ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 5008? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

האקס טרייל מתאים יותר אם חשובים לכם שמירת ערך, עלויות אחזקה, בטיחות, ביצועים ומוניטין, והוא גם מוביל בתמונה הכוללת. הפיג'ו עדיפה אם מחיר רכישה נמוך יותר או 7 מושבים הם שיקולים מרכזיים; קחו בחשבון שהשורה השלישית צפופה בשני הדגמים. לפני קנייה, בדקו את הגרסה ורמת הגימור, היסטוריית הטיפולים והמצב המכני, במיוחד משום שאין כאן נתוני אמינות ארוכי טווח לדגמי 2024. בשני הדגמים תא המטען קטן כשהמושבים בשורה השלישית בשימוש.

מחיר רכישה: פיג'ו 5008 2024

  • ניסאן אקס טרייל 2024: ₪166,880
  • פיג'ו 5008 2024: ₪115,495

הפיג'ו זולה יותר לרכישה: ₪115,495 לעומת ₪166,880 לאקס טרייל. זה יתרון ברור אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.

שמירת ערך: ניסאן אקס טרייל 2024

  • ניסאן אקס טרייל 2024: 6.0% בשנה
  • פיג'ו 5008 2024: 19.2% בשנה

האקס טרייל מוביל בשמירת ערך, עם ירידה של 6.0% בשנה לעומת 19.2% בפיג'ו. הפער משמעותי למי שמתכנן למכור את הרכב בהמשך.

עלויות אחזקה: ניסאן אקס טרייל 2024

  • ניסאן אקס טרייל 2024: דרגה 3 מתוך 5
  • פיג'ו 5008 2024: דרגה 5 מתוך 5

האקס טרייל נמצא בדרגת אחזקה 3 מתוך 5, לעומת דרגה 5 מתוך 5 בפיג'ו. בפועל, זו בחירה עדיפה למי שמבקש לצמצם את הוצאות האחזקה.

אמינות: ניסאן אקס טרייל 2024

  • ניסאן אקס טרייל 2024: 0 ריקולים
  • פיג'ו 5008 2024: 4 ריקולים

לאקס טרייל 0 ריקולים לעומת 4 בפיג'ו, יתרון בתמונה הידועה של הריקולים. עם זאת, אין כאן נתוני אמינות ארוכי טווח, ולכן כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים בכל רכב משומש.

בטיחות: ניסאן אקס טרייל 2024

  • ניסאן אקס טרייל 2024: ציון בטיחות 4
  • פיג'ו 5008 2024: ציון בטיחות 2

האקס טרייל מוביל בציון בטיחות 4 לעומת 2 בפיג'ו. גם בביקורות מתוארים מערך בטיחות מקיף באקס טרייל ומערכות סיוע רבות בפיג'ו.

חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן אקס טרייל 2024

  • ניסאן אקס טרייל 2024: קבוצת זיהום 8
  • פיג'ו 5008 2024: קבוצת זיהום 15

האקס טרייל בקבוצת זיהום 8 לעומת קבוצת זיהום 15 בפיג'ו. זהו יתרון במדד הזיהום, אך אינו מבטיח צריכת דלק נמוכה יותר בכל גרסה או תנאי נהיגה.

ביצועים: ניסאן אקס טרייל 2024

  • ניסאן אקס טרייל 2024: 156 כ"ס
  • פיג'ו 5008 2024: 130 כ"ס

לאקס טרייל 156 כ"ס לעומת 130 כ"ס בפיג'ו, ולכן יש לו יתרון בהספק. בביקורות מצוינים ביצועים טובים בגרסאות ההיברידיות של האקס טרייל, בעוד שגרסת 1.2 ליטר בפיג'ו עלולה להרגיש חלשה בעומס.

מרחב ומשפחה: פיג'ו 5008 2024

  • ניסאן אקס טרייל 2024: 5 מושבים
  • פיג'ו 5008 2024: 7 מושבים

הפיג'ו מציעה 7 מושבים לעומת 5 באקס טרייל, ולכן מתאימה יותר למי שזקוק למושבים נוספים. בפועל, לפי הביקורות, השורה השלישית בשני הדגמים צפופה ומתאימה בעיקר לילדים.

סיכון גניבה: פיג'ו 5008 2024

  • ניסאן אקס טרייל 2024: 9.2 ל-1,000 רכבים
  • פיג'ו 5008 2024: 7.3 ל-1,000 רכבים

לפיג'ו שיעור של 7.3 גניבות ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 באקס טרייל. זה יתרון במדד סיכון הגניבה, אך אינו מבטיח את הסיכון במקרה של רכב מסוים.

מהירות מכירה: תיקו

  • ניסאן אקס טרייל 2024: 40 ימים
  • פיג'ו 5008 2024: 40 ימים

שניהם נמכרים בממוצע בתוך 40 ימים, כך שאין כאן פער מעשי במהירות המכירה.

מוניטין ושביעות רצון: ניסאן אקס טרייל 2024

  • ניסאן אקס טרייל 2024: 5 יתרונות
  • פיג'ו 5008 2024: 7 יתרונות

האקס טרייל מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון. בביקורות עליו מצוינים נוחות נסיעה, בידוד רעשים ואבזור, בעוד שבפיג'ו מצוינים בין היתר התנהגות כביש טובה ואיכות חומרים.

פופולריות בכביש: ניסאן אקס טרייל 2024

  • ניסאן אקס טרייל 2024: 744 על הכביש
  • פיג'ו 5008 2024: 544 על הכביש

האקס טרייל נפוץ יותר, עם 744 רכבים על הכביש לעומת 544 בפיג'ו. תפוצה גבוהה יותר עשויה להקל על מציאת מידע וחוויות של בעלי רכב, אך אינה מבטיחה מצב טוב יותר של רכב משומש.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • ניסאן אקס טרייל 2024: 6 מערכות
  • פיג'ו 5008 2024: 6 מערכות

שניהם כוללים 6 מערכות, ולכן אין פער במספר המערכות לפי המידע המופיע כאן. בביקורות, האקס טרייל מתואר כנוח ובעל סביבת נהג נעימה, ובפיג'ו מצוינים תא נוסעים איכותי לצד הנדסת אנוש שדורשת הסתגלות.

למי מתאים כל רכב

  • ניסאן אקס טרייל 2024: האקס טרייל מתאים לכם אם אתם מעדיפים שמירת ערך, עלויות אחזקה נמוכות יותר וביצועים, ומסתפקים ב-5 מושבים בגרסה הזו.
  • פיג'ו 5008 2024: הפיג'ו 5008 מתאימה לכם אם מחיר רכישה נמוך יותר ו-7 מושבים חשובים לכם, ואתם מוכנים להתפשר על שמירת ערך ועלויות אחזקה.

שאלות נפוצות

מה עדיף, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 5008?

האקס טרייל מתאים יותר אם חשובים לכם שמירת ערך, עלויות אחזקה, בטיחות, ביצועים ומוניטין, והוא גם מוביל בתמונה הכוללת. הפיג'ו עדיפה אם מחיר רכישה נמוך יותר או 7 מושבים הם שיקולים מרכזיים; קחו בחשבון שהשורה השלישית צפופה בשני הדגמים. לפני קנייה, בדקו את הגרסה ורמת הגימור, היסטוריית הטיפולים והמצב המכני, במיוחד משום שאין כאן נתוני אמינות ארוכי טווח לדגמי 2024. בשני הדגמים תא המטען קטן כשהמושבים בשורה השלישית בשימוש.

איזה רכב זול יותר, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 5008?

פיג'ו 5008 2024 (₪115,495 לעומת ₪166,880). הפיג'ו זולה יותר לרכישה: ₪115,495 לעומת ₪166,880 לאקס טרייל. זה יתרון ברור אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 5008?

ניסאן אקס טרייל 2024 (6.0% בשנה לעומת 19.2% בשנה). האקס טרייל מוביל בשמירת ערך, עם ירידה של 6.0% בשנה לעומת 19.2% בפיג'ו. הפער משמעותי למי שמתכנן למכור את הרכב בהמשך.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 5008?

ניסאן אקס טרייל 2024 (דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). האקס טרייל נמצא בדרגת אחזקה 3 מתוך 5, לעומת דרגה 5 מתוך 5 בפיג'ו. בפועל, זו בחירה עדיפה למי שמבקש לצמצם את הוצאות האחזקה.

איזה רכב אמין יותר, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 5008?

ניסאן אקס טרייל 2024 (0 ריקולים לעומת 4 ריקולים). לאקס טרייל 0 ריקולים לעומת 4 בפיג'ו, יתרון בתמונה הידועה של הריקולים. עם זאת, אין כאן נתוני אמינות ארוכי טווח, ולכן כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים בכל רכב משומש.

איזה רכב בטיחותי יותר, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 5008?

ניסאן אקס טרייל 2024 (ציון בטיחות 4 לעומת ציון בטיחות 2). האקס טרייל מוביל בציון בטיחות 4 לעומת 2 בפיג'ו. גם בביקורות מתוארים מערך בטיחות מקיף באקס טרייל ומערכות סיוע רבות בפיג'ו.

איזה רכב חסכוני יותר, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 5008?

ניסאן אקס טרייל 2024 (קבוצת זיהום 8 לעומת קבוצת זיהום 15). האקס טרייל בקבוצת זיהום 8 לעומת קבוצת זיהום 15 בפיג'ו. זהו יתרון במדד הזיהום, אך אינו מבטיח צריכת דלק נמוכה יותר בכל גרסה או תנאי נהיגה.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 5008?

ניסאן אקס טרייל 2024 (156 כ"ס לעומת 130 כ"ס). לאקס טרייל 156 כ"ס לעומת 130 כ"ס בפיג'ו, ולכן יש לו יתרון בהספק. בביקורות מצוינים ביצועים טובים בגרסאות ההיברידיות של האקס טרייל, בעוד שגרסת 1.2 ליטר בפיג'ו עלולה להרגיש חלשה בעומס.

איזה רכב מרווח יותר, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 5008?

פיג'ו 5008 2024 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). הפיג'ו מציעה 7 מושבים לעומת 5 באקס טרייל, ולכן מתאימה יותר למי שזקוק למושבים נוספים. בפועל, לפי הביקורות, השורה השלישית בשני הדגמים צפופה ומתאימה בעיקר לילדים.

איזה רכב נגנב פחות, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 5008?

פיג'ו 5008 2024 (7.3 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 רכבים). לפיג'ו שיעור של 7.3 גניבות ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 באקס טרייל. זה יתרון במדד סיכון הגניבה, אך אינו מבטיח את הסיכון במקרה של רכב מסוים.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 5008?

ניסאן אקס טרייל 2024 (5 יתרונות לעומת 7 יתרונות). האקס טרייל מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון. בביקורות עליו מצוינים נוחות נסיעה, בידוד רעשים ואבזור, בעוד שבפיג'ו מצוינים בין היתר התנהגות כביש טובה ואיכות חומרים.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ניסאן אקס טרייל או פיג'ו 5008?

ניסאן אקס טרייל 2024 (744 על הכביש לעומת 544 על הכביש). האקס טרייל נפוץ יותר, עם 744 רכבים על הכביש לעומת 544 בפיג'ו. תפוצה גבוהה יותר עשויה להקל על מציאת מידע וחוויות של בעלי רכב, אך אינה מבטיחה מצב טוב יותר של רכב משומש.

ניסאן אקס טרייל בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

פיג'ו 5008 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם