פיג'ו 3008 או סובארו XV? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

בסיכום העדיפויות, הסובארו XV 2024 מובילה ביתרון כולל קטן, ומתאימה למי שמעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, פחות ריקולים וביצועים חזקים יותר. הפיג'ו 3008 2024 עדיפה אם חשובים לכם עלויות האחזקה לפי ההשוואה, בטיחות, איכות סביבה, פופולריות וטכנולוגיה ונוחות. בביקורת על ה-3008 מצוינים תא נוסעים איכותי ונוחות בין-עירונית טובה, לצד צריכת דלק בפועל של 11.1 ק"מ לליטר ומולטימדיה מסורבלת; ביקורת הסובארו מתייחסת ל-XV 2017, ולא בהכרח לרכב 2024, ולכן אל תסתמכו עליה בלי לוודא את שנתון הרכב והדור המדויקים. לפני קנייה, בדקו רכב ספציפי, היסטוריית טיפולים, אבזור וגרסה, ונסו אותו בנסיעה.

מחיר רכישה: סובארו XV 2024

  • פיג'ו 3008 2024: ₪112,495
  • סובארו XV 2024: ₪108,900

הסובארו זולה יותר במחיר הרכישה: ₪108,900 לעומת ₪112,495 לפיג'ו. הפער הוא ₪3,595 לטובת הסובארו.

שמירת ערך: סובארו XV 2024

  • פיג'ו 3008 2024: 18.0% בשנה
  • סובארו XV 2024: 9.9% בשנה

הסובארו מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 9.9% לעומת 18.0% בפיג'ו. בפועל, זו אינדיקציה לירידת ערך מתונה יותר בסובארו.

עלויות אחזקה: פיג'ו 3008 2024

  • פיג'ו 3008 2024: דרגה 4 מתוך 5
  • סובארו XV 2024: דרגה 5 מתוך 5

הפיג'ו מובילה בעדיפות עלויות האחזקה. עם זאת, דרגות האחזקה שמופיעות הן 4 מתוך 5 לפיג'ו ו-5 מתוך 5 לסובארו, ולכן כדאי לברר מה כוללת ההערכה לפני שמסיקים ממנה על הוצאות בפועל.

אמינות: סובארו XV 2024

  • פיג'ו 3008 2024: 8 ריקולים
  • סובארו XV 2024: 0 ריקולים

הסובארו מובילה במדד הריקולים, עם 0 לעומת 8 בפיג'ו. זהו יתרון במדד הזה, אך ברכב משומש חשוב לבדוק גם היסטוריית טיפולים ולוודא שכל קריאה לתיקון טופלה.

בטיחות: פיג'ו 3008 2024

  • פיג'ו 3008 2024: ציון בטיחות 3.5
  • סובארו XV 2024: 7 כריות אוויר

הפיג'ו מובילה בעדיפות הבטיחות; הערך המופיע עבורה הוא ציון בטיחות 3.5, לעומת 7 כריות אוויר בסובארו. אלה נתונים מסוגים שונים, ולכן כדאי להשוות גם את מערכות הבטיחות של הגרסה והרכב הספציפיים.

חיסכון ואיכות סביבה: פיג'ו 3008 2024

  • פיג'ו 3008 2024: קבוצת זיהום 12
  • סובארו XV 2024: קבוצת זיהום 15

הפיג'ו מובילה בעדיפות חיסכון ואיכות סביבה, עם קבוצת זיהום 12 לעומת 15 בסובארו. קבוצת הזיהום היא מדד סביבתי, ולא נתון ישיר על צריכת הדלק בפועל.

ביצועים: סובארו XV 2024

  • פיג'ו 3008 2024: 136 כ"ס
  • סובארו XV 2024: 152 כ"ס

הסובארו מובילה בביצועים עם 152 כ"ס לעומת 136 כ"ס בפיג'ו. בבדיקה כדאי לנהוג בשתיהן, כי נתון ההספק לבדו לא מתאר את תחושת הכוח ואת תגובת מערכת ההנעה.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • פיג'ו 3008 2024: 5 מושבים
  • סובארו XV 2024: 5 מושבים

אין יתרון לאחד הרכבים בעדיפות המרחב לפי הנתונים המוצגים: בשניהם 5 מושבים. בבדיקה משפחתית, בדקו בפועל את המרווח מאחור ואת תא המטען.

סיכון גניבה: סובארו XV 2024

  • פיג'ו 3008 2024: 8.1 ל-1,000 רכבים
  • סובארו XV 2024: 3.0 ל-1,000 רכבים

הסובארו מובילה בסיכון הגניבה, עם 3.0 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 8.1 בפיג'ו. זהו יתרון במדד, אך עדיין כדאי לבדוק את עלות הביטוח ואת דרישות המיגון לרכב המסוים.

מהירות מכירה: סובארו XV 2024

  • פיג'ו 3008 2024: 39 ימים
  • סובארו XV 2024: 29 ימים

הסובארו נמכרת מהר יותר בממוצע: 29 ימים לעומת 39 ימים לפיג'ו. הפער עשוי להקל על מכירה עתידית, אך אינו מבטיח כמה זמן ייקח למכור רכב מסוים.

מוניטין ושביעות רצון: תיקו

  • פיג'ו 3008 2024: 7 יתרונות
  • סובארו XV 2024: 6 יתרונות

אין הכרעה בעדיפות המוניטין ושביעות הרצון; לפיג'ו מופיעים 7 יתרונות ולסובארו 6. כדאי להתמקד בנושאים שחשובים לכם ולבדוק אותם ברכב עצמו.

פופולריות בכביש: פיג'ו 3008 2024

  • פיג'ו 3008 2024: 691 על הכביש
  • סובארו XV 2024: 3 על הכביש

הפיג'ו מובילה בפופולריות בכביש, עם 691 רכבים לעומת 3 בסובארו. הפער מצביע על כך שהפיג'ו נפוצה יותר, אך חשוב לוודא שהנתון מתייחס לשנתון ולגרסה המדויקים שאתם בודקים.

טכנולוגיה ונוחות: פיג'ו 3008 2024

  • פיג'ו 3008 2024: 6 מערכות
  • סובארו XV 2024: 4 מערכות

הפיג'ו מובילה במספר המערכות, עם 6 לעומת 4 בסובארו. בביקורות על ה-3008 צוינו תא נהג ואבזור עשירים, לצד הנדסת אנוש ומולטימדיה שעלולות להיות מסורבלות.

למי מתאים כל רכב

  • פיג'ו 3008 2024: הפיג'ו 3008 2024 מתאימה לכם אם אתם מחפשים רכב פנאי משפחתי עם תא נוסעים איכותי, אבזור עשיר ונוחות טובה בעיקר בנסיעות בין-עירוניות, ומוכנים לבדוק היטב את צריכת הדלק, הנדסת האנוש והיסטוריית הטיפולים.
  • סובארו XV 2024: הסובארו XV 2024 מתאימה לכם אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, הנעה כפולה ויכולת להתמודד עם דרכים משובשות; לפני החלטה, ודאו שהמידע והביקורת על XV 2017 אכן רלוונטיים לשנתון ולגרסה שאתם בוחנים.

שאלות נפוצות

מה עדיף, פיג'ו 3008 או סובארו XV?

בסיכום העדיפויות, הסובארו XV 2024 מובילה ביתרון כולל קטן, ומתאימה למי שמעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, פחות ריקולים וביצועים חזקים יותר. הפיג'ו 3008 2024 עדיפה אם חשובים לכם עלויות האחזקה לפי ההשוואה, בטיחות, איכות סביבה, פופולריות וטכנולוגיה ונוחות. בביקורת על ה-3008 מצוינים תא נוסעים איכותי ונוחות בין-עירונית טובה, לצד צריכת דלק בפועל של 11.1 ק"מ לליטר ומולטימדיה מסורבלת; ביקורת הסובארו מתייחסת ל-XV 2017, ולא בהכרח לרכב 2024, ולכן אל תסתמכו עליה בלי לוודא את שנתון הרכב והדור המדויקים. לפני קנייה, בדקו רכב ספציפי, היסטוריית טיפולים, אבזור וגרסה, ונסו אותו בנסיעה.

איזה רכב זול יותר, פיג'ו 3008 או סובארו XV?

סובארו XV 2024 (₪108,900 לעומת ₪112,495). הסובארו זולה יותר במחיר הרכישה: ₪108,900 לעומת ₪112,495 לפיג'ו. הפער הוא ₪3,595 לטובת הסובארו.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, פיג'ו 3008 או סובארו XV?

סובארו XV 2024 (9.9% בשנה לעומת 18.0% בשנה). הסובארו מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 9.9% לעומת 18.0% בפיג'ו. בפועל, זו אינדיקציה לירידת ערך מתונה יותר בסובארו.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, פיג'ו 3008 או סובארו XV?

פיג'ו 3008 2024 (דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הפיג'ו מובילה בעדיפות עלויות האחזקה. עם זאת, דרגות האחזקה שמופיעות הן 4 מתוך 5 לפיג'ו ו-5 מתוך 5 לסובארו, ולכן כדאי לברר מה כוללת ההערכה לפני שמסיקים ממנה על הוצאות בפועל.

איזה רכב אמין יותר, פיג'ו 3008 או סובארו XV?

סובארו XV 2024 (0 ריקולים לעומת 8 ריקולים). הסובארו מובילה במדד הריקולים, עם 0 לעומת 8 בפיג'ו. זהו יתרון במדד הזה, אך ברכב משומש חשוב לבדוק גם היסטוריית טיפולים ולוודא שכל קריאה לתיקון טופלה.

איזה רכב בטיחותי יותר, פיג'ו 3008 או סובארו XV?

פיג'ו 3008 2024 (ציון בטיחות 3.5 לעומת 7 כריות אוויר). הפיג'ו מובילה בעדיפות הבטיחות; הערך המופיע עבורה הוא ציון בטיחות 3.5, לעומת 7 כריות אוויר בסובארו. אלה נתונים מסוגים שונים, ולכן כדאי להשוות גם את מערכות הבטיחות של הגרסה והרכב הספציפיים.

איזה רכב חסכוני יותר, פיג'ו 3008 או סובארו XV?

פיג'ו 3008 2024 (קבוצת זיהום 12 לעומת קבוצת זיהום 15). הפיג'ו מובילה בעדיפות חיסכון ואיכות סביבה, עם קבוצת זיהום 12 לעומת 15 בסובארו. קבוצת הזיהום היא מדד סביבתי, ולא נתון ישיר על צריכת הדלק בפועל.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, פיג'ו 3008 או סובארו XV?

סובארו XV 2024 (152 כ"ס לעומת 136 כ"ס). הסובארו מובילה בביצועים עם 152 כ"ס לעומת 136 כ"ס בפיג'ו. בבדיקה כדאי לנהוג בשתיהן, כי נתון ההספק לבדו לא מתאר את תחושת הכוח ואת תגובת מערכת ההנעה.

איזה רכב נגנב פחות, פיג'ו 3008 או סובארו XV?

סובארו XV 2024 (3.0 ל-1,000 רכבים לעומת 8.1 ל-1,000 רכבים). הסובארו מובילה בסיכון הגניבה, עם 3.0 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 8.1 בפיג'ו. זהו יתרון במדד, אך עדיין כדאי לבדוק את עלות הביטוח ואת דרישות המיגון לרכב המסוים.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, פיג'ו 3008 או סובארו XV?

סובארו XV 2024 (29 ימים לעומת 39 ימים). הסובארו נמכרת מהר יותר בממוצע: 29 ימים לעומת 39 ימים לפיג'ו. הפער עשוי להקל על מכירה עתידית, אך אינו מבטיח כמה זמן ייקח למכור רכב מסוים.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, פיג'ו 3008 או סובארו XV?

פיג'ו 3008 2024 (691 על הכביש לעומת 3 על הכביש). הפיג'ו מובילה בפופולריות בכביש, עם 691 רכבים לעומת 3 בסובארו. הפער מצביע על כך שהפיג'ו נפוצה יותר, אך חשוב לוודא שהנתון מתייחס לשנתון ולגרסה המדויקים שאתם בודקים.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, פיג'ו 3008 או סובארו XV?

פיג'ו 3008 2024 (6 מערכות לעומת 4 מערכות). הפיג'ו מובילה במספר המערכות, עם 6 לעומת 4 בסובארו. בביקורות על ה-3008 צוינו תא נהג ואבזור עשירים, לצד הנדסת אנוש ומולטימדיה שעלולות להיות מסורבלות.

פיג'ו 3008 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

סובארו XV בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם