מיצובישי אאוטלנדר או וולוו XC40? השוואה מלאה 2023

ההמלצה שלנו

בסיכום ההשוואה, האאוטלנדר הוא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, שבעה מושבים, יותר כוח ויתרונות במדדי שמירת ערך ומכירה. ה-XC40 עדיף אם חשובים לכם במיוחד עלויות האחזקה, קבוצת זיהום נמוכה וסיכון גניבה נמוך. בבחירת XC40 בדקו היטב איזו גרסת הנעה מוצעת ומה מצב האחריות והטיפולים שלה, ובאאוטלנדר קחו בחשבון את צריכת הדלק ואת המגבלות של השורה השלישית. בשני המקרים חשוב לבדוק את הרכב המסוים ואת היסטוריית הטיפולים לפני הקנייה.

מחיר רכישה: מיצובישי אאוטלנדר 2023

  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: ₪139,999
  • וולוו XC40 2023: ₪171,400

האאוטלנדר מוביל במחיר רכישה של ₪139,999 לעומת ₪171,400 ל-XC40, פער של ₪31,401 שיכול להשאיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.

שמירת ערך: מיצובישי אאוטלנדר 2023

  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 11.5% בשנה
  • וולוו XC40 2023: 13.3% בשנה

האאוטלנדר מוביל בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 11.5% לעומת 13.3% ב-XC40. הפער מצביע על שחיקה שנתית מתונה יותר באאוטלנדר.

עלויות אחזקה: וולוו XC40 2023

  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: דרגה 5 מתוך 5
  • וולוו XC40 2023: דרגה 1 מתוך 5

ה-XC40 מוביל בעלויות האחזקה, בדירוג דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באאוטלנדר. זה יתרון משמעותי למי שרוצים לצמצם את הוצאות האחזקה, אך כדאי לבדוק עלויות לפי גרסת ההנעה הספציפית.

אמינות: מיצובישי אאוטלנדר 2023

  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 0 ריקולים
  • וולוו XC40 2023: 1 ריקולים

האאוטלנדר מוביל עם 0 ריקולים לעומת ריקול אחד ב-XC40. זהו יתרון במדד הריקולים, אך לא תחליף לבדיקה של היסטוריית הטיפולים והרכב המסוים.

בטיחות: מיצובישי אאוטלנדר 2023

  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: ציון בטיחות 3
  • וולוו XC40 2023: ציון בטיחות 1

האאוטלנדר מוביל במדד הבטיחות עם ציון בטיחות 3 לעומת ציון בטיחות 1 ב-XC40. אם המדד הזה מרכזי עבורכם, הוא מעניק לאאוטלנדר יתרון בהשוואה.

חיסכון ואיכות סביבה: וולוו XC40 2023

  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: קבוצת זיהום 15
  • וולוו XC40 2023: קבוצת זיהום 2

ה-XC40 מוביל בקבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 15 באאוטלנדר. הפער גדול, וה-XC40 הוא הבחירה העדיפה במדד הזיהום.

ביצועים: מיצובישי אאוטלנדר 2023

  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 181 כ"ס
  • וולוו XC40 2023: 129 כ"ס

האאוטלנדר מוביל עם 181 כ"ס לעומת 129 כ"ס ב-XC40. יתרון ההספק עשוי להתאים למי שמעדיפים יותר כוח זמין, אף שביקורות מציינות שהאאוטלנדר מתקשה יותר בעליות ובעומס.

מרחב ומשפחה: מיצובישי אאוטלנדר 2023

  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 7 מושבים
  • וולוו XC40 2023: 5 מושבים

האאוטלנדר מוביל עם 7 מושבים לעומת 5 ב-XC40, ולכן מתאים יותר כשנדרשת אפשרות להסיע נוסעים נוספים. בפועל, השורה השלישית ותא המטען כשהיא בשימוש מוגבלים.

סיכון גניבה: וולוו XC40 2023

  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 9.2 ל-1,000 רכבים
  • וולוו XC40 2023: 0.2 ל-1,000 רכבים

ה-XC40 מוביל בסיכון הגניבה, עם 0.2 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 9.2 באאוטלנדר. זהו פער ניכר לטובת ה-XC40 במדד הזה.

מהירות מכירה: מיצובישי אאוטלנדר 2023

  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 18 ימים
  • וולוו XC40 2023: 25 ימים

האאוטלנדר מוביל במהירות המכירה, עם 18 ימים לעומת 25 ימים ל-XC40. הנתון מצביע על מכירה מהירה יותר בממוצע.

מוניטין ושביעות רצון: מיצובישי אאוטלנדר 2023

  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 6 יתרונות
  • וולוו XC40 2023: 6 יתרונות

האאוטלנדר מוביל בהשוואה במוניטין ושביעות רצון, אך לשני הדגמים מופיעים 6 יתרונות, כך שהערכים האלה אינם מציגים פער ביניהם.

פופולריות בכביש: מיצובישי אאוטלנדר 2023

  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 5,065 על הכביש
  • וולוו XC40 2023: 3 על הכביש

האאוטלנדר מוביל בפופולריות, עם 5,065 רכבים על הכביש לעומת 3 ל-XC40. שכיחות גבוהה יותר עשויה להקל על מציאת מידע וחוויות של בעלי רכב, אך אינה מעידה כשלעצמה על איכות הרכב.

טכנולוגיה ונוחות: מיצובישי אאוטלנדר 2023

  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: 6 מערכות
  • וולוו XC40 2023: 5 מערכות

האאוטלנדר מוביל עם 6 מערכות לעומת 5 ב-XC40. מדובר ביתרון קטן במספר המערכות, לצד ביקורות חיוביות על האבזור ומערכות הבטיחות שלו.

למי מתאים כל רכב

  • מיצובישי אאוטלנדר 2023: מיצובישי אאוטלנדר מתאים לכם אם אתם מחפשים רכב משפחתי עם שבעה מושבים, מחיר קנייה נמוך יותר וביצועים חזקים יותר, ומוכנים להתפשר על צריכת דלק בינונית ועל שורה שלישית מוגבלת.
  • וולוו XC40 2023: וולוו XC40 מתאים לכם אם אתם מעדיפים רכב פנאי קומפקטי יוקרתי עם יתרון בעלויות אחזקה, בזיהום ובסיכון הגניבה, ואינכם זקוקים ליותר מחמישה מושבים.

שאלות נפוצות

מה עדיף, מיצובישי אאוטלנדר או וולוו XC40?

בסיכום ההשוואה, האאוטלנדר הוא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, שבעה מושבים, יותר כוח ויתרונות במדדי שמירת ערך ומכירה. ה-XC40 עדיף אם חשובים לכם במיוחד עלויות האחזקה, קבוצת זיהום נמוכה וסיכון גניבה נמוך. בבחירת XC40 בדקו היטב איזו גרסת הנעה מוצעת ומה מצב האחריות והטיפולים שלה, ובאאוטלנדר קחו בחשבון את צריכת הדלק ואת המגבלות של השורה השלישית. בשני המקרים חשוב לבדוק את הרכב המסוים ואת היסטוריית הטיפולים לפני הקנייה.

איזה רכב זול יותר, מיצובישי אאוטלנדר או וולוו XC40?

מיצובישי אאוטלנדר 2023 (₪139,999 לעומת ₪171,400). האאוטלנדר מוביל במחיר רכישה של ₪139,999 לעומת ₪171,400 ל-XC40, פער של ₪31,401 שיכול להשאיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, מיצובישי אאוטלנדר או וולוו XC40?

מיצובישי אאוטלנדר 2023 (11.5% בשנה לעומת 13.3% בשנה). האאוטלנדר מוביל בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 11.5% לעומת 13.3% ב-XC40. הפער מצביע על שחיקה שנתית מתונה יותר באאוטלנדר.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, מיצובישי אאוטלנדר או וולוו XC40?

וולוו XC40 2023 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). ה-XC40 מוביל בעלויות האחזקה, בדירוג דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באאוטלנדר. זה יתרון משמעותי למי שרוצים לצמצם את הוצאות האחזקה, אך כדאי לבדוק עלויות לפי גרסת ההנעה הספציפית.

איזה רכב אמין יותר, מיצובישי אאוטלנדר או וולוו XC40?

מיצובישי אאוטלנדר 2023 (0 ריקולים לעומת 1 ריקולים). האאוטלנדר מוביל עם 0 ריקולים לעומת ריקול אחד ב-XC40. זהו יתרון במדד הריקולים, אך לא תחליף לבדיקה של היסטוריית הטיפולים והרכב המסוים.

איזה רכב בטיחותי יותר, מיצובישי אאוטלנדר או וולוו XC40?

מיצובישי אאוטלנדר 2023 (ציון בטיחות 3 לעומת ציון בטיחות 1). האאוטלנדר מוביל במדד הבטיחות עם ציון בטיחות 3 לעומת ציון בטיחות 1 ב-XC40. אם המדד הזה מרכזי עבורכם, הוא מעניק לאאוטלנדר יתרון בהשוואה.

איזה רכב חסכוני יותר, מיצובישי אאוטלנדר או וולוו XC40?

וולוו XC40 2023 (קבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 15). ה-XC40 מוביל בקבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 15 באאוטלנדר. הפער גדול, וה-XC40 הוא הבחירה העדיפה במדד הזיהום.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, מיצובישי אאוטלנדר או וולוו XC40?

מיצובישי אאוטלנדר 2023 (181 כ"ס לעומת 129 כ"ס). האאוטלנדר מוביל עם 181 כ"ס לעומת 129 כ"ס ב-XC40. יתרון ההספק עשוי להתאים למי שמעדיפים יותר כוח זמין, אף שביקורות מציינות שהאאוטלנדר מתקשה יותר בעליות ובעומס.

איזה רכב מרווח יותר, מיצובישי אאוטלנדר או וולוו XC40?

מיצובישי אאוטלנדר 2023 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). האאוטלנדר מוביל עם 7 מושבים לעומת 5 ב-XC40, ולכן מתאים יותר כשנדרשת אפשרות להסיע נוסעים נוספים. בפועל, השורה השלישית ותא המטען כשהיא בשימוש מוגבלים.

איזה רכב נגנב פחות, מיצובישי אאוטלנדר או וולוו XC40?

וולוו XC40 2023 (0.2 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 רכבים). ה-XC40 מוביל בסיכון הגניבה, עם 0.2 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 9.2 באאוטלנדר. זהו פער ניכר לטובת ה-XC40 במדד הזה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, מיצובישי אאוטלנדר או וולוו XC40?

מיצובישי אאוטלנדר 2023 (18 ימים לעומת 25 ימים). האאוטלנדר מוביל במהירות המכירה, עם 18 ימים לעומת 25 ימים ל-XC40. הנתון מצביע על מכירה מהירה יותר בממוצע.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, מיצובישי אאוטלנדר או וולוו XC40?

מיצובישי אאוטלנדר 2023 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). האאוטלנדר מוביל בהשוואה במוניטין ושביעות רצון, אך לשני הדגמים מופיעים 6 יתרונות, כך שהערכים האלה אינם מציגים פער ביניהם.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, מיצובישי אאוטלנדר או וולוו XC40?

מיצובישי אאוטלנדר 2023 (5,065 על הכביש לעומת 3 על הכביש). האאוטלנדר מוביל בפופולריות, עם 5,065 רכבים על הכביש לעומת 3 ל-XC40. שכיחות גבוהה יותר עשויה להקל על מציאת מידע וחוויות של בעלי רכב, אך אינה מעידה כשלעצמה על איכות הרכב.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, מיצובישי אאוטלנדר או וולוו XC40?

מיצובישי אאוטלנדר 2023 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). האאוטלנדר מוביל עם 6 מערכות לעומת 5 ב-XC40. מדובר ביתרון קטן במספר המערכות, לצד ביקורות חיוביות על האבזור ומערכות הבטיחות שלו.

מיצובישי אאוטלנדר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

וולוו XC40 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם