פיג'ו 3008 או טויוטה C-HR? השוואה מלאה 2025

ההמלצה שלנו

אם חשובות לכם במיוחד עלויות אחזקה, בטיחות, חיסכון בדלק ומכירה מהירה בהמשך, טויוטה C-HR היא הבחירה המתאימה יותר. פיג'ו 3008 עדיפה אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, כוח מנוע, סיכון גניבה נמוך ותפוצה גדולה יותר בכביש. ה-3008 גם מציעה נוחות נסיעה ובידוד רעשים טובים, אך לדגם החדש עדיין אין בסיס משמעותי להערכת אמינות ארוכת טווח. בשני המקרים, בדקו היטב את היסטוריית הטיפולים, הריקולים ומצב הרכב לפני הקנייה.

מחיר רכישה: פיג'ו 3008 2025

  • פיג'ו 3008 2025: ₪136,950
  • טויוטה C-HR 2025: ₪140,000

פיג'ו 3008 זולה יותר לרכישה: ₪136,950 לעומת ₪140,000 ב-C-HR. הפער הוא ₪3,050, יתרון קטן אך ממשי במחיר הכניסה.

שמירת ערך: פיג'ו 3008 2025

  • פיג'ו 3008 2025: 18.2% בשנה
  • טויוטה C-HR 2025: 22.2% בשנה

ה-3008 מובילה עם ירידת ערך שנתית של 18.2%, לעומת 22.2% ב-C-HR. הפער עשוי להתבטא בשמירה טובה יותר על שווי הרכב לאורך זמן.

עלויות אחזקה: טויוטה C-HR 2025

  • פיג'ו 3008 2025: דרגה 4 מתוך 5
  • טויוטה C-HR 2025: דרגה 2 מתוך 5

ה-C-HR עדיפה בעלויות האחזקה, עם דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 4 מתוך 5 ב-3008. זהו יתרון למי שמתכננים להחזיק ברכב ולצמצם הוצאות שוטפות.

אמינות: טויוטה C-HR 2025

  • פיג'ו 3008 2025: 4 ריקולים
  • טויוטה C-HR 2025: 1 ריקולים

ל-C-HR יתרון לפי נתוני הריקולים: ריקול אחד לעומת ארבעה ב-3008. עם זאת, לשני הדגמים עדיין אין היסטוריה ארוכת טווח מבוססת לשנת 2025, ולכן חשוב לבדוק את הרכב והיסטוריית הטיפולים.

בטיחות: טויוטה C-HR 2025

  • פיג'ו 3008 2025: ציון בטיחות 3.5
  • טויוטה C-HR 2025: ציון בטיחות 6

ה-C-HR מובילה בציון הבטיחות, 6 לעומת 3.5 ב-3008, ובביקורת עליה מצוינים גם חמישה כוכבי Euro NCAP ומערכות TSS 3.0. בביקורת על ה-3008 מצוין דירוג של ארבעה כוכבי Euro NCAP.

חיסכון ואיכות סביבה: טויוטה C-HR 2025

  • פיג'ו 3008 2025: קבוצת זיהום 12
  • טויוטה C-HR 2025: קבוצת זיהום 4

ה-C-HR עדיפה בחיסכון ובאיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 12 ב-3008. גם במבחני הדרכים שצוינו היא הציגה צריכת דלק טובה.

ביצועים: פיג'ו 3008 2025

  • פיג'ו 3008 2025: 136 כ"ס
  • טויוטה C-HR 2025: 98 כ"ס

ה-3008 מובילה בהספק עם 136 כ״ס לעומת 98 כ״ס ב-C-HR. בפועל, הפער מעניק לה יתרון בכוח הזמין, אף שהביקורת מציינת שהביצועים שלה סבירים ולא חזקים במיוחד.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • פיג'ו 3008 2025: 5 מושבים
  • טויוטה C-HR 2025: 5 מושבים

שני הדגמים מיועדים לחמישה נוסעים, ולכן אין כאן יתרון ברור לפי הנתונים האלה. בפועל, בשניהם כדאי לבדוק את המושב האחורי; הביקורות מציינות מרווח מוגבל, במיוחד ב-C-HR.

סיכון גניבה: פיג'ו 3008 2025

  • פיג'ו 3008 2025: 8.1 ל-1,000 רכבים
  • טויוטה C-HR 2025: 27.1 ל-1,000 רכבים

ל-3008 שיעור גניבה נמוך יותר: 8.1 לכל 1,000 רכבים, לעומת 27.1 ב-C-HR. הפער משמעותי למי שמייחסים חשיבות לסיכון הגניבה.

מהירות מכירה: טויוטה C-HR 2025

  • פיג'ו 3008 2025: 40 ימים
  • טויוטה C-HR 2025: 21 ימים

ה-C-HR נמכרת מהר יותר, בתוך 21 ימים לעומת 40 ימים ל-3008. זה עשוי להקל עליכם למכור אותה כשיגיע הזמן להחליף רכב.

מוניטין ושביעות רצון: טויוטה C-HR 2025

  • פיג'ו 3008 2025: 7 יתרונות
  • טויוטה C-HR 2025: 6 יתרונות

ה-C-HR מובילה בפער קטן במספר היתרונות שצוינו, 6 לעומת 7 ל-3008; למרות זאת, המנצחת בתחום היא ה-C-HR. בביקורות, ל-3008 מצוינים במיוחד נוחות נסיעה ואיכות תא הנוסעים, ול-C-HR חסכון בדלק ומערכות בטיחות.

פופולריות בכביש: פיג'ו 3008 2025

  • פיג'ו 3008 2025: 1,207 על הכביש
  • טויוטה C-HR 2025: 502 על הכביש

ה-3008 נפוצה יותר בכביש, עם 1,207 רכבים לעומת 502 של ה-C-HR. תפוצה רחבה יותר עשויה להתאים למי שמעדיפים דגם מוכר ונוכח יותר בשוק.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • פיג'ו 3008 2025: 6 מערכות
  • טויוטה C-HR 2025: 6 מערכות

בשני הדגמים מצוינות 6 מערכות, כך שלא עולה יתרון מספרי לאחד מהם. הביקורת על ה-3008 מדגישה נוחות נסיעה ובידוד רעשים, בעוד שב-C-HR נוחות הנסיעה טובה אך בידוד רעשי הכביש והרוח פחות מוצלח.

למי מתאים כל רכב

  • פיג'ו 3008 2025: פיג'ו 3008 מתאימה לכם אם אתם מעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, מנוע חזק יותר, נוחות נסיעה טובה וסיכון גניבה נמוך.
  • טויוטה C-HR 2025: טויוטה C-HR מתאימה לכם אם חשובים לכם חסכון בדלק, בטיחות, עלויות אחזקה נמוכות יחסית ומכירה מהירה יותר.

שאלות נפוצות

מה עדיף, פיג'ו 3008 או טויוטה C-HR?

אם חשובות לכם במיוחד עלויות אחזקה, בטיחות, חיסכון בדלק ומכירה מהירה בהמשך, טויוטה C-HR היא הבחירה המתאימה יותר. פיג'ו 3008 עדיפה אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, כוח מנוע, סיכון גניבה נמוך ותפוצה גדולה יותר בכביש. ה-3008 גם מציעה נוחות נסיעה ובידוד רעשים טובים, אך לדגם החדש עדיין אין בסיס משמעותי להערכת אמינות ארוכת טווח. בשני המקרים, בדקו היטב את היסטוריית הטיפולים, הריקולים ומצב הרכב לפני הקנייה.

איזה רכב זול יותר, פיג'ו 3008 או טויוטה C-HR?

פיג'ו 3008 2025 (₪136,950 לעומת ₪140,000). פיג'ו 3008 זולה יותר לרכישה: ₪136,950 לעומת ₪140,000 ב-C-HR. הפער הוא ₪3,050, יתרון קטן אך ממשי במחיר הכניסה.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, פיג'ו 3008 או טויוטה C-HR?

פיג'ו 3008 2025 (18.2% בשנה לעומת 22.2% בשנה). ה-3008 מובילה עם ירידת ערך שנתית של 18.2%, לעומת 22.2% ב-C-HR. הפער עשוי להתבטא בשמירה טובה יותר על שווי הרכב לאורך זמן.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, פיג'ו 3008 או טויוטה C-HR?

טויוטה C-HR 2025 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 4 מתוך 5). ה-C-HR עדיפה בעלויות האחזקה, עם דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 4 מתוך 5 ב-3008. זהו יתרון למי שמתכננים להחזיק ברכב ולצמצם הוצאות שוטפות.

איזה רכב אמין יותר, פיג'ו 3008 או טויוטה C-HR?

טויוטה C-HR 2025 (1 ריקולים לעומת 4 ריקולים). ל-C-HR יתרון לפי נתוני הריקולים: ריקול אחד לעומת ארבעה ב-3008. עם זאת, לשני הדגמים עדיין אין היסטוריה ארוכת טווח מבוססת לשנת 2025, ולכן חשוב לבדוק את הרכב והיסטוריית הטיפולים.

איזה רכב בטיחותי יותר, פיג'ו 3008 או טויוטה C-HR?

טויוטה C-HR 2025 (ציון בטיחות 6 לעומת ציון בטיחות 3.5). ה-C-HR מובילה בציון הבטיחות, 6 לעומת 3.5 ב-3008, ובביקורת עליה מצוינים גם חמישה כוכבי Euro NCAP ומערכות TSS 3.0. בביקורת על ה-3008 מצוין דירוג של ארבעה כוכבי Euro NCAP.

איזה רכב חסכוני יותר, פיג'ו 3008 או טויוטה C-HR?

טויוטה C-HR 2025 (קבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 12). ה-C-HR עדיפה בחיסכון ובאיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 12 ב-3008. גם במבחני הדרכים שצוינו היא הציגה צריכת דלק טובה.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, פיג'ו 3008 או טויוטה C-HR?

פיג'ו 3008 2025 (136 כ"ס לעומת 98 כ"ס). ה-3008 מובילה בהספק עם 136 כ״ס לעומת 98 כ״ס ב-C-HR. בפועל, הפער מעניק לה יתרון בכוח הזמין, אף שהביקורת מציינת שהביצועים שלה סבירים ולא חזקים במיוחד.

איזה רכב נגנב פחות, פיג'ו 3008 או טויוטה C-HR?

פיג'ו 3008 2025 (8.1 ל-1,000 רכבים לעומת 27.1 ל-1,000 רכבים). ל-3008 שיעור גניבה נמוך יותר: 8.1 לכל 1,000 רכבים, לעומת 27.1 ב-C-HR. הפער משמעותי למי שמייחסים חשיבות לסיכון הגניבה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, פיג'ו 3008 או טויוטה C-HR?

טויוטה C-HR 2025 (21 ימים לעומת 40 ימים). ה-C-HR נמכרת מהר יותר, בתוך 21 ימים לעומת 40 ימים ל-3008. זה עשוי להקל עליכם למכור אותה כשיגיע הזמן להחליף רכב.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, פיג'ו 3008 או טויוטה C-HR?

טויוטה C-HR 2025 (6 יתרונות לעומת 7 יתרונות). ה-C-HR מובילה בפער קטן במספר היתרונות שצוינו, 6 לעומת 7 ל-3008; למרות זאת, המנצחת בתחום היא ה-C-HR. בביקורות, ל-3008 מצוינים במיוחד נוחות נסיעה ואיכות תא הנוסעים, ול-C-HR חסכון בדלק ומערכות בטיחות.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, פיג'ו 3008 או טויוטה C-HR?

פיג'ו 3008 2025 (1,207 על הכביש לעומת 502 על הכביש). ה-3008 נפוצה יותר בכביש, עם 1,207 רכבים לעומת 502 של ה-C-HR. תפוצה רחבה יותר עשויה להתאים למי שמעדיפים דגם מוכר ונוכח יותר בשוק.

פיג'ו 3008 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

טויוטה C-HR בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם