ניסאן אקס טרייל או סאנגיונג רקסטון? השוואה מלאה 2023
ההמלצה שלנו
לפי מכלול השיקולים, האקס-טרייל הוא הבחירה המתאימה יותר למי שמעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, בטיחות, עלויות אחזקה ואבזור. הרקסטון עדיף אם אתם צריכים 7 מושבים, מעדיפים 202 כ״ס או נותנים משקל לסיכון גניבה נמוך יותר ולמכירה מהירה מעט יותר. קחו בחשבון שבשני הדגמים השורה השלישית צפופה, וברקסטון יש לבדוק היטב את רמת הגימור ואת מערכות הבטיחות. לפני רכישה, בדקו היסטוריית טיפולים, מצב מכני ותוקף אחריות ברכב הספציפי.
מחיר רכישה: ניסאן אקס טרייל 2023
- ניסאן אקס טרייל 2023: ₪152,380
- סאנגיונג רקסטון 2023: ₪163,500
ניסאן אקס-טרייל זול יותר לרכישה: ₪152,380 לעומת ₪163,500 ברקסטון. הפער של ₪11,120 משאיר לכם יותר מרווח בתקציב.
שמירת ערך: ניסאן אקס טרייל 2023
- ניסאן אקס טרייל 2023: 3.8% בשנה
- סאנגיונג רקסטון 2023: 13.4% בשנה
האקס-טרייל מוביל בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 3.8% לעומת 13.4% ברקסטון. הפער משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.
עלויות אחזקה: ניסאן אקס טרייל 2023
- ניסאן אקס טרייל 2023: דרגה 3 מתוך 5
- סאנגיונג רקסטון 2023: דרגה 5 מתוך 5
האקס-טרייל מדורג בדרגה 3 מתוך 5 בעלויות אחזקה, לעומת דרגה 5 מתוך 5 ברקסטון. בפועל, הוא הבחירה העדיפה למי שרוצים להקל על הוצאות האחזקה.
אמינות: תיקו
- ניסאן אקס טרייל 2023: 0 ריקולים
- סאנגיונג רקסטון 2023: 0 ריקולים
לשני הדגמים 0 ריקולים, כך שבמדד הזה אין הבדל ביניהם. בדיקה של היסטוריית הטיפולים ומצב הרכב עדיין חשובה, במיוחד משום שאין נתוני אמינות ארוכי טווח מספקים לשנת 2023.
בטיחות: ניסאן אקס טרייל 2023
- ניסאן אקס טרייל 2023: ציון בטיחות 4
- סאנגיונג רקסטון 2023: ציון בטיחות 1
האקס-טרייל מוביל עם ציון בטיחות 4, לעומת ציון 1 ברקסטון. בבחירה משפחתית, זה יתרון ברור לטובת הניסאן; ברקסטון חשוב לבדוק גם את רמת הגימור, שבה מערכות הבטיחות משתנות.
חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן אקס טרייל 2023
- ניסאן אקס טרייל 2023: קבוצת זיהום 8
- סאנגיונג רקסטון 2023: קבוצת זיהום 15
האקס-טרייל בקבוצת זיהום 8, לעומת קבוצת זיהום 15 ברקסטון. המשמעות היא יתרון לניסאן במדד הסביבתי, אך הקבוצה לבדה אינה מספרת כמה דלק הרכב צורך בפועל.
ביצועים: סאנגיונג רקסטון 2023
- ניסאן אקס טרייל 2023: 156 כ"ס
- סאנגיונג רקסטון 2023: 202 כ"ס
הרקסטון מוביל בהספק עם 202 כ״ס לעומת 156 כ״ס באקס-טרייל. זהו יתרון למי שמעדיפים מנוע חזק יותר, ובפרט למי שמחפשים רכב גדול עם מנוע דיזל.
מרחב ומשפחה: סאנגיונג רקסטון 2023
- ניסאן אקס טרייל 2023: 5 מושבים
- סאנגיונג רקסטון 2023: 7 מושבים
הרקסטון מציע 7 מושבים לעומת 5 באקס-טרייל. הוא מתאים יותר כשנדרשת שורת מושבים נוספת, אך לפי הביקורות השורה השלישית בשני הדגמים צפופה ומתאימה בעיקר לילדים.
סיכון גניבה: סאנגיונג רקסטון 2023
- ניסאן אקס טרייל 2023: 9.2 ל-1,000 רכבים
- סאנגיונג רקסטון 2023: 3.4 ל-1,000 רכבים
ברקסטון נרשמו 3.4 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 9.2 באקס-טרייל. זהו יתרון לרקסטון מבחינת הסיכון הנמדד, אך עדיין כדאי לבדוק עלויות ומיגון מול חברת הביטוח.
מהירות מכירה: סאנגיונג רקסטון 2023
- ניסאן אקס טרייל 2023: 39 ימים
- סאנגיונג רקסטון 2023: 37 ימים
הרקסטון נמכר בממוצע בתוך 37 ימים, לעומת 39 ימים לאקס-טרייל. מדובר בפער קטן של יומיים לטובת הרקסטון, ולא בהבדל גדול בזמן המכירה.
מוניטין ושביעות רצון: ניסאן אקס טרייל 2023
- ניסאן אקס טרייל 2023: 6 יתרונות
- סאנגיונג רקסטון 2023: 7 יתרונות
האקס-טרייל מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון. עם זאת, מספר היתרונות המופיע לרקסטון הוא 7 לעומת 6 לניסאן, ולכן ספירת היתרונות לבדה אינה מסבירה את תוצאת המדד.
פופולריות בכביש: ניסאן אקס טרייל 2023
- ניסאן אקס טרייל 2023: 466 על הכביש
- סאנגיונג רקסטון 2023: 106 על הכביש
האקס-טרייל נפוץ יותר, עם 466 רכבים על הכביש לעומת 106 לרקסטון. נפוצות גבוהה עשויה להקל על מציאת מידע, בעלי מקצוע וקונים בעתיד.
טכנולוגיה ונוחות: ניסאן אקס טרייל 2023
- ניסאן אקס טרייל 2023: 6 מערכות
- סאנגיונג רקסטון 2023: 5 מערכות
האקס-טרייל מוביל עם 6 מערכות לעומת 5 ברקסטון. גם הביקורות מתארות את הניסאן כמודרני ומאובזר, אך כדאי לבדוק ברכב המסוים אילו מערכות קיימות בפועל.
למי מתאים כל רכב
- ניסאן אקס טרייל 2023: ניסאן אקס-טרייל מתאים לכם אם אתם מחפשים רכב פנאי מודרני ונוח עם יתרון במחיר, בבטיחות ובשמירת הערך, ואינכם זקוקים בהכרח לשבעה מושבים.
- סאנגיונג רקסטון 2023: סאנגיונג רקסטון מתאים לכם אם אתם צריכים שבעה מושבים, מנוע דיזל חזק והנעה כפולה, ומוכנים לשקול רכב גדול יותר עם יתרונות וחסרונות שונים.
שאלות נפוצות
מה עדיף, ניסאן אקס טרייל או סאנגיונג רקסטון?
לפי מכלול השיקולים, האקס-טרייל הוא הבחירה המתאימה יותר למי שמעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, בטיחות, עלויות אחזקה ואבזור. הרקסטון עדיף אם אתם צריכים 7 מושבים, מעדיפים 202 כ״ס או נותנים משקל לסיכון גניבה נמוך יותר ולמכירה מהירה מעט יותר. קחו בחשבון שבשני הדגמים השורה השלישית צפופה, וברקסטון יש לבדוק היטב את רמת הגימור ואת מערכות הבטיחות. לפני רכישה, בדקו היסטוריית טיפולים, מצב מכני ותוקף אחריות ברכב הספציפי.
איזה רכב זול יותר, ניסאן אקס טרייל או סאנגיונג רקסטון?
ניסאן אקס טרייל 2023 (₪152,380 לעומת ₪163,500). ניסאן אקס-טרייל זול יותר לרכישה: ₪152,380 לעומת ₪163,500 ברקסטון. הפער של ₪11,120 משאיר לכם יותר מרווח בתקציב.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ניסאן אקס טרייל או סאנגיונג רקסטון?
ניסאן אקס טרייל 2023 (3.8% בשנה לעומת 13.4% בשנה). האקס-טרייל מוביל בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 3.8% לעומת 13.4% ברקסטון. הפער משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, ניסאן אקס טרייל או סאנגיונג רקסטון?
ניסאן אקס טרייל 2023 (דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). האקס-טרייל מדורג בדרגה 3 מתוך 5 בעלויות אחזקה, לעומת דרגה 5 מתוך 5 ברקסטון. בפועל, הוא הבחירה העדיפה למי שרוצים להקל על הוצאות האחזקה.
איזה רכב בטיחותי יותר, ניסאן אקס טרייל או סאנגיונג רקסטון?
ניסאן אקס טרייל 2023 (ציון בטיחות 4 לעומת ציון בטיחות 1). האקס-טרייל מוביל עם ציון בטיחות 4, לעומת ציון 1 ברקסטון. בבחירה משפחתית, זה יתרון ברור לטובת הניסאן; ברקסטון חשוב לבדוק גם את רמת הגימור, שבה מערכות הבטיחות משתנות.
איזה רכב חסכוני יותר, ניסאן אקס טרייל או סאנגיונג רקסטון?
ניסאן אקס טרייל 2023 (קבוצת זיהום 8 לעומת קבוצת זיהום 15). האקס-טרייל בקבוצת זיהום 8, לעומת קבוצת זיהום 15 ברקסטון. המשמעות היא יתרון לניסאן במדד הסביבתי, אך הקבוצה לבדה אינה מספרת כמה דלק הרכב צורך בפועל.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ניסאן אקס טרייל או סאנגיונג רקסטון?
סאנגיונג רקסטון 2023 (202 כ"ס לעומת 156 כ"ס). הרקסטון מוביל בהספק עם 202 כ״ס לעומת 156 כ״ס באקס-טרייל. זהו יתרון למי שמעדיפים מנוע חזק יותר, ובפרט למי שמחפשים רכב גדול עם מנוע דיזל.
איזה רכב מרווח יותר, ניסאן אקס טרייל או סאנגיונג רקסטון?
סאנגיונג רקסטון 2023 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). הרקסטון מציע 7 מושבים לעומת 5 באקס-טרייל. הוא מתאים יותר כשנדרשת שורת מושבים נוספת, אך לפי הביקורות השורה השלישית בשני הדגמים צפופה ומתאימה בעיקר לילדים.
איזה רכב נגנב פחות, ניסאן אקס טרייל או סאנגיונג רקסטון?
סאנגיונג רקסטון 2023 (3.4 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 רכבים). ברקסטון נרשמו 3.4 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 9.2 באקס-טרייל. זהו יתרון לרקסטון מבחינת הסיכון הנמדד, אך עדיין כדאי לבדוק עלויות ומיגון מול חברת הביטוח.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, ניסאן אקס טרייל או סאנגיונג רקסטון?
סאנגיונג רקסטון 2023 (37 ימים לעומת 39 ימים). הרקסטון נמכר בממוצע בתוך 37 ימים, לעומת 39 ימים לאקס-טרייל. מדובר בפער קטן של יומיים לטובת הרקסטון, ולא בהבדל גדול בזמן המכירה.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ניסאן אקס טרייל או סאנגיונג רקסטון?
ניסאן אקס טרייל 2023 (6 יתרונות לעומת 7 יתרונות). האקס-טרייל מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון. עם זאת, מספר היתרונות המופיע לרקסטון הוא 7 לעומת 6 לניסאן, ולכן ספירת היתרונות לבדה אינה מסבירה את תוצאת המדד.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ניסאן אקס טרייל או סאנגיונג רקסטון?
ניסאן אקס טרייל 2023 (466 על הכביש לעומת 106 על הכביש). האקס-טרייל נפוץ יותר, עם 466 רכבים על הכביש לעומת 106 לרקסטון. נפוצות גבוהה עשויה להקל על מציאת מידע, בעלי מקצוע וקונים בעתיד.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, ניסאן אקס טרייל או סאנגיונג רקסטון?
ניסאן אקס טרייל 2023 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). האקס-טרייל מוביל עם 6 מערכות לעומת 5 ברקסטון. גם הביקורות מתארות את הניסאן כמודרני ומאובזר, אך כדאי לבדוק ברכב המסוים אילו מערכות קיימות בפועל.
ניסאן אקס טרייל בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
סאנגיונג רקסטון בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו סטלביו מול ניסאן אקס טרייל
- אאודי Q3 מול ניסאן אקס טרייל
- אאודי Q4 e-tron מול ניסאן אקס טרייל
- ב.מ.וו X1 מול ניסאן אקס טרייל
- ב.מ.וו X2 מול ניסאן אקס טרייל
- קאדילק XT4 מול ניסאן אקס טרייל
- שברולט בלייזר מול ניסאן אקס טרייל
- יונדאי סנטה פה מול ניסאן אקס טרייל
- יונדאי טוסון מול ניסאן אקס טרייל
- קיה EV6 מול ניסאן אקס טרייל