ניסאן אקס טרייל או טויוטה ראב4? השוואה מלאה 2025

ההמלצה שלנו

למי שמחפשים חבילה כוללת עם חיסכון, ביצועים, סחירות ומוניטין, הראב4 הוא הבחירה המתאימה יותר. האקס־טרייל עדיף אם מחיר הרכישה, שבעה מושבים וסיכון גניבה נמוך יותר חשובים לכם במיוחד. לפני הקנייה כדאי לבדוק את מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים, ובניסאן לתת תשומת לב מיוחדת לתיבת ההילוכים בגרסאות שבהן היא מותקנת. קחו בחשבון שבאקס־טרייל השורה השלישית צפופה, ואילו בראב4 יש חמישה מושבים בלבד.

מחיר רכישה: ניסאן אקס טרייל 2025

  • ניסאן אקס טרייל 2025: ₪167,500
  • טויוטה ראב4 2025: ₪215,000

האקס־טרייל מוביל במחיר רכישה של ₪167,500 לעומת ₪215,000 לראב4. הפער משמעותי למי שרוצים להקטין את ההוצאה הראשונית.

שמירת ערך: ניסאן אקס טרייל 2025

  • ניסאן אקס טרייל 2025: 13.3% בשנה
  • טויוטה ראב4 2025: 20.4% בשנה

האקס־טרייל מוביל גם בשמירת ערך: 13.3% בשנה לעומת 20.4% בשנה בראב4. לפי המדד הזה, הירידה השנתית הצפויה בערך נמוכה יותר בניסאן.

עלויות אחזקה: טויוטה ראב4 2025

  • ניסאן אקס טרייל 2025: דרגה 5 מתוך 5
  • טויוטה ראב4 2025: דרגה 3 מתוך 5

הראב4 מוביל בעלויות האחזקה, עם דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באקס־טרייל. זה יתרון למי שמתכננים להחזיק ברכב ולשים דגש על הוצאות שוטפות.

אמינות: ניסאן אקס טרייל 2025

  • ניסאן אקס טרייל 2025: 0 ריקולים
  • טויוטה ראב4 2025: 3 ריקולים

האקס־טרייל מוביל במדד הזה, עם 0 ריקולים לעומת 3 בראב4. עם זאת, אין בכך תחליף לבדיקה פרטנית של הרכב והיסטוריית הטיפולים שלו.

בטיחות: ניסאן אקס טרייל 2025

  • ניסאן אקס טרייל 2025: ציון בטיחות 4
  • טויוטה ראב4 2025: ציון בטיחות 2

האקס־טרייל מוביל בציון הבטיחות: 4 לעומת 2 בראב4. זה יתרון למי שמעדיפים את הדגם עם הציון הגבוה יותר במדד הזה.

חיסכון ואיכות סביבה: טויוטה ראב4 2025

  • ניסאן אקס טרייל 2025: קבוצת זיהום 14
  • טויוטה ראב4 2025: קבוצת זיהום 7

הראב4 מוביל בחיסכון ובאיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 7 לעומת 14 באקס־טרייל. הפער מצביע על יתרון לטויוטה במדד הזיהום.

ביצועים: טויוטה ראב4 2025

  • ניסאן אקס טרייל 2025: 163 כ"ס
  • טויוטה ראב4 2025: 178 כ"ס

הראב4 מוביל בביצועים עם 178 כ״ס לעומת 163 כ״ס באקס־טרייל. ההפרש בכוח נותן לטויוטה יתרון למי שמחפשים תגובת מנוע חזקה יותר.

מרחב ומשפחה: ניסאן אקס טרייל 2025

  • ניסאן אקס טרייל 2025: 7 מושבים
  • טויוטה ראב4 2025: 5 מושבים

האקס־טרייל מוביל בשימושיות משפחתית בזכות 7 מושבים, לעומת 5 בראב4. השורה השלישית צפופה ומתאימה בעיקר לילדים, ותא המטען קטן מאוד כשכל המושבים בשימוש.

סיכון גניבה: ניסאן אקס טרייל 2025

  • ניסאן אקס טרייל 2025: 9.2 ל-1,000 רכבים
  • טויוטה ראב4 2025: 20.1 ל-1,000 רכבים

האקס־טרייל מוביל במדד סיכון הגניבה: 9.2 ל־1,000 רכבים לעומת 20.1 ל־1,000 בראב4. זהו שיקול לטובת ניסאן למי שרוצים לצמצם את החשיפה לסיכון הזה.

מהירות מכירה: טויוטה ראב4 2025

  • ניסאן אקס טרייל 2025: 39 ימים
  • טויוטה ראב4 2025: 10 ימים

הראב4 נמכר מהר יותר, בתוך 10 ימים לעומת 39 ימים באקס־טרייל. זה עשוי להקל על מכירה עתידית של הטויוטה.

מוניטין ושביעות רצון: טויוטה ראב4 2025

  • ניסאן אקס טרייל 2025: 5 יתרונות
  • טויוטה ראב4 2025: 6 יתרונות

הראב4 מוביל במוניטין ובשביעות רצון, עם 6 יתרונות לעומת 5 באקס־טרייל. הפער קטן, אך המדד נוטה לטובת טויוטה.

פופולריות בכביש: טויוטה ראב4 2025

  • ניסאן אקס טרייל 2025: 628 על הכביש
  • טויוטה ראב4 2025: 7,455 על הכביש

הראב4 נפוץ הרבה יותר בכביש, עם 7,455 רכבים לעומת 628 אקס־טריילים. הפופולריות עשויה לתרום להיכרות רחבה יותר עם הדגם ולסחירות.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • ניסאן אקס טרייל 2025: 6 מערכות
  • טויוטה ראב4 2025: 6 מערכות

שני הדגמים מציעים 6 מערכות, ולכן אין ביניהם יתרון במספר המערכות במדד הזה.

למי מתאים כל רכב

  • ניסאן אקס טרייל 2025: האקס־טרייל מתאים למשפחות שזקוקות לאפשרות של שבעה מושבים ומעדיפות מחיר רכישה נמוך יותר, במיוחד אם השורה השלישית תשמש בעיקר ילדים.
  • טויוטה ראב4 2025: הראב4 מתאים למי שמעדיפים רכב היברידי חסכוני, בעל ביצועים טובים וסחירות חזקה, ומסתפקים בחמישה מושבים.

שאלות נפוצות

מה עדיף, ניסאן אקס טרייל או טויוטה ראב4?

למי שמחפשים חבילה כוללת עם חיסכון, ביצועים, סחירות ומוניטין, הראב4 הוא הבחירה המתאימה יותר. האקס־טרייל עדיף אם מחיר הרכישה, שבעה מושבים וסיכון גניבה נמוך יותר חשובים לכם במיוחד. לפני הקנייה כדאי לבדוק את מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים, ובניסאן לתת תשומת לב מיוחדת לתיבת ההילוכים בגרסאות שבהן היא מותקנת. קחו בחשבון שבאקס־טרייל השורה השלישית צפופה, ואילו בראב4 יש חמישה מושבים בלבד.

איזה רכב זול יותר, ניסאן אקס טרייל או טויוטה ראב4?

ניסאן אקס טרייל 2025 (₪167,500 לעומת ₪215,000). האקס־טרייל מוביל במחיר רכישה של ₪167,500 לעומת ₪215,000 לראב4. הפער משמעותי למי שרוצים להקטין את ההוצאה הראשונית.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ניסאן אקס טרייל או טויוטה ראב4?

ניסאן אקס טרייל 2025 (13.3% בשנה לעומת 20.4% בשנה). האקס־טרייל מוביל גם בשמירת ערך: 13.3% בשנה לעומת 20.4% בשנה בראב4. לפי המדד הזה, הירידה השנתית הצפויה בערך נמוכה יותר בניסאן.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, ניסאן אקס טרייל או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2025 (דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הראב4 מוביל בעלויות האחזקה, עם דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באקס־טרייל. זה יתרון למי שמתכננים להחזיק ברכב ולשים דגש על הוצאות שוטפות.

איזה רכב אמין יותר, ניסאן אקס טרייל או טויוטה ראב4?

ניסאן אקס טרייל 2025 (0 ריקולים לעומת 3 ריקולים). האקס־טרייל מוביל במדד הזה, עם 0 ריקולים לעומת 3 בראב4. עם זאת, אין בכך תחליף לבדיקה פרטנית של הרכב והיסטוריית הטיפולים שלו.

איזה רכב בטיחותי יותר, ניסאן אקס טרייל או טויוטה ראב4?

ניסאן אקס טרייל 2025 (ציון בטיחות 4 לעומת ציון בטיחות 2). האקס־טרייל מוביל בציון הבטיחות: 4 לעומת 2 בראב4. זה יתרון למי שמעדיפים את הדגם עם הציון הגבוה יותר במדד הזה.

איזה רכב חסכוני יותר, ניסאן אקס טרייל או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2025 (קבוצת זיהום 7 לעומת קבוצת זיהום 14). הראב4 מוביל בחיסכון ובאיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 7 לעומת 14 באקס־טרייל. הפער מצביע על יתרון לטויוטה במדד הזיהום.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ניסאן אקס טרייל או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2025 (178 כ"ס לעומת 163 כ"ס). הראב4 מוביל בביצועים עם 178 כ״ס לעומת 163 כ״ס באקס־טרייל. ההפרש בכוח נותן לטויוטה יתרון למי שמחפשים תגובת מנוע חזקה יותר.

איזה רכב מרווח יותר, ניסאן אקס טרייל או טויוטה ראב4?

ניסאן אקס טרייל 2025 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). האקס־טרייל מוביל בשימושיות משפחתית בזכות 7 מושבים, לעומת 5 בראב4. השורה השלישית צפופה ומתאימה בעיקר לילדים, ותא המטען קטן מאוד כשכל המושבים בשימוש.

איזה רכב נגנב פחות, ניסאן אקס טרייל או טויוטה ראב4?

ניסאן אקס טרייל 2025 (9.2 ל-1,000 רכבים לעומת 20.1 ל-1,000 רכבים). האקס־טרייל מוביל במדד סיכון הגניבה: 9.2 ל־1,000 רכבים לעומת 20.1 ל־1,000 בראב4. זהו שיקול לטובת ניסאן למי שרוצים לצמצם את החשיפה לסיכון הזה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, ניסאן אקס טרייל או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2025 (10 ימים לעומת 39 ימים). הראב4 נמכר מהר יותר, בתוך 10 ימים לעומת 39 ימים באקס־טרייל. זה עשוי להקל על מכירה עתידית של הטויוטה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ניסאן אקס טרייל או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2025 (6 יתרונות לעומת 5 יתרונות). הראב4 מוביל במוניטין ובשביעות רצון, עם 6 יתרונות לעומת 5 באקס־טרייל. הפער קטן, אך המדד נוטה לטובת טויוטה.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ניסאן אקס טרייל או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2025 (7,455 על הכביש לעומת 628 על הכביש). הראב4 נפוץ הרבה יותר בכביש, עם 7,455 רכבים לעומת 628 אקס־טריילים. הפופולריות עשויה לתרום להיכרות רחבה יותר עם הדגם ולסחירות.

ניסאן אקס טרייל בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

טויוטה ראב4 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם