אם ג'י מארוול R או פיג'ו 3008? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

בסיכום, מארוול R מתאימה יותר אם אתם נותנים משקל לביצועים, בטיחות, סיכון גניבה ומהירות מכירה, והיא מובילה גם בתוצאה הכוללת. פיג'ו 3008 עדיפה אם מחיר הרכישה הוא השיקול המרכזי, וגם מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון. לפני רכישת מארוול R בדקו את מצב הסוללה, המולטימדיה ומערכות הבלימה והסיוע לנהג; בשתי המכוניות בדקו היסטוריית טיפולים ובצעו בדיקה מקצועית. אם אתם נוסעים הרבה, קחו בחשבון שבמארוול הטווח המעשי וקצב הטעינה הם נקודות חולשה, ובפיג'ו הביצועים וצריכת הדלק בפועל אינם מרשימים.

מחיר רכישה: פיג'ו 3008 2024

  • אם ג'י מארוול R 2024: ₪116,500
  • פיג'ו 3008 2024: ₪114,800

פיג'ו 3008 זולה יותר לרכישה: ₪114,800 לעומת ₪116,500 למארוול R. הפער במחיר קטן, אך הפיג'ו היא הבחירה הזולה יותר מבין השתיים.

אמינות: אם ג'י מארוול R 2024

  • אם ג'י מארוול R 2024: 0 ריקולים
  • פיג'ו 3008 2024: 5 ריקולים

למארוול R מצוינים 0 ריקולים, לעומת 5 לפיג'ו 3008. זה יתרון ברור בבדיקת הריקולים, אך בקניית רכב משומש עדיין חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים ומצב בפועל.

בטיחות: אם ג'י מארוול R 2024

  • אם ג'י מארוול R 2024: ציון בטיחות 5.5
  • פיג'ו 3008 2024: ציון בטיחות 3.5

מארוול R מובילה עם ציון בטיחות 5.5, לעומת 3.5 בפיג'ו 3008. הפער משמעותי למי שבטיחות היא שיקול מרכזי.

ביצועים: אם ג'י מארוול R 2024

  • אם ג'י מארוול R 2024: 234 כ"ס
  • פיג'ו 3008 2024: 136 כ"ס

למארוול R הספק של 234 כ"ס, לעומת 136 כ"ס בפיג'ו 3008. בפועל, למארוול יתרון בביצועים, בעוד שביקורות מציינות שהפיג'ו אינה מצטיינת בכוח.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • אם ג'י מארוול R 2024: 5 מושבים
  • פיג'ו 3008 2024: 5 מושבים

לשני הרכבים 5 מושבים, ולכן אין כאן יתרון ברור לאחד מהם לפי הנתון הזה. אם המרחב חשוב לכם, בדקו את נוחות הישיבה ואת תא המטען בפועל: ביקורות מציינות תא מטען קטן יחסית במארוול R ומרחב אחורי שאינו מושלם בפיג'ו.

סיכון גניבה: אם ג'י מארוול R 2024

  • אם ג'י מארוול R 2024: 0.9 ל-1,000 רכבים
  • פיג'ו 3008 2024: 8.1 ל-1,000 רכבים

למארוול R שיעור של 0.9 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 8.1 בפיג'ו 3008. זה פער גדול בסיכון הגניבה, שעשוי להיות שיקול חשוב בבחירת הרכב ובהוצאות הביטוח.

מהירות מכירה: אם ג'י מארוול R 2024

  • אם ג'י מארוול R 2024: 27 ימים
  • פיג'ו 3008 2024: 40 ימים

מארוול R נמכרת בממוצע בתוך 27 ימים, לעומת 40 ימים לפיג'ו 3008. הנתון מצביע על יתרון למארוול במהירות המכירה, אך אינו מבטיח כמה זמן ייקח למכור רכב מסוים.

מוניטין ושביעות רצון: פיג'ו 3008 2024

  • אם ג'י מארוול R 2024: 6 יתרונות
  • פיג'ו 3008 2024: 7 יתרונות

לפיג'ו 3008 מצוינים 7 יתרונות לעומת 6 למארוול R, ולכן היא מובילה במוניטין ובשביעות רצון לפי המדד הזה. הפער קטן, אך הוא עשוי להטות את הבחירה לטובת הפיג'ו למי שמעדיפים את נקודות החוזק שלה.

פופולריות בכביש: אם ג'י מארוול R 2024

  • אם ג'י מארוול R 2024: 764 על הכביש
  • פיג'ו 3008 2024: 691 על הכביש

למארוול R יש 764 רכבים על הכביש, לעומת 691 לפיג'ו 3008. זה יתרון מתון בנוכחות בכביש, אך אינו מעיד לבדו על אמינות או על קלות מכירה.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • אם ג'י מארוול R 2024: 6 מערכות
  • פיג'ו 3008 2024: 6 מערכות

בשני הרכבים מצוינות 6 מערכות, ולכן אין יתרון ברור לאחד מהם לפי הנתון הזה. ביקורות מציינות בשניהם תגובות איטיות או הנדסת אנוש מסורבלת במולטימדיה, כך שכדאי לבדוק את המערכות ברכב עצמו.

למי מתאים כל רכב

  • אם ג'י מארוול R 2024: מארוול R מתאימה לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר חשמלי מאובזר וחזק, ומוכנים לבדוק היטב את הסוללה, הטעינה ומערכות הרכב לפני הקנייה.
  • פיג'ו 3008 2024: פיג'ו 3008 מתאימה לכם אם אתם מעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, תא נוסעים איכותי והתנהגות כביש טובה, ואינכם מצפים לביצועים חזקים ממנוע ה-1.2 ליטר.

שאלות נפוצות

מה עדיף, אם ג'י מארוול R או פיג'ו 3008?

בסיכום, מארוול R מתאימה יותר אם אתם נותנים משקל לביצועים, בטיחות, סיכון גניבה ומהירות מכירה, והיא מובילה גם בתוצאה הכוללת. פיג'ו 3008 עדיפה אם מחיר הרכישה הוא השיקול המרכזי, וגם מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון. לפני רכישת מארוול R בדקו את מצב הסוללה, המולטימדיה ומערכות הבלימה והסיוע לנהג; בשתי המכוניות בדקו היסטוריית טיפולים ובצעו בדיקה מקצועית. אם אתם נוסעים הרבה, קחו בחשבון שבמארוול הטווח המעשי וקצב הטעינה הם נקודות חולשה, ובפיג'ו הביצועים וצריכת הדלק בפועל אינם מרשימים.

איזה רכב זול יותר, אם ג'י מארוול R או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2024 (₪114,800 לעומת ₪116,500). פיג'ו 3008 זולה יותר לרכישה: ₪114,800 לעומת ₪116,500 למארוול R. הפער במחיר קטן, אך הפיג'ו היא הבחירה הזולה יותר מבין השתיים.

איזה רכב אמין יותר, אם ג'י מארוול R או פיג'ו 3008?

אם ג'י מארוול R 2024 (0 ריקולים לעומת 5 ריקולים). למארוול R מצוינים 0 ריקולים, לעומת 5 לפיג'ו 3008. זה יתרון ברור בבדיקת הריקולים, אך בקניית רכב משומש עדיין חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים ומצב בפועל.

איזה רכב בטיחותי יותר, אם ג'י מארוול R או פיג'ו 3008?

אם ג'י מארוול R 2024 (ציון בטיחות 5.5 לעומת ציון בטיחות 3.5). מארוול R מובילה עם ציון בטיחות 5.5, לעומת 3.5 בפיג'ו 3008. הפער משמעותי למי שבטיחות היא שיקול מרכזי.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, אם ג'י מארוול R או פיג'ו 3008?

אם ג'י מארוול R 2024 (234 כ"ס לעומת 136 כ"ס). למארוול R הספק של 234 כ"ס, לעומת 136 כ"ס בפיג'ו 3008. בפועל, למארוול יתרון בביצועים, בעוד שביקורות מציינות שהפיג'ו אינה מצטיינת בכוח.

איזה רכב נגנב פחות, אם ג'י מארוול R או פיג'ו 3008?

אם ג'י מארוול R 2024 (0.9 ל-1,000 רכבים לעומת 8.1 ל-1,000 רכבים). למארוול R שיעור של 0.9 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 8.1 בפיג'ו 3008. זה פער גדול בסיכון הגניבה, שעשוי להיות שיקול חשוב בבחירת הרכב ובהוצאות הביטוח.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, אם ג'י מארוול R או פיג'ו 3008?

אם ג'י מארוול R 2024 (27 ימים לעומת 40 ימים). מארוול R נמכרת בממוצע בתוך 27 ימים, לעומת 40 ימים לפיג'ו 3008. הנתון מצביע על יתרון למארוול במהירות המכירה, אך אינו מבטיח כמה זמן ייקח למכור רכב מסוים.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, אם ג'י מארוול R או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2024 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). לפיג'ו 3008 מצוינים 7 יתרונות לעומת 6 למארוול R, ולכן היא מובילה במוניטין ובשביעות רצון לפי המדד הזה. הפער קטן, אך הוא עשוי להטות את הבחירה לטובת הפיג'ו למי שמעדיפים את נקודות החוזק שלה.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, אם ג'י מארוול R או פיג'ו 3008?

אם ג'י מארוול R 2024 (764 על הכביש לעומת 691 על הכביש). למארוול R יש 764 רכבים על הכביש, לעומת 691 לפיג'ו 3008. זה יתרון מתון בנוכחות בכביש, אך אינו מעיד לבדו על אמינות או על קלות מכירה.

אם ג'י מארוול R בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

פיג'ו 3008 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם