוטלנדר או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (4,481 על הכביש לעומת 2,997 על הכביש). הראב4 נפוץ יותר בכביש, עם 4,481 רכבים לעומת 2,997 לאאוטלנדר. הפופולריות עשויה להקל על מציאת קונים, אך אינה מבטיחה מחיר מכירה מסוים.

מיצובישי אאוטלנדר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

טויוטה ראב4 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם